Hele, Voldy… cos to říkal?

A jelikož nám chybí opět bublina k doplnění..mám pro vás další.

Opět upozorňuji, že použiju jen hlášky z prvních dvaceti komentářů(prvních dvacet hlášek).
Tak co asi svým věrným smrtijedům vzkazuje Voldy?
Myslíte, že používá zubní pastu Perličku? 🙂

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

55 komentáře “Hele, Voldy… cos to říkal?

 1. shinigamiví proč jsem si vzpomněla na hlášku z Madagaskaru…

  "Já se nesměju, já mám prdy!"

 2. "Tak… a dneska si zahrajeme Řachavýho Petra…"

  -> já chtěla napsat něco netypického… :)))))

  Blanch: super lay… moc se mi líbí… něco takového by mi na blogu vydrželo asi dlouho… je to neutrální, jednoduché a krásné 🙂

 3. zatraceně měl bych nechat pottera a jít na plastiku vypadám jak had takhle na mě holky nepůjdou

  nic lepšího ce není prasácké mě nenapadlo

 4. Jsem nová tvář  reklamy na osvěžovač dechu! Pokud si nekoupíte náš výrobek, poštvu na vás Smrtijedy!

  A jinak krásný lay.;)

 5. "Mentos: the freshmaker!" 😛

  Jinak lay opravdu moc pěkný, souhlasím s názorem, že v "jednoduchosti" je krása. 🙂

 6. Jestli mi už konečně toho Pottera nepřivedete- tak Vás všechny pokoušu! A dostanete otravu krve a budete muset do mudlovké nemocnice a to bude horší jak Cruciatus!

 7. "Cože? Říkáte že na tom interuptu mi někdo strká do postele Pottera?…Brumbála?… Severuse? Naginiho?!"

 8. "Potter? A Lucius? Hlavně, že se Lucius může zbláznit, když si cucám palec…"

  "Ale ne, Naginy, nekousat. Položit na jazyk a nechat rozpustit."

 9. Sigam :DDDDDDD

  Marguerite tys mě teda taky dostala :)))))

  Ještě čtyři hlášky a vložím to do článku 🙂

 10. Silwen proč já mám takový problém se k tobě dostat? Mně se prostě nenajede nikdy tvůj blog… ať už používám jakýkoliv prohlížeč… už snad týden… ukáže se mi jen záhlaví..to v tom lepším případě… v tom horším s emi sekne celý net a vypne se 🙂

 11. haha Morgana Ehran mě fakt pobavila, jsem poprskala monitor, na voldyho to je fakt super hláška 🙂

 12. Ahoj Blanch, prosím, mohla bys mi pomoci s faktickou stránkou věci – co se týče FF? Snažím se teď napsat kamarádce pro radost HPpovídku, jenže mám v některých znalostech o světě za branami Bradavic trochu mezery a tak se obracím na tebe.

  Můžu ti tedy položit pár loudivých otázek?

  *prosí a koulí očima*

  – Profesorka  McGonagallová je už postarší dáma, jak všichni dobře víme. Učila v Bradavicích tedy i v dobách Pobertů? A pokud ano, byla tenkrát patronkou nebelvírské koleje?

  – Ples a jeho konání – není každoroční, nebo ano? Jen při nějaké příležitosti, jako třeba ve 4. dílu při pořádání turnaje Tří kouzelníků, že jo? =))

  – Jak se jmenoval ředitel úřadující za Pobertů?

  Děkuju ti za pomoc ignorantovi faktů=)

 13. Mab Ano, McGonagallová tam tehdy učila. Přeměňování začala učit v roce 1956(rok poté, co se Brumbál stal ředitelem Bradavic), ale hlavou nebelvírské koleje se stala v roce 1991, když nastoupil Harry.

  Tak to aspoň popisuje lexicon.

  Ples není každoroční, ples byl za celou dobu těch sedmi dílů jen jednou. A byl k té konkrétní příležitosti, takže bych řekla, že aby byl další, muselo by se něco dít, každopádně za dob Pobertů určitě taky nějaký byl, přece by je o něj nepřipravili :DD Třeba jim tam přijel minister hobbitů z Norska a na počest jejich smíru mu zřídili ples :D

  Za doby Pobertů není přímo nikdo určen, byla tam položka neznámý. Teď ale jak to brát… JKR každoročně měnila data narození Pobertů. Prvně tam bývalo, že se narodili asi v roce 1960, teď je tam porůznu 1958-1959, takže do školy začali chodit asi v průběhu let 1969-1971.(Já jejich narození tipuju tak ten rok 1959-1960, takže škola 1971).

  V době 1962-1968 byl ministrem kouzel nějaký Nobby Leach. Ten Poberty teda těsně minul. Rok poté už tam není napsaný nikdo, ale pokud tam není dané jméno, asi je docela možné, že Nobby Leach úřadoval pak zase po znovuzvolení, co já vím. Nebo si klidně můžeš někoho vymyslet, fakta to nijak neohrozí. Když tam nikdo není, holt tam není.

  Pak už jen víme, že v období 1980-1990 byla ministryní Millicent Bagnoldová, kterou rok poté vystřídal Popletal.

 14. Ja ešte doplním Blanch, riaditeľ, ktorý urádoval počas obdobia "Pobertov" bol Dumbledore, ktorý nastúpil 1970 a ak je Blanchin odhad správny, tak to nemohol byť nikto iný. (Pred ním bol Armando  Dippet, ktorý začal 1940 a 1970 končil) :), Dúfam, že sa ti to podarí napísať podľa tvojich predstáv, tiež som mala podobné problémy… 🙂

 15. Deliah haha..vidíš to… já jsem místo ředitel četla ministr.. no nic :)) Tak má Mab ještě větší přednášku na to, na co se neptala :))) Ano… čumím na to a asociace mi odletěla někam jinam :)))

  Mimochodem, Brumbál nenastoupil v roce 1970, na lexiconu už je přímo datum, že se ředitelem stal v roce 1955/56(jak jsem psala i v tom předešlém textu), místo něj Minerva vzala Přeměńování, které předtím učil, když byl Dippet ředitelem. Dipet tak skončil 1955. Logická dedukce i tak… Dippet zemřel -> nastoupil Brumbál a Brumbála nahradila Minerva, kteoru v roce 1956 Brumbál najal. I ta data u všech tří sedí. Ačkoliv v angličtině c. znamená asi/přibližně ..takže to nemusel být přímo rok 1955, ale vztahuje se to na 55-56.

  Takže ne 1970 -> to je jen omyl čtenářů, kteří automaticky odvodili, že se Brumbál stal ředitelem v době, kdy nastupovali Pobertové, ale v knize je jen napsáno: Remus: Bylo by nemyslitelné, že bych chodil do Bradavic, ředitelem se ale stal Brumbál a ten souhlasil, že pokud se přijmou jistá opatření..bla bla… nebyl v knize řečen žádný rok. Taky jsem si dlouho myslela, že tím byl myšlen ten rok, kdy Remus nastoupil, ale zřejmě ne, protože HPlexicon a JKR říkají něco jiného. Bylo to někdy předtím.

  citováno z lexiconu: AB -> Career: By c.1938 he was Hogwarts Transfiguration professor (CS17); Hogwarts School Headmaster c.1955 until his death.

  Pak taky tady: http://hp-lexicon.org/timelines/timeline_dumbledore.html

  Já problémy nemám, já mám lexicon, tam je všechno 🙂

  Kdybys, Mab, chtěla, tak tady: http://hp-lexicon.org. Pokud ovládáš angličtinu, tato stránka spolupracovala vždycky s JKR, takže informace jsou z první ruky a jsou ověřené, protože jsou přímo od autorky.

  Kromě těch dat narození Pobertů, které tam na různých stránkách haprují a nejsou konkrétně uvedena, jen přelom dvou let, je tam úplně všechno do nejmenšího detailu.

 16. no..konkrétně uvedena jsou, ale u profilu Snapea je třeba, že se narodil tak a tak, u Siriuse je, že nastoupil do školy o rok dřív, než u Snapea.. a u timelines je zase rok 1971 a tam nastoupili všichni stejně… prostě se na různých stránkách střídají roky 1970 a 1971.. a pak to narození…posouvá se to o rok.

  Ale podle mě prostě nastoupili 1971.

 17. Teď jsem si konečně všimla, že se ptáš….

  No, je to nějaká chyba blogu. Chtěla jsem si udělat menu přes volitelný menu box a po přidání nějakých částí jsem si to chtěla uložit, jenže ejhle – mozzila mi zamrzla a šlus. Od té doby načítání stránky trvá šíleně dlouho (pokud vůbec najede). Zajímavý je, že v administraci se můžu pohybovat volně. Tedy až do chvíle, kdy kliknu na sekci Položky menu, ve kterém se upravuje právě ten s prominutím podělanej volitelnej menu box, pak mi prohlížeč zase zkolabuje. :o( Psala jsem na blog@blog.cz ale nic se neděje. :o( Už to trvá týden.

 18. Mně se teda nenačte vůbec…a nikde, ani přes mozillu, operu, ani IE, kde jde většinou všechno, protože je to shit prohlížeč, co spolkne všechno 🙂

  Mozilla je nejvíc odvážná..odhalí mi záhlaví 🙂

  zajdi si přímo na Krutův blog, třeba s tím něco podnikne, když mu zanadáváš přímo pod fús 🙂

 19. Blanch a Deliah: děkuju za pomoc… To bude drsný počin=) Já už tak dlouho nepsala fan! Jsem nějak dezertovala k "normálnímu" psaní a od té doby moje povědomí o dění v těchto vodách povážlivě chátrá… Jojo, ach… =)

  ps: Blanch, pěkný lístečky v záhlaví 😉

 20. Díky za radu, asi to zkusím, bylo by fajn, kdyby to už zase jelo. Docela – ale fakt jen docela (ehm) – mě to štve.

 21. Ahoj Blanch, to jsem zase já s otravnými dotazy=) Včera jsem napsala další kus povídky o Pobertech a opět jsem narazila.

  Jak se jmenovala matka Lenky Láskorádové?

  Děkuju

  ps: snažila jsem se prokousávat tím lexikonem, ale je to anglicky, aj, aj… a navíc některé odkazy nespolupracovaly…=(

 22. Mab: koukla jsem se do toho lexiconu, ale je tam napsáno, že jméno Lenčiny matky je neznámé… Nejspíš to nebylo pro příběh důležité…

 23. Voldy cedící skrz zuby: "Hele, rejžo, kolikrát ještě budeme točit tu reklamu na zubní pastu? Mám na práci důležitější věci, jako třeba vraždění mudlů! Když tak o tom uvažuju… Avada Kedavra!. No vida a hned je o mudlu míň."

  Nic lepšího mě holt nenapadlo, no.

 24. Ahoj Blanch,

  předem se omlouvám a chci vás všechny poprosit o rozšíření téhle soutěže:

  SOUTĚŽ O NEJ POVÍDKÁŘE/KU SE PRÁVĚ ROZBĚHLA! NA MÉ STRÁNCE MŮŽEŠ NAPSAT JMÉNO SVÝCH FAVORITŮ.

  Nejde mi o reklamu, chci dát dobrým povídkářům šanci, aby si každý zvolil svého oblíbence:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..