Anketa č.16

Další anketka..

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

47 komentáře “Anketa č.16

 1. já mám taky nejraději jaro :)) léto je fajn, když je volno, ale přílišná vedra nesnáším moc dobře..

 2. Léto – je teplo, prázdniny, klid, každý si může dělat co chce a neohlížet se na teplotu, která moc nízko neklesne, nemusíme hledat moc oblečení… A navíc mám v létě narozeniny.

 3. nemám ráda extrémy, takže léto – moc tepla, zima – hooodně velká zima. na podzim je taky chladno a už vůbec se mi nelíbí příroda. na jaře je krásně, ani zima, ani teplo. stejně já ani nevim jestli mám radši zimu nebo léto, protože v zimě chci, aby bylo léto a naopak. si člověk nevybere. ale jaro mám fakt ráda…

 4. Jasně že zima! Miluju sníh, lyžování a bruslení. A v létě nesnáším, že je pořád hrozný vedro, to se v zime stát nemůže.

 5. zima, zim, zima….!!!!!!:))) taky miluju bruslení…je u toho děsná prča!!!! a lyování … a všechno! a stavění sněhuláka….! ještě sem váhala mezi jarem, ale nakonec sem volila zimu…ale je to tak na stejno! je totiž úplně supr, jak na jaře všechno kvete….hlavně šeřík! ten je úžasnej a krásně voní…!!!!

 6. Tak u mě vládne zima.Miluju sníh, bruslení a to všechno okolo.A hlavně, v zimě nic nekvete, což potěší snad každýho alergika:)

 7. :)) já jsem alergická na slunce :)) To mám dobré, viďte? :)) Ale jen na hodně silné slunce..třeba u moře a na první jarní sluníčko nebo na horské.. vždycky se celá osypu…ale po čase, když si na to kůže zvykne, to přestane..ale i tak, hrozně to svědí 🙂

 8. co máte všichni s tím létem? já miluju zimu, no uznetje, nevypadá za oknem líp když sněží než když prší? zima je prostě nejhezčí, a to jak se sníh třpytí ve světle je jako z pohádky a všechny domky taky pod sněhem vypadají jako z pohádky!!! Miluju zimu!!! :o)))))))))))

 9. Barborka tak to je gól :)))

  Verčo, je to hrozný, ale jen zezačátku, pak už si ta kůže zvykne..trvá to jen tak týden, dva…teda u mě určitě, nevím, jak u Barborky. Vždycky se celá obsypu, hrozně to svědí, ale nakonec se přizpůsobím..

 10. Ty jo….ja bych to nepřežila…leto je taky suprr..koupani,opalovani…ale pak se cela škrabat a bejt červena a podobana…ajé…:-(

 11. Já mám tu alergii jen tak první týden na jaře, kdy začne pařit sluníčko, pak už to zmizí.. není to nastálo..ale kupodivu mě to letos nějak přešlo..musím zaklepat na dřevo..

 12. já mám taky nějakou alergii, vždcycky na začátku jara se mi osypou lokty kolena a zápěstí ale když to pravidelně mažu mastí tak za chvíli zmizí…. je to hnus… ani nevím na co jsem alergická….

 13. slun třeba je to něco obdobného, co mám já..mně se osypou jen ruce na horní straně a trochu hrudník, jinak nic..ale není to tak hrozné.

 14. jo taky mě napdalo že je to třeba nějaká rostlina která roste jenom nějakou dobu… ale mě se nechce na alergologii abych to zjistila… nenávidím jehly…

 15. Podzim, nebo spíš takový to babí léto…. ani zima ani vedro a hlavně uplne cela priroda zari barvama…. proste KRASA:)))

 16. jojo, jaro a podzim, to je nej! na jare je vsechno takovy..svezi..a na podzim…barevny, a krasne melancholicky…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..