I can´t help myself

adminka
Po nehorázně dlouhé době jsem udělala nějaký layout volně ke stažení. Už si ani nevzpomínám, kdy naposledy jsem nějaký přidala. Samozřejmě jsem před nějakým časem přidala vzhled, který jsem dělala naší Anně z LC do soutěže, ale to už je taky pár měsíců.
Zkrátka na to není čas a abych se přiznala, tak ani moc ani nálada.
No, upozorňuji, že tento vzhled je v html a je na webové stránky, takže ani zázrakem ho na blog nedostanete v původní verzi a na blog hlavně vůbec nepatří.
Je v iframe – pro zájemce začátečníků v html je výhodný. Kdysi jsem je taky hodně používala, než jsem se naučila pracovat s php.
Nazvala jsem ho I can´t help myself, protože jsem si nemohla pomoct :)), ne – velký podíl na tom názvu nese stará stejnojmenná vykopávka od skupiny Kelly family, kterou dnes asi mladší generace už ani neznají.
Ve své době to byl fenomén a i já ve své pubertě šílela nad členy této skupiny a dodnes mám velmi kladný vztah k jejich hudbě, protože oni byli zkrátka ve svém oboru jedničky.
No, holt v posledních dnech jen nostalgicky vzpomínám a i při photoshopování jsem poslouchala.
Sentimentálním 😀
Vzhled v článku.

Náhled
Stáhni

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

11 komentáře “I can´t help myself

  1. tak ten je opravdu krásný 🙂 ach ta šedá! ta se nikdy neomrzí… :D ale příjde mi, že už nedělám laye s žádnou jinou barvou :D ale to prostě nejde vymyslet lepší kombinaci barev :-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..