Hlasujte popáté

Tak se nám to zúžuje… hlasujte

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

34 komentáře “Hlasujte popáté

 1. :))))  Barborko..neboj, jednou na tu tvou romantiku dojde :)) Ale myslím, že to není zrovna tak sladce romantické.. a navíc, jsou to postavy, které tě asi moc zajímat nebudou 🙂

 2. Po třínácté komnatě neustále hlasuju pro ROMANTIKU a stále se menůžu dočkat. Proč skoro nikdo nikde nechce nic romantickýho!!!!!!!!

 3. Jste trapny s tou romantikou. Mám ji ráda, ale rozhodně jsou lepší tragerie a Srabus! (Když to napiše Blanch tak je mi jedno co to je, vždycky je to dobrý :))))

 4. Nikdo nechce romantiku,protože jsou všichni zvědaví na Komnatu a  Srabuse.Ale stejně bych se vsadila,že až ta romantika vyjde tak se bude všem líbit

 5. Co máte pořád s tou romantikou? Jako vždy jsem dala depresivní a jako vždy má nejmíň hlasů, chjoo. Ale říká se, nakonec to nejlepší – já si počkám :-)))

 6. fňuk, kdy už konečně přijde na řadu depresivní jednorázovka? :o((((((( no jo no… budu muset čekat.. jednou to snad bude…

 7. Severus mě moc nenadchl a jelikož zde nejsou možnosti Pobertové ani Komnata, pak hlasuju pro romantiku.. nevím, ale na tragédii poslední dobou nemám chuť.

 8. Někdo chce romantiku,někdo Severuse,ale z toho už mi hrabe,takže volím zlatou střední cestu:)

 9. Barborko …no, Draco zrovna ne, ale stejně.. :)) Zase tak daleko nejsi 🙂

  No..nebojte, SS má jen 15 kapitol..toho už bude brzy konec 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..