Akvárium

Jeden z mých starších layoutů, které měly patřit na můj blog, ale nějak k tomu nedošlo. Záhlaví bylo trochu jiné s mými obrázky monitorů a poukazovalo celkově na tvorbu grafiky. Nicméně bylo mi líto nechat ten layout ležet jen tak ladem, i když je starý zhruba sedm let, docela se mi líbí neobvyklá kombinace barev. Nakonec jsem mu tedy vybrala jiný obrázek do záhlaví, který mám ze stránky, která poskytuje png ikony a obrázky zdarma.
Tak tedy, další z mých webových layout – Akvárium. Docela jsem si s ním vyhrála.
Rubriky v menu je samozřejmě možné odstranit a stejně tak ve složce s obrázky je k dispozici pár rubrik navíc, které v layoutu nejsou vidět.

V případě užití layoutu na webzdarma.cz reklama rozhazuje layout a odděluje jej od pozadí, takže na sebe plynule nenavazují. Když nereaguje style, dá se to jednoduše vyřešit prodloužením obrázku pro pozadí. Pokud to zvládnete sami, nemusíte se mě ptát na povolení.

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

20 komentáře “Akvárium

 1. [2]: Odkaz je na layoutu v zápatí 🙂
  Jinak, těch webů je šíleně moc, kde je to volně ke stažení.
  Vždycky mám v credits přímý odkaz, odkud ty věci jsou :).

  Jinak např. iconarchive.com, softicons.com, veryicon.com, dreamstime.com… to jsou jen jedny z mála, které si vybavuju. Pak byl ještě jeden stock cosi, ježiš, to bych musela vygooglit, tam byly hodně fotografie…
  A plno jiných galerií. Ono když vygooglíš hesla jako stock free, icon free nebo download… prostě nějaká taková kombinace slov, vyjede ti docela dost stránek.
  A taky samozřejmě, jak víš, jsou na DArtu skupiny s grafikou, co se dává ke stažení. Ale musí to tam mít vyloženě někde zmíněno. Případně pokud je možnost přímo přes link download, nejspíš to ke stažení určené bylo.

  [1]: Děkuji.

 2. [5]: ja mám tiež tak veľa vecí uložených ako vzorku :D

  inak, neviem či máš adblock, ale predpokladám, že áno, keďže si si nedala preč tú obrovskú sprostú reklamu vľavo čo ti kazí blog :D

 3. [8]: Ani jsem netušila, že tam nějaký má být, mám adblock snad už pět let v kuse :D, co zas kam na blog strčili už mě minulo. Aspoň, že to jde zrušit.
  Kdo s rozumem v mozku by proboha takovou ohavnost na blogu chtěl mít?

  Spíš profitují z tolika neaktivních blogů, kterým to naskáče automaticky.

 4. Wow, wow, wow! *QQ* To je neskutečně nádherné! Jsem ráda, že ses vrátila zpátky! 🙂 Jsem  původně chtěla napsat článek, jakmile ses vrátila, ale jaksi… jsem na to neměla…? :'D
  Každopádně… je možné si u tebe layout objednat? ^^ Vytváříš naprosto luxusní práci. :3 🙂

 5. [16]: Na co ty potřebuješ objednat layout, vždyť tvoříš sama :), navíc to vypadá moc hezky.

  Tohle jsou webové věci, předpokládám, že ty mluvíš o vzhledu na blog :).

  Popravdě, objednávky nedělám. Na druhou stranu – můžu něco na dané téma vytvořit ke stažení, pokud bude čas. Beztak to nikdo nepoužije, takže… :D

 6. [17]: Na takové peofíky nemám a navíc se mi líbí víc cizí práce, než ta má. 🙂

  Ano, vzhled na blog, nom… Aha tak.

  Ahaa, to je škoda.. :'∆ Ale každopádně děkuji! Úzásné práce! 🙂

 7. [19]: Mně by přišlo líto dělat vzhled někomu, kdo sám tvoří tak hezky :), mně se tvé vzhledy na blozích poměrně líbí, docela ráda bych jich viděla víc :).

  Buď na svoji práci hrdá, náhodou je to v dnešní době(zejména na blogosféře tady) velmi vítaná příjemná změna. Ve sněti všech těch stár vzhledů a přeplácaností poměrně vynikáš. Určitě se toho drž a držím palce v dalším objevování vlastních schopností, protože když to budeš zkoušet, ono to přijde, věř mi :).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..