ICQ arts

Taxem si dneska hrála na icq v továrně na xichtíky a vytvořila sjem několik postav z HP..dala jsem je do galerie pod ICQ arts.. nikdy dřív mě to nenapadlo, ale je to dobrá hračka, takhle si můžu vytvořit vlastní postavy a všechno možný..některé vám dávám na ukázku, posuďte sami..docela dobrý, ne? .))))

Náš milovaný Voldík. Krásná
červená očička, místo nosu nozdry, běloskvoucí pleť a hadí držtička :)))

Taky náš milovaný Sirius, docela ten vzhled sedí ne, já si ho nějak obdobně představuji podle knížky. Hned bych ho sežrala..

A Hermiona. Nevím čím to, ale trošku mi v obličeji připomíná Emmu, ale je to možná jen zdání.

Lily Evansová. Sametově bílá pleť, smaragdové oči a rusovlasá s černé róbě 🙂

To je na ukázku všechno, pokud byste chtěli, zbytek najdete v galerii 🙂 Je tam i moje postava Beatrice Gabestoneová a chystám i Alegru Grinhardovou, Marinu a další a další postavy. Kdybyste chtěli nějakou podobiznu nějaké postavy, kterou jsem stvořila nebo třeba prostě z HP, taxi řeknětě, já si ráda pohraju :)))

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

42 komentáře “ICQ arts

 1. no,abych přiznala moc se mi nelíběj,hermi je v poho,ale lil,james a harry a ron se mi teda važně nelíbí.ale lupin je nádhernej

 2. Heat Harry jinak udělat nešel..moc tam toho na výběr nebylo. Ani James..já sem si nemohla vybrat úplně podle sebe…

 3. Zkoušela jsem plno variant, ale nikdy nebyly vlasy hodící se pro ně..jen tady v těchto případech..jinak tam byly samé krátké…vyjma Siriusových..

 4. Jinak,Petr mi připomíná bratra,když mu byly čtyři….a Beatrice zas Piper Halliwell,až na ty rty…

 5. Kiki slušně se říká: "Mně se nezdá podobná s Hermionou z filmu!" takhle to zní jako nedemokratické jednání, protože mně ji pro změnu připomíná.

  Heat jj..Beatrice mi ji taky připomíná, ale v mých představách taková je :))

 6. Mě zas Hemriona připomíná Phoebe z Charmed.

  Ale jiank ty obrázky sou super, podlě mě ses trefila do postav=)

 7. Barborko ..nevím, jak bych je měla ještě upravovat.. a zrovna Sirius se mi líbí takový, jaký je, toho nedám..nikdy 🙂 Přesně podle mých představ 🙂 Holku mi nepřipomíná ani v nejmenším.. a většina postav s emi právě takto líbí, nebudu je upravovat, nemám proč 🙂

  Am mně ji připomíná Ginny :)))

 8. Sirius je takovej slaďouš, ale líbí se mi. A ještě se mi líbí Ginny. Péťa je taky super :)))

 9. mám otázečku – jak to ukládáš? tam je jen možnost reset a vložit jako obrázek ke jménu.

 10. Verčo no jo, jenže takové vlasy Harry nemá..máají mu trčet do všech strana nemá je mít dlouhý.. :)) Porto jsem nedala tamtoho..nehodí se na něj.

  Geri já si to tisknu do kreslení :)) pak si to upravím v photoshopu..

 11. Geri …v klávesnici musíš mít někde klávesu Print screen ..někde u čísel…jak je insert, delete… máš stránku…zmáčkneš print..paxi otevřeš kreslení nebo word a dáš vložit..

 12. nj..mě se tak ale moc nelíbí,chtěla sem z něj udělat hezouna:-)ale sirius je fešnej…ale ten harry…moc se mi nelíbí…nic proti tvým kresbám blanch…:)

 13. Verčo mně se taky nelíbí, ale Harry přece jenom hezoun není a má mí strašné vlasy..jiná možnost nezbývala..

 14. co povídáš..Lily bys nepoznala podle zrzavých vlasů a zelených očí? Harryho podle jizvy… a vlastěn všechny podle barvy vlasů, očí a různých znaků? :))

 15. Blanch díky. Už jsem to vyzkoušela a jde to :)) Jsem to nikdy předtím nepoužívala (tu klávesu) takže mě to nenapadlo :))

  Zkouším na tom svoje vymyšlené postavy, radši :)))

 16. neznám jinou postavu s hnědými vlasy a očima, která by takto byla popsána :)))

  Geri to já taky 🙂

 17. no nejvíc se mi líbí Sirie a Ginny.No Harry, James a Rom mi přijdou dost ehm zvláštní a Petr takové dětsko.Jinak tě obdivuju že si to udělala.Většinu máš moc pěknou!

 18. ahojky, chcete vyhrát vonavku zadarmo? stačí se zaregistrovat na http://www.lovetrap.cz a zadat můj kod 5TUVU, dík moc, stačí, když se tam zaregistrujete a sezenete deset slečen, která se tam zaregistrují a vyplní zase váš kod, a pak .. vonavka je vase .. no?

 19. sirius je sladkej, musím si ho hodit na plochu a budu na něj furt zírat a asi se mi o něm bude i zdát… díky blanch, miláček mě zabije, ale za to Ty nemůžeš:o)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..