Drabble pro Genevieve

Téma: Dracův odvar z bezinky
Mimochodem, tak tohle je úplná blbost :)))) Ale docela mě to baví..furt sledovat, jestli je to opravdu 100 slov. Nehledejte v tom nic hlubšího.

„Je to pěkný bláto, Draco!“ zašeptal vysoký muž s mastnými vlasy po ramena
„Nikdo není dokonalý!“ zavrčel Draco.
„Výborně, pane Malfoyi,“ zvýšil Severus Snape hlas tak, aby ho slyšeli Nebelvírští, „získáváte výbornou za skvěle uvařený odvar z bezinky,“ lstivě se usmál na Pottera, který na tom sice bude o něco líp, než tady Malfoy, ale o něco hůř, co se bude týkat známkování.
Světlovlasý hoch se nechápavě ohlédl na svého profesora lektvarů a tiše konstatoval: „Ehm, pane..“
„Mlč, Malfoyi. Máš výbornou!“ odsekl prudce Severus Snape a nenechal ho domluvit.

„Já vím, pane profesore, já jen že.. stojíte mi na hábitu!“

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

36 komentáře “Drabble pro Genevieve

 1. pro mě je 100 slov na pět minut… nenaplní to sice jako pořádná povídka, ale jsou to moje první pokusy a začíná mě to bavit.. mimochodem, kolik máš už ty drabbles? Vlezu se tam ještě? 🙂

 2. Blanch: ¨výborný :)))) a na to téma jsem přišly v počítačový učebně. Já byla na tvym blogu, a viděla drabble meme, a nevěděli co ti zadat, tak jsme vymysleli…

 3. chudák Snapík, tak ho mám ráda a tak ztrapním..

  ale zase taková sranda to snad není, nebo snad jo?

 4. Vždycky,když něco takovýho čtu,představuju si našeho drahého Alana,toho pravého britského gentlemana(jenž léta v klidu žije s londýnskou labouristickou radní paní Hortonovou),jak šaškuje podle tvého scénáře před kamerou.To by bylo boží!

 5. BTW,včera jsem si konečně mohla pustit Love Astually v původním znění.Člověk,kterej by mohl ALana dabovat do češtiny se ještě nenarodil.

 6. Heat nezapomněla..máš to napásno nad tím, pokud si všimneš.

  Míla no jo, taky k Alanovi dost inklinuji, mám ho jako herce hrozně ráda, má úchvatné grimasy a pohledy…s Gary Oldmanem ho řadím mezi ty nej "pany herce!" 🙂

 7. Mimochodem…viděli jste ten film s Rickmanem..je to spíš jakási parodie..oni tam hráli herce, co mají točit nějaký fantastický seriál podobný Star treku a nakonec se doopravdy dostanou do vesmíru, povolají je nějaký mimozemšťani a chtějí od nich pomoc  a myslí si, že jsou opravdoví hrdinové..nevím, jak se to jmenovalo, ale fakt jsem se u toho bavila. Hrála tam ještě Sigourney Veaver (doufám, že se to tak píše) a jiní docela známí herci..

 8. jo takhle..ale já to nezapomněla říct.. já to taky neříkám u ničeho.. tohle je až v Sečteno, podtrženo..

  Nikde v článcích drabble nezmiňuju, co jsem komu na oplátku zadala

 9. Ale zrovna  s tímhle by ses pochlubit měla:)))Já osobně jsem velice zvědavá,co na to vymyslí..:)

 10. vždyť říkám, že je to všechno pohromadě v článku Sečteno, podtrženo, stačí se tam mrknout .))

 11. Ahoj Blanch,ta sci-fi parodie,jak jsi  se ptala se jmenuje Galaxy Quest.Měli jsme to kdysi v počítači,ale pak mi to kluci smazali nebo co.Je to moc dobrej film,sháněla jsem ho v půjčovnách,ale u nás ho nemají.

 12. Ahojky, poslušně hlásím, že drabble jménem Moje poprvé s Potterem, nazváno Ponížení a bolest, je už na světě, a lze ho nalézt na mém blogu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..