– 4 –

Hříšné myšlenky ji tížily. Myslela na tu druhou. Myslela na to, že by ji nejraději viděla mrtvou. Myslela na něj. Když nebyl s ní fyzicky, byl s ní aspoň duchem. Stal se její posedlostí. Cítila, že něco není v pořádku. Chtěla ho mít jen pro sebe. Ačkoliv tu druhou ženu neznala, žárlila. Žárlila na ni. Ona ho měla pro sebe, ona měla jeho srdce, ona byla jeho štěstím. Ona byla pro něj to nejdůležitější na světě. Zatímco Sam, Sam byla jen hračka. Nebyla pro něj důležitá. Kdyby tu teď vykrvácela, ani slzu by neuronil. Ani by si na ni nikdy v budoucnu nevzpomněl.
Ona je mu lhostejná. Lhostejná jako počasí, které se dennodenně střídá. Ale ona je tady. Sama..a touží po něm. Je tady a čeká, až si jí konečně všimne. Až konečně pochopí, že to jen ona ho dokáže udělat šťastným.
***
Nežádá a přec je jeho,
to ji mučí noc co noc,
když jí v náručí své tiskne,
nelze křičet o pomoc.
Snad zas přijde s desetníkem,
symbolická cena hříchu,
zasměje se levné děvce,
miluje ho – TO JE K SMÍCHU?!
***
Neukázal se už druhou noc. Něco se stalo. Stalo se snad něco jemu? Neporanil se? Za dobu, co byla tady, pochopila, že je zavřená v jakémsi štábu podobném vojenským kasárnám. Nebyla tu jediná žena, bul to tu jen samý muž. Jídlo jí nosili muži, oblečení také. Když se chodila mýt a upravovat, vždy ji hlídali muži. Všude tu bylo nečisto a chladno. Nikde špetka štěstí. Po zdech se plazila plíseň a na ubohém nábytku byly letité vrstvy prachu. Nevěděla, kde je, ale až příliš se to tu podobalo vojsku.
Nebo že by už ho přestala bavit? Že by už na ni zapomněl? Měla obavy. Obavy, že to tak jednou dopadne. Nakonec si vybere tu druhou a na Sam úplně zapomene. Stane se minulostí a on už se nikdy nevrátí. Ona zůstane sama. Sama, nebo se na ni začnou sápat ruce jiných mužů tady z tohoto místa, kde přebývala. Ale to ne! Ona chtěla jeho. Chtěla, aby se vrátil. Chtěla, aby ji zase hladil, líbal, aby se s ní miloval. Chtěla cítit jeho nepravidelný dech na svých ňadrech, chtěla ho cítit v sobě. Chtěla ho! Uvědomila si svou posedlost tím mužem. Milovala ho! Milovala člověka, který jí tak zpackal život. Milovala toho, který ji odtrhl od rodiny a všech plánů. Milovala toho, který jí sebral svobodu a který z ní udělala tohle. Jen lacinou děvku, hračku na jednu noc.
***
Miluje a nenávidí,
z hloubi celé duše svojí,
zas ji nechal přes noc samu,
přec se tmy tak hrozně bojí.
***

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

5 komentáře “– 4 –

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..