Draco, ty jsi nepoučitelnej

Tohle je drabble o nějakých 150ti slovech. Je to slash H/D (co byste v poslední době ode mě čekali?). Asi by to neměla číst mládež pod 15 let, pro jistotu :)) Je to jen taková blbůstka. Nic závratného. To taky nebývá nikdy….

„Harry?“
„Hm?“ Obrýlený hoch se na chvíli odlepil od otevřené knihy. Druhý blonďatý se k němu pro změnu přisál a rty obtěžkával jeho krk.
„Chtěl bych si zahrát na pana doktora a sestřičku…“
„Chtěl si říct bratra…“
„Tak bratra, to je fuk, chci s tebou provádět nemravné věci…“ škodolibě se usmál bledý mladík.
Černovlasý mladík se začervenal. „Draco, mám spoustu práce, nezlob. Musím se učit, Brzy budou OVCE!“
„Pottere, nebuď suchar! Ty se nikdy neučíš, nevykládej mi, že si teď začal…“ znovu se rty přilepil na Harryho snědý krk a Harryho to natolik zašimralo, že se rozesmál.
„Co ty víš, třeba mě škola osvítila!“ oponoval dál.
„Tebe?“ rozesmál se Malfoy. „Leda, že by začala hořet. A teď už toho nech a pojď. Myslím, že mám nějaké potíže s prostatou, pane doktore…“

„Draco, ty jsi nepoučitelnej,“ Harry popadl učebnici a odhodil ji v dáli, vrhaje se na svého milence.

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

37 komentáře “Draco, ty jsi nepoučitelnej

 1. no já se budu celej víkend šritit ruštinu a ájinu… taky tady chci draca:0)

  jinak je to takový… milý? no hlavně jako vždy hezký:0)

 2. Hm, radši počkám do března, až mi bude patnáct, a potom přijdu a napíšu, že smysl chápu :-)) Ehm 🙂

 3. jej to no akop vzi asoi som otrepana ale fakt je to supis:o)………take kratke

  poctenicko……………

 4. No, víš…….jak to říct, aby to neznělo moc špatně…..Vím, že toto je prakticky nedůležitá pitominka, pro pobavení, napsaná jen tak…..a to právě nechápu.Vím, že tě to třebas baví, ale připadá mi, že je pod tvou………..úroveň….psát něco takového.Chybí mi v tom taková ta tvá typická zápletka, která byla vždy, i u podobných nicotností, a u které jsem se vždycky s chutí zasmála.Je jedno, jestli to bylo dlouhý 30 nebo půl stránky, kvalitě to neubralo.Četla jsem to několikrát za sebou a snažila se v tom najít to kouzlo, o kterém se tu lidi zmiňují v komentářích přede mnou.Bohužel jsem ho nenašla.Nejspíš je to moje vina, vím, ale i tak si myslím, že je to…..zbytečnost.Nepůsobí to na mně, nezasmála jsem se, prostě nic.Neříkám, že když řeknu, že se mi něco nelíbí, tak je to hned na prd, ale prostě……

 5. A jinak:koukám, že jsem první/druhá, které to nějak nejde pod čumák, takže to prakticky nemá cenu.Oproti mně tu stojí XX lidí, co ti budou říkat, že je to perfektní, úžasný a já nevím ještě jaký (a nejspíš mají pravdu), takže já a můj názor, jakožto 1 XXtina, se v tom poměrně snadno ztratí.Nějak to nevnímej, nejspíš (určitě) je chyba na mé straně, že nedokážu pochopit to, co dokázalo tolik lidí přede mnou.A radši se budeš řídit většinou, ne?

  Btw, tu část s úrovní jsem napsala špatně…

 6. Heat takový mají prostě drabble účel, já si to nevymyelela 🙂 Nepopisují žádný děj… je to jen vmísení se do nějakých situací. Momentek..Tak nech mou úroveň, moje úroveň je stále stejná a taková byla vždycky..nic s enezměnilo. Holt..je to taky moje věc, že jo. Nikdo tě to nenutí číst. Nechápu, proč od drabble očekáváš zápletky :)) Tam NIKDY nejsou zápletky 🙂 Ty se píšou v povídkách, ne v drabblech :)) Každý drabble byl jen omílání nějaké momentky… nebyl v nich žádný děj..zápletka je pro dlouhosáhlé texty, ne pro texty o případných sto slovech.. 🙂 Navíc..tohle je slash, drabble o slashi(tom trochu tvrdším) jsou vesměs takové.. skoro všechny, co znám :))) Buď si budeš muset zvyknout nebo to automaticky přeskakovat, protože začínám na slash dost silně přecházet a přestává mi vadit i ten tvrdší. Chápu, že někdo to nemá rád a nemusí to, ale to už je jeho problém, ne můj 🙂 Já píšu, co se líbí mně, jinak bych to přece nedělala :))

  Já ti neberu tvůj názor, nechc si ho..je tvůj :)) Ne můj 🙂 Neříkám, že je to dobré.. je to prostě jen pro ty slashaře, kteří jsou na tento typ povídek/drabblů apod. Ty na tohle nejsi, proto máš takový názor a není na tom nic špatného 🙂

 7. Nemáš se proč omlouvat, když ti to nevonní, stejně jako Francis… prostě na tohle nejste, toť vše..nehledej v tom nic víc 🙂 V nikom není chyba.

 8. Proč? Vždyť na tom není nic špatného….

  Ostatní drabble totiž nezávaněly tvrdším slashem…

 9. Proč..vždyť mně to nijak nevadí. Je to tvůj názor, já ti ho vyvracet přeci nebudu.. :)) Zase tolik mi na téhle blbosti nezáleží :)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..