BAF

Ahoj :)))

Zda tu ještě někdo chodí, jistě si všiml dnešní změny…
Rozhodla jsem se totiž k radikální změně…
Jelikož mi blbne hosting na webu a nemám ani tolik času ten web obhospodařovat, rozhodla jsem se dočasně znovu přesunou sem… ale jen do té doby, než budu mít vlastní hosting, an kterém se pracuje… zase to nějako udobu potrvá, takže…blogu, vítej 🙂
Proběhnou zde různé změny, chci si duělat pořádek v rubrikách, promažu některé článk a hlavně chci oznámit čtenářům povídky Počátky Pobertů v Bradavicích, že povídku budu rušit. Ne, nebojte se, ne úplně, jen až vyjde sedmý díl, mám v plánu povídku celou přepracovat tak, aby v ní nebyly faktické chyby… já ji začala psát ještě v době, kdy byl pouze čtvrtý díl, takže tam je plno chyb, nemůžu s ena ni dívat, takže se nezlobte. Taky smažu některé své staré povídky, které nemám v lásce, prostě, nastanou zde změny… a až budu mít hosting, možná si to ještě rozmyslím s tím stěhováním na web…
Zjistila jsem, že nemám tolik času, abych se starala o web, přece jenom, vházet články na blog, to je ryhclejší…
Doufám, že jsem vám udělala radost… zatím jsem tu provizorně, ale možná se rozhodnu i na furt, uvidím.
Tak si zatím užijte nový vzhled 🙂

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

38 komentáře “BAF

 1. Krása… 🙂 Bezva, vítej zpátky… 🙂 Takový světlý lay… kde se to v tobě bere? 😛

 2. :)) díky za přivítání :)))

  To mě už ovlivnil tak ten slash a ještě shonen-ai a yaoi :))) Stal se ze mě strašný romantik :)))

  Mně věčně na té stránce něco nešlo, byla jsem závislá na ftp a taky déle trvalo vkládání článků, všimli jste si, že sjem dlouho nci nevložila a to enní tím, že bych nic neměla… tady to jen vložím a bude klid…asi tu už zůstanu…stejně mám k tomuto blogu bližší vztah než k webu, takže to vidím nadějně 🙂

 3. mě to na tom blogu taky začalo bavit :))) se přiznávám bez mučení 🙂

  akorát nebudu tak často měnit vzhled… jsem teď absolutně spokojená :)))

 4. Ach Blanch, to je skvělý. Vítej zpět.  Welcome back.

  To já, kromě slashe samozřejmě – na HSS jsem pečená vařená – ujíždím na Yaoi, ale i shonen-ai je úžasný.

  Nemohla bys mi něco doporučit?

  Nevím, jestli znáš tyhle stránky, ale pokud ne, tak si myslím, ža by Tě mohly zajíma. A piókud je znáš, tak se na mě, prosím, nezlob. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

 5. který stárnky?

  Doporučit?? Jestli chceš hodně něco perverz tak rozhodně Boku no Pico a Boku no Chico, moje oblíbené je Papa to kiss in the dark… začnu sem vkládat recenze :))

  Pak mám ráda Haru wo dateita, Ai no kusabi, Sensitive pornograph, Enzai, Level C, Boku no sexual harasment, Naruto, Kizuna  <- tyhle všechny jsou yaoi

  Shonen: Loveless, Gravitation, Gakuen heaven, Kyou Kara Maou, Uta kata, Legend of duo, Fuyu no semi(Winter cicada) …tohle jsou shonen-ai..(nejsem si ale jistá u Winter cicady a egend of duo, ty nemám dokoukané)

  A ještě je tu jedno incestní video, kde si to rozdá sestřička s bráškou dvojčetem, jmenuje se Boku wa imouto ni koi wo suru

  Rozhodně doporučuju se na to podívat spíš přes http://www.veoh.com/videos

  Mimochodem, asi by ses tam měla zaregistrovat a u family filter(nahoře v rožku) dát off, najde ti to pak všechna yaoi perverzní videa 🙂

  :))) Já sjem v poslední době do toho dost blázen… viděla jsem toho mnohem víc, ale nevzpomenu si na všechny názvy

 6. Hups, já zapoměla vložit odkaz, to je ta moje hlava děravá. jak já vždycky říkám, kdybych byly bezhlavá rytíř, tak se permanentně všude objevuje inzerát: "Ztratil jsem hlavu, kdo ji najde, dostane odměnu!" :)))

  Tady je ten odkaz: http://www.shonen-ai.estranky.cz

  Boku no Pico znám, ale našla jsem jen první část. A Pico to Chico se mi nepodařilo najít vůbec.

  Hyru wo Daiteita znám a moc se mi to líbí. Ještě, kdyby mi to tak někdo přeložil, protože moje angličtina nejni zrovna nejlepší.

  Já jsem hlášená na Youtube.

  Na Veoh jsem se dívala, ale něco se mi nechce načíst a něco se načítá hrozně pomalu.

  Boku wa imouto ni koi wo suru znám taky, toho brášky mi bylo strašně líto.

  Jojo, jsem holt zkažená. A to jsem chodila na CÍRKEVNÍ střední školu. :)))

 7. j, ty znám, mám je pročtené od začátku do konce :))) Jsou dobré 🙂

  Na veoh.com jsou všechny části 🙂 Fakt s ena to podívej, to je tak strašně perverzní 🙂

  Přiznejme si to, prostě jsme perverzní, no :)))) A ty ještě z církevní školy :))) Máš se čím chlubit 🙂

 8. Vítej zpět, už jsi mi docela chyběla..:0) Nový vzhled musím vynést do nebeských výšin, je skvěle vyladěný. Barvy jsou podle mě dokonalý. ;0)

 9. Jojo, kdo chce dělat socku (sociální pracovnici) musí být trochu zvrhlý, ne? Jinak by to neustál.

  Jinak, já to zkoušela, načítalo se mi to asi hodinu a pak jsem to vzdala, protože se mi nenačetlo vůbec nic. No, zkusím to ještě jednou a uvidím. :)))

  A v církevní škole se přece učí láska k bližnímu, ne? Takže slashi a yaoi zdar!!! :DDD

 10. jinak děkuji moc za přivítání, dámy 🙂

  Ještě to pak musím ohlásit na webu..takové škatule, pořád 🙂

 11. Což o to, my se přizpůsobíme, ale Ty s tím máš starosti. Jednej podle svého a tak, jak Ti to bude nejlépe vyhovovat. Jsou to Tvoje stránky. Je jen na nás, zda na ně budeme chodit či nikoli. A já určitě budu, ať se hneš kamkoli. I kdybys je po čase měla zaheslované jen por sebe a pár vyvolených a já si musela sehnat hackera. :))) Ovšem, rozhodně ne za každou cenu. Soukromí je soukromí.

 12. to nejsou starosti, to je radost… ale ten web mi začal pít krev..jenže já vím, že za nějakou dobu mi zase začne pít krev blog :))) Protože mě zase začnou štvát ty maličkosti tady, co mě štvaly předtím :)))

  Až budu mít novou doménu a až mě to tu opět bude štvát, tak se určitě zase přestěhuju, se znám :))

  Lebel mimochodem, jak si stojíš s Brašnou? :))

  :)) nemám zatím v plánu nic heslovat :)))

 13. S brašnou? No, mám rozepsanou třetí kapitolu, chybí jen dopsat závěr. Mě se nejlíp píše ve škole při filozofii, psychologii nebo pedagogice, když si zrovna nepíšu. Měj se mnou trpělivost. Když se do něčeho nutím, tak mám pak blok. Neboj, určitě bude. Možná to dopíšu během zkouškovýho, ale nevím. Mám 10 zkoušek během 15 školních dní, bude to masakr. Asi mi z toho bude hrabat. 14.5. nám začíná zkouškový. áno máme očkování proti žloutence v Motole a hned po očkování máme zkoušku z práva. Asi mi bude fakt hrabat a tak snad něco napíšu. Mám rozdělaný asi čtyři věci a nevím si s nima rady. Snad se to nějak pozitivně vyvrbí. :)))

 14. ahoj Blanch! ani nevíš, jak ráda tě tu zase vidim! byl to docela šok, nejprve nás navnadíš na svůj novej web a pak se staneš na dlouhou dobu nezvěstnou – stejně jako další kapitoly k tvojí povídce AEF, na níž jsme všici závislí =D

  ps: dobrej vzhled, chválim volbu barev – miluju zelenou=))

 15. Lebel už se na ni těším 🙂 Vůbec na tebe netlačím, to byl jen tak konverzační dotaz :))))

  10 zkoušek? Proboha….to existuje? Vždyť bývá tak čtyři, pět…

  Mab moc děkuji :)) Taky mám ráda zelenou 🙂

  No, denska už nemám sílu, ale zítra všechny AEF kapitoly, co tu nejsou, vložím…:)

 16. Jo, to existuje. Sice se některým říká klasifikované zápočty, ale všechny vyučující to berou jako zkoušky. A ža se někdy potkají i dvě zkoušky během jednoho dne. Mě se to naštěstí povedlo uhrát tak, že mám každou zvlášť, ale i tak budu minimálně anglinu dělat dvakrát.

  Acta est fabula jsem četla na potterharrynetu. Opravdu povedené. Ale, něco mi k tomu chybí. Co to jen může být…že bych si nevzpoměla? … Aha, už vím! Pokračování tomu chybí! (No jo, holt mám občas sklony k teatrálnosti, no! :))) )

  Jo, to my máme zkoušku ze: Sociologie, Sociální politiky, Práva, Metod sociální práce, Angličtiny, Psychologie, Filosofie, Speciální pedagogiky, Sociálněprávní ochrany a Zdravotních nauk. Jak říkám, bude to masakr.

  Ve čtvrťáku před maturou bylo naše heslo: "Někdo září, někdo v září!"

  Tady před zkouškama je naše heslo: "Sejdeme se na pracáku."

  jo, člověk musí být trochu optimista, ne? XDDD

 17. :))

  jj..to známe, někdo září, někdo v září, někdo nikdy…můj případ je ten poslední, protože nejsem připuštěna k maturitě kvůli 20% absenci, která mě znamenala tři komisionální zkoušky, z nich jednu jsem psychicky nedala a normálně se jim tam sesypala, takže reklama na ticho, čistý průstřel… budu vám mávat potom od kýbla s koštětem…

  Držím pěsti, ať se to vydaří…

 18. Lebel: co to tu kecáš za nesmysly??? Naše heslo ve čtvrtáku – božínku ono je to už rok!!!!! no fuj – bylo (nebo spíš moje – já už fakt nevím) "Podzimní listí to jistí", no i když je to to samý…… :-)

  mám návrh, tak  se tam rovnou odstěhuj, ať nemarníš čas s přesunem domů – ale jinak, já ti věřím, tak se drž ať na tom pracáku neskončíš

  Blanch: zdravím a pozdravuju, konečně si se našla!!!!! :-)

  Jinak máš opět úžasný vzhled, i když temná se mi přece jen trochu víc líbila – ale nezáleží na mě, ale jak si ho uděláš ty. Takže stejně se mi líbí. Poté co jsem v sobotu viděla Gumpa jsem asi chytla sentimentální slinu  (nebo je to tím jak se poslední dva týdny nervuju u hokeje – to každoroční nervování mi fakt chybělo, no jo no hokejový fanda a fotbalový taky – ale to jsem trochu mimo) a možná že si přečtu nějaký slash, teda pokud se k tomu v práci dostanu….

 19. HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 20. To je strohosti… Až se to nedá číst… no nic, slashi se vyhnu, takže buď si počkám na preslash nebo na něco lepšího… :))

 21. …já si říkala kdy to tady zase rozjedeš 😉

  ne že by se mi web nelíbil… problémy s ftp klientem nemáš jenom ty, taky u toho soptím…

  ach, takže krsný blogování přeju 😉  ♥

 22. ashter: Tak todle heslo slyším od Tebe prvně. Vždycky jsem zaslela jen: "Někdo září, někdo v září!" Říkala jsi to i Ty.

 23. Phyll: strohosti? v čemže? :)) asi si nějak sedím na vedení.

  Čekat budeš asi dlouho :))) Já nemám teď v plánu psát nic jiného než slash…

  renee děkuji 🙂

 24. Lebel: Tos ani nemohla – a přece jen mohla – říkala jsem to hlavně Oktábcoví, čímš jsem si dokonale vytáčela nebo vyvedla z míry – u ní to moc nešlo poznat….. Ale jinak jsem to chytla od svého užasného bratra, který mi to opakoval snad při každé příležitosti….

 25. mooooc krásný lay Blanch. Jsem sem přišla a jak ho uviděla tak jsem přestala i na chvíli dýchat:D Jinak vítej zpět:)

 26. Já už mám strach i děkovat a cítit se skromně, aby mi někdo nevynadal, že se jen přetvařuju a dělám ez sebe naivní chudinku, že jsem v jádru namyšlená…

  No, nevšímejte si mě 🙂

  Děkuji, ještě jednou 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..