Hlasujte: která hláška by se měla vepsat do bubliny?

Konec vkládání monologů do obrázku. Zde mám pro vás anketu. Vybrala jsem ty hlášky, které se mi zdály nejlepší, tak hlasujte.

 • Jelikož tohle už někde bylo, nezařazuji to do seznamu, ale není špatné si zavzpomínat, takže: ,,Takže, to máme: Jeden bez nosu, čtyři bez ruky, pět bez nohy, jeden bez mozku….o pardon, Longbottom se vlastně nepočítá…“
Zde je ještě jednou obrázek:

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

67 komentáře “Hlasujte: která hláška by se měla vepsat do bubliny?

 1. Sraz slashařek je nejlepší. Je mi líto, že jse se včera nedostala k počítači a tím pádem taky nemohla něco přihodit (smutney smahyleeck). Jsem ráda, že je tu zase trochu víc  zábavy, díky tomuhle. Doufám, že bubliny budou úspěšně pokračovat (mrckatsee smahyleeck).

 2. ááá to bylo těžký… no, nakonec jsem dala "tiky v ruce" od Crowley :)))))

  a samozřejmě děkuji za hlasy pro moji hlášku 😉

 3. Mě se hrozně líbí Meadow: Chodík Sevík okolo… Takže máš můj hlas…  

  a díky všem, co se nejvíc zasmály tý mojí:)

 4. ale kdyby nějakej byl…sicenepíšu slash a ani moc nic jinýho ale jela bych taky…hned první den by byl nezvestbý Sevík :D:D:D

 5. Blanch, proč nemůžu hlasovat, když jsem ještě nehlasovala a rovnou vidím jak už ostatní hlasovali?

 6. No teeeda, Nosic boduje:o) Mě přesto nejvíc rozesmála hláška od Meadow, ta dostala můj hlas:o)

 7. Tak já jsem jednoznačně pro Taťánu :]…To nemá chybu-na něco jsem šlápnul :D hihi…Ale děkuju za hlasy všem :]

 8. chci hlasovat pro Silwen, proč mi to nejde?? (Mává transparenterm se Silweninou přesdívkou)…. Jestli mi to nepůjde, napíšu si její jméno na hruď :))

 9. Nosic: Na hruď? *přešlapuje v očekávání*… :0D

  Jinak já jsem hlasovala pro Meadow, její hláška mě dokonale odzbrojila. :0D

 10. Hej mně to taky prvně nešlo… a pak jo. Musíte to obnovit nebo ten článěk otevřít znovu, třeba i několikrát… snažte se, nebo někteří zbytečně příjdou o hlasy!

 11. By mě zajímalo….kolik by měl Nosic hlasů, kdyby se to tady nehemžilo slashmilujícími živly…..nic proti nikomu.

 12. Ach, ráda bych hlasovala, kdyby mi to šlo:( Jestli to půjde aspoň takto tak bych chtěla dát svůj hlas Crowley za tiky v ruce :D

 13. Heather, měl bych přesně jeden, protože bych si nenápadně dal hlas sám sobě, dydbych žádnej neměl :)))

 14. Lidičky, to je vážně těžká volba… mně se líbí všechny… no dobrá, tak teda jdeme na to…

 15. heather, já vim, jak to vypadá,ale na kalrinet se nehraje jenom dechovka.. já třeba hraju hlavně jazz 🙂 (teda, noty jsou nadepsaný Jazzy, ale co mi z klarinetu vyhcází mák jazzu hodně daleko 🙂 )

 16. Ne, nevíš, jak to vypadá.Já obecně nesnáším dechy (hlavně teda flétny), jediný nástroj, který z nich hoooodně můžu, je právě klarinet, proto mě to zaujalo 🙂 Já sama jsem se kdysi chtěla dát na klarinet, ale vzhledem k tomu, že si plíce namáhám už i tak dost, jsem od toho upustila.

 17. jo q proč nesnášíš dechy? já je miluju 🙂 hrál sjem jako malej asi 8 let na zobcovku, pak sjem přešel na kalrinet s tím, že až se naučím pořádně na klarinet přejdu na saxofon, kde jsou hmaty dost podobný….  a zbžnuju příčný flétny

 18. Mají na mě moc pronikavý zvuk, nejistý tón, hlavně ty výšky jsou otřesné (což neplatí o klarinetu, ale třeba ještě nějak tak uznávám hoboj). Saxofon…..jaký?

  Jo….až někdy potáhneš klávesy (a to ještě menší, klasika 61 kláves) i se stojanem a pedály přes půl města, tak si povíme :)) Ale kdyby to bylo na mně, tak táhnu klidně i normální klavír (už jsem to vymyslela – potáhnu ho celofánem a přidělám kolečka).To mi připomnělo, že budu muset napsat profesorce hudebky, jestli mám zítra počítat s hodinou bo nikoliv.

 19. Asi u mě vede klub slashařek. Dokážu si představit, že by půlka Bradavice byly vzhůru nohama. Jen Snapík by se tam asi takhle neprocházel, má taky plno fanynek =o)

 20. "Pane řediteli, odmítám mít spacák vedle Pottera … Snaží se mě osahávat a svádí to na tiky v ruce." (Autor: Crowley)

  – jasně že Crowley 😉 😛

 21. líbí se mi 1,2,3,4,6,9,10,11,12,13

  kterou si jen vybrat

                                          fretka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..