Designové šablony

Už asi tři měsíce dělám postupně čistku ve svých složkách s grafikou a nacházím tam všelijaké perly. Nakonec jsem se rozhodla, že nějaké ze starších vzhledů, které nikdy nebyly nastavené nebo nakódované, popřípadě nebyly nějak využity, které neuspěly v mém pomyslném žebříčku „líbivého“ vzezření… Zkrátka a dobře, začala jsem shromažďovat nějaké ty nenakódované designy, které kdysi byly pro někoho tvořeny, ale nakonec nebyly využity. Stejně tak jsou ve výběru i nějaké mé starší vzhledy, které se u mě příliš neohřály.

Zatím je jich jen osm použitelných, ale nalézám stále další a další, ani jsem sama netušila, kolik jsem toho rozpracovaného ponechala.
Samozřejmě jsou mezi tím i věci, které vzhledem k autorským právům již nemůžu zveřejnit, což mě malinko mrzí, protože některé designy se docela líbí i mně. Ale co se dá dělat. Našla jsem dokonce i nějaké z roku 2006 a k mému překvapení nebyly tak hrozné, jak jsem se domnívala, že by měly být. V roce 2006 jsem sice už pár let grafičila, nicméně s dnešní tvorbou se má tehdejší tvorba vůbec nedala srovnávat a tak nějak jsem měla dojem, že jsem byla mnohem větší patlal :D.
Tady jsou alespoň ty, které vzešly čistě z mých rukou, potažmo s výpomocí drobných utilit, které byly volně ke stažení.
Jsou pro vás volně k dispozici, můžete si je rozřezat, nastavit, využít, jediné, co žádám, je uchování autorských práv a žádné větší zasahování do vzhledu.
P.S. kdyby měl přeci jen někdo zájem o některý z těchto designů, napište si u mě o šablonu(mail: morfus@centrum.cz), pošlu vám kvalitnější verzi jpg, jak tak koukám, blog OPĚT obrázky znekvalitňuje :(.

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

11 komentáře “Designové šablony

 1. Jeden je lepší než druhý. U mě, ale s přehledem vyhrává ten s tou květinou, je prostě fantastický. jsi velmi talentovaná grafička 🙂

 2. [4]: Nastavit to s šikovností člověka jde úplně na cokoliv, blogy, weby, šablony RS, nemá to žádná omezení 🙂

  K těmto jsem nepsala nic, tohle jsou novější věci, spíš z toho roku 2010 a později. Ale díky 🙂

  [3]: Díky. Více praxe z člověka dělá mistra, nevzdávej to 🙂

  [2]: Děkuji. No, pravdou je, že mé pracovní zakázky vypadají úplně jinak :), v dnešní době web designu, toho profesionálního, je heslem: čím méně, tím lépe, takže si s tím moc nevyhraju. Naštěstí mám pořád svůj blog, kde můžu experimentovat. Ještě jednou díky.

  [1]: Díky. Pravdou je, že ten s tou květinou(myslíš-li ten zelenočernobílý s lilií) jsem měla asi dva dny tady na blogu a neseděl mi :), necítila jsem se v něm, ale bylo mi líto ho zahodit.

 3. Páni, já jsem ráda, že se prokoušu základním nastavením blogu. :D Tohle bych nezmákla. Věřim, že majitele najdou. 🙂

 4. [6]: Časem určitě ano, já jsem na úplném začátku byla taky nemehlo 🙂 a neměla jsem ani povědomí o tom, co je to blog :), ono jak se tomu jednou začne člověk vážně věnovat, jde to pak hrozně rychle, protože to nadšení a entuziasmus ho v podstatě pořád nutí něco dělat, tvořit a učit se :).

 5. [8]: No a ještě kdyby to ten hroznej blog nemrvil a neznekvalitňoval textury a náhledy, tak by to možná bylo ještě o špetku lepší…
  Ale tak nestojí mi za to, abych je kódovala, takže to považuju za průměr…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..