Anketra, která je naprosto death

Heather chtěla anketu…

Příště si ji může vymyslet sama, dnes jsem chtěla něco svého, protože mě upřímně zajímá, kolik je mezi váma „žhářů“ a „feťáků“, stejně jako jsem já…
Já využívám z ankety úplně všechny položky, jsem taková jedna velká chodící seance. Zapálím svíčky(většinou to tady vypadá jak o Halloweenu), olejové lampy, vonné tyčinky nebo olejíčky, dám si čaj(nebo bambus), pustím si death metal nebo naopak keltskou muziku… no..dýmku nevedu, k tomu si otevřu Nostradama a už mi zbývá jen tabulka s písmeny a můžu vyvolávat duchy.
Možná proto chodím ráda na hřbitovy, „čpí“ to tam atmosférou, která je mi blízká.
A co vy, máte taky takovou „mrtvolnou“ atmosféru rádi? Používáte zmíněné corpus delicti?

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

37 komentáře “Anketra, která je naprosto death

 1. Já jsem totálně na svíčky, pracovně si říkám svíčkofil :D Mamina furt, že by se to mělo vypálit, protože na to jen sedá prach… jenže mě je to škoda vypálit :))

  Vonné oleje můžu jen do doby, než mě z toho začne bolet hlava (stejně tak tyčinky), navíc to kolem mě nikdo rád nemá :D

  Vodní dýmku neřeším, děkuji nekouřím 🙂

  A čaj můžu, hlavně když jsem zmrzlá…

 2. Mně už domlouvají, abych s tím přestala. Máma četla nějaký článek, že se z dýmu svíček člověk může otrávit(jako by mi to nebylo jedno).

  Ale žiju si tady vlastním životem, takže svíčky jsou moje citová záležitost, které se nevzdám.

  Dělám nálety na obchody s vonnýma tyčinkama a svíčkama, vždycky tam nechám nehorázné prachy, na těchto věcech utratím nejvíc peněz.

 3. Tímto komentářem se hlásím ke všem variantám:)

  Už kolikrát jsem slyšela, jak mi tatínek říká: "Pojď už spát pyromaniaku," a od maminky: "Nemůžeš ten dým už vyvětrat?" :D Esoterice zdar!

 4. Uš mně ti wANOCZE shtvou. pRedewshym ta Wanocsni athmozfera.

  Jinak všem přeji krásné a nejmilejší Vánoce, samozřejmě, že budou plné dárků. Nezapomínejte ale, že nejlepší dárky nejsou vidět, dají se pouze vnímat. Tak mi nezbývá nic jiného, než vám popřát: Vnímejte Vánoce… Jejich kouzlo je tu jen jednou do roka a to, co vás hřeje, nejsou ty nové proužkaté ponožky od babičky… (nejhledejte dvojsmysly)

 5. Kouzlo?? U nás je to stejně na ostří nože :))

  Nicméně jsem musel kliknout pouze na kahan, protože ten pužíváme v labinách, s ničím jiným moc do styku nepřijdu. Ale takovej Burnsenův kahan… to je paráda s tím péct spolulaboranty. I když nevoní tak pěkně jako vonné tyčinky. Ti spolulaboranti. Spálený chlupy totiž strááášně smrděj :))))))

 6. ano, mám přesně v hlavě ty naše "romantickéintimno" při svíčkách, tyčinkách a olejích, po kterých mám černý nos:)))

  já si taky ráda dělám atmosféru… jednu tyčinku za druhou, kopu svíček, do toho nejlíp ještě čokoládu… a čaj, většinou něco k pití po ruce mám, želmurphymu ne alkohol. no prostě známe to, že:))

 7. Nere, to máš fakt recht a vlasy tež:)) já jsem teda dnes spálila fén a ne vlasy, naštěstí:)))

 8. Blanch…. Já to nechápu *drbe se v mozkovně dírou kterou vypadl mozek* Tak mám vánoční desátý komentář… *YUPEE*

  ME, ještě že jsi si ty vlasy nespálila. Fén jsem akorát roztřískal. O kapra. *SADISTIC_SMILE*

 9. Blanch, fajn, mám teď supr čupr návleky na ruce, budou se mi hodit:) čouda si seženu;)

  Nere:)))) a tomu se říká – Šťastné a spáléné!!!

 10. Jeee, a teď jsem si vzpomněla na jednu úžasnou historku, jak jsem tak myslela na oheň… Byli jsme u kámošky na chatě a jediný zdroj tepla byla kamínka na uhlí… A nám jeden večer vyhasla a nešla znovu zapálit, tak tam kámoš nalil lampový olej… Ale jak jsme byli v podroušeném stavu, tak tam toho oleje nalil moc a když do těch kamen házel sirku, tak vyšlehl obrovský plamen a spálil mu kus jeho nádherných dlouhých blond vlasů…XD Ještě teď si z něj děláme srandu…

 11. To mi připomíná podobnou příhodu, akorát jsem na té chatě hlídal ségru, páč rodiče odešli pařit. nalil jsem tam líh a kdž začaly hořet kamínka i z venčí… to byla komedie, naštěstí jsem nic a nikoho (ani sestru :(( ) nespálil, takže o tom dodneška vím jen já a ségra, ale ta panika co mě zachvátila, ta byla krásná.

 12. Mně to připomnělo zase příhodu, když mi bylo nějakých 12 nebo 13… byli jsme na oslavě kamarádky a spolužák si chtěl sprejem nabarvit vlasy, taxi je sprejoval před zrcadlem, nevěda, že za sebou má otevřený plamen z boileru.. a za moment mohl vidět, jakou to udělalo reakci, neboť začal místo spreje na sebe "stříkat" plamen ohně a zapálil si vlasy… pak s tím lítal kámošce po bytu..za ním vlál příšerný čmoud :))) To jste jen viděli, jak kolem proletěla ohnivá kouzle… i když nechápu proč, ty vlasy si barvil v koupelně a on vyletěl naprosto opačným směrem :DDD

  Nakonec si popálil i triko a hlavu si pak spláchl pod sprchou a musel si vyměnit i tričko, tak mu kámoška půjčila triko Neváhej a toč… které vyhráli v oné soutěži s videem, v němž bylo, jak si její táta zapálil vlasy o svíčku od dortu… ironie :))

  Tak jsem pak prohlásila, že má špatný nápis na triku a měl by tam mít Neváhej a hoř.

  No..situace sice ne příliš šťastná, ale smáli jsme se strašně…

  Znáte to..takový ten frajírek typu: "Já všechno zkusím a na mě nemáte…" a pak lítal po bytě a pištěl jak holka :DDD

 13. No tak já té pravé vánoční atmosféry včera nasála plno, byla jsem s dávnými přáteli a užívala jsem si to. Jinak mám ráda svíčky, čaj, vodní dýmku a podobné blbosti, takže bych se mezi váma neztratila.

 14. Ten čaj asi nejvíc, já jsem do čajů blázen, a to jsem ještě v sedmém nebi, když se objeví nějakej novej druh, vždycky než ho začnu pít, tak si o něm všechno zjistím co kterej dělá a takový, jsem taková bilinková babka :D

 15. Blanch: Ouuuuu, hustě! :-D Já jsem se též musela smát, protože on ten kámoš hrozně rád říká, jak je nejkrásnější… Mu vždycky připomenu tu spálenou půlku hlavy…=D

 16. Čaj … nedávno v Hypru jsem procházela kolem takového toho obchůdku se sypaným čajem a měla jsem strašnou chuť koupit si tam aspoň půl kila darjeelingu a vypít ho na posezení. Co z toho, že by mi bylo blbě ještě týden a finančně by mě to naprosto zruinovalo.

  Vodní dýmku ve své přítomnosti nesnáším stejně jako všechno ostatní, co se dá kouřit (Blanch, ME, Ajja a ostatní zvrhlé dámy si dají pohov a nebudou na tento dvojsmysl reagovat ;-)))).

  Svíčky mám vcelku ráda, ale nějak moc se v nich nevyžívám. Využívám je čistě účelově.

  Bylinky v jakékoliv formě budu muset vzhledem ke svému stávajícímu zdravotnímu stavu asi brzy zavést.

  Z vonné soli mám osypku, z vonného oleje nepříjemné asociace :-) Vonné tyčinky máme jen na okrasu.

  Olejovou lampu nevlastníme, kahan taky ne.

  Celkově mrtvolnu moc neholduju, ale zdravé duchovno mám ráda.

 17. jak se tu mluví o těch spálených vlasech, ten jsem si vzpomněla na historku kamaráda (Pavla, toho z karmaše, Blanch).

  vyprávěl mi, že zhruba před rokem měl narostlé po ramena dlouhé vlasy. když jednou zatápěl v kamnech, jiskřička přeskočila a hups… měl na hlavě kolečko:))) teď má vlasy na ježka:))

 18. Nightwish bez Tarjy je jako ruka bez prstů..na prd!

  Já nemám Anette ráda… zpívá jako pouliční trubadúr… nehodí se na metal, je to popíkorocková zpěvačka…

 19. POZOR VŠETCI FANS TUOMASA HOLOPAINENA! Dostala som taký nápad… je veľa rôznych projektov pre Tarju Turunen, no čo takto vytvoriť aj nejaký pre Tuomasa? Máme celý rok na to, aby sme vymysleli niečo skvelé a poslali mu to k narodeninám! Viac info na mojom blogu!

 20. Já jsem je vidět chtěla do té doby, kdy tam byla Tarja, ten poslední rok, kdy zpívali spolu, tady byli taky a já tam měla jet, sešlo z toho…

  Ale zase vidět Tuomase a Marca…:)

 21. Tarja jede na MoR taky, teda nám to slibovala, když jsem na ni byla v květnu ve Zlíně. Nechci vidět, jak se tam Nightwish a Tarja setkají… To bude maso, já držím palce Tarji. x)

 22. Nigtwish vs. Tarja. Fight na život a na smrt :))))

  Blanch, díky že jsi se přišla podívat jak vypadám. Pěkně jsme si pokecali, co? :))))

 23. Utekl jsi moc brzo…:) a ME si tě uzurpnula sama pro sebe :)) To víš, L s Lightem si tě chtěli užít taky 🙂

 24. Takže na Masteru bude sranda, jo? xD No, já snad pojedu x))

  Jinak, k té anketě, oheň nemám ráda, mám z něj strach, dodneška se bojím sirek i zapalovačů xD Takže na mě zbývají jen úžasné čaje x)

 25. podpalování mám v rodině :D mamka nejmíň dvakrát když byla v mim věku (13) podpálila zahradu :D ale pokud jde o oheň, držel mě skrátka… vždycky si hraju s voskem, to matlání mě baví :D čaj miluju… čaj je něco nadpozemskýho! rooibos…

 26. Mně je také tato atmosféra velice blízká. Je to úchvatné. Používám i svíčky, i vonné tyčínky. JE to úchvatné jak mají některé vůni upravenou příma na jistou chvíli a úplně tě omámí, tvůj mozek napulzují jen na ni.  :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..