Hlasujte pro povídku

Jelikož se blíží 1. červenec, rozhodla jsem se tu vložit anketku, která rozhodne o tom, kterou povídku vydám jako první. Kdo předpokládal, že hned prvního vydám všechno, co jsem napsala, tak se mýlí, protože zde budu vkládat vždycky ankety a co dva dny vydám nějakou kapitolu nebo jednorázovku. Všechn onajednou ne. To bych zase mohla začít od začátku. Takže..OTÁZKA ZNÍ:

CO CHCETE, ABY ZDE BYLO 1. 7. 2006 ZVEŘEJNĚNO?

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

56 komentáře “Hlasujte pro povídku

 1. Mě je to celkem jedno… Hlavně, že něco bude! :o)

  Ale moc si toho přidávání neužiju, protože sedmého odjíždím. Ale aspoň něco ještě snad stihnu. ;o)

 2. Težké…velmi těžke..ale nakonec to bude komnata:-) na tu se teshim asi nejvic..a hned potom Severuse…ale jak tak koukam tak je to zatim pořádně vyrovnany…:)a co ten Pikovej kral?ten nebude??:-(

 3. Kristýnku,nebude:(((

  Lenko:děkuji ti:)

  Jinak máte pravdu,hlavně,ať Blanchí už konečně píše……něco pořádného..

 4. Lebel když tam Pikový král není, tak to asi znamená, že ho nemám.. PŘEDEM VŠECHNY UPOZORŇUJI, ŽE PROSTĚ Z PIKOVÉHO KRÁLE NIC NEBUDE, PROTOŽE HO NEMÁM A ANI MÍT NEBUDU, VŠECHNY JSEM JASNĚ UPOZORNILA, ŽE TOHO BUDU PŘIDÁVAT POMALU A JAKO POSLEDNÍHO..

  tak a máte to potvrzeno 🙂

 5. Teda 16. sorry. Ale do půlnoci dneska určitě taky vydržim i bez potlačování spánku. Lidi napadlo by někoho z vašich učitelů táhnout nás zítra už v půl devátý (!!!!) na Vyšehrad, a to jenom kvůli …………………………………..vysvědčení?!

 6. Sevíka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  To Blanch: Prosím nerozčiluj se. Tím co jsem napsala jsem nechtěla říct, jsem nechtěla říct, že sem Pikovýho krále musíš dát hned. Chtěla jsem říct, že se mi Pikový král líbí, a že kdybys ho sem někdy časem přidala, tak bych se vůbec nezlobila. Navíc jsem nevěděla, ža ho budeš přidávat pomalu a jako posledního, tak se prosím nezlob. Myslela jsem to jako vtipnou narážku.

  Ještě jednou se omlouvám.

 7. Severka:ne,ale kdyby byl náš třídní ředitelem,tak kvůli tomu jedeme na kolech na Sněžku.A lidi kteří maj slabý srdce(jako já)by ho samosebou vůbec nezajímali:))Ne,on by mi řekl,ať počkám dole,tak hnusnej zas není:)Takže buď ráda za Vyšehrad:)

  Lidi,zítra se mi pochlubíte vysvědčením:)))A dostanete lízátko:)

 8. To Heather: Já se s ním pochlubím klidně hned, neb ho již měsíc vlastním a užívám si prázdnin.

 9. LEBEL kdo se rozčiluje? :))) JÁ jsem to psala jen jako oznámení, protože se mě ptalo víc lidí :))) Nezlob se, trubo, já jsem to tak nemyslela, špatně si mě pochopila..

  Jinak.. 00:00 už je 1.7. 22006, že? Co tím asi chtěl básník říci? :))

  Heat my máme vždycky úžasné rozhovory :))

 10. Juchů!! No jo vlastně…zítra už je prvního. No to je skvělý :))) Já hlasovala pro Poberty, ale v podstatě bych nejradši hlasovala pro všechny pokráčka…no to je fuk…hlavně, že už Blanch vkládá 🙂

 11. Jednou za dva dny?? Není to trochu moc?? :-/ No nic, ale Třináctá komnata mě asi zajímá nejvíc.. povídek o Pobertech je hafo a Severus.. toho nějak nemusím..

 12. Phyllis není..jelikož jsem nikdy tak často nevkládala..já toho nemám zase tolik, abych začala od píky.. vždycky jsem vložila nějaké dvě povídky týdně..tak dva dny je rychle..

 13. Phyllis nechybí a nebude.. žádného nemám a konečně si už uvědomte, že jsem jasně psala, že ho nebudu dodávat často, protože je na posledním místě v pořadníku… smůla..ale já jsem to říkala..je to v úvodu napsané..

 14. Phyllis tak se laskavě znova běž podívat do rubriky Pikový král, kde máš před první kapitolou ÚVOD a už mě neštvi 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..