Autumn sonata

adminka
Tady na tento layout jsem úplně zapomněla. Na LC jsem ho přidala, ale ne k sobě. Tak dodatečně dodávám.
Jedná se o můj layout z Anniny grafické soutěže, která u nás na podzim probíhala.
Je určen pro webové stránky, nikoliv na blog.cz.

Náhled
Stáhni

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

23 komentáře “Autumn sonata

 1. Hned jsem si říkala, když jsem si tenkrát ze zvědavosti prohlížela soutěžní díla, že tenhle musí pocházet z Tvé dílny. Ty se nezapřeš. Moc pěkný.

 2. ahoj, chtěla jsem si stáhnout desing Post scriptum – na blog.cz ale když kliknu na stáhnout, tak se mi tam objeví 52, tak to otevřu a sekne se mi to a dál to nejde. Poradíš mi ??? Dík za odpověď.

 3. [12]: nevím, v čem je problém, všechno je, jak má být, stáhne ti to zkrátka zip, který obsahuje materiály, ten potřebuješ odzipovat – je k tomu potřeba program winzip nebo winrar, případně to jde ještě přes total commander…

  [13]: není zač

  ostatním: díky…

 4. [15]: Pravděpodobně špatně odzipované. Žádnou chybu nenacházím. Stáhla jsem to přes všechny prohlížeče a vše jede, jak má. Stejně tak znám zhruba čtyři blogy, které ten vzhled používají, takže chyba tam opravdu žádná není. Něco děláš špatně u sebe, jen nemám ponětí v čem by to mohlo být…

  Dokonce jsem to odzipovala dvěma programy a ani v jednom případě jsem nic špatně nenašla 🙁

  Takže ty si stáhneš 52.zip a po odzipování, kdy si extrahuješ složku 52 s obsahem – ta ti nejde otevřít? Nebo v ní nic není?

 5. odpovím ti i zde stejným textem, ať to nemusíš případně hledat…

  Chyba není u tebe, chyba je v nefungujícím direct linku. Stránky, na kterých layout hostoval, momentálně nefungují.
  Je to u více layoutů, na jejich obnově se pracuje, ale dá to dost práce, protože je prvně musím přesunout jinam, a pak obměnit všechny články a není toho málo. Trpělivost. Ale pracuje se na tom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..