Dekorativní oddělovače

b
Dvacet opět zcela obyčejných a nenáročných oddělovačů.
Baví mě si s nimi hrát, tak mi mou přílišnou oddělovačskou aktivitu odpusťte 😀
Nemusíte udávat autora.

20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

25 komentáře “Dekorativní oddělovače

 1. [5]: Je mi líto, ale ne. buďto ho ponecháš, jak je, nebo ho nepoužívej. Žádné předělávání. Souhlasila bych ještě s nápisy, ale obrázky ne.
  Já jsem dost tolerantní, ale tohle mi vadí. Promiň.

  [3]: Řekni mi, co na tom vypadá složitě. To je otázka dvou minut něco takového udělat, to zvládne každý, žádné složitosti v tom vážně nejsou.

  Ostatním: díky

 2. [6]: Za prvé… to stínování… jo sice občas dokážu něco na ten způsob stvořit, nebo barevnej přechod ale nikdy to nevypadá tak dobře :-D a pak ty tvary…ty vlnovky a taky proč to nevypadá placatě ale jako živý? Jako by to vystupovalo ze stránky? :-D

 3. [8]: :)) Ty vlnovky, to jsou základní tvary adobe photoshopu, to, že to vystupuje je pouze úpravou vrstvy, kde dávám jen přechody. Vnitřní světlou linku a černý stín kolem a to je celé 🙂
  Fakt hrozně snadné.

 4. [14]: když si otevřeš nějaký tvar – máš v PSku třeba kruh, tenkou linku, obdélník, elipsu a tak dále..je tam i možnost Jiný tvar… v těchto tvarech jsou tyhle ty dekorativní vlnovky 🙂 Použila jsem prostě jen tohle.

  Pak si kliknu do možností vrstvy – pravým myšítkem kliknu a ukáže se mi tam Volby prolnutí.. tak tam prostě jen volím své přechody, podle vlastních barev… dám vnitřní záři na jeden pixel v určité barvě a dám ji lineárně zesvětlit a dám vnější záři, tam si dám černou barvu a normální překrytí a šířku tolika pixelů, kolik se mi zachce…
  Proto to nakonec vypadá vystouple.

 5. [16]: Děkuji za podrobný návod. Asi by nebylo od věci ten photoshop stáhnout :D jinak to průhledné pozadí znám a též využívám :-) och jak super že lišta zmizela :D to nadávání standovi byla pochopitelně jen ironie, ale kdo myslíš že musí číst nasrávací komenty? :-D

 6. [17]: Podle mě ten humbuk tam byl nemístný. Nepřidala bych se do něj, ale čekala jsem to. Vždycky to tak je 🙂
  Je to nefér vůči slečně, navíc Srdce blogu nefunguje jako stěžovací prostor, Standa s tím nemá nic společného, to je práce vývojářů.
  Sice měli mnohdy pravdu, ale byli příliš vulgární a tvrdí a navíc to tam prostě nepatří. Je mi Standy trochu líto :D Přišel k tomu jako slepý k houslím :DD
  Ale na jednu stranu bylo trochu zábavné to číst :D
  A Standovi taky pár nadávek neuškodí :D

  Jj, stáhni a zkus :D

 7. Můžu se tedy poptat, proč mi nejde PS stáhnout, respektivě ho stáhnu, ale pak se mi ukáže taková ta tabulka Buy now, bla a já ještě nevím co, a zkrátka to nenainstaluji..To je tím, že mám například starý typ operačního systému? (XP)? Děkuj za radu..;)

 8. [19]: už si ho měla stažený předtím?
  PS není nastálo, na internetu je k dispozici pouze trial verze na zkušební lhůtu, což je myslím měsíc nebo dva. Pokud už jsi jej jednou měla, znovu ti stáhnout nepůjde. Tedy nepoběží ti.
  Originální program stojí deseti tisíce, proto ho nikde zadarmo nestáhneš.
  Systémem to rozhodně není, taky mám XP a XP není zase tak starý typ winu, je to jeden z nejběžnějších.
  Já mám své originální PSko, takže já si tu trial verzi nikdy nestahovala.

 9. [20]: Nestahovala, tedy stahovala, ale vždy se mi dělalo toto. A vlastně to bylo i na jiném počítači. Opravdu to sotjí tak moc? Někdo mi jednou i psal, že jakási středoškolská verze stojí míň..

 10. [21]: nevím, co znamená středoškolská verze :), tenhle pojem se mi zjevil prvně…
  Nevím ani nic o tom, že by něco takového existovalo. PSko má pouze čas od času novější a novější verze, takže já mám doma třeba šestku, sedmičku, osmičku, devítku, desítku :), desítku jen na flashce. Devítku neoriginální, takže s ní nepracuju. A ani nevím, kde se toulá :). Používám osmičku, protože mám originál.
  Starší verze budou určitě stát méně, ale taky to bude na pár tisíc minimálně, ale trial verze je stejně na nic, to ti vydrží měsíc.
  Víš co zkus.. zajdi si na http://ulozto.cz a zkus si tam PSko vyhledat, podle mě tam něco najdeš…
  Nebo možná něco na Aukru, každopádně originál plnou verzi nemá cenu kupovat, pokud ho nechceš využívat profesonálně.
  Zkus pohledat na tom uložto…

  Jinak nevím, v čem by mohla být chyba, že ti to nejde. Kde jsi to stahovala..ze stahuj nebo slunecnice?

 11. Jo ta středoškolská verze… je to když máš nějakou kartu… už si nepamatuju název… pak je to za 1000 kč. No třicet dní si s tím budu hrát a pak zase prd :-D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..