DRABBLE MEME

Možná už jste o této štafetě někde slyšeli.. tímto gestem konám vyjímku v psaní povídek…drabble není klasická povídka a navíc moje dohoda byla z části splněna, a tak dělám kompromis..povídky stále vkládat nebudu, ale tuto drabble meme si nemůžu nechat ujít a aspoň budete mít zase co číst 🙂

Tenhle nápad není z mé hlavy. 🙂 Drabble štafeta se rozjela ve velkém a je všude kolem nás. Rozhodla jsem se navázat na Nancy, kdo ví o skutečnostech kolem ní a mnou, tak se musí smát, je to paradox :)) Jako první jsem ji zadala téma Moje seprané a zašedlé spodky a ona mi určitě brzy taky nějaké přišije.
Drabble podmínky:
Deseti lidem, kteří se ozvou jako první, napíšu drabble na téma, které si zadají.
Drabble je povídka o 100 slovech. Ani méně, ani více.
Ale jelikož jsme to český národ srdcem i duší, nic není zadarmo 🙂 Podmínkou je, že musíte dát podobné oznámení o drabble štafetě k sobě na blog, stránka a musíte se zúčastnit.Já vám pak zadám jedno téma také.
Pochopili jste? Můžeme začít. Zbývá stále devět volných míst. První si zabrala Nancy.

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

59 komentáře “DRABBLE MEME

 1. Lenko První proměna se nevleze do 100 slov..i když..teď mě něco napadlo..ale možná jo..

  Lelli :)))) no, to bude sranda teda..

 2. Ták Blanch, já bych chtěla drabble na téma…Dracův odvar z bezinky (téma bylo stvořeno za pomoci Barborky(siriusky) ) hodně štěstí…

 3. Hele..ono mě to začalo docela bavit… zvyšuji prvních deset na prvních patnáct :))) Dobře se pracuje na zadné téma, hlavně, když dáváte zajímavá témeta :)) Lelli, tvoje se mi líbilo nejvíc..

 4. Hele a víš co, já ti taky zadám téma:) Asi nebude nijak moc zákeřný, ale ať v tom já mám pořádek:) Tak…..Co by viděla v zrcadle z Erisedu Molly Weasleyová. už se těším:)

 5. Vejdu se ještě?:) Klidně mi můžeš taky něco zadat, stejně píšu přes limit a jeden drabble navíc nebo namíň:)

  Já bych chtěla slash na téma A pak nastal ten velkej den hněvu

  Já z té věty totiž nemůžu:)

 6. Reb :))))) Oh..slash…beru 🙂 Něma problema

  Všem: nevím, kdy ten zbytek dopíšu..dneska už těžko a zítra budu věnovat den taky jiné činnosti, tak jedině až ve čtvrtek, oki? :)))

  Zatím se stále vlezete.. jedu do 15ky a napsaných jsem měla jen šest..

 7. Heat já taky… jelikož Nancy vydala taky drabble a pustila se do toho, tak tuhle možnost taky ještě beru, jako kompromis, že něco vydala

 8. Dlouho jsem přemýšlela a nakonec to zkusím taky, jestli se teda vejdu… když se mi to nepovede, aspoň se budu mít čemu zasmát… téma: Snapeovy červené tanga :)) Ale prosím napiš jestli jsem se vlezla, ju?

 9. vlezete se..ještě stále..dala jsem limit 15..ještě tam jsou, myslím, dvě témata..musím to spočítat..jj..právě jste zaplnili 13 míst..ještě dvě

 10. Tak, já to nakonec taky zkusím… hmm…: -) Zadala bych téma "Jak zemřel Krvavý baron" : ) … Vejdu se tedy ještě…? : -)

 11. Kláro: nevešla, ale téma se mi líbí, v tvém případě udělám vyjímku.

  VŠEM OSTATNÍM, už nedávejte témata, už je plno

 12. lilianko a máš webové stránky nebo blog? Pokud ne, nenapíšu ti to téma, protože nepředáš dál drabble..

 13. HLÁSÍM, ŽE VŠEM ZPRACUJI TÉMA JEN ZA PODMÍNEK, ŽE SI NA WEB DAJÍ DRABBLE ŠTAFETU..JINAK NE. PODMÍNKOU JE, ŽE MUSÍ TAKÉ NMAPSAT 10 DRABBLE, KTERÉ JIM LIDÉ ZADAJÍ A MUSÍ TO PŘEDAT DÁL

 14. :)) no jo, pozdě..uvidíme, až to všechno napíšu, třeba ještě udělám nějaké vyjímky..

 15. adame, dneska už píše drabble kde kdo..

  Ey ne, drabble už se nezadává..mám jich dokonce už 16

 16. Ahojky, poslušně hlásím, že drabble jménem Moje poprvé s Potterem, nazváno Ponížení a bolest, je už na světě, a lze ho nalézt na mém blogu

 17. drabblečko je mi líto, ale drabble už jsou všechny zaplněny, dokonce i přesahují..psala jsem oznámení, že už žádné nepřijímám.. jinak by to bylo zajímavé téma, ale je pozdě :))

 18. téma: Těžký to život na vozíčku (Snape nebo Voldemort)

  +Ja wM,+ Že jE UsS PotERmÍnU,+ aLe NeSlO bY To jEstE nÁk uDeLaT?+

  PlS reponse!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..