Haru wo daiteita

Yaoi, o kterém nyní budu psát, už možná někteří z vás znáte. My, blázni, co koukneme každé shonen/yaoi si můžeme povídat své, viďte 🙂

————————————————————————————–
Upozornění a varování: yaoi
Žánr: komedie, romantika
Postavy: Katou, Iwaki aj.
Yaoi má dvě části:
OVA 1
OVA 2
Tohle video jsem viděla snad ještě někdy v květnu nebo dubnu, nechápu, že recenzi píši až teď.
Když řeknu dvě jména Katou a Iwaki, vybaví se vám název? Správně. Jedná se o Haru wo daiteita.
Příběh docela prostý s jednoduchou dějovou linií.
Vypráví o dvou hercích, kteří točí takzvané AD video(adult video), čili video pro dospělé, které je plné sexu a často i homosexuálního sexu.
Tito naši dva „spolupracovníci“ se spolu už kdysi potkali, ale příběh začíná tam, že spolu mají po nějaké době točit další film, spolu s homosexuálními scénami.
Katou(holky..zase jeden z těch krásných anime blonďáků) je mladší a v tomhle ohledu zkušenější a na natáčení se těší. Ale naopak Iwaki(černé vlasy a je o něco málo starší) z toho příliš nadšený není. Jak totiž následovně zjistíme, Iwaki, bere celé toto natáčení jako obyčejný herec, ale Katou do toho vkládá své city, protože je do Iwakiho zamilovaný. A vkládá do toho nejen své city :), mám tím na mysli asi toto: když točí jednu „hanbatou“ scénu, kde Iwaki leží dole a Katou na něm, Katou se na něj vrhne opravdu, nejen jako herec a Iwaki ho samozřejmě okřikne a odstrčí dál od těla. Scéna skončí.
Katouovi to ale nevadí, protože se snaží Iwakimu vysvětlit, že na tom nic není, protože Iwaki je stále proti tomu. Japonsko, společnost špatně nahlíží na vztahy homosexuálů(je tam vedlejší role jednoho odepsaného AD herce, který právě je homosexuálem) a on sám si myslí, že doteky dvou mužů, byť jen polibek(nechápu, jak teda pak může točit ten film):), jsou špatné a nemorální a ohyzdné. To ale netuší, co jej čeká, protože Katou tuto „radostnou“ scénu zopakuje při dalším natáčení znovu, tentokrát do něj ale opravdu vnikne a šup sem, šup tam.. 🙂 a aby Iwaki nic neprozradil, políbí jej. Ten je z toho úplně hotový a neví, co má dělat. Vtipné na tom celém je, že je sleduje štáb a i ten má jisté podezření(oni jsou totiž pod dekou) a prolétne tam taková hláška..něco jako: „Tohle je jenom jako?“ Už si nevzpomínám na přesné znění, ale zkrátka všichni začnou řešit, že to hrají opravdu autenticky. Cvakne klapka a Katou si v naprostém klidu zaváže župan a jde do své herecké komůrky, zatímco Iwaki to ještě stále rozdejchává v posteli. Pak ale za Katouem vtrhne a šíleně mu vynadá a a srazí ho k zemi. Ptá se, proč udělal něco tak šeredného, ale Katou se mu vyzná z citů, kterým Iwaki nevěří. Zkrátka celou dobu Katou říká, že ho má rád a přesvědčuje ho, že i jemu se líbilo, když se ho dotýkal, Iwaki ale ničemu z toho nevěří, stále tvrdí, že vztah mezi dvěma muži je něco ošklivého. Obscénního. Nevidí ale, že svým jednáním celou dobu ubližuje Katouovi. Po nějakém období nastane velká změna, a to, že se Katou vetře-nastěhuje Iwakimu do bytu. Ten z toho zezačátku vůbec není nadšen, ale postupně zjišťuje, že ke Katouovi něco cítí. A jak to tak bývá, tak se postupně do něj doopravdy zamiluje.
Nebudu popisovat kdejaký detail. Hlavním dějem je tam právě ten vývoj toho vztahu. Katou Iwakiho odjakživa miluje, ale Iwaki jeho ne a stále ho odmítá, nakonec se mu vyzná, že jej miluje taky. Vyspí se spolu, tentokrát je ale tento tělesný akt ztvrzen láskou. A je vykonán na popud samotného „odpůrce“ Iwakiho.
Mimochodem, hned na začátku je scéna, kdy je Iwaki opilý a řeší to, že bude prostě točit porno s chlapem, je z toho vystresovaný a Katou mu ukáže, že to může být hezké a jelikož je Iwaki docela na šrot, ani se nebrání :), ano, předpokládáte správně. Katou mu to totiž názorně ukáže v praxi. Vyspí se spolu.
Tohle yaoi video mám hrozně ráda, protože je „sladké“. Ne sladké v přímém slova smyslu, ale je to roztomilé. Chudák Katou je stále odmítán a nakonec jeho láska nepřijde vniveč. Ten vývoj je hrozně pěkně popsán a Katou je fakt KOŘEN :). Patří mezi mé nejoblíbenější postavy(k těm patří třeba Kazuki z Gakuen heaven, Soubi z Loveless, Yuki z Gravitation, Kyousuke z Papa to kiss…no a ty čtyři postavy z Kyou kara maou, Kusaka z Fuyu no semi aj.). Scény jsou i vtipné a hrozně se mi líbí grafika. Pokud znáte yaoi Winter cicada(Fuyu no semi), tak je to ve stejném stylu, protože je to od stejného tvůrce.
Sexuální scény tam jsou sice vidět, ale nijak podrobně, všechno se děje vždycky pod peřinou, takže pokud byste měli strach z toho, že tam toho moc uvidíte, tak to nemusíte :).
Rozhodně doporučuji těm, kteří mají rádi třeba i jen shonen-ai, není to zase tak silné yaoi, a mně se to teda moc líbilo, patří to do mých nejoblíbenějších anime.

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

71 komentáře “Haru wo daiteita

 1. milí lidi,páč mě Blanch ještě nezabila,tak pokračuji v mánii na "MÁME RÁDI BLANCH"

  Kdo by nechal komentář bez příspěvku MRB! tak toho s Lenikem pěkně sjedem:)))

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

 2. Silwen je, taky si to ale tam somílá, že to nějak moc právě ne-e…že ten jeden herec skončil a odjel do New Yorku nebo kam to jen proto, že se o něm dozvěděli, že ej homosexuál a tím skončil…

 3. =))))))))))))))))))))))))))))))))) Heleť Blanch, fakt nechci zase otravovat, ale… Pořád se ti Eragona neozvala??? =((( Víš mě se ta povídka hrozně líbila… =) Jo, te´d jsem si zase přečetla návrat do minulosti. Na podruhý jsem to prožívala víc… Kde bereš inspiraci k psaní?? To mě se musí zdát sen abych na něco přišla… Kdybych přesně o Silvestru neměla sen, nikdy bych svou povídku nenapsala… Má sice jenom 1. kapitolu, ale druhou napíšu, až se mi bude zdát pokračování a to může být za hodně dlouho =))) Ale o Světě HP se mi teď sakra už zase nezdá… Musí u mě zase začí Potterománie… Začnu číst znova tvý povídky, koupim si sedmičku, podívám se na pětku, budu se častějc dívat na megaplakát HP a tajemná komnata na našem záchodě… SEŽENU SI VLAJEČKY, ŠÁLU, RUKAVICE, ČEPICI, KOŠTĚ, HÁBITY, KOTLÍKY, KNIHY ZAKLÍNADEL, ZAŽERU SE DO ČERNÝ MAGIE, PŘED SPANÍM BUDU DÁVAT DOUBROU NOC SIRKYMU A SEVÍKOVI… No……..

 4. Luc neozvala se mi a asi ani neozve, tu povídku jsem odevšad stáhla a nebudu ji už nikde zveřejňovat, ani psát.

  Moje inspirace? Mně se stačí třeba podívat na uterku, vidličku a napadne mě námět. Ale jinak..já si sny a představy už umím vynucovat..já mám ještě tolik námětů ke zpracování a každým dnem mě napadají nové..nevím, někdy je to až ke zlosti, páč nevím, co dřív psát… a nestíhám.

 5. -Jo ta povídka pro úplnost, Není všechno takové, jaké se zdá být…. Koupim si sedmý díl knihu HP, Podívám se na 5.díl film HP v kině. Jo ta Potterománie myslim už začíná =))) Jen mě dost štve že já budu na nějakym pitomym táboře když bude zrovna premiéra knihy 7 i pětky filmu…

 6. Já vím, kterou myslíš 🙂

  Mě pomalu Potterománie opouští, už to dávno není, co to bývalo.

 7. Heat:já vím,že tu byla sme taky s nosic začínali:))ale páč nás ještě Blanch nezabila (což tedy fakt nechápu:D)tak já,jako ejdiná (zřejmě) v tom hodlám pokračovat:)))Ale už ne žádné dlouhatánské MRB!osumsetkrát za sebou,ale jen v každém komentáři jakoby p.s. napsat třeba ejn zkráceně MRB:)

  p.s.MRB

 8. Coooooooooooooooooožeeeeeeeeeeeeee???? Tyjo Blanch… Já mám spoustu námětů taky. Jen nevim jak to napsat… Ale pohled na utěrku?? Ten mě spíš drtí než inspiruje… Poslední dobou nechodim skoro do kuchyně. je nad slunce jasný, že když mě tam mamka uvidí hned spustí: Lucinko, utřeš to nádobí já nestíhám… A ještě by to chtělo vyluxovat obývák. A vyčistit králíkovi klecičku, má tam zase spoustu bobků!! A dej mu mrkvičku…''Ale mami, to nemůže udělat něco Tomáš? Fláká se u počítače, kdyby si chodil do kuchyně pro jídlo sám, a já bych mu ho nenosila všechno tohle by dělal on!! A mrkvičku králíkovi nedám, má po ní průjem a lepěj se mu bobky na zadek… – No to sem zašla zase jinam… =((

 9. Hele Blanch, jak si vlastně začínala?? Jaká byla tvoje první povídka, tvůj web, ohlasy čtenářů??? =) A jakej je to pocit, když máš jeden z nejpopulárnějších blogů, možná i nejpopulárnější blog o HP ne netu ??=)

 10. Blanko, tebe opouští Potterománie??? Doufám, že až vyjde HP sedmička (ted někdy má vyjít v Anglii, tak doufám že jí co nejdřív přeložej) a ty si jí přeteš, zahltí tě vlna inspirace a s ní i nová vlna Potteromanie !!! Jínak fakt nevim, co budu každej večer dělat (a myslim že to nebudu jenom já), protože už tak tejden jenom zírám na blikající monitor a hltám každé písmenko!!!!!

  Ajja: Máš pravdu, dokud Blanka nenaznačí potřebu zabíjet, můžeme pokračovat: MRB

 11. Ajjo ona nemyslí teď tu, co jste začali, ale před časem 🙂

  :)))) LUC si mě ted s tím králíkem rozesmála, páč ten můj je na tom stejně :))))))

  První povídka? Úplně první? HP a neznámá příbuzná(Dědicové mágů)…bylo mi…no…nějakých 15, skoro šestnáctm tuším..psal se nějak rok 2002 a rozjížděl se zrovna web harrypotter.cz (dnešní potterweb). Já přečetla knihy HP(prvně to bylo sebezapření, stal se z toho koníček až po tom, co jsem se přenesla přes to, že je HP podle mě strašná kravina…), nechtělo se mi čekat na pětku, tak jsem si z hecu začala do sešitu psát vlastní příběh….jelikož mě bolela často ruka, začala jsem to přepisovat na počítač… pak jsem byla na něco zvědavá a hledala jsem nějaké info o HP na google a najela mi stránka HP.CZ a tam jsem objevila rubriku Povídky našich čtenářů, což mě zarazilo, páč já neměla o existenci ff ani potuchy… byl tam jediný autor…autorka..Neviâthiel, tak jsem jim psala, že taky píšu, jestli se nemůžu přidat, a tak jsem se stala redaktorkou a začala přidávat… as dva roky jsem se odtamtud nehnula…ani na jiný archív(všechny jsem zatracovala) a něco jako blog nebo http stránky? Španělská vesnice, já se to naučila teprve před dvěma lety 🙂

  Nebyly tam přímo komentáře, komenty se mohly psát jedině do f=ora a mou nejvěrnější čtenářkou tehdy byla Barborka Siriuska a zakládala na moje povídky témata a kupodivu mi tehdy nepřišel žádný záporný komentář, což se fakt divím, DM jsou příšerná povídka… no a začaly mi chodit maily…

  No, paxem narazila náhodou na ff.ph.net a říkala si, že bych to mohla dát i dál…taxem začala přidávat tam..někdy v 2004.. a pak mě napadlo, až po roce, že by bylo fajn mít nějaké svoje domovisko, původně jako na odkládání povídek, abych to nemusela mít na disketě(protože jsme tehdy měli celá rodina pc dohromady a já to nechtěla mít na disku, aby si to nečetli)…no..taxem se bavila s Barborkou, která měla blog na lidech…ale já narazila na blog.cz a začala obhospodařovat tam…všechno jsem si tam vložila a kupodivu na mě nějak přišli lidi  a začali sem chodit…znali mě z hp.cz a z fanu a na fanu jsem se dokonce v žebříčku stala nejoblíbenější autorkou na celém archívu(což dodneška absolutně nechápu….furt mi z toho stojí vlasy)-to jsem totiž v tu dobu začala vydávat Temnou cestu osudu, která byla dost oblíbená(taky nechápu, slaďák jak prase) a hned na to Návrat do minulosti, a začali mě vyhledávat, taxem si do infa dala adresu a když všichni zjistili, že prvně dávám povídky sem a až pak na stránky, tak začali jasně chodit sem, aby to měli z první ruky….Dědicové mágů jsou fakt příšerní, smazala bych je, kdyby na ně nenavazovala Třináctá komnata… s tím už nic moc nenadělám, přepisovat se mi ji fakt nechce….

  Na hp.cz jsem vydávala samé příšeřiny, moje nejstarší povídky…které už na webu a blogu nikde nemám, nejsou na žádném archívu a vůbec jsem je smazala i z počítače :)))

  Jaký je to pocit? (Mě zpovídáte, slečno redaktorko doktorko Zorko Horká?)

  Je to hodně divný pocit, já se s tím furt nějak nemůžu ztotožnit. Když totiž vidím svoje povídky, udivuje mě to. Jsou úplně obyčejné, většinu čtenářů tady píše stejně jako já. Co si budem namlouvat, nemám žádný zázračný styl a zpracování je úplně obyčejné. Nic na tom zvláštního není.

  Takže se cítím dost divně, dost nechápu, co tady tolik lidí dělá :))) Já se normálně za to i stydím. Nikdy bych nenechala přečíst nic nikomu z mé rodiny, bych se hanbou propadla. Ta anonymita je krásná. Já envím, zda bych snesla být tak "populární" reálně.. nevím, fakt nevím. Já si to pořád nepřipousštím a sebeironizuju, odlehčuji to, takže se to snažím nevnímat….už tak mám šílené výčitky svědomí, když mě někdo osloví, abych mu zkritizovala nějaké dílo a já odmítnu…cítím se blbě a mám třeba hrozný strach z toho, že si kvůli toho o mně plno lidí musí myslet, že jsem hrozně nafoukaná… a už mi to i někdo řekl, takže sjem nebyla daleko od pravdy. No cítím se divně. Já to ani nedokážu pořádně popsat, zkrátka… i plno lidí, se tkerými jsem se dřív bavila, na mě zanevřelo a myslí si o mně kdo ví co jen proto, že už třeba nechodím na potterweb.

  Bylo mi řečeno, že to všechno dělám, abych se předvedla a že toužím každého sekýrovat a ukazovat své "kvality", které ve skutečnosti vlastně žádnými kvalitami nejsou. Přitom je to naopak…když mě někdo "vyvyšuje" do nebeských výšin a bere moje jméno pomalu jako mantru, mě to spíš trápí, já tohle nerada vidím… strašně ráda pomáhám lidem, nabízím jim svou pomoc..ale když mi někdo napíše, že jsem pro něj něco jako bůh, tak se cítím hodně blbě. Za prvé mě to přivádí do strašných rozpaků a za druhé se cítím za to vinna a ráda bych toho člověka od toho odradila…já ti to ani nedokážu popsat…je to taková vnitřní tíseň. Každý do mě vkládá naděje a každý předpokládá, že všechno zvládnu, ale to je právě na tom to nejhorší, vždycky mám strašný strach, že mě přeceňují a já je potom zklamu.Proto nemám ráda přebytečné vychvalování a věty typu: "Kdybych tak psala aspoň z poloviny jako ty. Tobě se nemůžu rovnat. Ty píšeš jako Rowla."

  Nemám ráda, když se vedle mě někdo ponižuje tímto způsobem. Když o mně tvrdí, že jsem lepší. Já nejsem soutěživá a už vůbec nechci nikoho srážet a nemám ráda, když si někdo myslí, že jsem lepší. To přece nemůže tvrdit…takhle sám sobě snižovat kvality…

  Jedna slečna mi dokonce tak nějak řekla, že je moje vina, že stovky autorů není ve světě ff vidět, jen proto, že se tam roztahuju já :)))

  Už to vaše Máme rádi Blanch mě šíleně uvádí do rozpaků…:) Já se nemůžu za to na vás zlobit, ale zase nějak příjemné mi to není 🙂

  M.M to si piš..to tak vždycky bývá mezi těmi knihami. Až bude sedmička, vím 100%, že mě zase napadne kopa věcí…

 12. Tak se pokouším na to podívat. Už od sedmi se mi to pomalu načítá a já  neviděla ještě ani první část. To je hrůza.

 13. btw. na takovýto filmeček se dívám prvně, protože mi to doteď nešlo pustit. Tak snad budu spokojená :D

 14. Hmm, že by Blanch odhalila své měkké jádro? ;0)

  Ale když o tom mluvíš.. Já bych taky řekla, že vpodstatě píšeš celkem normálním stylem, který není moc specifický (až na přechodníky apod), ale mám dojem, že tvoje popularita spíš tkví v tom, že dokážeš hezky vyprávět a máš dobré nápady. To ocení spousta lidí. Hlavně teď, kdy je dle mého názor celkem málo kvalitních kapitolovek (nedá mi to a musím vyzdvihnout Danaino Útočiště). Stačí mi, když dělám adminku na ff.ph.netu.. To je občas děs běs (třeba když mitrvá třičtvrtě hodiny než opravím jednu kapitolu o třech stránkách, pak to schvalování nemá tak trvat) a když se pak ještě podívám na komentáře. :0DD to se dost bavím.

  Takže myslím, že si své místo celkem zasloužíš a nemáš důvody, proč se cítit ztísněně z toho, že tě tu lidi mají rádi. :0) Co já bych za takovou přízeň dala.. :0DD

 15. Já se tak těším an HP7!!!!V Anglii má vyjít nějak kolem 7.7.2007 a u nás to bude tak o pár měsíců později!!!!už se tak těším……Ale škoda,že to u nás bude nejdráže prodávané v celé Evropě….

  Ale stejně se těším!

 16. Silwen ty se s tím tak drbeš? Ostatní adminky dělají jen kontrolu několika řádků, max. odstavců… a když najdou chyby, vrací to… už mi asi 3x nabízeli adminství, odmítla jsem, vím proč :)))

  No dobře, tak nápady beru, ale stejně… no..je to divný :))) Já se cíítm divně :))

  Eillen pokud nejde, taxi prostě vyhledej Haru wo daiteita 2

  A pokud ti ani to nepůjde..tak je chyba v tom, že tam nejsi regnutá a nemáš vypnutý family filter, protože to je +18, že jo…

  Ajj u nás to bude do týdne na netu přeložené 🙂 Vím, o čem mluvím, minule jsem pomáhala překládat šestku :))

 17. tak jsem se zase neco dozvedela=) myslim tvuj rozhovor s Horkou:D:D no sice vetsinu vím:) vázne je to zvlastni… já tě chápu. ještě, že nejsem tak slavná. a přece mi pár lidí říkalo věci typu – jak to dělaš? sakra štve mě to a mám i chut s tim seknout, ale za to mi to nestojí…chápu. a to sem teprve začátečník jo:D teda být v tvé kůži bych nechtela… stejne je to zajimave… no že jsi vzor mnoha lidí nemůžem popřít:) vzdyt já na tvém psaní začínala:) nechci tě vyzdvihovat na K9 ale opravdu umíš lidi ovlivnit – at chces nebo ne:) no radši držím zobák to je mimo mísu, že…

  p.s. už nikdy tě nenazvu fanfiction Bohem:)) jen mezi terczou:)))

 18. Jo a Blanch, ohledně tvé tvorby. Já si nemyslím, že jsi bohyně v psaní. Máš prostě jen talent vymýšlet suprové zápletky. To je to, co já ti závidím. Sama skoro nic nedokážu vymyslet. Ty to prostě chrlíš takovou rychlostí, že se musím divit. Já mám nápad jednou za dlouhou dobu a navíc jen na jednorázovku a ty máš takových kapitolovek, až se divím, že to je možné 🙂

 19. Njn, jsem už holt taková.. Protože když povídku dvakrát vrátím a stejně tam je spousta chyb, tak se do toho raději pustím a sama to doopravím. Několika lidem jsem už vysloveně řekla, ať si najdou beta readera, že nad jejich povídkama nebudu trávit celý dny. :0D Ale moc to nezabírá, tak nevím. :0D

  souhlas s Eillen – taky bych chtěla umět vymýšlet takové zápletky.. Hehe, očividně je jasné, že na to lidi musí mít talent. Nebo jsi snad viděla, že bych třeba já někdy psala kapitolovku? :0D

 20. Jo no…..tak až to budete překládat tak to jo….já jsem myslela,že si koupím sedmičku v angličtině,páč to bude dřív a mnohem levnější a myslela jsem,že na blog přeložím první kapitolu:)Víc by se mi asi nechtělo….

  Ale stejně si koupím sedmičku i v češtině….jinač by mě to enbavilo vždycky na milionté počteníčko furt překládat enbo si číst poznámky…..:)

  MRB

 21. Mel nahoře v rožku..napravo máš Family filter: on, stačí na to on kliknout a přepne se ti to na off….

  Děcka..já jsme úplně grogi… Winter cicada(od stejné autorky jako je tohle Haru wo…) má tři ovy, dvě už vyšly a viděla jsem je a pořád netrpělivě čekáme od nějakého března na trojku, měla vyjít v dubnu, ale furt není…ale dneska jsem našla nový trailer a stačilo mi to..jen ten pitomý trailer mě rozbrečel…. u té trojky asi pojdu…to se nedá…musím se pořádně nadechnout… ještě jsem neviděla tak smutné shonen/yaoi… ten konec je příšerný…to šlo ráz naráz…a už mám celej xichtík smáčený slzami, to je hrůza….

  Leni to je fakt divné…musím se na to podívat…a k těm kapitolovkám..já se divím taky :)))))

  Silwen já stále čekám, že se na nějakou vrhneš :)))

  renee asi těžko, já letos už překládat nebudu….mi to jednou stačilo bohatě…

  Ajjo :))) Jendu kapitolu :)))) No, jak myslíš..já taky překládala jen jednu kapitolu…. 30 A4 stran..pěkné :))) Čtyři dny téměř vkuse… a proto už mi nehrozí, že se do toho znovu pustím, maximálně si to sama přečtu v angličtině :))

 22. Noo, mám napsaný podklady, ale nějak se toho podvědomě bojím. Přeci jenom drabble a sem tam nějaká ta jednorázovka mi sedí víc. :0D To si raději přečtu něco od tebe. ;0)

 23. Že tě to udivuje, čtu tvoje drabblíky a moc se mi líbí, taková kapitolovka..to by bylůa mňamka 🙂

 24. Winter cicada je ještě krásnější! 🙂 Postavy jsou skoro stejné, jen Kusaka je takový roztomilejší(je hodně podobný Katouovi)..

 25. CHCETE SI VYDĚLAT MOC PRACHŮ ZKUSTE ŠTĚSTÍ A POŠLETE SMS A VYHRAJTE 50 000 KČ.

  STAČÍ JEN POSLAT 1 SMS A STE NA 50% V BALÍKU!!!!!!!

  Pošli "GO 7751205" na tel. číslo 9030950 a obdržíš sms o tvé výhře nebo prohře

 26. Blanch:já se do toho pustím:)….aspoň se mi prokrví kosti….:)Normálně tomu souvisle rozumíš,když si to čteš,ale zformulovat to s detailami do textu…..:)ale stejně už se an to těším:)

  p.s.MRB

 27. Myslím si, že se ti chce většina autorů podobat díky tvé tajemnosti. Je tě všude plno (v tom dorém slova smyslu), ale přitom se toho o tobě moc neví. 🙂

  Když se řekne Pikový král, Acta es fabula (sry jestly to neni napsané dobře) tak se jim prostě vybaví "Blanch". Ale většinou jenom těch 6 písmenek. Žádná tvář…Prostě jenom "Blanch" ….

 28. Vážně? Tak tohle své pojetí neznám :)) Já si právě myslím, že na mě už téměř každý ví úplně všechno…plno lidí mě zná i osobně… 🙂

 29. to nikdy nikdo neví Blanch:))) já jsem zářný příklad:))) nj osobne se ví:) mimochodem v kolik vstáváš v pátek? mi končíme v deset:))) bychom mohli ve stylu Ikey Od deset do deseti:))) chlastat a chlastat jen:P

 30. ME ok…no..vstávám tak v jedenáct :))) Ale jestli chceš, dorazím do města už kolem dvanácti…:)) S nášupem :))

 31. Blanch =)) Tak jestli ti vadí chvála a popularita, tak to abych radši přestala psát komenty=) Ale přece jenom něco musím říct. Věř tomu nebo ne, vnesla si mi do života kouzlo. Vůbec nevím co bych dělala, kdybych nenarazila na tuhle stránku… Tvoje povídky jsou tak energický, dodávaj mi sílu, občas si zabrečim, zasměju se.. jen díky tvým povídkám jsem se absolutně nejvíc ze všech zažrala do HP… Absolutně si nedovedu představit život bez HP a tvých povídek… Asi bych se cítila prázdná… Zoufalá… Trpila bych daleko větší sebelítostí než teď..Byla bych psychycky pod bodem mrazu . Navíc jsem tady získala velkou slovní zásobu. Chci abys věděla že jsem na tobě závislá, a kdyby se ti něco stalo, byla bych na dně. Už tenkrát jak ten tvůj ''kamarád'' napsal že se ti něco stalo a že si v nemocnici, byla jsem hrozně zoufalá.. Bála jsem se o tebe, jestli nejsi v ohrožení života, jestli budeš ještě schopná psát.. Když sem vejdu, cítím se dobře. Že jsou tu povídky, které si můžu přečíst. jako by tu byly nějaký opora, když jsem smutná tvoje povídky moje chmury a trápení zaženou. Jsem tak šťastná fakt… Nemusíš to co píšu brát jako pochvalu,nebo vážně, jako že tě uctívám jako boha, ale beru tě jako.. někoho s aurou… Někoho kdo má respekt, moc… Si něco jako moje druhá matka, sestra, kamarádka… =)))

 32. LUC :)) nevadí mi ta samotná, spíš mi vadí, že ze mě čtenáři dělají to, co nejsem  a mám obavy, že mě přeceňují 🙂 Tak bych to shrnula dohromady.

  Nevím, co ti an to říct, snad jen, žes mě dojala. Opravdu mě těší, že takhle na někoho působím a že někomu "pomáhám", hrozně mě to těší. Se tu snad ještě rozbrečím 🙂 Sakryš…jj, můj kamarád už si to vyžral…pitomec…

  Raději sestra, jo? :))) Na matku se ještě moc necítím :))

  Mně jen vadí to, že mě někdo vyvyšuje nad ostatní…že jsem lepší než ten a ten…a že on samotný by nikd ynemohl být ani z poloviny tak dobrý jako já, vadí mi to, protože to není pravda…já nepíšu nijak složitě ani zázračně, je to styl, který zkrátka zvládne každý :). Beru, že nemá zase každý fantazii…to je už něco jiného.

 33. Ajjo no právě ta formulace…většinou z toho stejně děláš hodně volný překlad, jen tak, aby to mělo stejnou podstatu a význam…doslovně to přeložit nejde…jen něco…hodně jsem si tam přidávala předložky, spojky, nějaké přívlastky a přídavná jména, aby to mělo aspoň trochu kouzlo a nebylo to suché… jsem totiž zjistila, že to kouzlo toho příběhu dělá hlavně Medek, ne Rowla… ten krásný sloh, o ten se postaral on…

 34. jak chceš nechcu tě nutit, já jen abychom měli hodně času:)) kdo s chlastem šetří má za plus u poldů, ale blbou náladu:P tak ve dvanáct? a budu bud…na předávání jdu jako správný gothick v černém, ale na sraz si šaty brát nebudu:P stejně se poznáme:) zase na Horním?:) heh, bude zajímavý… doufám, že nebude pršet kam bychom se schovali… třeba nám bezdomovci pod Nuselským uvolní nějakou strouhu… ou my nejsme v Práglu, že:P:)))

 35. Na matku se ještě moc necítím :))// =)))))))) nojono..=)) Myslim si o tobě hodně. Máš spisovatelskýho ducha. Měla bys napsat nějakou knihu, určitě by se vyrovnala Rowle =)) A hlavně se nerozbreč jo??? Za to nestojim =) Představ si… Jsem z Prahy… Ale když použiju

  některý výrazi jako senilnost,Drable,Insomnie… No takový ty kecy, cizí slova.. atd.. Hrozně se divim jak mají Pražáci primitivní slovníky. Nikdo neví ani prd.. Neuvědomujou si třeba podstaty slova. Kdyby četli tvoje povídky chápali by tak jednu desetinu kapitoly… To je hrůza, ty naší zaostalci =)) Chudinky malí… já si připadám jako král.. A nejvíc se směju když stírám lidi svym slovníkem jim neznámym.. Koukaj jako puci =)) A všichni co to je?? A naseaděj takovej nechápavej výraz… A nejlepší je, že neumim nic slovně vysvětlit… Něco vím, ale nevim jak to mám říct =)) Takže můj slovník je pro pražáky jako čínština… Navíc mám takový blbý kecy.. Třeba o vyučování… Dneska bylo ve škole vystoupení nějaký kapely..

  A já jsem šla bez dovolení na záchod ( neni to k smíchu???) a třídní mě seřvala že má za mě zodpovědnost, že jsem nemocná, že je mi pořád blbě… Má o nás strach… atd.. tak jsem řekla že bych to nestihla. Normálně by to neznělo drze, kdyby se ta naše trapácká třída nezačala smát.. Když někdo něco řekne a druhej se tomu zasměje hned je průser… hele o čem to vlastně píšu??? Poslední dobou přicházim na různý věci, kterých jsem si vůbec nevšímala, o kterých jsem nikdy nepřemýšlela.. Ale jak takhle čtu ty tvoje povídky, uvědomuju si hodně věcí.. A když tak čtu třeba knihy, vidim jak jsou naivní.. To co se děje v knihách, u nás neexistuje. To co je v tvých povídkách, nikdo nezná… Chtěla bych u nás někoho, s kým bych si mohla o HP povídat.. Všichni u nás si myslí jakej jsem trapák že mám ráda svět HP.. Ale já pořád na HP musm myslet, zdá se mi o HP, myslim na HP, naštěstí nemám jinej obrázek Pottera něž obrovskej plakát na wc… Je to droga.. Něco po čem je ti dobře, co mě přivádí do extáze… Jsem tak hrozně moc šťastná =)

 36. ME ok, na Horením..tak ve 12:15..to bych měla dorazit…

  Kam se rozčapnem? Někam do parku ne? 🙂 A když bude lejt? Čajka :)))

  LUC nevyrovnala…musela by mít jo skvělý nápad a ten já nemám :)) A jinak knihy psát chci, píšu něco vlastního, ale jestli to někdy dopíšu, je ve hvězdách :)))

  Sakra..co sis píchla? :))))

  Ale jinak tě chápu..já jsem na tom mezi přáteli obdobně..psaní ze mě udělalo to, co jsem..já jsem nikdy nebyla ironická, dokud jsem nezačala psát… jsem to asi pochytila od Severuse..už dokonce i zvedám obočí jako on a krčím rty jako on :))) A největší sranda je, když řeknu nějaké(jako ty..) neobyčejné slovo nebo cizí a nikdo mi nerozumí, jenže mně to přijde normální…a pak se mám divit, že ěm všichni moji známí mají za inteligentní..ne, to já se jen umím ohánět slovíčky :))) A čemu mohu poděkovat? HP a fan fiction :)) Jinak u mých kamarádů si taky o tom nepopovídám…mám tu jen Morganu :))) S tou to jdem v pátek zapít :))

 37. ok  domluveno:)

  jj pod tím Nuselským jsme sice mohli chytat popadané sebevrahy a opékat si je na ohni spolu s bezdomovci, ale tohle tez neni špatný:P:)))

  heh, já bez ff jsem nekdo upa jiný… zmenilo mi to život a ukázalo cestu… a poznala jsem lidi bez kterých bych byla uplne nekde jinde:)

 38. jj to jo:) hehe, já se těším… nj moje záchvaty:))))

  a budem muset vzit nejaké to zbraňstvo, bo čajka je obsazená:)))

  lidi ani nevíte co se mnou všechno ty fanfikce udelali:))) uplbne mi zmenili zivot, nekecám:)))

  jj ale jen do konce prázdnin, Blanch, pak se stehuju:))) to bude se srazy problem…

 39. Zrovna jsem přišla ze školy. Ve třídě jsem se rozbrečela, naštěstí jsem to zamaskovala. zase mě přepadl ten pocit, že na tenhle svět nepatřim… Potřebuju někoho s kým asi můžu popovídat. Je to akutní… Byla jsem dokonce u psychologa, jenže ten dělal nějaký testy a jinak nic… Už tam nechci…

  Tak hrozně potřebuju oporu, utěšit… jsem zoufalá.. Tak moc toužim žít ve svetě HP, tak hrozně moc… Jsem hrozně ráda že to tady můžu napsat… Připadám si divně.. Zablokovaně. Zamlkle. Připadám si falešná. Neupřímná.Vystresovaná..Na dně.. nechovám se tak jak bych chtěla, jenže to u nás nejde. Ať už mám nejlepší kamarádku, nebo nemám někoho ráda, pořád vidím jak je svět odpornej, falešnej, neupřímnej a tak se cítím já… Možná je to Prahou, možná je to mnou… Mě se to tady hnusí, chci pryč, nebo alespoň někoho na povídání.. Asi to zní jako sebelítost, ale já se cítim hrozně… Když jsem fakt smutná, píšu básničky… O květinách a smrti, smutku, strachu, o svobodě, kterou bych získala kdybych skočila ze skály… A při psaní myslim na to, že když zemřu, možná se narodim v jiný době, v jiným světě… Kde budu šťastná… Ale taky ne..jak se lidi můžou bát smrti?? Je to pud sebezáchovy??? Bojí se bolesti?? Bojim se že až zemřu, budu mít vzpomínky na tenhle život… Třeba nepůjdu dál.. Znova se nenarodím… Nebo se narodím, jako třeba zvíře… Kůň, křeček, kočka pes…. Do zajetí… Nebo do volné přírody, kde bude příroda tak znečištěná že budou všechny zvířata vyhubený…

  Ve filmu protivný sprostý holky měla ta Cady Heronová pravdu. Až když se něco někomu stane, mají o ně lidi větší strach, zájem, litují ho, věnují se mu… Mám strach z toho že kdybych se zabila, ublížila bych spoustě lidem… Naštěstí se nehodlám zabít..=)) Ale celej svět mě děsí… Všechno co se kdy odehrálo.. K čemu vedou války?? Násilí.. Vím, že bez zla by neexistovalo dobro.. Jak by mohlo být na světě líp…

 40. ten pocit znám měla sem ho před nedávnem… ačkoliv jsem již delší dobu štastná…

  nedávno…já to konečně a docela narcisticky priznám, ale sem hodne empatická, až moc. snadno se nechám ovlivnit,…v tom smyslu, že když mluvím s nekým kdo je na tom blbě je mi blbe taky. stačí abych o tom četla… že brečím u knih je normální. včera sem mela zrovna tu depku. ale takovou… proste sem mela chut s nekým to řešit, ale uvedomila sem si že není s kým… nebo bylo, ale nechtela sem zatezovat jiné svými problémy, to delám nerada. radši se v tom topím. není to dobre..

  spousta toho si myslim taky. odjakživa su pesimista, ale poslední dobou štastný. no nikdy na to asi nebude vhodné odpovedi. v dnesni dobe pokud chce být clovek stastný musí být bud slepý nebo hodne sobecký. já jsem oboje ale nejsem kvuli tomu stastná… to ne…

  takže nevím jestli ti nejak pomuzu, ale nerada vidím, když je nekdo, zvlast pokudd je mi blízký, smutný. a pripadám si provinile, když sem sama stastná. nic vsak netrvá věčně, že… proto existují ale přátele.

 41. ME nebo jsme si mohly zkusit bungee :)) Ale byla by tam jo inspiračka :))) Všude kolem smrt… 🙂

  ME kam se stěhuješ? No…budeš někde..na intru? Jdeš vlastnbě na to gymnázium, což?

  Ten pocit známe snad všichni, taky ho mám často a možná proto jsem nepřestala psát, protože psaní mě z něj dostává, je to vynikající terapie a člověk se tam dostane do toho "svého" světa…

  Lidská závist a faleš jsou nejhorší vlastnosti..vidíte to kolem, zažíváte…tenhle svět není hezký… a proto máme svou komunitu, své sny, své psaní a svůj hp svět, který nás z těch depresí dostává, buďme aspoň za to rádi, někdo nemá vůbec nic….

  Moje nejhorší strasti, bolesti a vzpomínky taky nikdo nezná, nechtěla bych jimi zatěžovat lidi, tak je nějak zaobaleně dávám do povídek…heh a vy tomu říkáte fantazie :)))

  LUC nejsi sama, věř tomu, je nás tady víc…taky se někdy cítím jako vyvrženec..jako bych nikam nepatřila..jenom tady…

 42. to jo:))) já jen nesnáším výšky… no teda…. v mezích:)))

  jj do Olmiku:) budu sem jezdit enem na víkendy a prázdniny:)

  moje slova Blanch… psaní je jako božská spása… muhehe, ani nevíte co já všecko do psaní dávám:P vztyt u me je to stejne. a já to vím – tohle je můj svet, můj život, moje láska:)

 43. No právě, jaxi to napsala, došlo mi to 🙂 A jaxe na to těšíš? Takový už pomalu dospělácký život…sama za sebe…

 44. ani ne:))) sice chci být samostatná, ale nesnáším, když má na de mnou někdo dohled:)) myslím, že vychovatelé si mě "zamilují".)))))

 45. Blanch, říkám si, že ve světě HP lidi ani moc nepředstíraj a když, přečtu si co si myslí a hned mám jasnou představu… ten je trapnej, je v pohodě, je tak zlej až ho miluju, je to fešák, tohle děvkař, tohle ubožák, pořádnej pablb, ta je hezká, to je hysterka, ten hajzl falešnej, kretén ulhanej, svině, sympatická holka, pěkně vlezlá slepice, dolejzačka( prolejzačka možná?? =) )… atd

  Ale tady si myslíš hezky dlouhou dobu že máš nejlepší kamarádku a když už si naprosto šťastná že tě někdo může podržet, podrauí ti nohy.. Tohle není vlastní zkušenost…

  Celý školní rok jsem měla kamarádku a ještě jí je… Ale pořád jí říkám, že něco našemu přátelství chybí, možná je to proto,že se k nám vetřela jedna holka, možná proto, že ona nic neřeší, možná proto, že neni utěšitelskej typ, možná proto že dělám já něco špatně. Ale my sme byly fakt největší kamarádky, sice jsme si říkaly jenom přijímením, lásenko, lama, lemro, kryple, miláčku atd, ale ze srandy. A asi jsme nějak telepaticky propojené. Vždycky myslíme na stejnou věc… =)) Ale pak jsem se s ní pohádala…. Asi na měsíc.. Pak jsme se zase skamarádili, ale už to nebylo jak předtím.. Normálně jí říkám Verčo, chová se chladnějc, možná je i trochu nafoukanější… A zvláštní na ní je, že jsem jí nikdy za svůj život neviděla brečet, a taky je barvoslepá… Jeden učitel(asi nám to dělá naschvál nebo co???) nosí poslední dobou takovou žlutou mikinu. Jenomže ona tvrdí že je zelená, pak ubrala na žlutozelenou, ale vždycky když ten učitel příde do školy my se kvůli takový blbosti hádáme… Ta holka co se k nám přífařila naštěstí jde na gympl.. Ona není špatná, ale tak nějak nám rozhodila kamarádství s Lásenkou… Chjo…

  A to psaní.. Neznáte jinej program ve kterym můžu psát kromě wordu a ostatním Microsoftů v PC??? Microsofty jsou děsně depresivní a úplně mě děsí pohled na prázdnou stránku=(( Když píšu můžu se vykoupat ve vlastní šťávě.. =))

 46. Tak já bych to za vlastní zkušenost označit mohla..mám takovou "kamarádku"…

  No..jeden program znám, ale fakt si nevpzomenu na název…. vím, že jsme ho probírali an gymplu v počítačích…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..