Anketa č. 8

:))))))) Asi mi prdlo v bedně, tohle neberte příliš vážně, já si s píš dělám srandu, ale tak co..už mi docházejí nápady, tak to tu šoupnu, ať vím, jaké máte o mně mínění :)))

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

48 komentáře “Anketa č. 8

 1. Pohlednici musím udělat znovu, protože já debil ji nechala ve škole a když jsem se pro ni vrátila, někdo mi ji ukradl :((((((((((((( Takovou práci mě to stálo..jsem se s tím drbala..včera jsem musela jít koupi novou obálku a musím ti ještě něco do toho udělat..to zase potvrvá tak dva dny…tu pohlednici nakreslím raz dva..ale ten zbytek mě sere víc..

 2. Já jsem dala,že nejde tě nemít ráda,neboť mi to přišlo ještě lepší než to první…….Jinak,vidím,že už ses z těch Jeseníků vrátila?:))))

 3. to po nááás nemůžeš chtííít!!! my jsme anonymní!!! nee, kecám, já hlasovala pro druhou možnost, protože se mi (jak tady už běkdo zmiňoval) zdála lepší :o)))

 4. Náhodou..aspoň se k tomu někdo přizná, no ne? Já tu anketu stejně neberu vážně..nejsem natolik domýšlivá, abych se hádala o to, kdo mě má rád a kdo ne 🙂 Vždyť je to myšleno jen vtipem, znáte mě :)))

  Gen ale já jsem to psala :))) Hned u první ankety..že místo povídek budu denně vkládat ankety.

 5. Co si mysliš,Blanch?já zbožnuju tvý povídky a taky jak mi vodpovídáš na dotazy….si za nej holka na internetu na kecání…!!!!!proto sem dala to nejde,nemít tě rád…:-)

 6. Já se přiznám, dala jsem možnost Nevím, neznám tě :o) Ale na druhou stranu – takovouhle anketu může vymyslet jen pořádný magor, a magory já mám moc ráda :o)))

 7. Těch šest lidí,co tě nemá rádo je ten náš blog.cz,pokaždé z jinýho PC:))))))

  Jinak já nevim jak vy,ale já mám Blanch ráda…..

 8. scratt no prááávě :)) veřejně se k tomu přiznávám :)))))))))

  Amy já tě taky miluju a už nám odhlasovali to registrované partnerství :))

 9. děkuji ti..já jsem tě taky poznala teprve nedávno.. a byla jsem upozorněna, že taky píšeš..taxe omlouvám, že nejsi v anketě mezi spisovateli..

 10. Blanch- jj, taky mě napadlo udělat takový test. Akorát možnosti by byly: Jasně! Určitě! Že váháš! Tebe a jen tebe! A tak podobně:)) Ať žije demokracie:)

  Já hlasovala pro jedničku:)

 11. jo? jéžiš, tak to musíme oslavit! stavím se odpoledne ve vinárně, ehm..bílý nebo červený? arašídy, mandle, rozinky, sýreček…ještě něco? =)

 12. Reb já jsem to tam taky tak nějak chtěla dát, žádný zápor, ale nakonec jsem se rozhodla, že nechám promluvit i ty, kteří mě nemůžou ani vy… :)))

  Amyčko moje zlatá..já jedině červené..to uvolňuje a taky je člověk po něm skvěle naladěn na různé hrátky :)))) Rozinky nepapám…pistácie..mňam..

 13. no počkej, počkej! Amálie napařuje svá peří, z očí srší blesky a z nosních dutin oheň….Glum vlk, jak chodit? Ona už je dááávno zadaná!!!!=)

 14. Teda..když já teď nevím, co dělat..sú úplně rudá až za ušima a v rozpacích :))) Škoda..ještě by mohli odsouhlasit polygamii :)))))

  Amynko ale bílé je taky dobré.. to je na hubnutí 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..