Anketa č. 7

Omlouvám se, pokud jsem na někoho zapomněla, určitě tam nejste všeci, ale tohle jen taková menší povzbuzující anketka pro autory, co si nevěří..tak prosím.

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

82 komentáře “Anketa č. 7

 1. Ha, to máte pěkný, to já bych svoje povídky nedokázala zveřejnit,pěkně bych se ztrapnila.:)))

 2. Me by jenom zajimalo kde si povidky tady tech clovicku muzu precist…ono se hlasuje celkem spatne kdyz sem to necetla 🙂

 3. áááá, i Titany tam je! (Rbelky a Am si nevšímám, ty budou mít stejně podpory dost, já bych nevěděla, kterou z nich mám dát =)

 4. slun..já Snow white poznala teprve nedávno, ani nevím, že píše.. a Barko, promiň, vím, že píšeš, ale vážně je tím myšleno jen HP..

  Nancy tebe nenápadně? Děláš si srandu, že?

  Jinak lidi, sebe(opakuji se) tam cpát nebudu :))

 5. Díky moc za zařazení… vážně jsem ani nevěděla, že o mě víš… :o))

  Ale máš tam překlepa. Jsem Brabikate ne Barbykate. Ale to se stává i v lepších rodinách… :o))

  Já dala hlas Rebelce.

 6. rebelka do toho!!!!! jsi nej :))) ne sranda Blanch kdyby ses tam dala taky hlasovala bych pro tebe. ono je to těžké vybrat jen jednoho, grr to mě štve. mě se totiž líbí spousta povídek od různých lidí

 7. Sebe tam nedávám, protože je mi jasné, že se vám asi moje psaní docela líbí, když tu chodíte..nejde ani o to, kdo je nejlepší, ale čí povídky máte rádi, ne? 🙂

 8. no jasně však ty jsi chytrá holčina. nemůžes mít rád povídky jen od někoho jen proto že psal dobře. třeba některé povídky se nepovedly a tak pokud se mi někdy něco nelíbí řeknu svůj názor. třeba u tebe se mi nelíbé že musíš skoro každoun postavu zabít nebo nějak jinak trápit. no jo no seš prostě trapitelka postavicče :)))

 9. děkuju, že tam je i moje jméno=)=)

  no jasně, že jsem dala hlas rebelce. Njn a kdyby to šlo, tak hned v pořadí by byla Nancy, Mants a Colleen…ani čtyřikrát hlasovat nejde?:P

 10. ivča :))) Proto patřím do spolku Prokletých povídkářek :))) Ale nejsem jediná, nám se holt takový styl psaní líbí, viďte Prokleté? :)))

  Amy bohužel nejde :))

 11. Já jsem tam taky a mám dokonce dva hlasy! Děkuju, nikdy bych nečekala, že někdo bude hlasovat pro mě. Dobrá anketa. Já jsem hlasovala pro Rebelku.

 12. Ty kááááro, promiňtě mi můj pubertální výlev, 5 lidí 8) Nebo špatně vidim? 🙂

  Blanch, no jasně, my jsem takoví vtipálci až se z toho vždycky pohádáme :D

 13. Nicol nezapomněla, neboj 🙂 Už jsem to tu psala 🙂

  Nancy na netu je špatné to, že člověk podle vyjadřování nepozná, jak se ten člověk tváří..o mně si plno lidí myslí, že jsem naštvaná, rozčílená nebo tak a přitom si třeba dělám jen srandu..nebo jen něco komentuji.. 🙂 Já nevím, že tak působím.

 14. Lidičkové, si snad děláte srandu, ne??? Tak nechutně jesnoznačnej výsledek neplatí. Já hlasovala pro Mants, pač jsem čakala, že bude mít míň hlasů, než Amálka… A ty dvě píšou tak nastejno:) Takže promiň promiň, dobrá vílo. Kdyby byly možné dva hlasy, tak ho máš:(

 15. Rebelka—tak takovou zradu asi nepřežiju=)=)

  oukej, koukej, to je v poho=)=)

  já su jen kraet vykulená z mých šesti hlasů, no čéku=)=)díky

 16. Amy- sedmi, přičti si můj imaginární:) Škoda, že se nemůžou dávat tak čtyři hlasy:) Promiň Alberte, umažu ti jeden pomníček:) Anebo se už všechny umazaly? V tom případě stavím:)

 17. Blanch– jasně, a v tom to je 🙂 Když používáš smajly, dá se to celkem odvodit, ale někdy člověk neví, na čem je =)

  čéku, deset lidu 8) O_O

 18. slun ale právě, že já je užívám skoro pořád…proto to nechápu 🙂

  Lejdynka nemá blog, Reb… z mých řad znamená osoba vlastníci blog nebo aspoň stránky, Lejdynka se reprezentuje pouze na pottpovídkách, ačkoliv má stránky, které utajuje.. Takže nechybí, neboj se, na ni jsem nezapomněla.

 19. Blanch, já myslím že kdybys je používala ještě častěji, třeba v komentech, u kterých to může vypadat všelijak, tak by tahle nedorozuměníčka nevznikala, no ni?

  Blanch mám na tebe prosbičku nemohla bys očkama přeletět povídku jedné naší známe a říct, co si o ní myslíš, proším?

  tady máš odkaz:

  http://www.snowy.mysteria.cz/zmena.html

  určo se ti bude líbit!!! budeš tak moc hodná? je docela kraťoučká…

  Snowy, děkujííí, jsi moc hodná, ale já nejsem skutečná autorka, třebas ty jsi mnohem lepší a je mi děsně líto , že tady v téhle anketce chybíš, tak jsem se rohodla  vynaložit veškeré možné usilí na to abych tě sem dostala ;o)))

 20. Am: osmi, můj imaginární si taky přičti

  Blanch: asi by to nešlo zařídit, abysme mohly hlasovat 2x? :D

  juchů… dva hlásky, já jsem happy…

 21. slun ale já je používám skoro pořád, vždyť ti to říkám .. a nestrkám je jen tam, když píšu nějaké informace ..nebo se opravuji či něco takového.. nebo něco vysvětluji. Jinak je fakt strkám všude 🙂

  Slun mrknu, jak bude čásek..teď jsem tu několik dní nebyla a mám fofry..čék by ani neřekl, kolik toho zamešká za nějaké dva dny :))

  Reb ale já myslím lidi, co chodí sem..ježiši..Reb..já vím, koho tam strkám..loony sice stránky má, ale tady v životě nebyla :))) loony bude až u pottpovídek..neboj se, pořád..ta tam fakt nepatří.

 22. Blanch, koment 36 byl sporný… a o ten vlastně šlo ne? doufám že budeš čásek brzo, díky moc :o))) no to víš… představ si kdybys tu chyběla týden… to by teprv bylo :oDDD

 23. Teda, co ty tu? Tebe jsem neviděla, ani nevzpomínám..

  Kdo ti tam chybí? Tebe bych tam taky dala, ale nejsi příliš aktivní blogařka a tady jsem tě ještě neviděla :))

 24. přečtěte si Neplač, nemám to rád od Severky Plamenné (pro příznivce Snapea, je to suprrr a děsně jsem se nasmála 🙂

 25. Petra tady jdeš už s křížkem po funuse..jestli je tady ještě někdo, kdo to nečet, divila bych se :)))

  Ta povídka už je docela stará..já ji četla hned v začátcích a poctivě jsem čekala každé tři dny na další kapitolu :)) Nebylo pro mě žádným překvapením, když se pak Severka dostala do Síně slávy s tímto dílkem.

 26. bela ale kuš, potforo.. Blanch se tam přece z antisobeckých důvodů nebude dávat.. tak namyšlená zase nejsem 🙂

 27. css… já to prostě nesnesu, když vidím, že takoví giganti jako Titany a Mants mají jen po třech hlasech… kam to lidstvo spěje…

 28. Jejda tak tady skoro ikoho neznám:o) Ale já osobně mám jako nej tebe, nelien, catrionu a skyneta. Je jich i víc ale Vy jste ti ke kterým se vracím.

 29. Šmankote. Etě sem zapoměla na temna hypnoty(nevím ako to mám vyskloňovat tak to radši nechám tak) Tak ahojky lidičky

 30. Maran našich řad je myšleno blogaři.. taky tam není třeba Catriona, Skynet, Loony, Neviâthiel, Sarah, Severka, Danae, Estriel, Ingrid a ti velikáni, které obdivuji… plno lidí tam není..tak plno blogařů, na které jsem si nevzpomněla… ale Franky se mezi ně nepočítá..ona je stránkařka :)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..