A tak zesnul Vyvolený – 2. část

A zde je druhá část…

Trvalo sotva pět minut, než se muž v kápi vrátil. Tentokrát měl s sebou někoho navíc.
„Hermiono!“
„Harry,“ špitla sotva slyšitelně. Její hábit byl strhaný a ušpiněný. Vlasy měla taktéž slepené a po tvářích měla plno modřin.
„Co si s ní udělal, ty hade?!“ Rozkřikl se Harry a vstal na nohy.
„Eee..,“ Voldemort vytáhnul hůlku a jedním mávnutím Harryho přikoval ke zdi tak, aby visel deset centimetrů nad zemí. „Tak teď už budeš spolupracovat?!“
„Nač mě potřebuješ, Voldemorte.. musí to být něco hodně důležitého, když si mě dosud nechal naživu!“ Snažil se Harry uhrát čas a mezitím něco vymyslet, i když mu to moc nešlo.
„Jak jsem říkal, jsi přiměřený soupeř, Pottere. Jsi mocný, i když to nevíš. Máš v sobě obrovský potenciál. Mohl bych tě toho mnoho naučit.. mohl bys být mým..“
„Nástupcem?“ Zazněl ironicky Harry. „Pořiď si děti!“ Zakřičel.
Voldemort se ale nenechal vyvést z míry a pokračoval. „Mohl bys být stejně mocný jako já. Mohli bychom spolu..“
„..co, jezdit na dovolenou?“ Prohlídl si jeho slizkou běloskvoucí kůži. „Opalovací krém faktor pětaosmdesát nevyrábějí!“
„Za každých okolností musíš být vtipný, viď Pottere!“ Usmál se, načež k němu přistoupil a prudce ho uchytil za bradu. „Ale teď vážně!“ Harry se pod tíhou řezné bolesti, která projela jeho jizvou a poté celým čelem, kroutil na okovech, které se mu ještě více zařezávaly do bledé kůže. „Buď se ke mně přidáš..nebo umřeš!“
„To raději chcípnu!“ Syknul Harry a hleděl přitom zpříma Voldemortovi do očí, přestože ho tak šíleně bolela hlava a bolestí byl sotva schopný pohybu.
„Jak chceš, ale nemysli si, že to bude rychlé. Budeš se smažit jako v pekle, budeš cítit bolest, jakou si ještě nikdy necítil, budeš trpět a křičet o pomoc, ale nikdo tě nezachrání, budeš mě prosit, abych tě přijal mezi své, ale já už svůj názor nezměním a ty budeš litovat, že ses kdy narodil, Pottere!“
Harry viděl, jak Hermioně po tvářích stékají slzy a unikají jí tiché steny.
„Ztrestej ji,“ nařídil pán svému Smrtijedovi, když uslyšel jeden ze vzlyků.
Crucio,“ zaznělo z druhé hůlky a Hermionino tělo se na zemi kroutilo pod návalem bolesti.
„NÉÉÉÉÉ,“ křičel Harry a zmítal se v okovech, „Hermiono!“
„Trp, Pottere, tohle je jen začátek!“
„Pusť ji, ty prevíte.. pusť ji!“
„Kdepak, ani kdybys mě prosil na kolenou! Mám rád takovéto hry.“
„Dobrá, dobrá..přijímám tvou nabídku!“ Oči měl vytřeštěné, když viděl, jak Hermiona v bolesti oddechuje z posledních sil.
„Už je pozdě, Harry, moc pozdě. Nabídky se přijímají, když jsou nabízeny. Teď už si budeme jenom hrát,“ hlasitě se zasmál a Smrtijed s ním.
Teď teprve Harry uviděl, kdo za ním stojí. Smrtijedova kápě sjela po blonďatých pramenech dolů.
„Malfoyi!“
„Pottere,“ odseknul rádoby zdvořile mladý Malfoy, „rád tě vidím..totiž..ne..rád tě vidím takhle!“ Dodal spokojeně.
„Draco mou nabídku přijal, Pottere, mohl si být slavný, mohl si mít moc..mohl si být mým nejbližším, ale promarnil si tu šanci!“
„Pusť ji,“ Harryho hlas selhal.
„Teď je na řadě tvůj přítel..“
„Ron..ne!“
„Draco, přiveď ho..“
„Promiň, že ti odporuji, můj pane..“
„..tak to nedělej,“ zhostilo se v místnosti ticho.
„..promiň, můj Pane, ale Weasley..Weasley je mrtvý..“
„Néééééééééééééééééé,“ okovy na plesnivé stěně zachrastily. Harry sebou zmítal ze strany na stranu a unikaly mu hlasité steny. „Neee…Rone, nee, to ne..to nemůže být pravda!“ Po tváři mu stékaly slzy. Hermiona, která už byla zproštěna sevření cruciatu, začala štkavě plakat.
„Aha,“ odfrázoval Temný pán, jako by právě zjistil, že má na hábitu flek. „V tom případě..si budeme hrát s ní,“ zavadil pohledem o Hermionino zesláblé tělo. „Mimochodem, co se s ním..“
„Mor, pane,“ odtušil tiše Draco Malfoy.
„Nevadí, vezmi ji,“ přikázal Voldemort svému nohsledovi, „a pověs ji vedle něj,“ ukázal na zeď a hůlkou vykouzlil další okovy.
„Jestli jí zlomíš jen jediný vlásek..“
„Tak co, Pottere,“ zasyčel na něj nenávistně Malfoy, „zabiješ mě? Nejsi zrovna v pozici, kdy by sis mohl vyskakovat.“ Škodolibě se usmál a pohlédl na svého pána, přičemž Hermionu zamknul do okovů na zdi.
„Výborně, a teď,“ Pán zla si vyhrnul rukávy a Harrymu se tak naskytnul pohled na jeho mrtvolné ruce. Byly téměř až průsvitné, z lesklé kůže podobné hadovi. Pomaličku přistoupil k Hermioně a strhnul z ní svrchní vrstvu šatů, načež zvolal: „La carnum inflamare,“ a v místě, kam odhodil její šat, vzplál oheň.
Bezmyšlenkovitě se ohlédl na Draca a vyzval ho, aniž by cokoliv řekl, aby pro něco zašel, což Harry usoudil dle Malfoyova přikývnutí. Teď zalitoval, že se nenaučil ten zatracený Legilimens. Kdyby tak věděl, co si právě ti dva povídali.
Po chvíli však zjistil, co bylo příčinou Malfoyova odchodu. Když Draco vstoupil nazpět do cely, držel v náručí plno mučícího nářadí. Některé z nich ani Harry neuměl pojmenovat, ale jistojistě mezi nimi poznal železné kleště, ostré hřeby a hřebíky, nějaké nože a nůžky či jiné ostré předměty, nejvíc ho však zaujala věc, která vypadala jako dvě destičky s hřeby spojené šrouby. Voldemort si všiml úhlu jeho pohledu.
„Tohle je palečnice, Pottere, hrozně to bolí,“ dodal se samolibým úšklebkem.
Už jen při té myšlence, co takový nástroj asi dělá, se mu udělalo nevolno.
Muž s hadíma očima nezaváhal, vytáhnul několik železných nástrojů a mlsně si je prohlídl, „Dej to nažhavit,“ poručil a Draco automaticky vyslal k nástrojům kouzlo, které je vneslo do samého jádra plamene, který se chvíli od chvíle zvětšoval.
„Zatím si pohraji s tímto,“ vzal do své slizké ruky nějaký srp a přiložil ho na hruď Hermioně, která dýchala přerývavě a samým zděšením přestala vzlykat. Opatrně říznul a z místa, kde vznikl řez, začala stékat tekutina rudá jako víno. Hermiona však ani necekla. Voldemort pokračoval.
Podal si z ohně nějaký nažhavený předmět a zvědavě si prohlížel jeho žhavou špici, přičemž se spokojeně usmíval. Naklonil se k Harrymu a pošeptal mu do ucha: „Tohle ji bude strašně bolet.“
„NE!“ Zakřičel znovu Harry a pokusil se dostat ze sevření pout.
Voldemort napřímil předmět a jeho špičkou se přibližoval k Hermionině uchu. Hermioně se třásly rty a zděšeně sledovala, jak se k ní žhavá špice blíží. Celá se třásla a zadržovala dech, vypadalo to, jako by se dusila. Rudý hrot se zabodl do jejího ušního lalůčku.
„Aaaaaaaaaa,“ řvala bolestí, která se rozléhala chodbou až do cel na samém konci Azkabanu. Harry se na to nemohl dívat. V duchu si přál, aby to všechno skončilo, aby Hermionu raději zabil a ne ji takto mučil. Voldemort věděl, že to Harrymu způsobuje větší muka, než kdyby byl mučen on sám.
Hermioniny steny a volání mu drásaly uši. Nebylo to k vydržení. Po špinavé tváři se mu koulela jedna slza za druhou.
„DOST, NO TAK DOST!“ Křičel chlapec, jenž zůstal naživu, ale nikdo ho neposlouchal.
Draco Voldemortovi podal několik hřebíků, i s kladivem, a ten je s radostí přijal. „Moje milá, tak nějak se nejspíš cítil Ježíš Kristus, když ho ukřižovali,“ rádoby mile se usmál a vrazil jí do dlaně hřebík, který ji přikoval ke zdi, následován jejím bolestivým jekotem. A po něm následovaly další tři hřebíky, jeden do druhé dlaně a dva skrze nárty u nohou.
Harry neměl to srdce sledovat ani poslouchat, jak Hermiona trpí. Jak rád by si to s ní vyměnil. Cítil její bolest skrze její křiky a prosby. Měl zaťaté zuby i pěsti a přál si, aby už to všechno konečně skončilo.
Když si všimnul, že Hermiona má zavřené oči, něco v něm se pohnulo. Kdo ví, jestli to bylo štěstí nebo smutek, spokojenost, úleva či utrpení. Je mrtvá? Prosím, ať je mrtvá. To bylo poprvé v životě, kdy přál svému nejbližšímu smrt. Smrt, jež je pro něj vysvobozením.
„Ano je,“ vyslovil jeho domněnku Voldemort nahlas. „Nic nevydrží…ta dnešní mládež..“
„A myslím, že nám něco zanechala..,“ střelil Malfoy pohledem k zemi, kde byla kaluž, a pobaveně si odfrknul. Kdo by to taky v takovém náporu bolestí vydržel?!
„Dobrá. Jsi na řadě, Pottere!“ Usmíval se od ucha k uchu Temný pán. Popadl palečnici, aby mohl Harrymu na vlastní kůži ukázat, jak taková věc funguje.
Hůlkou odčaroval okovy a dalším kouzlem nařídil palečnici, aby vykonala to, co má. Harry, přestože už neměl na končetinách okovy, se nemohl hnout a strnule stál podél zdi. Sledoval, jak dvě destičky soukají mezi sebe jeho palce a jak se šrouby utahují a utahují. Pak už jen cítil obrovskou bolest, kdy dvě vrstvy pevné slitiny drtí kosti v jeho prstech. Cítil, jak se mu bolest rozlévá do celého těla a proti své vůli, ačkoliv se chtěl držet, krčí víčka a třese se.
„Nenávidím tě, Tome,“ procedil skrz zuby, to bylo poprvé, kdy mu, stejně jako Albus Brumbál, muž, ke kterému vždycky vzhlížel, řekl křestním jménem. Rozhodl se, že když už opustí tento svět v bolestech, nedopřeje Voldemortovi klid.
„Neříkej mi tak! To už není moje jméno!“
„Co, Tom? Ale ano, jsi Tom Rojvol Raddle, syn Meropy Gauntové a Toma Raddlea, jsi mudlovský šmejd. Syn obyčejného mudly!“ Čím víc mu nadával, tím víc polevoval stisk palečnice.
„Přestaň!“
„Ano, Tom Raddle, obyčejný nečistokrevný kouzelník. Jen ubohý šmejd, nečistokrevný.. tvůj otec byl mudla, Tome! Mudla! Nejsi to, co ze sebe děláš! Jsi jen mudlovský šmejd!“
„TAK DOOOST!“ Zahřměl Pán zla, až se celá kobka zatřásla.
„Tom, takové obyčejné mudlovské jméno. Jméno, které má každý. Jméno jako pro obyčejného mudlu. Jméno pro šmejda, kterému v těle koluje nečistokrevná krev.. pro člověka, který nikdy nebude čistokrevným kouzelníkem!“
„DRŽ HUBU, DOST!“
Na Harryho rtech se rýsoval úsměv. Přece jenom vyhrál.
„TAKHLE O MNĚ NEBUDEŠ MLUVIT, JÁ JSEM LORD VOLDEMORT, JSEM VÍC, NEŽ KDOKOLIV JINÝ NA TOMTO SVĚTĚ, JÁ JSEM PÁN VŠEHO ZLA..“
„Jsi jen syn obyčejného mudly, Tom Raddle..“ ano..vyhrál.. opustí tento svět, uvidí zase všechny své blízké. Hermionu, Rona, Siriuse, Brumbála, své rodiče.. bude s nimi.. kdepak.. tento nátlak..věděl, že je konec. Vysvobodí se. Vyhrál!
„Tome Raddle,“ usmál se naposledy Harry, „jsi jako každý druhý na tomto světě…“ zbývalo zatlouci poslední hřebíčky do své rakve.
„AVADA KEDAVRA!“ Zahřměl naposledy lord Voldemort a sledoval, jak Harryho tělo bezvládně klesá k zemi a život z něj vyprchal. Hned na to si uvědomil, jaký byl Potterův záměr. Ano, vyhrál nad ním. Nechal ho, aby ho ovládl vztek a aby tak mohl Potter spokojeně spočinout a odejít na onen svět bez mučení. Vyhrál!

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

156 komentáře “A tak zesnul Vyvolený – 2. část

 1. asi tak od pulky sem to uz nevydrzela a zacala brcecet a ten konec byl proste briliantni harry ho pekne nasral ses uzasna blanch slintam po dalsich povidkach

 2. To si asi musela mít hodně špatnou náladu nebo tě někdo dost naštval, Blanch. Už od začátku to byl drasťák a v té druhé půlce jsem si musela dát na chvilku voraz a věnovat se učení jinak bych to nedočetla(to asi kecám). Jinak před tebou smekám, hlavně před tvojí představivostí. Fakt super 🙂

 3. to je naprosto bomba! Je to hnusný ale krásně napsaný… škoda že vyhrál jenom…duševně…že ho jenom takhle převezl…že mu přitom nezasadil taky poslední ránu… ale i tak to byla bomba!

 4. To nemůžeš udělat!!! To napadlo mě!!!

  =)))))) Ginny s toho zmagoří, Harry bude chtít mít větší moc a tak kuchne Voldyho,…… a vznikne s toho pěkná sračka=´)

 5. Teda, jestli si i v tomhle brala inspiraci ve své minulosti, fakt nechci vědět, kdo ti co provedl…

 6. Blanch, já nevím, co bych ti na tuhle povídku řekla. Došly mi slova. Občas to čtení bolelo a na konci jsem se zasmála (klid, jen u toho, jak mu říkal Tome, jinak ne…).

 7. Je to brutus, ale je v tom pár nesrovnalostí.

  Např.: když Moody mluví o kletbě Cruciatus, říká: "nepotřebuje palečnice ani nože"

  A taky si myslím, že by Voldemort asi nevěděl o Ježíši

  A taky by se asi nepřipravil o t potěšení Harryho mučit, jenom kvůli tomu, že mu řekl Tome, spíš by si to ještě víc vychutnal

 8. No teda Blanch!Ja ti reknu je to fakt super!Sice dost morbidni ale to neva.Mam rada horory!Nejlepsi bylo jak Voldyho nasral tim Tomem!Dik Blanch!Ses skvela!

 9. Tuhle povídku vidim jako něco mezi Happy Tree Friends + Harry Potter.

  Při čtení jsem jedla jabko,ale u té části s hřebíky jsem ho musela na chvilku odložit… Jako vždy je tu super 🙂

 10. Ted sem si to přečetla asi dvakrát a……

  děkuju ti za to, že… já nevím za, co, ale je to nádherný!!!!!

 11. barka: tak to málo znáš Voldemorta… on jedná impulzivně.. nevěří na žádné city a vášně, vztek je taky vášeň.. a tím Harry nad ním vyhrál. Věděl, že Voldemort bude takto jednat, protože nad takovými věcmi, které jsou pod jeho úrpveň, on nepřemýšlí.

  S tím Cruciatem jsem to nepochopila… on si ty nástroje přitáhl,, aby je mohl víc mučit a měl z toho větší uspokojení.. je to přece jenom o něčem jiném. Když můžeš přímo fyzicky, doteky ubližovat, je z toho větší požitek..

  Jinak..Ježíše Krista zná každý, i ten největší blb..Voldyho za blba fakt nepovažuji..zakládá se na tom celá historie.. nemyslíš si snad, že o tomhle by nevěděl, že ne?

  Jinak všem díky..

 12. Nevím, ale v Harrym jsem na nějaký mínky o náboženství nenarazila, z čehož usuzuji, že kouzelníci asi věřící nebudou, a nemyslím, ž by Voldemorta zajímal nějaký mudlovský Bůh, i kdž zachránil svět

 13. hej to je humac…..ja se u toho rozbrecela!!kde beres ty napady Blanch? ale jinak je to fakt super,ostatne jako vsechny tvy povidky

 14. spešl ženiální nápad! Ty volečku na dvorečku, já měla táákou husinu!

  a místo jabka jsem odložila rajče!

  BBB se o5 pochlapila, super!

 15. Oooooooooooo to bylo něco.Ty si teda spisovatelka Blanch to ti teda řeknu.Ty jednou s těmi s vými povídky uděláš díru do světa.Už to vidím jak na nějakých stránkách je napsáno: Budoucí J.K.Rowlingova-Blanch nám zatím neprozradila jak dopadne 10díl Harryho Pottera…

  Si fakt dobrá Blanch!!!

 16. flush—–já už se vidím, jak du kolem našeho knihkupectví a tam vidím titulek jak kráva-" Nový bestseller, který je tak dlouho očekáván. Spisovatelka Blanka(ehm zkrat!)…. znovu útočí…"

  No Blanch nebylo by to super?=)

 17. barka tam taky nikde není řečeno, že je věřící.. a Ježíš Kristus nebyl bůh.. byl to obyčejný člověk, kterého ukřižovali.. Já sem tam nikde nepsala, že Voldy věří v boha, jen jsem tam zmínila Ježíšovo utrpení..nepleť do toho víru, ta s tím nemá nic společného.. Ježíše Krista musí znát i kouzelníci.. přinejmenším chodili do školy, kde se o něm museli učit..

  Flush haha :))) 10. díl..no jasně, a pak mě zavřou za porušení autorských práv..

  Am nepřeháněj :))) Nemám šanci se dostat ani do skleněné vitríny u naší babičky :)))

 18. ano, je to pravda. ačkoliv je mi teprve 12, tuto povídku jsem si přečetla… nechci, aby to znělo, že sem necitelná nebo žes to blanch napsala špatně, ale já sem neměla ani husí kůži=) já jsem totiž prostě tak morbidní, že… no… ale s těma palečnicema to byl dobrej nápad=))) dřív jim ty čarodějnice, že jo=)))tak mě ta tvoje povídka přivedla na nápad… hm, ale nevim, jestli by mi cimrmani nenadávali… něco o autorskejch právech a tak=))) každopádně: super povídka, blanch=)))

  jinak souhlasim s tou spisovatelkou=)

 19. pardon, omlouvám se s těma čarodějnicema:chtěla sem napsat:dřív jim ty čarodějnice omdlívaly, žejo=)))

 20. jo, mam ještě dotaz: Jak jsi udělala, že se ti zobrazuje jen část článku? já bych si to chtěla na blogu nastavit taky, ale nevim jak…

  předem dík=)

 21. anne no jo..holt jsme takoví..ani ve mně takové povídky nevyvolávají husinu..spíš uspokojení :)) asi jsem divná .)) Holt prokletá povídkářka

  Jak jsem to udělala? Jendoduše..když přidáváš článek, tak tam dáš perex..resp. tu vodorovnou linku, co je hned vedle ztučení písma..v té nabídce možností, co je u psaní článku…

 22. jinak s tim uspokojenim-když sem byla menší, tak sem se v tom uplně vyžívala=)(ne, že bych byla sadistka nebo masochistka=))a kdo byl muj největší miláček v lotr1???lurtz a v lotr2???roc

  =)))

  taky mam ráda takový ty nechuťárny=p

  =)))

 23. pravda pravdoucí. i když…

  ta povídka mě nepřipadala až tak moc drastická. myslím, že by se daly použít horší věci…

  ale kuš, to je ten můj psychycký komplex. já vnímám utrpení jinak. bolest přejde, ale to, co je uvnitř ne.

 24. nechtěla jsem být ještě víc drastická.. muselo to mít rychlý spád. Já bych se v tom vyžívala příliš dlouho a byla by z toho potom kapitolovka :))) Což si nemůžu dovolit.

 25. Ještě teď se mi třesou ruce. Chudinka Hermiona a chudák Ron, je zajímavé, že hodně autorů skoro vždy ve svých povídkách zabije Rona, ale myslím si, že Ron si nezasloužil zemřít na nějaký mor. Je škoda, že se ti tam nehodil. Jinak je to ta nejdepresivnější povídka, kterou jsem u tebe četla.

 26. Noemi :)) ještě to by mi tak scházelo :)) Jako bych toho měla málo.. :)) ale slibuji, že něco drastického napíšu..vlastně Za soumraku krve bude mít podobný námět.

 27. jejda! Brrr tak jak začali mučit Hermionu tak sem se začala klepat fakt zimou  a tím jak sem to četla téééda ale myslíte že by to Malfoy udělal? jinak super!!!

 28. Za soumraku krve??? Už se těším, Blanch. Píšu až teď, jelikož jsem se musela v postýlce vypotit… =))))

  JInáč samozřejmě chápu, že toho máš nad hlavu. Mít takové tempo jako ty, to bych se na to asi fakt vysrala, jak ti tady radil ewe.

  Co to kecám? Nevysrala. Psaní je můj útěk před drastickou realitou (ještě drastičtější než tahle povídka) a vězením tohoto světa.

 29. Noemi má svatou pravdu, taky si něěkdy říkám, že mé psaní je vlastně útěk z reálného světa=)

 30. Rendy já nemám totiž Hermionu ráda :))) Ale budou ještě drastičtější.. :)) U jedné si mnu ruce..

  Pro mě je psaní relax, určitě bych toho nenechala..

 31. Přesně! Ať se jde ewe vysrat.

  S tou krutou realitou… Mno, nej je psát náladově. A když mě někdo naštve, tak to pak ty drasťáky stojí za to!!!

 32. Seš teda tak trochu.. brutální.. Závěr dost dobrej… až sem si řikala, že to bude jenom o křičení a mučení.. nezklamala´s .. 😉 pěkný.. i když trochu psychantský.. :D

 33. 🙂 vo tom to je..ale chtěla sjem to napsat ještě krutější, ale říkala jsem si, že už je toho dost..navíc jsem to nechtěla psát příliš dlouhé a kdybych tam dala všechno, co jsem zamýšlela, byla by z toho další kapitolovka..uff..

  Nima heh..přečti si někdy něco od Alzinky(Cernyonyx, Lejdynky) ..ta píše pěkný kruťárny.. :)))

  Am ta by koukala, co ty si udělala s Dracem 🙂

 34. *smailík s očima pokukující kolem dokola, ve tváři nevinnej výraz*

  já?=)=)=), no teď si mě dokonale přivedla na jeden nápad…díky=)

  Co píše lejdynka za povídky(myslím postavy…)

 35. jo..jak si Rowla čte ff? .))

  Lejdy píše o Pobertech, smůla Nan..ale Siriovo utrpení je moc hezká kruťárna.. chudák Sirius je mučen svou matkou…

 36. Hele, ty máš ale taky nějakou povídku, kde je Sirius týrán svou matkou, a Remus a James za nim přijedou a zachráního před devítiocasou kočkou, a Remus se ho vyptává na ty mučící nástroje, ale kurňa která to byla? si teď honem nemůžu vzpomenout…

 37. To není moje, to si mě pleteš s Lejdynkou/Alzinkou/Cernyonyx..mluvíš o povídce Siriovo utrpení

  Teda..myslím, že mluvíš o tom, protože já nic takového nemám.

 38. Docela drsný… Asi od půlky jsem se přemáhala, abych to vůbec dočetla :-) Ale je to úžasný :-)

 39. Juli jasně, ne každý je na tak depkoidní povídky :)) Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem a každý má rád jiný žánr 🙂

 40. tyjo je to fakt super hlavne ten konec jak harry voldemorta uplne vyprovokoval. moc hezky, jen  doufam, ze to takhle nedopadne doopravdy :-(

 41. Hele Blanch.Mám Harryho ráda a dobré konce taky.Je to skvěle napsaný,ale prostě to není můj styl…Taky ten konec je blbost.Nemohl zabít Harryho jak byl malý,tak proč teď?

 42. Baby není to blbost..nepamatuješ si čtvrtý díl?? Nemohl Harryho zabít, protože ho chránila láska matky, ale jakmile si ve čtvrtém díle vzal krev z Harryho, všechno pominulo. Vždyť už o tom mluvil i Brumbál a je to v knize napsané ..musíš pozorněji číst 🙂

 43. Je to docela dobry,ale Voldemort by rozhodne nepouzival mucici nastroje mudlu,on mudli nenavidi,nenavidi vse co je s mudli spojeno.Rozhodne by se nesnizil k tomu,aby pouzival neco,co vynalezli mudlove,vzdyt kletba Cruciatus je bolestiva,jako by do tela zajizdelo tisice nozu,tak proc by k tomu pouzival nejake nastroje?Nijak zvlast nechutny to taky nebylo…Voldemort je povznesen nad vsema mudlovskyma vecma,nepotrebuje palecnice ani noze,je blbost jak si psala ,ze mu ty nastroje prinaseji vetsi pozitek,pletes si ho s nejakym mudlou!!!!!!!!!!Vzdyt Voldemort zna ty nejhorsi kouzla,proc by se snizil k tomu,aby pouzival palecnice a noze?To neni jeho styl!Vzdyt on miluje kouzla a nic na svete by si nepral vic,nez aby svym carodejnickym umenim dokazal zabit Harryho Pottera!Aby mu ukazal,ze on je mnohem lepsi a mocnejsi  kouzelnik nez on!Vzdyt noze dokaze pouzivat kazdej debil!A hlavne,Voldemort by dal Harrymu hulku,aby se mu mohl postavit,aby zemrel jako muz proti muzi,takze ty okovy jsou taky trapne!Doufam,ze mi na tohle odpovis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 44. To je zajímavý jak v totální prohře existuje něco jako takovádle výhra. Fakt zajímavý…asi tak na poloviční cestu souhlasim s Alexis666, ale použít místo půl stránky jedno slovo by asi taky nebylo on…no a to muž proti muži??… To trochu nehraje…stejně by vyhrál…nemá přece jenom jeden život, že? ….a soudě podle, že trčí v nějaký kobce bych soudila, že už ho asi jednou porazil,že?….taky si myslim, že jednou mu to stačilo…

 45. Alexis já vím, že ne, ale tohle je fan fictiona  já si prostě musela užít ty nechutnosti 🙂 I v Bradavicích byla mučírna..proč by se neinspiroval? Stejně jako furt Brumbál mluví o něčem, co je pro něj bezvýznamné-láska, tak mohl pochopi, že i takto to může víc bolet. A mimochodem, sám je napůl mudla.Nesmíš brát všechny ff tak vážně :)) Není to kniha a nejsem Rowling, všechno si přizpůsobuji tak, jak se to hodí mně a jak já to chci :))

  Promiň, ale musím se ti smát, jak moc vážně to bereš, mně to teda nijak žíly netrhá :))

  ovce správně usuzuješ, že když je v kobce, tak už jednou prhrál. Jeden boj už má za sebou a na co by mu byl další v uzavřené místnosti, kde není úniku a kde je Harry už totálně na dně. Šlo mu o ten požitek jeho porážky.

  Já bych tohle nenapsala jinak, líbí se mi to tak, jak to je. Je to jedna z povídek, kteoru mám ráda a je to FF..nezapomínejte, jen ff..od toho se píšou, protože autoři propouští uzdu SVÉ fantazie, ne fantazie Rowling 🙂 Ať si to ona píše jak chce, já jsem to chtěla takto. Kdybych tam hodila jedne Cruciat, bylo by to nudné a povídka by přišla o své kouzlo a o obsah. Byla by poloviční a o ničem, takhle je to lepší. Já si za tím budu stát, protože jsem to tak napsat chtěla. Plno autorů používá mučící nástroje. A mimochodem, pokud jde o mučící věci, myslím, že v tomhle Voldemort nebude takový skeptik. Je to něco, co ubližuje a i to mu musí dávat vnitřní uspokojení. Jen Cruciaty, to píše každý d*****, Alex, jak si napsala.. je to už nudné, protože je to všude a já jsem nechtěla být jedna z mnoha, ale právě se něčím vymknout..

  To je prostě tvůj názor a tohle je můj 🙂

 46. Jé Blanch !!!Ty jsi mě málem přivedla k infarktu ,eššte ted mi buší srdce jako splašený,jsem celá zpocená a klepu se nevolností!!!(no dobře je to moje chyba ešte mi neni zdaleka 15 ale ta zatracená zvědedavost mi nedala!!!)

 47. Mno všichni říkáte že to je skvělé (jako všechny Blanchoví povídky :)) ale tahle povídka mně teda vůbec nepřišla dobrá

  1) spoustu chyb (né pravopisných)

  2) vůbec to nebylo brutální jak si psala že to je od 15 četl to můj mladší bratr ( 8 let) a byl uplně normálné

  myslím si že Voldemort by určitě nepoužíval mučící nástroje které vyrobili mudlové a také by nezabil Pottra jenom kvůli tomu že mu řek Tome

  každý má svůj názor a tento je můj

 48. No, oběd zůstal v žaludku… takže dobrý… ne, fakt, líbilo se mi to. Na takovýhle povídky si potrpim, i když ne vždycky… ale nejlepší bylo to s tim opalovacím krémem… faktor pětaosmdesát… super! ;o)

 49. dvě tečky, dvě vlnovky: :))) Jaké chyby? O žádných nevím. Jinak jsem taky psala, že je to fanfiction(od toho se ff píšou, píše je autor podle toho, jak on chce) a je to podle mě..ne podle toho, jak by se to událo ve skutečnosti podle Rowling, já nejsem Rowling, je to moje fantazie.

  Za druhé…byla jsem vyhozena z potterwebu s touto povídkou, že patří do skupiny 15+ a pokud ji tam nezařadím, smažou mě, mám dojem, že i smazali, musím se tam jít mrknout. Není to můj výmysl. Jinak to není o brutalitě, ale o věcech, které prostě nepatří dětským očím a to, že je tvůj bratr "terminátor", to už je druhá věc :)))

  Dále psala jsem, že kdybych použila jen nějaký blbý cruciatus, povídka by ztratila kouzlo, proto mučící nástroje a taky jsem odpověděla, že jsem to tak chtěla JÁ., aby to mělo nějaký spád. Vy si všichn ineuvědomujete, že tohle nejsou knihy, jsou to ff..všechno, co jsem doposud napsala, je ff.. a je to napsáno tak, jak chci právě já, ne jak by to napslaa Rowling.

  Ještě…on ho nezabil jen kvůlli tomu, že mu řekl Tome..četl(a) si to vůbec? Zabil ho proto, že Harry pořád dorážel, ne kvůli Tomovi..připomínal mu jeho minulost, jeho původ a ten odjakživa Voldemort nesnesl a raději zabil své příbuzné, než aby se to zjistilo. Harry ho vyprovokoval, protože tohle všechno "vrátil". Každý má jen jedny nervy a i Voldemort je..no..:)) je lidská bytost a taky má nervy jen jedny :)) Sice šest viteálů, ale nervy jedny 🙂

  Jinak, nikdo ti tvůj názor nebere, jen ti říkám, jak to je, protože některé připomínky, v rámci toho, co už bylo řečeno, byly opravdu zcestné :))

  warrion zase tak hrozný to není, aby se obědu chtělo někam jinam :)))

 50. bylo to fakt skvělý.Akorát si mohla být ´míň drastická.Málem jsem se rozbrečela.Ale jinak fakt pěkný.jednou  z tebe určitě něco bude.Máš talent.Doufám,že em toho ještě hodně napíšeš.Začalo mě to tu bavit

 51. Já jsem právě pověstná tím, že jsem drastická..jsem Prokletá povídkářka..tohle je ff už pojem :)))

 52. no jo..ale jak jinak to nazvat..taky jsem se nad tím pozastavovala, ale přišlo mi to nejlepší…

 53. warr mimochodem, já mám svoji tzv. knížku..po sešitech, něco ve wordu..ale furt ne a ne to dopisovat…stále mi vždycky přijde přednější HP 🙂

 54. warr pravda, přiznávám se, že tahle verze mě vůbec nenapadla..holt i Blanch má někdy blbé dny :))))

 55. ;( já nevím co na to říct….je to skvělý,ikdyž dost smutný.Jseš skvělá spisovatelka Blanch!

 56. Já myslim, že to bylo  skvělé, i když tam umřeli všichni z tria. Nemusim moc povidky, kde všechno konči happyendem, když to skončí blbě, tak tě to více dojme,ne?

 57. no..mě už pomalu nedojme nic, ale když už, tak spíš nějaký nečekaný konec, u mě jsou sad endy velice očekávané 🙂

 58. sice tam vsichni umreli, ale nevadi…..bylo to nadherne morbidni……ten konec mi prisel genialni, vypada to ze i Voldemort je jenom (ehm) clovek

 59. Podle mne je to prachpustá hovadina, ale musím si přiznat, že Harry asi nakonec přecijen ,,zvítězí´´ a dostane se do věčných lovišť.I když se mi zdá, že je to drasťárna, oprototi Schindlerovu seznamu je to románek.Moc gratuluji Hermioně, že je tak statečná, jak tu píší.:)

 60. Jako Harry mu to natřel ale jako respekt holčino =o) Máš dupr talanet, mě se sice líbí  tragický dojáky s postavy které jsou padlé na hlavu ale když je nikde nemůžu sehnat =o( Ale jako super, fakkt dobrej konec ale chudák Hermi

 61. eh..musím říct že nemám slov vážně…občas mě takovýhle povídky lákaj ale   takový brutální…mno číst to kdybych byla mladší ječela bych do rána…..XD

 62. malo co komentuju ale tohle si to zaslouzi..naprosto nadherna povidka.libila se mi este vic jak pocatky pobertu v bradavicich a to je co rict..ses uzasna blanch,naprosta nadhera:o)

 63. bylo to HUSTÝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A skončit by to tak mohlo,akorat by si to mohli

  Harry s Herm prohodit.

 64. no na samotneho vzneseneho pana vseho zla lolda voldemorta se nehodi aby pouzival k muceni mudlovske nastroji.dyt kouzelnici maji sve zpusoby-kletba kruciatus je prece  nejhprsi a nejvic bolestiva.

 65. jo je to faktyš mazec… ale je to dobře vymyšlený Harry sice zemřel ale přeci jen nad "Voldym" vyhrál… je to sice drasticky napsaný ale líbí se mi to

 66. na tvuj blog jsem narazila nahodou…pises uzasne…ty povidky jsou uzasny ale jen me tak napada ze vlastne s harrym ma umrit i lord voldemort protoze jsou propojeni…at uz podobne skonci sedmicka nebo ne…tobe tleskam

 67. no a jinak souhlasim s kikou ze voldemort by asi nepouzival "obycejne" mucici nastroje….v ty povidce to vyznelo trosku zvlastne…

 68. Přečtěte si komentáře nazpět, nechci se furt dokola opakovat 🙂 Už mě to totiž nebaví 🙂

 69. ty jo…no proste žůůůžo…tohle mi presne na Harryho sedí…on vždycky ví jak na Voldemorta:-)

 70. no chudak hermiona !!!!!!!!!!!!!!a ta palecnice heryho musela dost bolet jinac fajn!!!nrbo hermionu to co ji daval tenvoldemort dio ucha muselo bolet jeste viice

 71. teda.tak to bylo fakt drsný!! Jinak tvoje povídky se mi moc líbí, mají šmrnc a nápad…to se jen tak nevidí….:-))

 72. Tak to bylo fakt drsný…vypadá to že jsem si našla nový blog na kterém budu od rána do večera!!!! Je to fakt bombovní!!! Máš fakt super povídky!!!! Já jsem se málem rozbrečela!!!!!!

 73. Ačkoliv to vypadá jako chlubení, je to pravda – tvoje povídka je první, kterou jsem četla, kdy ze všech ff povídek četla. ;)) Líbila se mi a proto jsem vyhledávala další. :)) Takže Blanch, díky, že píšeš tak hezky, jinak bych já nečetla ff povídky. ;))

 74. Ahoj Blanch. Já mám sice ráda odporný a pochmurný děj, ale to se mi potom líbí, když to po tom všem skončí hapy endem. Taky malinko píšu… I když to moc nestíhám. Ale jako musím uznat, že tohle je fakt parádní jednorázovka! I když to zas až tak drsný, jak jsi hlásila není, ale to neva. Moc se mi to líbí!!! Jen tak dál a já se jdu mrknou na jiné tvé jednorázovky.

 75. Celkem dobré,ale jestli sis přála , aby to takto skončilo opravdu… tak ses trochu sekla. Jinak je to fakt skvěle napsané, si dobrá!! Skoro jak od Rowlingové..

 76. No aspoň že vyhrál :D ale viděla jsem tuhle povídku u někoho jiného na blogu,už nvevim u koho ale někdo tu povídku kopíruje….já osobně nesnášim když je někdo kopíruje takže proto tě na to upozorňuju…jinak mocv pěkná povídka i když trochu brutální :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..