Ikony do profilu – abecední

Heather
Sada abecedních ikonek pro váš profil, případně ikony pro top aff či jiné využití dle vaší libosti.
Nemusíte nikde zmiňovat, že jsou ode mě(můžete, ale nelpím na tom), ovšem prosím vás, zase je k sobě nedávejte ke stažení pro ostatní.
V poslední době se s tímto setkávám často, že nalézám svou drobnou grafiku u jiných, kde ji dávají ke stažení, což je jako by ji vydávali za svou, protože mě samozřejmě neudají(protože nemusí… tohle už je ale trochu zvrácenější logika, nemyslíte?). Já grafiku netvořím proto, abyste se jí mohli chlubit u sebe na blogu a šířit ji dál, ale proto, aby se využila uživatelsky, v tomto případě nebazíruji na autorských právech.
Budu se opakovat, ale neudání mého autorství se zakládá na tom, že tuto grafiku můžete volně využít pro své účely, ne pro to, abyste se chlubili cizím peřím nebo ji využívali pro obsah svých článků, aby ji využili jiní, s tím prosím příliš nesouhlasím.
Sice je to jen drobná a blbá grafika, co je raz dva, ale je trochu rozdíl používat to bez mého autorství jako ilustrační grafiku nebo pro váš konkrétní blog(například když si dáte pozadí do komentářů, asi těžko někam budete psát – made by Blanch, to je blbost, stejně tak avatary v článcích nebo právě ikony pro profil…) a vložit to k sobě ke stažení s vlastním odkazem a ani se neobtěžovat napsat, že jste to aspoň nedělali vy, ale máte to odněkud, pak mi to tak nevadí, ale tohle už zavání trochu hyenismem. To, že se k té tvorbě tak nehlásím neznamená, že se mi zase bude líbit, když ji budete publikovat za mě vy u sebe… udělejte si svoje věci, které můžete pro ostatní přidávat…
Klidně ji používejte do svých vzhledů k sobě na blog, do svých menu a článků, ale rozhodně nesouhlasím s tím, že ji budete dávat ke stažení i u sebe… To bych pak byla ráda, kdybyste aspoň napsali, že jsem je dělala já. Jinak je mi to jedno.
A zase si nemyslím, že je to taková hrůza, zase nikoho nehoním a nelynčuji a dávám vám všem hodně volnou ruku a jsem dost tolerantní.
Tohle mě značně demotivuje, fakt.
No..tato dlouhá, a předpokládám, že pro jisté osoby zřejmě i zbytečná, přednáška končí.. a nyní…ony ikony :))

Ž
Z
Y
X
W
V
U
Ť
T
Š
S
Ř
R
Q
P
O
Ň
N
M
L
K
J
I
CH
H
G
F
E
Ď
D
Č
C
B
A

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

15 komentáře “Ikony do profilu – abecední

  1. krásný… :D A s tím "kopčením" tě chápu musí těto hrozně štvát ještě když jde prostě o grafiku…. Grafika má VŽDYCKY JEN JEDNOHO AUTORA…. Škoda že jsou lidi občas takový svině… x( No nic.. :D Tak se zatím měj doprdele!!!! Nééé! Já spálila toust!!!!!!! =´´´(((( Néé!!!!! Achich….. xDD Zabrala jsem se do blogů.. Néééé já chci svůj toustík miluju tousty!!!!!!!!!!! Néé!!! :-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..