Jak byl Potter na mušce

Jelikož nemám na tohle vhodnou rubriku, šoupla jsem to do drabbles, ale drabble to není.. je kravina všech kravin. Větší mě snad v životě nenapadla.. ale prostě mi ruplo v bedně a musela jsem to sem dát :))) Občas i Blanch přeskočí, nedivte se mi :))))

Měsíc nesvítí, obloha bledne,
muška na lávce sedí,
v noci i ve dne,
sama si lebedí,
když na ní někdo sedne.
***
Potter se zvedne,
zrak svůj stočí,
ve tváři zbledne,
prsty v muších střevech smočí,
brvou však nehne.
***
Dost bylo muka,
pro muší duši,
srdce puká,
rodině muší,
a Vyvolený jen prsty o lávku ťuká.
***
A tak to bylo,
že Potter na mušce byl,
tělo muší dávno shnilo,
nikdo ho už neobjevil,
doufám, že se vám to líbilo

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

69 komentáře “Jak byl Potter na mušce

 1. tak to je kruťárna… :D ale hezká! moc pěkně použitá slova… akorát tam nesedí ten Harry Potter i když až do té věty jsem si myslela že jde snad i Jamese…

 2. taková říkánka :)) Chtěla jsem si z toho trošku udělat srandu a zároveň to podat morbidně…proště mě to najednou takhle ťuklo a já hned musela otevřít word :))

 3. 🙂 Já nic..j ájsem si to nevymyslela.. a je to kratší, než Harry Potter, aby bylo jasně vědět, o kom je řeč 🙂

 4. jj..záleží..i tři písmena jsou hodně..ve verších určitě..a nevykládej mi tu takové hlody, ty sama to víš taky, tak se mě nesnaž převést :))

 5. no..těžko říct, jestli víc převládá morbidita nebo sranda 🙂 Já jsem to myslela tak i tak 🙂

 6. no..právě, že jako by to nevěděla, jako by to byla novinka, a to je forma údivu.. když to ještě nepostřehla :))

 7. Heat proč by ses měla hádat, vysvětli mi, když jsme obě řekly v podstatě to samé? Někdy ti vážně nerozumím.. to bude tím věkovým rozdílem. Už nevím, jaké je to mít 12..

  Noemi heh.. tak tohle byla nejkrásnější poznámka ze všech :))) Vložím tu takový nechutný parodický břit a odpověď: kouzelné :))) děkuji..

 8. Třináct.Ne,já vím,že má povaha by mi nedala a dříve nebo později bych do tebe rejpla tak,že ty bys mi to vrátila.To už tu několikrát bylo:)))

 9. no, tak už třináct..

  No právě.. já už někdy nevím, jestli to myslíš vážně nebo jestli jdeš prostě zase jen provokovat :)))

 10. Tak na tohle můžu říct jenom jedno. Ha ha ha ha ha ha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!! =c))))))))))

 11. Heat na mě netroufla? Ty si troufáš pořád, ty kecko :)))) A asi na tom něco bude, když tě pořád nechávám, ne? :)) Ještě jsem tě neposlala..do..ehm..sedacích parití :))) Jsem taková hodnáá :)))

  Jasmine vítej 🙂 Tebe si pamatuju z webu 🙂

 12. Ty ještě nevíš,co se stane,když se pořádně naštvu:)Mě lidi posílají někam jinam:)

  Jasmine…..to mi něco říká.Připomeň se,prosím

 13. Heat já ne.. abys mě fajkt jooo naštvala..to se ještě nepodařilo nikomu na netu.. :)) a proč by ses naštvávala ty, to nevím 🙂

 14. na netu to pořádně neumí nikdo, protože já net neberu tak úplně vážně..vůči tomu jsem obrněný flegmatik a je mi to celkem putna.. proto nnaštvání není opravdovým naštváním jako v reálu.

  slun: díky

 15. Heat nenašlo.. ty mě neznáš, já ti říkám, že mě DOOPRAVDY jak se já umím naštvat v reálu, přes net nenaštve nic. Dokážu se naštvat, ale ne přímo "naštvat" jako "naštvat" ..prostě se semnou nehádej, já se asi znám líp, než bys ty znala mě, nemyslíš? 🙂 Takových pošetilců jako ty už bylo..

 16. Heather: A japak bych se měla připomenout? Fanda Emmy watson? Web Kouzelnický svět? Prastarý přihlášení na Alíkovi?

 17. Heat já se nehádám, jen sděluji..měla bys rozeznávat, co je u mě hádání se a co je konstatování, tohle je třeba konstatování, to poznáš třeba díky těm smajlům :)) A poznámka: nehádej se, to je spíš předcházení, protože zatím k "pořádné" hádce nedošlo a jinak, blbý by mi to vážně nebylo..u tebe vůbec :)))

 18. tak todle je vazne HUSTYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 19. Kiki to tu je právě pro zasmání a jak furt dokola píšu, je to kravina.. prostě mi prdlo v bedně a do hlavy mi naskákaly tyhle veršíky a bylo..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..