David Thewlis 2/2

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

25 komentáře “David Thewlis 2/2

  1. no jen jsem chtěla říct že David byl úúúžasný hlavně v Království nebeské… měl tam bezvadnou roličku… křížák no… :o)))

  2. Mně se líbilo Úplné zatmění 🙂 A Království nebeské mi pošle známá, tak už se na něj těším 🙂 Takové Potterovské obsazení tam 🙂

  3. Jestli ti nevadí námět 🙂 Je to z dob Prokletých básníků..kdy Verlaine a Rimbaud mají homosexuální vztah. Jendoho hraje právě Thewlis a druhého DiCaprio.. ale mně se to líbilo. Ačkoliv moc DiCapria nemusím..

  4. jo Blanch, koho tam hrál?

    a pokud jde o tu barvu tak je nazelenalá, ale ani jsem to moc nepostřehla… je to pěkný… a není důležitý jakou barvu to má ale co se tam píše, no ni? :o)

  5. Milé slečny,David hrál v "7 let v Tibetu"německého horolezce,kolegu Brada Pitta,kvůli kterému jsem původně chtěla ten film vidět.Ale David,i když jeho role není velká,mi Brada hravě zastínil.Je tam moc roztomilej,podívejte se na to!

  6. Blanch vynadal Pittovi za prodání jeho hodinek a pak je od něj dostal zase zpět. Byl tam suprovej. Já ho viděla jen v málo filmech, ale v Dinotopii se mi vůbec nelíbil. Nevím proč ale prostě mi tam nesedl. Království nebeské jsem neviděla, ale asi se na něj juknu. Ale teď se jdu učit makro. Jo a nezapomeň zítra přijít na blog, bude tam vložena první soutěžní povídka. Mám jich už 10. Ale tvoje tam nebude, kvůli pitomé krizy :((

  7. Lenka nepřijdu, je mi líto..nebudu teď několik dní ksehnání.. moje hodnoty přehodily výhybku…nějak už na net nemám čas a vůbec mi to nevadí:) Raději ten čas věnuju někomu jinému 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..