Hledá se spolubydlící

Zdravím vás všechny vespolek…
dnes jdu psát článek s trochu neobvyklou prosbou.
V našem bytečku v Praze Řepích se nám uvolnil pokoj a hledáme spolubydlícího. Jedná se o dvou-generační byt se dvěma wc a koupelnami. Je velikostně 4+1 plus kumbálek, který používáme jako menší společenskou místnost.
Pokoj je vybaven nábytkem, cena nájmu je 5000kč, jsou do toho započteny energie i internet.
Byt je na sídlišti, ve velmi dobře dostupné lokalitě. Do centra je to asi 20 – 30 minut. Nejezdí zde metro, nicméně co čtyři minuty jezdí tramvaje č. 9, 10, 16 + 180 autobus.
Kousek od bytu je supermarket Albert a mini Tesco, velmi blízko je i pošta a jiné markety.
Prozatím jsme v bytě tři a hledáme do pokoje čtvrtého. Možnost stěhování ihned.

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

37 komentáře “Hledá se spolubydlící

 1. [2]: To je ještě levné na 4+1, jsou i pronájmy 30 000kč za 2+1. Pětka na pokoj je v Praze dost běžná, možná i na té levnější hranici, jedná-li se o samostatný pokoj.

 2. tak to bohužel o nikom nevím. já se z našeho podnájmu stěhovat nebudu..i když víc lidí by byla větší sranda.. ale zase menší soukromí 🙂

 3. [6]: :D No, já bych vlastní byt za tu jedenáctku taky neutáhla :D a to je Praha, na Moravě, odkud pocházím, jsou nájmy poloviční 🙂

 4. [7]: No, jak kteří, někteří ano, ale co tu jsem, zatím jsem si toho na sobě nevšimla :)), ale nestěžuju si, mohlo by to být mnohem horší.

  [9]: To se opravdu nikdy nestane 🙂

 5. Řekla bych, že na Prahu je to solidní cena. V Brně jsou dost podobný ceny nájmů. Holt za město se platí…

 6. Mám takové tušení, že vím, po kom zbyl ten prázdný pokoj. Podnájem nehledám, ale nepochybuji o tom, že brzy najdete čtrtého "do party" ke spokojenosti všech. Držím palce.

 7. [16]: No ne, ale nemáš vlastní pokoj, ne? 🙂 A nemáš takové soukromí, není to byt, nemáš vlastní koupelnu a další věci. Je jasné, že intr bude vždycky levnější, nemá takové podmínky.

  S byty je to podobně, když se o pokoj dělíš nebo je průchozí, taky to na osobu bývá tři nebo čtyři tisíce, někdy s poplatky a někdy dokonce i bez.
  Ale nepočítala jsem s tím, že by bylo výhodné pro nějakého středoškoláka.

  [15]: No, ne, v inzerátu nešlo o pokoj za osobu, o které myslíš.
  Ale stejně jsme nakonec udělali jiné škatule, takže ten inzerát už zase není aktuální 🙂

  [14]: Vida :D, náhodička.

  [13]: Tak tak, řekla bych, že na Prahu je to za těchto podmínek asi jedna z nejlevnějších cen.

 8. hej hned bych šla, ale teprve jsem nastoupil do práce a ještě nemám prachy…ale kdyby to bylo tak za měsíc…ani neváhám 🙂 Tak hodně štěstí při hledání spolubydlícího

 9. Já bydlela na Stodůlkách za 5300, takže myslím, že tohle je pěkná cenová relace (když jsem hledala podnájmy, tak to bylo za podobnou cenu a v šílenejch lokalitách). Škdoa, že momentálně jsem nezaměstnaná (a že to asi chvíli potrvá) a tak musím znovu využívat rodičovskou přízeň, i dkyž mě to stojí nervy… na druou stranu, Pankrác nejsou Stodůlky a kdykoliv můžu utéct a vydýchávat se u někoh na návštěvě :-D
  (i když taky ne Vinohrady, kde jsem žila dvacet let, že jo :D)

 10. Ahoj. Tvé kresby mně opravdu překvapily. Jsou úžasné 🙂 Píšu příběhy a hodily by se mi k nim nějaké pěkné kresby. Jakmile jsem googlovala narazila jsem na ty tvé. Co ty na to? 😉 Byla bych moc ráda. Odepiš tady 🙂 Papa

 11. [23]: Ty máš myslím blog bez nějakého určitého tématu, jde spíš o takový zápisník, že?

  No, pokud bych se k tomu mezi prací dostala, asi by to nebylo hned ze dne na den. Ale momentálně bys mi "netématem" docela i padla do noty. Záleží, jak bys to chtěla zhruba zpracovat.

 12. [20]: Moje kresby? Které probůh? :D :D Vždyť já ani neumím kreslit 🙂

  [18]: Třeba v lednu budeme hledat znovu. Má se nám stěhovat další spolubydlící, jen zatím už zájemkyni máme.

 13. [25]: no někde tady na tvém blogu jsem našla nějaké pěkné obrázky a byli poté upravené, tk jsem myslela že to je tvá práce…a mohla bych prosím také poprosit o design? 🙂 chci si založit blog s deníčkem a modou 🙂 nechci žádný složitý design jen aby vypadal k světu a podle co vidim tk designy umiš 🙂 prosim moc 🙂

 14. [26]: Které konkrétně myslíš? 🙂 Jako je to docela možné, ale raději pro jistotu.

  Bohužel vzhledy na přání většinou nedělám. Jen výjimečně, když mi něco padne do noty a mám shodou okolností čas a chuť. A teď jsem jeden přislíbila, ale pak už další dělat nehodlám, nebudu mít kdy. Je mi líto. Zkus se někoho zeptat na layouts.blog.cz(v kontaktech), layfor.blog.cz nebo třeba na ellysia.net.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..