Drabble pro Rebelku

Další drabble pro Rebelku.
Téma: A pak nastal ten velkej den hněvu (slash)

Zradil! Vlídná odpověď odvrací rozhořčení, kdežto slovo, jenž ubližuje, popouzí ke hněvu. On ublížil. Paktovat se s takovou chátrou.
Bledá tvář s vlasy horského slunce se stočila ke zdroji svého zaujetí. Seděl tam, tak klidně. Tmavé vlasy mu elegantně spadaly do očí. Tolik let ho nenáviděl, ale teď? Nešlo to. Bušilo mu srdce, jen se na něj podíval. Byl naprosto odlišný, tak nesnesitelný, přesto..
Temné smaragdové oči se střetly s těmi tak typicky Malfoyovskými plné předstíraného chladu.
Zradil! Pomyslel si Draco znovu. Zradil. Oči se střetly. Blonďák však v rozporu svých myšlenek sešpulil rty, ze kterých tiše uniklo: „Miluji tě!“

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

46 komentáře “Drabble pro Rebelku

 1. to je slash. Já nevím, nemyslím si, že by na tom bylo něco k nepochopení, co na tom nechápeš? Mně to přijde celkem jasný..

 2. Čerpám inspiraci, tvůrčí krze trvá, ale líbilo… *popadám blok a běžím psát* **doufám** :D

 3. chápu, že jste asi ode mě čekali víc, ale já to asi jinak nevymyslím, smiřte se s tímto, no 🙂

 4. Hej, něco sem napsala. Neviné téma: Ve stínu staré olše a já tam dám opět smrt…    Ale celkem nevinou. Teď nevím, jetli nemají být ve slově neviný dvě n.

 5. pěkné, mě se to líbí

  Mants: i to tvoje se mi líbí, předčilo moje očekávání… a ten název tak trochu popouzí k tomu, aby byla povídka lehce depresivní 🙂

 6. :))) to jsem ráda, že jste to pochopili.. asi se můj styl psaní zhoršuje, jinak si to nedovedu vysvětlit..

 7. není to zdvořilé. Když se mi něco nelíbí, tak to prostě řeknu a nepíšu, že se mě to líbí:) A když jsem tady napsala, že se mi to líbí, tak se mi to asi líbí:)

  Vyčerpávající komentář:)

 8. Fuj!Fuj,fuj,fuj,fuj,fuj…..já teda ani jednoho z oněch aktérů nějak zvlášť nemusím,ale tohleto…….tss:))))

 9. No já jsem to celkem pochopila a i se mi to líbí… můžu říct, že jsem četla i horší povídky (na takové téma) a větší blbosti než je tohle. Třeba (autora možná znáš)-"Harry a Draco se nenávidí…ale co se stane, když se spolu octnou na severním pólu?"

 10. No, tohle obnáší slash, já jsem si nemohla moc vybírat 🙂 Ne každému se slash líbí 🙂

 11. Blanch (22): Je to přibližně tak, že Harry a Draco si dají závod na testrálech a omylem doletí až na severní pól… no a probuděj se v jedný posteli a zjistí, že jsou v domě Santa Clause, kterej jim svěří roznášení dárků… a tak nějak se sblíží na saních… no nevim. |Tak strašný to zas není.. ;o)

 12. Sev :)))) Vážně? Hej, tak to bych si fakt přečetla..neznáš aspoň název? Nebo nemáš přímý odkaz?

 13. No bohužel ne. Narazila jsem na to při mým častým bloumáním po netu, tak si pamatuju akorát to, že ten web měl modrý pozadí a patřil někomu s dlouhým jménem… ;o) To ti asi moc nepomůže. No nicméně to zkusím zjistit. zkus se mrknout dle rady Heat na ff.ph.net ale nevim nevim, jestli to tam najdeš =o)

 14. 🙂 Jo, líbilo..Dang píše pěkně a tahle se mi líbila..pobavila jsem se u toho, ale zároveň mě přepadla i mírná melancholie..má to pěkný

 15. slash je povídka o homosexuálním páru..příběh o vztahu dvou postav stejného pohlaví.. divím se, že to tolik lidí nezná, vždyť se to českou ff rozlehlo natolik, že je to na každém rohu

 16. jajdo to jsou rozhození u více povídek…mám tu dvě slash jednorázovky…. Citová výchova a Přítel (verze na ff je Příteli můj), taky z toho byli poněkud..mimo :))) Ale u té kapitolovky už jsou z toho víc naměkko 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..