Číslo šest žije!

avatar
Tak jsem se dlouho neozvala, viďte…
No jo, nebyl zkrátka pořádně čas. Co jsem v Praze, pořád se něco děje.
Vyřizovala jsem si dokumenty kvůli práci a přiznám se, že jsem se i víc vrhla v poslední době na svou psanou tvorbu. Takže volná grafika teď šla trochu stranou.
Navíc jsem konečně mezi lidmi a po hodně dlouhé době trávím dost času s nimi. Se spolubydlícími, se známými, už jsem se sešla i s několika starými kamarády, které jsem neviděla léta. Případně mi někteří ještě sraz naslibovali. Všechno najednou tak rychle utíká.

V týdnu máme další větší sraz… A ve čtvrtky mizím se spolubydlící zase do přírody na takový večer zpívání a opékání.
Po letech klidu a hnití se toho najednou kolem mě tolik děje, že se nestačím divit.
Momentálně pracuji na předělání webu kamarádky a znovuobnovení svého pracovního portfolia, takže layouty asi nějakou dobu přibývat nebudou, ale měla jsem nápad na pár štětců a rámečků, takže brzy asi něco pro vás zase stvořím.
No a co vy? Už se vám krátí prázdniny, těšíte se do školy? Jak si užíváte posledních dní?
Nějaká exotická dovolená byla? 😀
A/n: pokud jsem vám ještě neodepsala na emaily, strašně se omlouvám, v týdnu to napravím, už se mi jich ve schránce docela dost hromadí za poslední dva týdny…

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

13 komentáře “Číslo šest žije!

 1. Prázdniny? Mně úplne hraaaaabe!!! Začínám bláznit, jak jsem bez konktaktu s živýma lidma :D… Už se školy nemůžu dočkat… svým způsobem :D… Koukám, že máš pěkně nabitej program, ne abys nás opustila kvůli tvému "novému" vzrušujícímu životu! :D.

 2. [1]: kdybych nematurovala, řeknu, že do školy se těším, jelikož se s nikým naprosto nevídám. Docela mě to štve, jsem děsně komunikativní typ, chci s někam jít a všichni "já pracuji" – "jedu tám a tám" – "hlídám dítě" .. opruz :/ štve mě to :/

 3. [1]: ještě tak vzrušující není, ale bude…bude :D
  Nicméně já si do Phy nepřijela užívat 🙂

  Copak přes prázdniny nevyrazíš ven? To pořád jen "obsuješ" s těmi RSky? :D

  [3]: To já bývala kdysi taky, pak jsem nějak zastagnovala, ukryla se do ulity a teprve teď z ní zase lezu ven. Ale tohle chápu, jak máš chuť někam vyrazit a nikdo nemá čas. To známe…

 4. Já se tak strašně těším do školy až z toho málem dostávám infarkty :D *ironie prostě žije :D*
  Exotická dovolená? :D Jak ráda bych někam jela… :D Bouhžel letos se nekonala… :D Hawai bych si nechala líbit… :D

  PS: Pletu si název hawai a haway a ještě jedno takže se omlouvám že to mám nejspíš napsané blbě :D Mimochodem-Jedno z toho je hawai,y jako pizza :D Tak se omlouvám :D

 5. Exotické dovolené se nekonají už několik let, protože nesnáším cestování. Do letadla by mě dostali jen pod sedativy, do autobusu ani za nic a autem už taky jezdím jen když je to nezbytné. A stejně nejsou peníze. Moje dovolená byly tři týdny doma v teplicích, jeden týden z toho u mě byl přítel… V září mě čekají ještě zkoušky a podle toho, jak dopadnou, pak možná třetí ročník VŠ.

 6. Jůů tak to plně chápu. Jen si užívej s tím zpíváním a opékáním bych si taky dala říct, já většinou zpívám sice jen ve sprše.:-D
  Když je co dělat, vždy se člověk nestačí divit, jak letí čas..

  Dovolená?! letos nebyla:-( Plánovala jsem si nějaké výlety, ale bohužel nebylo mi přáno.. :-? Snad to doženu přes nějaký víkend:-)

  Do školy nechodím, ale když jsem byla ještě školou poviná, vždy jsem se na prázdniny mooc těšila. Dovča pod stanem, tábor, různé výlety a hlavně co nejvíc času u vody..:-D Ale měsíc jsem vždy tvrdě makala na brigádě..(seno, okurky, česnek)

  No tedy kde jsou ty časy..Hned bych je brala zpět.. ;-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..