Chci tě zpátky

Tuhle povídku jsem psala někdy před rokem. Pro kamarádku, která měla web o TH. Ze srandy mi řekla, že já TH tak nesnáším, že bych ani nemohla nic o nich napsat(to bylo ještě před povídkou Možná…), tak jsem jí opanovala, že bych to zvládla, i když je bytostně nesnáším(ted už to není tak hrozné, ale tehdy byla má agrese vůči nim nezměrná). A tak vznikla tahle povídka. Ale nechtěla jsem ji nikdy nikde zveřejnit, a tak si Simore ode mě tuto povídku vyžebrala a já ji dovolila, aby to vydala u sebe pod svým nickem, jako že je autorkou. Já s tím vážně nic nechtěla mít společného. Ale když už to existuje… Moje kamarádka se totiž odstěhovala(ano, bydlela v Opavě, stejně jako já) a už jsem ji neviděla tak 3/4 roku. Stránky už neobhospodařuje, ačkoliv jsem jí je spíš spravovala já. Distancovala se vůbec z netu, protože net doma nemá, ale bylo mi líto tohle nezveřejnit…ačkoliv sjem to psala tak půl hodiny nejvíc…přesto jsem té hrůzě věnovala čas..no nic…tady to máte.

Téma: Tokio Hotel
Je v tom nádech ironie.

++++++++

Kelly vstoupila do malého bytečku, jemuž s Tomem říkali brloh nikdy nekončící lásky a vášně.
Chtěla ho překvapit, zanedlouho měl mít narozeniny, ale jelikož ona měla jet v rámci školy na výměnný pobyt na pár měsíců pryč, chtěla mu dát ještě před odjezdem dárek a taky se mu naposledy, do doby, kdy budou rozloučeni, nabídnout sama sebe. Vždyť jak dlouho se jí nebudou ty něžné ručky dotýkat? Asi to nevydrží, ale jejich láska je přece natolik pevná, že vydrží i tyto překážky a tři měsíce není dostatečná doba na to, aby je někdo nebo něco rozdělilo.
Tichounce se plížila po schodech až do horního patra, nad jejich zkušebnou, kde byl pokoj, přímo stvořený pro ně dva.
Vztáhla ruku ke klice a s připraveným úsměvem otevřela dveře.
To, co však spatřila, ji naprosto uzemnilo.
Tom si to tam rozdával s nějakou prsatou blondýnou a nehorázně u toho řval.
Když spatřil Kelly stojící ve dveřích, ztichl… a ukončil všechno své „snažení“.
Dívka ve dveřích vytřeštila oči. Ještě stále nemohla pochopit, co to právě vidí. To není možné..on, on ji tady podváděl a ještě ke všemu v jejich komnatě lásky. Lhář jeden, jen med ji mazal kolem pusy! Celé ty roky!
Aniž by cokoliv řekla, otočila se a bez výrazu ve tváři třískla s dveřmi a utíkala pryč. Schody brala po dvou, jen ať už je co nejdál odtud, ať už nemusí vidět ten jeho ulhaný ksicht. Za sebou slyšela tlumené výkřiky.
„Kell, miláčku, stůj, počkej.. to není tak, jak to vypadá!“
Ani se nezastavila a spěšnou chůzí mizela do davu.
Tom právě vystartoval od hlavních dveří, dávaje si do kalhot opasek, na nohách měl jen cukle a špatně se mu běželo.
„Kelly, miláčku, stůj! Já ti to vysvětlím!“ křičel
„Není co vysvětlovat, Tome Kaulitzi, nejsem slepá nána. Celou dobu si mě podváděl, ty hnusný čuně!“ zastavila se a zhrozila se. „Proboha, co když mám kapavku, syfilis nebo AIDS?“
Mezitím, co se pozastavila nad touto nechutnou skutečností, ji Tom téměř dohonil.
Ve tváři byla rozlícená a nebezpečně krčila obočí. „Nenávidím tě!“ špitla si spíš pro sebe. Možná ji slyšel, možná ne, bylo jí to jedno. Tahle pravda ji dostihla téměř nepřipravenou.
Tom už byl téměř u ní a chytl ji za rameno. „Stůj, kam chceš jít? Poslechni si mě!“ oddechoval vyčerpaně.
Kelly zastavila. „Dovolte,“ odstrčila ruku z vlastního ramene, „poněkud spěchám. Zítra mi odlétá letadlo do Velké Británie a já si ještě potřebuju nakoupit nějaké oblečení!“ propíchla ho pohledem a zamířila do nejbližšího obchodu s oblečením.
Tom vpadl do obchodu hned za ní.
„Ale no tak, ty víš, že tě miluju. Jsi pro mě ta jediná..“
„Myslíš ta jediná pitomá kráva, co si nechá věšet bulíky na nos!“ v jejím hlase už nebyla žádná zloba, přestože před chvílí byla dosti znatatelná, její hlas zněl smířeně. „Běž si za tou barbie, určitě ti zahřívá postel a čeká na tebe, až přijdeš, tady by ses vůbec neměl zdržovat.“
„To je od tebe nefér!“ zvolal mladík s dredy na hlavě.
„Tak ode mě je to nefér, jo? Já jsem se nepelešila s žádným manekýnem v posteli a už vůbec ne v NAŠÍ posteli!“ zakřičela a byla celá rudá vzteky. „Ty nemáš žádné právo mi tu tvrdit, že se chovám vůči tobě nefér, ty falešníku, gigolo, prase, kurevníku, ty..ty.. nezasloužíš si, abych s tebou vůbec mluvila!“ odstoupila k dalším policím s džíny a zaujatě si je prohlížela.
„To, to byla chyba, miláčku, pojď se mnou do našeho brlohu a tam si všechno vyříkáme, tady nemá cenu se hádat..na veřejnosti!“
„Máš strach, že přijdou paparazzi? Jen ať si tě vyfotí v plné kráse, celého uříceného, ještě z poslední jízdy!“
„Nech už toho a poslouchej mě. To byl vážně omyl. Já…, ona se mi přímo nabízela a…“
„.. a ty si ochotně přijal!“
„Ne, tak to není..“
„Sláva ti vlezla na mozek, Tome Kaulitzi, je mi tě líto!“ odešla od něj k nejbližší prodavačce a zeptala se, zda si může vyzkoušet džíny, jež si vybrala. Žena přikývla.
Kelly naprosto ignorujíc svého expřítele vstoupila do nejbližší kabinky a zatáhla za sebou závěs.
Tom neváhal ani minutu a ihned vlezl za ní.
„Co tu, prosím tě, chceš! Já se chci převlíct!“ Zaburácela nakvašeně.
„Kelly, srdíčko, rozmysli si to ještě,“ propíjel ji těma svýma psíma očima. „Já tě opravdu miluji, jsi jediná žena mého srdce. Udělal jsem chybu, vím to, ale nechci, aby to mezi námi skončilo. Jsi to nejlepší, co mám! Chci tě zpátky!“ Zadeklamoval, aniž by zamrkal. Pohladil ji po tváři a čekal odezvu.
„Nad tím si měl přemýšlet dřív. Staré rány už se nezahojí. Už bych ti nikdy nemohla důvěřovat!“ Opáčila zkroušeně.
„Ale mohla, vážně mohla! Přísahám, že se to už nikdy nestane!“
Kelly mlčela, nic neříkajíc mu hleděla upřeně do očí. Viděla v těch očích, že nelžou, ale jak mohla tušit, že tento pohled za nějakou dobu nevystřídá pohled jiný? Svůdný a nenasytný. Jak mohla vědět, že za dobu, co bude v Británii ji znovu nepodvede? Jak si mohla být jistá, že takovou dobu vydrží bez sexu? To by nebyl Tom Kaulitz. Ne, on ne.
Stále zarytě mlčela a sledovala ty čokoládové oči, které těch pár let milovala. Sledovala ty dětské rysy, které Tom ještě měl ve tváři. Sledovala ten smutný výraz, pod kterým se jí vždycky podlamovala kolena.
„Ach, Kel,“ přistoupil k ní blíž, ruku dávaje ji na pravý bok a druhou rukou ji sjížděl po holé noze pod sukní.
Cítila jeho horký dech na svém krku.
„Medvídku můj,“ vzdychal a něžně ji políbil krk a následovně i na rty.
Celá se zachvěla a přivřela víčka. Aniž by si uvědomovala, co dělá, rukou sjela k jeho kalhotám a začala mu rozepínat opasek.
„Ty dračice,“ usmál se Tom. „Chceš to dělat tady?“
„Tady jsme to ještě nedělali. Ty si přece sám rád vybíráš kuriózní místa,“ v jejím úsměvu bylo cosi ďábelského.
Tom jí přejel rukama po ňadrech a jal se rozepínat sukni.
„Ne,“ špitla tiše, „dneska jenom já!“ druhou rukou si dopomohla k rozepnutí opasku a kalhot a stáhla mu je na zem. Tom z nich vystoupil a čekal, co bude dál. Hladově se vpíjel do jejích rtů a tiše u toho vzdychal. Cítil, jak mu začínají být těsné i trenýrky.
„Miluju tě,“ zašeptal znovu. „Udělej mi to, kotě!“
Kelly mu něžně stáhla i poslední kus oblečení, který na něm zbýval. Tom se celý napnul očekávaje zhrocení situace, na svůj blížící se orgasmus, který nadejde díky jeho lásce, která se o to jistě více než nad míru dobře postará.
Kelly se škodolibě zasmála a rukou hmátla na naběhlý úd. „Oko za oko, zub za zub,“ špitla. Poté Toma přibouchla ke zdi a sama si k němu klekla. Tom zavřel oči a chytil se rukama věšáků v kabince. Kelly využila jeho nepozornosti, sesbírala veškeré šatstvo, které leželo na zemi a v rychlosti zmizela z kabinky.
„Tyhle nebudu, jsou mi úzké v pase, děkuji, na shledanou!“ rozloučila se, podala prodavačce vypůjčené rifle, které si chtěla vyzkoušet a vypadla z obchodu a poměrně nadutou hromádkou pánských šatů.
Než si Tom uvědomil, že je Kelly pryč a on tu zůstal sám, úplně nahý bez možnosti si cokoliv na sebe navléct, uběhlo pár minut.
Oko za oko, zub za zub! Vzpomněl si, co před chvíli Kelly vyřkla a čemu nevěnoval takovou pozornost, jelikož byl téměř v extázi.
„Do prdele!“ zaklel. Ještě žádná holka ho nikdy nepřevezla.

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

73 komentáře “Chci tě zpátky

 1. áááá, já to věděla, že se nenechá. je to suprové. musím přiznat, že mi povídky o TH vůbec nevadí. oni mi vlastně ani TH celkově nevadí. asi jsem to dřív tvrdila, ale přišla jsem na to, že jsem si to jen namlouvala. vlastně je mám docela ráda.

 2. prva poviedka, ktoru o TH citam. vlastne druha, na jednej som sa uz dost dobre zasmiala :D. v podstate k nim nemam ziadny postoj… styria typkovia, ktori ma nicim neoslovili. vlastne, mozno tym, ze som prvykrat po zhliadnti ich klipu viedla hadankovu vojnu, ci je lider spevak, abo spevacka :D. inak k textu: ako vzdy, pekne napisane… len ta tema… chjaj… :)))

 3. ty taky přečteš kdejakou kravinu :)) Se ti divím.. :)))

  No právě..já před tím rokem taky TH nesnášela a vlastně jsem ani nevěděla proč…prostě jsem si to asi namlouvala, protože jak jsem přemýšlela, vadila mi akorát ta komerce…TH všude..za každých okolností..ten shon kolem dokola..oni samotní ani ne…nic na nich nevidím, ale musím přiznat, že mají docela dobrou hudbu….já si před tím rokem stáhla tři písnčiky a všechny se mi zalíbily….ale dodneška jsou to jen ty tři tedy..ale pořád si myslím, že dělají docela dobrou hudbu…jako zmalovaný Bill o několik let mladší mi zrovna neinponuje, ale vadí mi na jejich hudbě jediné..zpívají německy… nemám němčinu ráda…ale je to rock…je to styl hudby, co mi sedí.. já je vlastně nesnášela jen proto, že byli úplně všude…teď to mírně opadlo, už to není tak hrozné, ale určitě už vůči nim nemám takovou averzi…

  Ale taky mi nikdy nehrozí, že bych chodila na jejich koncerty, házela jim tam an pódium podprsenky a zvolávala jejich jména při vyvrcholení :))) *ironík*

  Prostě je už beru normálně…

 4. juj… sem nečekala že tak brzy :)))

  chachá! to má za to smrad jeden!! Juhúúú!!!

  no nic, vracím se (znovu a znovu) do sklepení, drahé dámy 😉

 5. doufám, že se jednoho dne dočkám rozřešení toho temného tajemství, co tak může renee.lowe dělat ve sklepení.

 6. Haleluja… No to je opravdu NĚCO. Něco hrůzunahánějícího. Tohle je znevážení tohoto blogu, Blanch!:)) Sice nemám přehled, kdo je vlastně Tom, ale před očima se mi zjevil ten dredo-pírsingovanej zuppa kůlboj. Ehm… "…ty dětské rysy, které má ještě ve tváři…" No tak ono se to dá říct prakticky o všech členech, že. Ale u hlavního protagonisty (tušim, že ten je Bill) by nebyl od věci dodatek "a ten dívčí šarm, který z něj vyzařuje".

 7. :)) Ono to jako má být po nějaké době..po nějakých pár letech…kolem takových pětadvaceti letech, proto…ta zmínka o dětských rysech z minulosti 🙂

  Jako..Bill..to je téma samo o sobě..prostě…no já nevím..Terezín hadra…ty vlasy a ten xicht..mi nikdo nevymluví, že je tranťák nebo aspoň homo..při nejmenším bi… ještě schází, aby si navlíkl růžovoučké kaloty a košili a šel točit kabelkou..no já nevím..prostě…ne..nic proti němu…prostě se mu to líbí mno..ale..mně přijde dost nepřirozený…

  Vždyť víte, že já prosti homosexuálům nic nemám, ale tahle kobinace..to i Ville Valo je proti němu geroj…nebo ten z Rasmus… ti ještě vypadají normálně..ale ten deBill to docela přehání… 🙂

 8. ehmmmmmm, ehmmmmmmmmmmmmmm, máš snad, blanch, něco proti Villemu nebo proti Laurimu???????????????? To by ses mě ale opravdu krutě dotkla. To jsou moje největší lásky!!! Neopovažuj se!!!!!

  :-D

 9. Nemám proti nim nic, to byla jen narážka na zmalované oči 🙂 Já mám Him hodně ráda, poslouchám je :)))

  Mně se tedy Bill nelíbí.. dřív by mi ty oči nevadily, ale s těmi vlasy teď a vychrtlou figurou už mě vyloženě odpuzuje 🙂

 10. hmmm, já jako nejsem lesba, ale líbí se mi takoví zženštilí chlapi… no co nadělám, to je prostě otázka vkusu.

 11. já nejsem lesbička, ale jsem asexuál, možná bisexuál..těžko říct…Ville se mi nelíbí, ale jejich hudba hrozně…hlavně pohřeb srdcí :)) A Join me in death…

 12. no teda, jestli jsem něco nečekala, tak tohle! hezky napsaný, proti TH taky nic nemam, ale přece jen… No řekněme, že už jsem u tebe četla lepčí =o)))

 13. Zakládám nové společenství :-D.

  Jestli rádi píšete a je jedno, v jaké podobě, žánru či rozsahu a chcete se seznámit s lidmi, kteří mají stejný koníček jako vy, klidně se přihlašte do Writers Club – klubu začínajících nabo i stávajích pisálků. Pravidla i podrobné info najdete na writers-club.blog.cz. Budu se těšit. Uvidíme se tam :-)

 14. H.I.M. mají rozhodně některý úžasný písničky… i když se musím přiznat, že je to pár let, co jsem nějakou slyšela naposled 🙂

 15. Proč jsem si přečetla povídku o někom, koho tak "trochu nemám ráda"? Protože je od tebe Blanch :-). Dílko mě rozhodně pobavilo :-).

 16. No,řekněme, že je to dobře napsané, ale jinak….je to o Tokio Hotel! O nich čtu někdy jen slashe a to jen když jsem v největší krizi (=na fanu není žádný nový slash od nějaké alespoň ucházející autorky.:)

  Oni konkrétně mi ani moc nevadí, jsou mi jedno. Pokud se to někomu líbí, budiž, ale mně jejich "hudba" vadí.

 17. Bill je kapitola sama o sobě. On přece nemůže být úplně normální! Neříkám, že mi vadí, když se kluci malují. Někdy se mi to i líbí (viz Jared Leto, Ville Vallo, Lauri..)

  Ale Bill se nejenom maluje, on se i bléká jako holka (a to mi nevymluvíte!), češe jak holka a nosí kabelky! To prostě není normální… Podle mě je alespoň transexuál, ksdyž už nic jiného.

  Ale je to jeho image. Sice moc nechápu holky, kterým se to líbí, ale je to jejich a jeho věc, ne?

 18. Welvio ano, ano, to jsem měla přesně na mysli..on prostě..nejenže se maluje, ale on…je prostě jako holka celý…

 19. Ahoj, chtěla bych tě pozvat na můj nový blog…Najdeš tam něco o skupině BLUE, Justivovi Timberlakovi, Nelly Furtado, Shelině Gallacher…atd. Tak když budeš mít čas a chuť tak se ke mě zastav a můžeš mi i zanechta komentář, byla bych moc ráda! papa :o*

 20. Upřímně TH zrovna dvakrát nemusim, nejsem ale zase tak vyloženě proti nim. Něco jako zlatý střed :)), každopádně každou tvoji povídku můžu přijímat a číst jedině s povděkem a obrovským nadšením. Takže i tahle se mi líbila, samozřejmě :))

 21. OMG! Přirovnávat tyhle dvě vysoce CHARISMATICKÉ osobnosti k primadoně Billovi – to je teprve znesvěcení. Probůh. Kam ten svět spěje? Navíc tady přece nejde jen o jeho vzhled, ale o samotnou mentalitu – to, jak se obléká, je jen okrajová záležitost, dyť je to přece jeho sjupr trupr "roková" imidž, ne? Na tomhle je založena jejich "sláva". A že by si měl vzít růževé gaťky atp.? To by krutě narušilo jejich "přesvědčení", vsadím se, že proti tomuhle jistě jejich rockové duše zarytě bojují :))). Jinak velmi doporučuju najít si nějaké nadabované videjko na youtube z těch "šou", které navštěvují, kde na ně všichni z hlediště slintají a oni si tam hází ty svouje okouzlující ksichtíky. A ještě co se jejich "hudby" týče – nikdy nepochopím, jak někdo může říct, že je (byť jen docela) dobrá, že je to rock. Já totiž mám asi trochu odlišný přístup – nejde mi jen o to jak ta hudba zní, ale o to, jak k ní přistupují ti, kteří ji dělají. Úplně nejradši mám proto koncerty, kde sem tam hudebník něco řekně (dost to o něm prozradí), a jestli je to jen název písně, je to naprosto v pořádku – žije pro hudbu, ne pro nějakou "imidž". A nebo si ráda přečtu biografii – takhle jsem si naprosto zamilovala třeba Nirvanu.

  Prostě si ke kapelám raději vytvářím jakýsi osobní vztah – jo, zní to pěkně blbě… 🙂

  Nějaká videa, je jich tam fakt hodně, ale jako příklad dobře poslouží:

  http://www.youtube.com/watch?v=-RIbJzsAYsE&mode=related&search=

  A co se Billovy sexuální orientace týče :))) – i když tomuto tématu nepřikládám byť jen špetku důležitosti, stejně si myslím, že ho rajcujou jenom ty správný kůl roštěnky (pardon, to je ode mě nechutné):

  http://www.youtube.com/watch?v=AFUF28l6mZg&mode=related&search=

 22. to jo. Jestliže jseš bisexuál tak tě vzrušuje a přitahuje všechno. A jestli že jsi asexuál tak nic. Nevím, jestlis to do teď věděla, ale asi ne protože jinak bys to nenapsala… Nebo to bylo myšleno jinak a já to ve své zabedněnosti nepochopil…v tom případě sry.

 23. Jsem tady asi jediná fanynka TH…x) Hezky napsaná povídka….:)

  Duffy: každý poslouchá něco jiného a když se prostě někomu líbí Th…tak je to jejich věc….pro mě je ta hudba dobrá, nevadí mi němčina, texty jsou dobrý a melodie chytlavé (pro mě)…

 24. Patří mu to, pacholkovi namyšlenýmu! Ach, jak já nenávidím TH! Bravo, Blanch! Tohle by mu měl někdo opravdu udělat, a ještě ho to těch vejcí kopnout…!

 25. Povídka mě pobavila :))) moc se ti povedla, bylo to rafinované :)))

  A TH mi nevadí. Teda písničky mi nevadí, dokonce se mi líbí až na tu němčinu, no :)) ale je samotný vidět nemusím :)))

  Rozhodně bych je nikomu nevymlouvala, jak říkala Nellnett, každý poslouchá něco jiného… za to přece nebudu nikoho odsuzovat nebo mu nadávat…

 26. jo tak tohle se ti vážně povedlo a nemyslím to jen z toho důvodu, že TH  

  moc nemusím, ale také proto, že tohle by se mělo stát všem hnusnejm klukům, který si o sobě myslí bůhví co! no jinak, i když dost jednoduchý děj, tak i přesto velice dobře a kvalitně zpracované. A myslím, že i ta délka je skvělá, takže super! :D

 27. kenyh: k té "definici" bisexuála – zas úplně všechno ne ;o)… Jsem si jistá, že Blanch dobře ví, co to znamená, nicméně tyhle dvě věci pokládat vedle sebe (buď jedno nebo druhé, ne?!:)))… no ale Blanch možná myslela, že má z každého trošku…

  Nellenett: No jasně, někomu se líbí, taky jsem neřekla, že ne (dokonce jsem naznačila, že mají poměrně početný fanklub), ani že proto toho dotyčného budu zavrhovat, já ti přece nebudu bránit být jejich fanynkou :). Jen jsem napsala, co si o nich pro změnu myslím já, jakožto jejich "antifanynka" – má to úplně stejnou hodnotu, jako když ty napíšeš, že se ti líbí a jejich hudba ti připadá dobrá – jen je to opakem. Samozřejmě je to věc ryze tvá. Rozhodně svou oblíbenou kapelu přede mnou nemusíš obhajovat – je to zkrátka střet názorů, a pokud ty nechceš od svého ustoupit (stejně jako já od svého), není třeba se kvůli tomu přít – stejně by to nikam nevedlo :o). Omlovám se, jestli to vyzní nějak moraliticky, není to tak myšleno, je to jen věcné podání věci. Ha. :))

 28. Jako, přeedem oznamuji, že ani parodii nehodlám číst. Jen jsem ti chtěla dát malé echo.

  Na blogu jsem zveřejnila další slash a je věnován tobě. Je to moje nejdelší jednorázovka vůbec a troufám si říct, že delší a na stejný pár už nikdy nenapíšu. Snad se ti bude líbit 🙂

 29. kenyh není naivní, je ironická :))) Psala jsem ji, když jsem si nějaké ty "naivní"…přečetla…tohle byla reakce..tak tzrochu jsem to brala parodicky, protože všechny hrdinky jsou vždycky dokonalé a hlavní katéři po nich vždy úplně touží a vždycky se dají dohromady..mary sue hadra…

  Tohle byla pomsta…taková pomstička.. 🙂 Neukojený Tom…:) Dobře mu tak 🙂

  Duffy ne…v mém případě ne 🙂 Nejsem člověk závislý na sexu, nevyhledávám ho.. a líbí se mi obojí pohlaví, ale netuším zda pro osobnost člověka, jeho charisma..nebo pro to, že se mi zrktáká líbí…těžko říct…takže neodporují…ani v nejmennším…

  Asexuál není člověk, co nevyhledává nic..asexuál je člověk, který nevyhledává sex, ale má rád lidi…prostě…nedělí to na pohlaví…nevidí je jako sexuálně přitažlivé, ale přitažlivé pro svou osobnost…svým nitrem…charismatem, svou lidskostí…

  Já nejsem typ člověka, který..když se mu někdo líbí…si řekne, že toho by bylo super ulovit..nebo že bych s ním skočila ráda do postele, ráda se ho dotýkala…jsou hranice…prostě někoho vidím..je mi jedno, zda je to žena nebo muž, líbí se mi a jsem s ním ráda…nečekám od toho nic víc…já si nikdy nevybírla partnery podle toho, zda mě přitahují zevnějškem…

  Ale na druhou stranu..zase vím, že existuje při nejmenším jedna slečna nebo dvě, které bych se i ráda dotkla intimněji :)..ne sexuálně…ale třeba ji ráda políbila, pohladila..nic víc… takže bud to nebo ono, nevím, kam se zařadit, ale rozhodně nevyhledávám sexuální kontakt…

  Leni..večer tam letím 🙂 ted nemůžu…smejčím barák…občas tu zaskočím…

 30. A ještě musím dodat…ale když ten sexuální kontakt přijde, zase se mu nevyhýbám, pokud má pro mě hlubší význam…:) Třeba v dlouhodobějším vztahu…

 31. Blanch, koukám jak vyjevená. Docela jsi mě překvapila a to asi tím,ž e máš stejný názor jako já. Hele, fakt nejsi moje ztracené dvojče? :-)

 32. něco podobnýho se stalo mýmu kamarádovi :D až na to, že on byl v kabince s přítelkyní a když byli v nějlepším, dostala přítelkyně epileptickej záchvat :D a on s o ni tak bál, že rozrazil ty dveře nebo závěs nebo co to tam bylo s kalhotama u kotníků a zařval "zavolejte záchranku"…několik ženskejch prej zaječelo :DD… a pak tu polonahou holku taktéž polonahej držel a snažil se jí zabránit, aby si prokousla jazyk :D co já vim, tak jsou spolu ještě teď ….

 33. Myslím, že Bill by mohl hrát v seriálu "On je žena!" :-D Talent by na to měl :-D Co se týče té povídky – "Kell, miláčku, stůj, počkej.. to není tak, jak to vypadá!" – u tohohle jsem se začal strašně řezat smíchy :-D fakt moc pěkná povídka, líbí se mi ;-)

 34. Ach jo, tak jsem si nejdřív musela pracně zjistit kdo to je ten Tom a pak to TH. Pak mi došlo, že to je Tokio Hotel. Ale to pořád nevysvětlovalo toho Toma. Tak teď už to vím a myslím, že mi tohle "ponaučení" stačí a víc o nich vědět nemusím… Jinak, povídka je pěkná. Ale asi to nebude můj šálek kávy… =)

 35. Já už si myslela, že to bude nějaký twincest. :))) Pár jsem jich přečetla, ale nikdy mě to nijak extra nezaujalo.

  Ale natřela mu to pěkně kurevníkovi. :))

 36. Nef já jim to totiž všem vykvákla na icq :)))

  A jinak..všechny myslíš sebe, Amy a Veve, kterým jsem to řekla? :)))) Jinak to nikdo neví, kromě Lejdynky, která mě zná dost dlouho, aby poznala :)) Protože jsem tam zmínila povídku Bradavické lásky…to sakra musí vědět, páč my dvě jsme ji glosovaly :)))

  Teď jsem tam nedávno byla u vás a pročítala si opět andílka..geniální dílo :))

 37. Blanch: no já nevim, mám dojem, že to vědělo víc lidí, určitě ještě Elen, ale už si to pořádně nepamatuju:D jo, mám od Veve za úkol zjistit, jestli máš někde zveřejněný nějaký glosy..

 38. Nef právě, že ne, věděly jste to jen vy..nikdo z komentujících to jinak dál nevěděl…vy, kterým patřil ten blog…Amy a Lejdy, zbytek neměl tucha..vždyť mě stejně ani neznali, takže neměli co tušit :))

  Zveřejněný ne…ale až se dokopu doglosovat Bradavické lásky po Lejdynce, zveřejním to..někde…jen se ještě musím zeptat autorky na svolení…psala jsem jí, nedpověděla, někde ji musím sehnat….

 39. Blanch: aha, tak to jo.. 🙂

  Tak jestli to zveřejníš, mohla bych tě poprosit, jestli bys mi hodila odkaz? Na to bych se moc ráda podívala:D

  jinak, trochu z jinýho soudku.. mám takovou malou prosbičku – u odkazu na můj web máš napsáno, že píšu hlavně TH fanfiction, což už dávno neni pravda a mám takovej nepříjemnej pocit, že mi to dělá špatnou reklamu, tak jestli bys to prosím mohla nějak opravit, až si najdeš chvilku O:-)

 40. Nef :)) pokud si vzpomenu, tak jo :)) Pokud ne, nezlob se za to na mě…stejně to vidím ještě na nějaký ten měsíc 🙂

  K těm dokazům, jsou tu stejně jen provizorně, jsou tam dané jen tak, plno odkazů ani nefunguje…spravím to pak všechno najednou..jenže nevím kdy, vůbec se mi do toho nece :)) *svatouškovský smajlík*

 41. :D Už při prvním odstavci sem se chechtala, bylo to tak ironicky naivní :D

  Já osobně TH nemám ráda ani náhodou, ale naneštěstí je tři moje kamarádky, z toho jedna nejlepší, mají rády. Hodně rády. Takže zmínky, narážky a jejich rozhovory poslouchám skoro denně. To je život…

 42. Wow, tak tohle udělat klukovi… skvělý, jak se znám, tak bych určitě nesebrala odvahu. Klobouk dolů Kelly ;-) Dobrá povídka Blanch.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..