Anketa č. 21

Tak a je tu další, celkem běžná anketa, ale tady jsem se ještě neptala 🙂

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

80 komentáře “Anketa č. 21

 1. Ja mám najradšej Väzňa z Azkabanu a aj Fénixov rád- jednoducho som na týchto dieloch závislá, aj ked mi v 5 zabijú Siriho….=(((

 2. no šestka samozřejmě…:-)….ale taky celkem trojka…no,všechny asi….pětku moc rada nemam…umbridgeova mě srala…a jeshte vic mě nasralo,že sirius zhebnul:(

 3. To já jsem si asi nejvíc oblíbila Fénixův řád. A jako druhý v pořadí je Princ dvojí krve. Takové hezky temné dílky. Nechybělo tam podle mého nic.

 4. trojka je nejlepšííí. SIRIUS FOREVER !!! čtyřka taky dobrá, ale v pětce jsem naštvaná na Rowlu, že mi nechala umřít Siriuska, ale třeba ho nechá obživnout 🙂

 5. Vězeň z Azkabanu!!!! Jednička je dobrá, něco jako moderní pohádka, dvojka mi k srdci nijak zvlášť nepřirostla, ale je taky fajn, čtyřka je taky skvělá, jelikož to začíná být pořádně hustý, pětku nemám ráda-zemře Sirius a šestka… no, popravdě řečeno jsem ji ještě pořád nepřelouskala

 6. Vězeň z Azkabanu (protože hlavní role – Sirius), druhá je pětka – podle mě je tam Harry vykreslen nejrealističtěji a taky mě fascinuje dění v Bradavicích, všechny ty zákazy a cenzura, úplně mě z toho mrazí vždycky když to čtu…

  Nejhorší je podle mě dvojka, ta se mi nikdy moc nelíbila…

 7. Mě se asi nejvíc líbí Fénixův řád. Ty Seveusovy vzpomínky…! Bylo by zajímavý, kdyby Severus viděl při hodině nitrobrany v Harryho vzponínkách smrt rodičů.

 8. mě se líbí  všechny díly nejmíň ale jednička a samo pětka(kvůli Sirimu ale jinak je taky super) a nejvíc se mi líbí trojka, tu miluju! :o)))

 9. Mě se asi nejvíc líbí jednička. Je taková dětská a milá. Dvojka a Čtyřka mi přišli jako dokreslování děje (točilo se to kolem věcí, co mi přišli mimo přímou linii – kniha a pohár., trojka byla svižná a taky mě zaujala. Pětka je místy moc zdlouhavá, i když se děj začíná přiostřovat a šestka je dost temná a hodně připravuje děj na 7.díl. Navíc má zajimavý závěr (Brumbálovu smrt jsem vážně nečekala).

 10. Já trojku. Pětku nesnáším, prakticky v ní nic není, Rowla v ní jenom natahuje a natahuje… a pak prásk! a Sirius je na Onom světě.

 11. já jsem dala Fénixuv řád ale myslím že dvojka je taky dobra možná proto že jsem ji četla jako první…

 12. koukám, že VZA fakt vede 🙂

  Já mám taky nejraději trojku, pak šestku… dvojka mě nebaví…přijde mi nudná, čtyřka obdobně(ale na druhou stranu se mi zdá jako nejpovedenější film) :)) A pětka se mi líbí z části..plno věcí mě na ní sere, samozřejmě hlavně smrt Siria, ale taky věčně nasraný Harry, ta blbá žába Umbridgeová, Popletal, Percy, Cho.. ti se mi úplně zhnusili na celé čáře..

 13. U mě vede vězeň z Azkabanu, protože je tam hodně o pobertech 🙂 moje oblíbené téma 🙂 a pak šestka, tam je zase probraný Voldíšek!

 14. Souhlasim sBlanch,

  1. místo: Vězeň z Azkabanu

  2. místo Ohnivý pohár

  3. místo Princ dvojí krve

  4. místo Tajemná komnata

  5. místo Kámen mudrců

  6. místo Fénixův řád (zanechala ve mě strašně zvláštní pocit, jakoby nezaplněnosti, aprázdnoty, neumím to vyjádřit, a ataky jsem si po prvním čtení nic nezapamatovala…)

 15. No ja mám najradšej

  HP HBP potom asi päťka, potom štvorka potom VZA a jednotka a dvojka sú tak narovnako. ale na sto percent vedie SEDMIČKA!!!!!

 16. No ja mám najradšej

  HP HBP potom asi päťka, potom štvorka potom VZA a jednotka a dvojka sú tak narovnako. ale na sto percent vedie SEDMIČKA!!!!!

 17. Ale zase….u trojky a čtyřky jsem měla pronikavej pocit,že to musím dočíst ještě ten den,co jsem si je přinesla z knihkupectví,jinak to asi nevydržím do příštího rána.

 18. mno ja miluju trojku…cetla jsem ji petkrat, a vzdycky kdyz mam blbou naladu, tak ji otevru na nahodny strance a zactu se znovu…pak asi ctyrku a pak uz nevim jak to seradit, ale posledni by byla sestka, ta me tolik nezaujala, myslela jsem, ze bude lepsi…pred ni tesne asi petka a pak dva a jedna nevim to bylo tak na stejno, kazdej dil ma jiny kouzlo, ale kazdej rozhodne naky ma:)

 19. Já mám dvě nejoblíbenější stejně – Vězeň z Azkabanu a Princ dvojí krve. A jelikož jsem tušila, že nejoblíbenější je asi 3. díl, dala jsem 6. :-)

 20. Mončo jenom pětkrát? Já jsem si ještě tak před rokem dělala čárečky, co jsem si kolikrát četla..jaký díl a trojku jsem četla 26x :))) Normálně jsem byla potrefená..hned, jakmile jsem si ji koupila, přečetla jsem ji 3x, pamatuju si, že za týden jsem ji četla zase znovu..pak kvůli povídek jsem ji četla asi 3x :)) Pak vždycky tak co dva týdny, měsíc :))) normálně..fakt 26x :)) Třeba dvojku jen 2x :))

  Čtyřku asi 3x ..pětku zatím jen 6x, šestku zatím jeden a půl…nemám ji napodruhé dočtenou..jedničku nějak 15x.. já jsem byla svého času velký blázen.. fakt, že jo..

 21. Já mám nejradši Vězně z Azkabanu,protože se tam poprví ukáže Sirius…fakt ho mám nejradši…

 22. nemám oblíbenou knihu mezi nimi, líbí se mi všechny, jsou skvěle napsané. i když někdy nesouhlasím s dějem.

  rok od roku jsou temnější a propracovanější těším se  na sedmičku, ani se mi nechce věřit tomu, že by měla být poslední. :((( škoda.

 23. Já jsem teď nakoukla do jedničky……je to fakt rozdíl,když to srovnáte třeba s šestkou…..nemyslím dějem,ale slohově.Úplně něco inčího

 24. tak to já taky vězeň je totiš bych řek dějově úplně odlišný od ostatních sice dějová linie je stejná ale tentokrát se prostě jedná o Siria a ne o voldiho tkže v tom je to jiný a lepší :)))

 25. Kdybych měl říct, kterou knížku (nedejbože které postavu(y), jsem si oblíbil já, asi bych už sem nikdy nemoh vlízt, a proto taktně pomlčím. : ) Nadruhou stranu, někdo musí být ten zlý, že ano?  :))

 26. Já mám nejradši VZA, pak HBP a Kámen mudrců (Harry a ostatní jsou ještě takový nevinní) a Tajemná komnata a Ohnivý pohár jsou potom a na konec Fénixův řád.

 27. Je to ženská a charakterizoval bych ji jako sexy podlou a svůdnou mrchu….: )) a řek bych, že ji většina návštěvnic(ků) nebude mít moc ráda. : ))

 28. NO já četla 1. – 4. díl 1*, i když po včerejšku 1. díl – 2*, no a 5. a 6. díl 2*, tím že mám už všechny díly, tak s to bude jen zvyšovat :-)

 29. Heat já nemám žádný, to byl vtip.

  Vlko myslíš Belu? :))))hehe..Heather hele..kámoš :)) Ne, já mám Belu náhodou taky ráda..

 30. Rowlingová taky někde říkala, že bychom se možná mohli dočkat přepracování jedničky a dvojky no uvidíme 🙂

 31. Ach, mé tajemství  bylo prozrazeno : ) Snad to nebude mít tak fatalní následky, jak jsem bláhově očekával : )). Tak přece jen existujou osoby, které se mnou sdílejí jistý obdiv pro…..špatnou stranu. Každopádně ruku v ruce s Bellou kráčí i Cissa….jojo, protiklady se přitahujou…nebo aspoň mě : ))

 32. Ahoj lidičky prosím koukněte se na moje stránky a zkritizujte mi povídky. mám tam jednu jednorázovku a jednku kapitolu delší povídky o Siriusovi a Eowyn

  A ta krátká je o Dracovi a Ginny

  a napište mi nějaký vzkazím prosíííím

  http://arwenica.webz.cz

 33. Arwen :))))) no comment

  vlk já mám taky sklony k záporným postavám a vůbec..myslím, že mluví samo o sobě, že furt někoho vraždím a mučím a já nevím, co ještě :)) Já mám ráda Snapíka, ten taky není žádný kladný hrdina.. a mám ráda oba Malfoye, celkem 🙂 Belu taky.. Tak to tě asi potěším jednou povídkou, kterou už píšu 🙂

  ajdo: zase tolik toho není..já to ještě ani nemám všecko přepsané na počítači.. mám to ve svém HP sešítku :))

 34. To sem eště neviděl, kombinovat PP s HP a to sem na jakémsi webu četl slash s tematikou PP(vždycky se mi zdálo podezřelé, jak Gandalf oslovoval Legolase''můj zelený lístečku'': )), ale později sem narazil na povídku, ve které se kombinuje pro změnu HP a Eragon a poznal sem, že lidská fantazie nezná hranic: ))

 35. Jo,jasně Blanch,ty máš ráda Bellu osmaženou pěkně z obou stran s brusinkovou máčkou

  Vlkoplk:že je Bella nejlepší?

 36. Vlkoplk: Hojda, mohl bys mi, prosím, napsat odkaz těch stránek? Byla bych Ti móóóóć vděčnáááá!!!!

 37. Heather:Jasan Bella je naprosto tutově nejlepší, jediný, co mě trochu mrzí je to, že ji v pátým díle nebude hrát Liz Hurley, ale snad to nebude taková katastrofa. Lebel: soráč, ale ty stránky byly zrušený, a to už před par rokama…pochybuju ale, ze by na netu uz nebylo nikde neco podobnýho: ))

 38. Mě trošku mrzí,že ji nebude hrát Helen…..trošku přesněji:Helen McCrory.Liz Hurley jsem tam neviděla

 39. Heat nemám..já jsem vždycky tvrdila, žeji jako zápornou postavu mám ráda, přestože mi zabila Siriuse..

  ajdo: omlouvám se, ale hodně toho nebude..kupodivu jsem toho nenapsala tolik, kolik jsem měla v plánu..měla jsem starosti

  vlko já jsem našla HP kombinovaný s PP…na fanfiction.harrypotter.cz ..a bylo to zajímavě zpacované..

  Můj zelený lístečku? :)))))))) bože…

 40. 1.byla moc jedenoduchá,

  2.byla lepší o Harrym jsme se dověděli hodně nového

  3:BYLA NEJLEPŠÍ PROTOŽE SE TAM OBJEVIL SIRIUS

  4.taková děsivá,smrt Cedrika,Voldemort povstal…

  5.Nejhorší!!!!!!!UMŘEL SIRIUS!!!

  6.Hodně ale hodně smutný…….

  Takže z toho vyplývá že nejlepší byla 3!!

 41. nejlepši je 6..a pak asi trojka..v petce zabijou Siria a Harry se tam chova jako debil…takze ne..a v sestce konecne dospeje-aspon trochu(navic se docka fstachu:))

 42. V pětce se Harry choval tak, jak bych se na jeho místě chovala taky… já mám pětku nejraději proto, že tu jedinou knížku nemám, a tak ji nemám tak okoukanou, ty ostatní mám přečtený snad tisíckrát. (mám dokonce i šestku, ale pětku prostě ne!!!!)

 43. Tak na tohle neodpovim… Já jsem závislá na všech a čtu je furt dokola… Já vim, je to děsný, ale nedá se s tim nic dělat :D Ale nejlepší je asi čtyrka… nebo trojka… ach jooo, já nevim… pětka je strááášně smutná, jediná, která mě rozbrečela… ne, vlastně šestka taky… Tak tohle už je vrchol, já se tady hádám sama se sebou :D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..