Drabble pro ann artwodovou-blackovou

Další drabble. Omlouvám s,e protože jsem fakt nevěděla, co napsat. Docházejí mi nápady a už to vkládám spíš pro to, abych měla hlavně splněno a neměla žádné resty. Drabble má 21 slov navíc, snad to nevadí.
Téma: Nejšťastnější den Severuse Snapea

Temná silueta si spokojeně promnula dlaně a na tváři se jí rýsoval libý úsměv. Konečně ho dostal na kolena, konečně.
Pottera konečně vyhodí ze školy a on si bude dál lebedit ve svém křesle aniž by ho zbytečně popuzovaly Potteří hlášky.
Snape odváděl dva mladíky po úzkém kamenném schodišti přímo do sklepení.
„Takže,“ řekl tiše, „náš vlak už slavnému Harrymu Potterovi a jeho věrnému kumpánovi Weasleymu není dost dobrý. Chtěli jste přijet, aby to byla bomba, že chlapci?“

„Při prohlídce parku jsem si všiml, že jedna velice cenná Vrba mlátivá zřejmě utrpěla značnou škodu,“ pokračoval. „K mé nesmírné lítosti nepatříte do mé koleje a rozhodnutí vás vyloučit mi nepřináleží. Půjdu pro ty, kteří to šťastné právo mají, a vy počkáte tady.“

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

17 komentáře “Drabble pro ann artwodovou-blackovou

  1. je opsaný, protože to muselo být podle skutečnosti.

    Já to vím, že to je nic moc, je na tom vidět, že se mi to špatně psalo a nebavilo mě to a žádná spásná myšlenka ěm nenapadla, ale hlavní teď pro mě je, že to mám za sebou.

  2. Já vim, že to muselo být napsaný tak, jak je to v knížce, ale mohla jsi vymyslet něco víc originálněšího. Fakt.

  3. co po mně jako chcete..já nemusím psát furt úžasně..není to moje věc? tak to nečti a seš bez problémů..já mám splněno a tím to pro mě končí..je mi líto, že jsem odbyla zrovna drabble ann, ale zadala mi téma, které mi nesedělo.. taky jsem nemusela napsat vůbec nic, to je jen má dobrá vůle.

  4. prostě už mě štve, že ode mě každý očekává všechno úžasné..jako bych byla nějaká velkovýrobna na kvalitní povídky nebo co..navíc, tohle je jen trapné drabble o 100 slovech. Je mi jasné, že tím Ann zklamu, ale je mi líto, nic mě nenapadlo a já to potřebuju dodělat.

  5. ale nikoho si nezklamala…na jednu tvou nepovedenou povídku připadne padesát výbornejch,tak nevim

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..