Gary Oldman 2/2

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

274 komentáře “Gary Oldman 2/2

 1. Ten s tím zničeným obličejem, ten homosexuál, co se chce Hannibalovi pomstít, to je on.. na začátku, když jde Claris k Vergerovi pro informace, on ji vypráví, co se mezi ním a Hannibalem stalo a tehdy je tam ukázka..sice mlhavá a málo výrazná, kdy si Vereger -GARY OLDMAN řeže tvář, když mu Hannibal dá něčeho čichnout a společně tak krmí psy.

 2. Gary je zlatíčko, miláček, drahoušek, bobeček, ňunínek, ťutínek… už nevím co jiného bych řekla… je prostě skvělý no :o))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 3. Nee…….mě ani trochu nevadí,že v knížce není(ve filmu je to něco jiného,když už to Rowla napsala)Ale fakt mi tam vůbec nechybí,už se nemůžu dočkat,až v pětce chcípne(plomiňte..)a od tý doby cítím výrazně větší sympatie k Belatrix Lestrangeové

 4. Si sz nás střílíš?????!!!!!!!!!!!!!! Já budu bulet jako želva, až umře, už teď mám úplně mokrou klávesnici, jen co na to pomyslim :´-(

  Blanch: Já mám taky ráda Hannibala, jen se mi Gary líbí víc jinde, třeba v Interstate 60 ,nebo jako milášek Siriusek… (mňam mlask, líb líb líb)

 5. Belarix Lestrang, je ta největší zmije na světě !!!!!! Za to že zabila Siriuska, by měla dostat polibek od Siriusových známých (mozkomorové ;))

 6. Si ho klidně sežerte:))Genevieve,je tolik lidí,co mi nikdy neodpustili a jeden člověk navíc mi fakt nevadí:))Jo a kdyby byla Bela zmije,tak logicky žádný polibek dostat nemůže,bo mozkomoři zvířata necítí,ne?

  Blanch:on nemůže mít o fanynku míň,bo sem nikdy jeho fanynka nebyla:-P

 7. Het: na to něco bude, to že ti neodpustim, jsem nemyslela ve zlim, chápej, já beru jiný názory, každej má právo na názor, a že tvůj je jinej než můj, za to tě přece nesežeru… :-)))))

 8. Heather chceš přes.. tlamu?!?!?

  Blanch nechceš z toho udlělat nadávárnu? Bych tuhletu ženu asi poslala někam!! Takhle se o Siriusovi ani o Garym vyjadřovat nebudeš!!

 9. heat: nebylo to myšleno tak, že si byla fanynkou, ale jako do počtu..že nebude jedna navíc..a myslím, že moc dobře víš, jak jsem to myslela, jen provokuješ..silně konkuruješ jedné osobě, která mě často štve :))) A taky je z netu, je to taková provokatérka jasná.. ale stejně ji mám ráda.. je správná. Ale je pravda, že se mi nikdy nenavážela do mých oblíbených perzon..

  Si :)))

 10. siap:s tou ženou bacha:)Jo a klidně mě tam pošli,někdy mám pocit,že už tam dávno sem

  blanch:jo,jasně,provokuju:)Agatha má ruku v gypsu,tak se nemám do koho navážet….ale baví mě to

 11. Nadávárna mě už poslední dobou docela dost s**e,no,vlastně jenom jeden debil,co mi neustále krade nick a volně ho používá,takže prakticky nikdo nemá možnost rozeznat fakt od fikce:)

 12. co naděláš..my snad poznáme, kdo je kdo, ne? 🙂 Myslím, že dle vulgárního vyjadřování je to nadmíru jasné 🙂

 13. No,jenže když se tam podíváš,pár holek si nejspíš fakt myslelo,že se baví se mnou…….asi si změnim jméno

 14. Já jsem poznala, že to nejsi ty..přece by si tam nezačala mluvit o takových věcech před tím magorem? 🙂

 15. Jj…..ale chápej,když tam příjdu a ten kretén tam píše nevimco…a ignorovat se to prostě nedá:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..