Jak zatočit se Severusem Snapem – 4. kapitola

No, sice jsem s eještě nedostala do své oblíbené pasáže, která přijde v další kapitole(aspoň myslím), ale řekla bych, že pro dnešek to stačí.
Tahle kapitola podle mého názoru až zase tak vtipná není, ale nemůžu to cpát všude, docházely by mi nápady. Taky musí postoupit nějak děj, že jo..

Neposlušná podprsenka

„Ne, ne, prosím!“
Severuse ze spánku probudilo zoufalé volání. Naprosto vylekaný ihned přiběhnul k posteli. Maewe křičela ze spaní.
„Nee..aaah…anooooo.“ Povlečení dávno propotila (těžko říct čím, že?) a zmítala se ze strany na stranu.
Aniž by Severus dlouho přemýšlel, uchopil ji do náruče a kolébal s ní se slovy „to bude dobré,“ načež se začala blaženě usmívat. I když spala. Neuvědomovala si jeho přítomnost a on moc dobře věděl, že se jen tak nevzbudí. Moc ho to neuspokojovalo, připočítáme-li, že má ve své posteli osobu, kterou ze všech nejvíc nenávidí. Chvilku se na ní zadíval, přičemž ji nepustil z náruče. Uvědomil si, jak byla teď bezbranná. Byla to taková lahoda, když konečně mlčela a nemusel poslouchat její urýpané narážky. Jenže jeho přičiněním byla teď v takovém stavu.
Jak jeho? Mohla si za to sama! Sama si vysloužila školní trest.. nooo..i když.. NE! ZASLOUŽILA SI HO SAMA! Sama se do něj navážela, sama nedávala pozor. Severus Snape si nepřipouští žádný pocit viny a už vůbec si nepřipouští žádnou chybu. Každý je sám strůjcem svého osudu.
Když se po chvíli uklidnila, uložil ji zpět do postele. Byl unavený a potřeboval se na ráno vyspat. Lautrecová-nelautrecová, přece se nenechá připravit o postel.
Odsunul ji na levou stranu postele, přičemž mu nevědomky položila zpocenou ruku na znamení Zla, a lehnul si na druhou polovinu postele.
Chvilku přemýšlel, nemohl jen tak usnout. Koneckonců, byla to ženská! Už to bylo dávno, kdy ležel se ženou v jedné posteli, respektive s dívkou. To byl ještě na škole, tehdy byly vánoční svátky a Belatrix ještě nechodila s Lestrangem. Kdyby se nebyla tak plně odvázala zlu, vzal by si ji a dneska by byli spolu a tahle nána by tady neležela. Měl Belu rád, ale zradila ho. Ona nebyla povaha na nehynoucí vášnivou lásku. Ona nebyla věrná družka, jež stojí vždy po boku milovaného. Už tehdy byla fanatická a zapálení do každé špatnosti. Svedla Severuse na scestí, donutila ho stát se Smrtijedem, a pak ho nelítostně odkopla. Od té doby se vzdal žen. Zapřísáhnul se, že už si žádnou nepustí k tělu. Nikdy! No, tak zase tak moc nikdy ne no, když tu teď Maewe ležela a nevědomky se sama k jeho tělu pustila.
Teď tohle, ta zatracená holka si tu leží vedle něj. Kdyby aspoň tak nesmrděla tou pošetilou vůní, kterou Severus ihned rozpoznal. Levandule. Znak slabosti a té hloupé něhy a jemnosti. Nikdy tu vůni neměl rád a pokud mu ta rostlina nesloužila k hlubšímu účelu, jako je například nějaký lektvar či odvar, nikdy ho nezajímala. Pche! Levandule! Až nehorázně mu ta „vůně“ dráždila nos.
Popadnul hůlku a tichým, přesto vzteklým alohomora otevřel protější okno.
Na půl oka(no jo, někdo má celé oko a někdo jen půlku, co se dá dělat. Holt někdo má a někdo nemá..) zkontroloval Maewin stav. Ležela propocená vedle něj, dýchala přerývavě a nepravidelně oddychovala, skrz třaslavým pohybům vydávala steny.
To mu připomnělo, že jí ráno musí znovu vyčistit rány a až se vzbudí, dát ji napít vhodného protijedu a životabudiče.
Převalil se na bok, zády k ní, aby se na ni nemusel dívat. Přivřel oči, ale stejně vnímal její nepravidelný dech. Rozhodl se tedy, ať už to má z krku, že nakrouhá mátu a v jejím vývaru namočí žínku, kterou by ji měl dát na hruď.
Zašel do komory, kde měl dlouholeté zásoby ingrediencí. Vzal do ruk hmoždíř a vložil do něj nakrouhanou mátu. Po chvíli pravidelného tření vlil šťávu na žínku a pořádně ji zpracoval. Vzal mokrou hadru a přistoupil k posteli, na stranu, kde Maewe ležela(jak logické, že?). Strhnul z ní, dnes už podruhé, peřinu a pohlédl na další překážku. Na to úplně zapomněl!!! Ženy přece běžně nosí podprsenky, jak si na tohle mohl zapomenout, Severusi?! Zamračil se nad svým nemožným opomenutím.
S obrovskou nevolí se začal potýkat s podprsenkou. Žínku přece musel vložit na holou hruď. Odložil ji tedy prozatím na noční stolek a chytil Maewe tak, aby byla dostatečně nadzvednuta na to, aby ji mohl rozepnout tu blbnou věc, co má na zádech. Tak na koho si dneska vsadíte? Severus versus spona na podprsence. Kdo s koho? Jeď Sevie, jeď, věříme ti!
Po chvíli díky bohu spona povolila a Severus s hlubokým oddechem položil Maewe znovu na pelest, načež odvrátil zra od jejího obnaženého dekoltu. Poslepu zašátral na noční stolek a nahmatal žínku, kterou se záměrem dát na Maewin hrudník, položil poněkud vysoko. Div ji tím neudusil, no jo.. zmást soupeře, jak zákeřné!
Otočil obličej, aby se ujistil, zda je všechno v pořádku, ale jeho zrak se střetnul a jejími ňadry.
„Sakra!“ Uteklo mu z úst. Popadl žínku a naštvaně ji mrsknul přes její dekolt, tentokrát přitom nezavřel ani jedno oko.
Nakonec ji znovu přikryl. Nakvašeně obešel postel a ulehl na své místo. Utřídil si myšlenky (no jo, tohle nevidí každý den) a naprosto pohoršen sám sebou (je to opravdu chlap???) zavřel oči. Severus Snape, naprosto obrněn proti jakýmkoliv citům a vášním, usnul tvrdým spánkem.

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

34 komentáře “Jak zatočit se Severusem Snapem – 4. kapitola

 1. Fujtajksl! Teď jsi mi Bellu pěkně znechutila… (blééé). Ale pořád je to jen povídka…

  No nic, jdu se vrhnout na další kapitolku :))) moooc hezký (až na tu Bellu)

 2. Blanch: jenom na originál, páč se mi takhle Bella víc líbí (Bella, ne Bela), ale třeba Nymphadora… to je lepší Nymfadora… takže to prostě střídám, mno… ale Bella je taky dobře :)))

 3. já vím, že je v originále s dvěma ll.. právě, že všude užíváš česká jména.. apod. Ale Bella musí být anglicky 🙂

  Mně se líbí víc Nymphadora.. s tím f je to fakt děsný.. to je jak nymfomanka.

 4. Blanch: no, já Nymfadoru zase vidím jako Nymfu :))) hrůza, ale Nymphadora na mě vůbec nepůsobí…

 5. No Nymph(f)adora je vůbec strašnýjméno, teda nevim jak vy, ale já bych se tak jmenovat nechtěla… Tahle kapitolka je fakt dobrá, povedla se! Akorát mokrá hadra… no nic, nic jsem neřekla! Někdo musí rejpat

 6. Na mě zase Nymfadora působí fakt příšerně :)) Nemůžu si pomoct, ale to F tam fakt nesnesu 🙂

 7. není erotická.. nevíš, co obnáší erotická povídka..běž se kouknou k Taťáně Orlovské.. já jsem slabý odvar

 8. no,to rači ne….ale trochu…je to…no,řekněme…že sem hooodně mala na takovy věci:)…ale miluju tvoje povidky¨,slaby odvare…:)

 9. Taťána Orlovská je všemi známá autorka, která píše jedině o Severusi Snapeovi a hodně se zaměřuje i na povídky, kde je sex a tvrdý slash.

 10. ta ironie v těch závorkách je strašná, vůbec se tam nehodí, ale jinak je to fajn… jinak se omlouvám za takové opožděné komentáře, ale dostala jsem se k tomu teprve teď:o)))

 11. alishko ale tahle povídka je právě o tom, proto to tam je.. tohle vlastne není povídka..je to protest 🙂 Je to parodie na lásku, na výrazy, na filmy, na ms, na zaláskované autorky, na všechno…ty poznámky jsou tam jedny z nejdůležitějších, bez nich by to nebylo to, co to je 🙂 JE MI LÍTO 🙂

 12. To nemusí být:o))) Jen mám problém to dočíst (ale já se nevzdám:o))) Neber to špatně, ale tenhle styl mi teda nesedl…

 13. Je to vtipné, vážně, jen mám jednu malinkou puntičkářskou výtku : píše se do rukou, a ne do ruk.

  Pozor na pravopis holka, ale jinak dobrý, fandím ti! Taky píšu a taky v tom mám hafo chyb, tak to ber jako profesionální připomínku. 🙂 🙂 🙂 Ne, vážně je to dobrý dílko.

 14. používá se i do ruk….když to napíšeš do wordu, holka:), tak ti to neopraví, a víš proč? Má důvod 🙂

  A k připomínce: já tam hafo chyb nemám :))) To o sobě vím 🙂 Jen sem tam nějakou drobnost 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..