BRNO, BRNO, bylo nás tam plno..

SRAZ HP V BRNĚ

15. 10. 2006
Dne 14. října 2006 se konal v Brně sraz.
Ve finálním složení jsme se sešly:
Já – Blanch
Rebelka
Sandraela
Cassej
Geri
Reneé.lowe
Titany
Colleen
Nebudu vám popisovat, kdo se kdy a kde sešel, poněvadž co se stalo před mým příjezdem, to nevím.
Blanch samozřejmě musela všechno podělat. Ona nikdy nemůže přijít tak, jak by chtěla, protože musí mít vždycky něco extra, a tak přišla s hodinovým zpožděním díky svým příbuzným, kteří ji nutili sníst oběd, než odejde, načež taky zjistila, že autobus, který ji tam může zavést, jezdí co půl hodiny a ona jej právě prošvihla. Takže jsem dorazila na určené místo až ve dvě hodiny odpoledne, čímž jsem se okradla o hodinu bezvadně tráveného času.
Rozešly jsme se postupně. Jako první nás opustily Reneé.lowe a Geri, poté Colleen Bawn a nakonec jsme já, Titany, Rebelka, San a Cassej odkráčely na hlavní nádraží, kde Titany, Sandraela a Rebelka odjely vlakem domů. Mě ještě musela Cassej nasměrovat na správný autobus, abych dorazila zpět dobře ke svým příbuzným, u kterých jsem o víkendu spala. Nestihla jsem se ale rozloučit se Sandraelou, což mě moc mrzí, protože jsem chtěla jen na skok jít zjistit, v kolik mi to pojede, načež jsem tam už zůstala, poněvadž mi to za deset minut jelo. Tímto děkuji Cassej, že mě nasměrovala správnou MH dopravou :)) A San připojuji pozdní rozloučení, snad dojela v pořádku a bez psychické či fyzické újmy.
Téměř celý čas jsme trávily v čajovně, kde jsme si kupodivu daly čaj a všechny, vyjma mě si daly sezamové placky, jelikož díky čekání na mě, vyhládly. Upřímně se znovu omlouvám, děvčata. Nebylo to v plánu. Také se omlouvám Rebelce, která kvůli mně vyplázla několik desítek korun za kredit 🙂
Sraz proběhl bezvadně. Skvěle jsme se bavily. Většinu z účastnic jsem si představovala úplně jinak. Třeba taková Rebelka byla v mých očích vždycky pořádná ďáblice, ale je to slušná holka, která je tichá a klidná. Mluví hrozně potichu, sotva jsem jí někdy rozuměla. Ale rozhodně jsem moc ráda, že jsem ji poznala. Samozřejmě, tohle je jen jeden den trávený s ní, nemohu vědět, jaká je, když se třeba po dvou dnech rozjede :)))
Sandraelka je přesně taková, jakou jsem si ji představovala. Veselá, usměvavá, charismatická. Jen jsem opravdu netušila, že je opravdu tak mrňavá. Ale víte, co se říká..co je malé, to je milé.
Všechny jsme vesměs byly nízkého vzrůstu, až na naši nejmladší členku Cassej, kteoru znáte možná jako StralaP, a Reneé, které byly z nás nejvyšší. Cassej je také pěkná divoška, stále usměvavá, veselá, rozjitřená a energická.
Colleen jsem si představovala jako upovídanou holku, ale opak byl pravdou. Skoro celý čas jen přihlížela, přikyvovala, ale málokdy něco řekla. Ale přiznejme si, většinu času neměla kdy co říct, protože mě bylo všude plno a tu svou nevymáchanou hubu jsem skoro nezavřela. Tímto se omlouvám všem členkách, které kdy chtěly něco říct, ale já jsem je nepustila ke slovu. I když tohle prvenství nemohu odepřít také Cassej, která je také velice komunikativní typ 🙂
Titany jsem si představovala vzhledově jinak. Jako vysokou blondýnku, nevím, čím to. Ale jelikož ji znám z fotek z dřívějších srazů, věděla jsem přibližně, jak vypadá. Stejně jako Colleen a Rebelka. Sandraelu jsem také znala z fotek a jedinou San a Rebelku jsem při prvním setkání poznala a oslovila je i jménem, která jsem znala. Později mi došlo, že znám jméno i Cassej, ale zbytek mi byl sdělen taky později. Myslela jsem si, že si jména holek nebudu pamatovat a budu používat pouze přezdívky, ale jsem na sebe hrdá, dodnes si je pamatuji, i když jsem měla problémy vyjet ze starých kolejí a nepoužít přezdívku, která je mi známá z netu.
Přiznám se, že jsem neměla žádné představy o Geri a Reneé.lowe. Ale šokovalo mě, jak je Geri malinká. Zde také platí pravidlo uvedeno viz . výše Sandraely..co je malé… Na první pohled bych Geri tipovala takových 16 let, zatímco Cassej, než mi došlo, s kým mám tu čest, bych tipovala na nějakých 18 🙂
Reneé mi připomíná vzhledově jednu moji spolužačku, která je strašně hodná a i tímto je jí Reneé podobná, přišla mi hrozně milá a hodná, usměvavá.
Vesměs všechna děvčata, řekla bych, se dobře bavila, nebo to není pravda, co holky? Bylo veselo a osobně můžu říct, že jsem se hrozně bavila a bylo mi líto to ukončit. Bylo bezvadné vás všechny poznat a být s vámi, je to zážitek, na který nikdy nezapomenu. Jsem hrdá na to, že jsem vás poznala osobně a že jste to se mnou přežily. Jsem hodně temperamentní osoba a někdy už lezu lidem i na nervy, snad jsem vám nezpůsobila žádná psychická zranění :)) Děkuji vám, že jste dorazily a děkuji za všechno.Za pomoc Cassej, za to, že jste na mě čekaly, že jste si pro mě přišly, abych se neztratila, jelikož můj orientační smysl stojí za vy-víte-co.. 🙂 Děkuji vám, že jsem se mohla tak skvěle bavit.
Samozřejmě jsme nezapomněly zmínit i témata, jako jsou Bradavické lásky, některé z našich povídek, naše ff umy, psaní, probraly jsme, zda Harry na konci knihy umře, zda je Severus Snape zrádce. Jaké máme rády konce, jaká nám připadá kniha JKR. Nezapomněly jsme „pořádně“ pomluvit Shadowa 🙂 (doufám, že si to přečte taky!!) :))), probraly jsme, co se dalo. Snad jsem tímto nevyzradila nějaké informace, se kterými by jste, děvčata, nesouhlasila.
Tento článek obsahuje hlavně mé pocity ze srazu, jaký mi kdo připadal, jak na mě působil. Rozhodně mohu tvrdit, že mě nic nezklamalo, že jste všechny předčily mé očekávání a že jsem ráda, že jsem tomuto našemu srazu věnovala čas a že jsem se konečně do Brna dostala.
A teď několik fotek, aby jste všichni měli představu, jaké to tam bylo…
Fotky jsou temnější, poněvadž jsme byly v čajovně, kde jsme měly intimčo a moc světla tam nebylo. Na fotce (ne)vidíte Colleen. Není ji moc poznat, bohužel, lepší kvalita nebyla možná. Za prvé, poněvadž jsem měla shit-fotoaparát nějakých osm let starý a za druhé, protože bylo nedostatek světla. Za rohem můžete (ne)vidět Sandraelu, která se snažila fotoaparátu vyhnout.
No a tady už se San moc nevyhnula. Za trest jsem jí vyfotila víckrát :)))
Na fotce můžete vidět -zleva: Rebelku s foťákem v ruce. Geri a po její levici sedí a usmívá se Reneé.lowe.
A tohle je naše energická Cassej.
Na levé straně fotografie vidíte z profilu Titany. Vedle ní je Rebelka, se kteoru jsme se pokusily zároveň se vyfotit s foťákem v ruce.
Opět Titany a Rebelka.
Geri a Reneé. Sympatické holky, viďte? 🙂
A zase Titany s Rebelkou. Čemu se asi smály?
V rožku opět Colleen. Bohužel v jejím rožku byla ještě větší tma, čili fotky s ní nevyšly moc dobře, což mě moc mrzí. Ale mám podezření, že si tam sedla záměrně a věděla, že jí tam nebude moc vidět :))) Vedle ní se usmívá naše sluníčko Sandraelka, díky níž máme domov na pottpovídkách.
Geri a Reneé.
Momentka pro Reneé.lowe samotnou, aby jí nemrzelo, že ji potom později na fotkách nemáme, jelikož odešla dříve.
Tak tohle je StralaP neboli Cassej. No řekněte, kolik byste jí tipovali?
A Cass ještě jednou.
Vidíte tu konvičky mezi Titany a Rebelkou? Tak takové podobné jsme měly každá taky svoji vlastní.
Zase Geri a Reneé. Dávám sem všechny fotky, které jsem nafotila, i když jsou si některé podobné.
Colleen Bawn a Cassej. Věděly vůbec, že je fotím? 🙂
Pěkný úsměv Colleen. Jedna z mála fotek, která se mi v jejím rožku vyvedla.
Sandraelka. Neutekla mi :))
Poněkud tmavá fotka, ale vzadu můžete názorně vidět transparent, který Rebelka pro tuto příležitost vytvořila.
Transparent a pár rudých tváří ještě jednou :)))
Cassej a Titany.
Skupinové foto: Sandraela, Colleen, Cassej a Titany.
Další pokus o skupinové foto, tentokrát se mi tam vešly všechny, které jsem se snažila vyfotit. San, Colleen, Cassej, Titany a Rebelka.
Další skupinka ve stejném složení jako v předešlém případě.
Tohle fotila San z mého foťáku. Z kraje vidíte mou nepovedenou maličkost. Myslím z toho levého kraje. Vedle mně je Colleen. Transparent drží Cassej, vedle ní je Tit a Reb.
Opět skupinka se mnou. Ježíši, nemůžu se vidět. Zase ve stejném složení.
Fotka focená před kostelem, kdy už nás zbylo jen pět. Nahoře sedí vlevo Titany, vedle ní Rebelka. Pod Rebelkou Sandraela a vedle San sedí v hnědém Cassej.
A ještě jednou: Titany, Reb nahoře. Dole Cassej a San.
Tady jsem se snažila vyfotit San, ale zdrhla mi a schovala se za holky úplně dozadu. Jediná Cassej měla tu odvahu zůstat v popředí a nechat se vyfotit. Za ní se jinak schovává Titany a vedle ní je Rebelka, která drží papír, na kterém pomalu začala vznikat povídka, na které jsme se všechny domluvily a začaly ji společně sepisovat.
Tohle je pokus o fotku :)) Má to být Sandraela, kterou jsem si pak odchytla samotnou a na truc ji vyfotila.
A tohle je vše, přátelé. Bohužel, lepší fotografie nemám. Můj fotoaparát je nekvalitní a starý, lepší fota nedokáže udělat. Pouze ve dne, ale to už jsme nějak nestihly, poněvadž jsme byly v oné čajovně, kde byla naprostá tma. Mělo to jedno výhodu, nebylo na mě tak moc vidět a holky se tak moc nelekly a nezačaly se rozprchávat do jiných končin světa :)))
Tak takto dopadl náš sraz.
Děkuji všem účastnicím, ještě jednou, že si udělaly kvůli mně čas. Vím, že je sobecké a egoistické tvrdit, že to bylo kvůli mně, ale nechte mě při té myšlence, strašně mi to dělá dobře :)))
Na to, že jsme se daly takto dohromady po pouhém týdenním domlouvání, to dopadlo neočekávaně dobře. Byly jsme docela v hojném počtu, i když nás mělo být více. Ale stále doufáme, že příště to bude ještě lepší a že dorazí i ti, kteří bohužel dorazit nemohli. Teď už aspoň ví, o co přišli.
Loučí se s vámi Blanch.

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

59 komentáře “BRNO, BRNO, bylo nás tam plno..

 1. Vím, o co jsem přišla :))Ale dozvěděla jsem se, že nemůžu na sraz, i kdyby byl v mém rodném městě, takže mě budete muset vždycky o všem informovat :)))

 2. ježkovy voči, já fakticky nejsem fotogenická. Omlouvám se všem, kterým jsem třeba způsobila psychickou újmu :)))

  Ne, teď vážně :)) čekala jsem, že to bude horší :)) (tím nechci v žádným případě říct, že bych se sama sobě na těch fotkách líbila:))

  Ale některý vyšly dobře nato, že tam byla taková tma :))

 3. Geri taky jsem se docela divila, že to vyšlo tak pěkně a náhodou, všem vám to tam moc sluší, strašně se mi ty fotky líbí… příště si to zopáknem 🙂

 4. A nechceš přijet 4.11. do Prahy? Tam bys prozměnu poznala mě, Franky, Sarah, Lelli /skoro na 95%/, VodouchE a Ewellin – víc se zatím neozvalo, ale určo ještě někdo přibude 🙂

 5. Lidičky mě tak moc mrzí, že mi to nevyšlo… jenže jsem vůbec neměla přístup k nettu a když tak jen na 10 minut, takže jsem se o přesné hodině srazu dozvěděla v šest večer:( Příště alespoň dva dny dopředu prosím prosím!!!! Ať vím v kolik vůbec dorazit.. no s Reb se teď asi budem vídat častěji- když jsme se tak hezky našly.. Ale i tak moc mě mrzí má neúčast!!! Příště jdu i kdyby jste mě tam nechtěly:) Podle fotek to muselo být fajn… já budu plakat… Blanch snad jsi nebyla v Brně naposledy!!! Tak vás všechny alespoň zdravím!!!! Lucy

 6. no jistě… já brňačka se o tom srazu dozvím pozdě… (až po srazu… nebyla jsem dlouho na komplu). Tak doufám, že nějakej další bude zase v Brně – nebo aspoň blízko, určitě bych šla =)

 7. mno.. ani na jedný fotce jsem si tě nevšimla, Blanch.. možná to bylo tím, že máš popisky docela posunutý.. =) Ale třeba taky tím, že se špatně koukám nebo to byly zrovna ty, který se mi nenačetly.. jinak bych tam moc ráda taky jela, ale já bydlím na druhým konci světa.. severní čechy.. prostě hrozně daleko.. =/ 😉

 8. Phyllis popisky mám posunuté jen u posledních třech fotek nebo tak nějak, jinak je všechno v pořádku..já jsem jen na dvou fotkách a není mě tam vidět, takže o nic nepřicházíte… a jelikož už se mi to nechce opravovat, protože jsem se s tím srala včera 4 hodiny, jelikož jsem to musela 3 opravovat a postahovat kvůli názvům a poté i kvůli blogu, protože to nenajíždělo, tak už to fakt opravovat nebudu…vesměs víte, jak kdo vypadá, popisky jsou skoro všude dobře, takže tam, kde jsou špatné, si to dosadíte…

  Pokud se vám fotky nenačtou..zbývá jedno jednoduché řešení…kliknout myší a dát Zobrazit obrázek…

  Lucy je mi líto, ale my to taky věděli až den před, jak to dopadne..nebyly jsme schopné se za boha domluvit..

 9. Škoda že jsem nemohla, proč to bylo zrovna v Brně a proč já musím bydlet Zábřeze na Moravě, ach jo! já se zblázním ,ale výte co, jestli bude někdy další sraz, tak já přijedu na 100%

  a máma mně to nevymluvý. To tu zavázně prohlašuji:-)))))

 10. Já ti dám vysokou blondýnu:D…ne, tak tomuhle se budu smát ještě dlouho:D. Jinak fotky se moc povedly:) těším se na další sraz

  :).

 11. no, to ted avidím, o co jsem přišla. Chjo………jenže já se  sváma kńikdy nesrazím, pže Plzeň je přec ejenom mooooc daleko a těžko mě v 15 rodiče pustí přes celou republiku(nehledě na to, že časově by to taky nebylo moc ok=OD). Ale hrozně mě to mrzí………proč jste všichni z východu, Případně z Prahy………a já sama samotinká v malinký vesničce, jménem Plzeň=OD=O(

  (á, zase můj pitomej zvyk, pssát za sebou smutnýho i veselýho smaila=Od ale snad vám dojde, kterje k čemu patří=O))

  ach jo, ach jo, ach jo………Blanch, neuděláš si cestu do Plzně? Co já vím, třeba na pivo.nebo abys věděla, odkud je Petr Čech=ODDDD

  (btw, chodím na školu, kam chodil on=O))

  prostě mě to hrozně mrzí, že vás asi nikoho nikdy nepotkám osobně….i když……nikdy neříkej nikdy=OD

  PS super fotky, Blanch=OD

 12. Tit prostě si na mě působila tak, nevím proč …nakonec jsem ráda, že jsi taková, mimoto..máš moc pěknou barvu vlasů a strašně ti sluší :)))

  Glumi…já mám v Zábřeze rodinu :)))) A mimochodem, bydlí tam Sandraela :)) Klidně tam někdy něco můžeme podniknout :)))

  clov vím, jak chutná plzeňské pivo, tady ho čepují taky :)))

  A teď už jsem přišla na to, proč je to proházený, aniž bych s tím hnula….protože jsem podruhé nahrávala fotky pod jinými čísly a tady je výsledek :))) budu to muset zase někdy znovu nahrát :)))

 13. Doufám že plánujete další srázek v Brně.Tenhle jsem nějak prošvihla…

  Jak se říká…"Kdo pozdě chodí,sám sobě škodí…"

 14. Blanch: chtěla bych se připojit k PUTOVNÍ POHLEDNICI, teda pokud už není pozdě. Napsala jsem do rubriky PUTOVNÍ POHLEDNICE, ale pak jsem si řekla, že se tam asi moc často nedíváš, tak píšu ještě sem, můj email je sigam666@seznam.cz

 15. Jaj, tak to jsem ráda, žes z mého anti-blonďatého vzezření nebyla zklamaná:). A za barvu díky, je to taková moje rarita, díky které jsem si vysloužila přezdívku paprika…

 16. Moc a moc díky všem za sraz. 🙂 Jsem ráda, že jsem dojela a ještě jednou bych se chtěla všem omluvit za svou nevymáchanou pusu, že jsem nepustila nikoho ke slovu. 🙂

  Jinak ti Blanch,velice děkuji za tu nejkrásnější fotku, kterou jsem kdy měla. Je to ta, kde mě není vubec vidět. :D

  Příště beru foťák já, abych už potom se na sebe nemusela na sebe na netu dívat a mohla koukat na fotky krásných slečen – vás. 🙂

  Tak snad příště zase. 🙂 Moc ráda jsem vás poznala, jste fakt super. Lepší už ani snad být nemůžete. 🙂

 17. Warrion, ty tribuno jedna tribunovatá, ty ty ty.Zapoj svůj šestý smysl, ale asi až zítra, Amneris je unavená.Ty ty ty, potvůrko :))

  Jinak, jsem ráda, že vám to tak vyšlo…:)Čekala jsem, že budete mít počasí na dvě věci a ono prý bylo hezky :)Jinak na těch fotkách vypadáte všechny úžasně :)Jako princezny :)Nekecám 🙂

 18. No vidíš:) A když jsem ti pořád psala, že jsem dobrota sama, tak jsi mi nevěřila:)) Ale je fakt, že tam už mluvení obstarávali jiní:))

 19. Reb no jo..já jsem dost ukecaná…myslím, že jsem to dala jasně najevo..Cass se taky hodně snažila :)))

  No jo, ono se tomu tak těžko věřilo, na netu si taková "dáblice" a ke všemu ten nick :))))

  San ale vždyť je fajn, když si pořádně pokecáme, ne? :)) Já ničeho nelituji.

 20. njn, sere mě to, to je snad jasný=)=) prostě mi to nevyšlo. Ale další srázek s váma neodmítnu, snad=)=)

  pěkné fotky, jen ta Blanch porád fotila a nikde není na fotkách=)))

 21. Taky jsem tvrdila, že ten nick vážně vážně není kvůli povaze…:)) mně prostě nikdo nevěří:))

  ale na druhou stranu jsi mě přecenila, řekla bych. Klidná jo, taky co jiného bys od téměř 100% flegmatika chtěla:)  ty ostatní dvě mě sice celkem lichotí, ale moje poctivé schizofrenní JÁ prostě musí odporovat:)

 22. Am ale je :))) Jsem tam..asi na třech a budu na jedné u Reb 🙂

  Já jsem taky flegmatik, ale na mně to není znát na první pohled..to až když mě někdo pozná víc časem, zjistí, že ej mi fakt všechno jedno a když jsem si dělala test, tak mi vyšel z většího množství procent flegmatik.. jsem prostě takový…realista s mottem: "Ono to nějak dopadne," 🙂

  Ale jsem zase živá osoba, mám ráda legraci, jsem taková míšenina sangvinika, flegmatika a chorerika.. 🙂 Hezké 🙂

 23. Já nezávidím, spíš je mě to líto

  Máv máv máv máv máv :))Očekávám maila od toho velvyslance 🙂

 24. na mém blogu probíhá soutěž dollz a nikdo se nehlásí..tak se prosím přihlašte!!!:o) (jedná se o belatrix a najdete to soutěžích)

 25. No jo Blanch, jenomže to záleží v kterém Zábřeze.Voni jsou dva. Já bydlím v Zábřeze na Moravě:-)) ale kdybyto bylo v Zábřeze, tak bych přišla na 100%, to teda jo:-))

 26. Glume já taky mluvím o tomhle Zábřeze..já vím, že jsou dva.. a nejsou jen dva, pokud je mi známo, jsou dokonce tři 🙂

  Já mluvím o tom Zábřeze, co je cca hodku a půl cesty od Ústí nad Orlicí a Lanškrouna 🙂 O tom Zábřeze, co je kousek od Olmíku…o tom, kde bydlí San a kde já mám rodinu :)))

 27. teda úžasný fotky, holky. Jen mě mrzí, že většinou všechny srazy buď prošvihnu nebo jsou dost z ruky… Koukám, že jste si to fakt užily :D

 28. Glume :)))) já to vím, že to tam patří :))) Ale mezi řečí taky řekneš Zábřeh a ne celý název :))) Já myslím Zábřeh na Moravě, ne ten v Ostravě :))

 29. Glume Palečkovi… jeden z Palečků je bývalý spolužák Sandraely :))

  Pak jsem měla ještě Stanzelovy, ale ti už nežijí… jedině dcery, které se jmenují teď jinak… nevím, jaké přijmení má teta Irma(havou kroutík a stydlík..)…ale taky bydlí kousek od Zábřeha..nebo přímo tam, to teď nevím..každopádně..mám v Zábřehu NA MORAVĚ :)) tři bratrance přes kolem¨no, tetu a strejdu(bratranec mamky)..jmenují se Radim, Roman a Ondra Palečkovi… a strýc je taky Roman… 🙂

  Prababička měla tři dcery stanzelovy…moje babička je Inka, tety jsou Irma a Milada.. :)) Děla byl Němec.. ježiši, roč se tu tak vykecávám? To nikhoo nezajímá :)))

 30. Blanch a ještě něco, kdybys něco chtěla vědět výc o Zábřehu, tak se podívej na http://tv.zabreh.cz/index.php?a=cat.252, tam je naše televyze která je nová a tam je všechno, co se děje v Zábřeza a ty novyny tak je ůplně na začátku ukázky co se stalo a tam je jenom na okamžik táta v oblečením a vozembouchem ale je tam jenom na chvílku ,jinak tam uvydíš našeho debilního starostu atd. ale je to fakt dobrá televize musíš na to kliknout a ztáhnout to je to fakt nářez:-)) dívej se na leví okýnko.-)))

 31. Já do Zábřeha jezdila na prázdniny, když jsem byla malá..to tam ještě žila prababička, než umřela…a Palečkovy jsem taky neviděla dobrých 8 let, ne-li víc 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..