2. kapitola – Prostě Severus

Zřejmě tam nějaké drobné chybičky budou, četla jsem to po sobě jen jednou, tak mě kdyžtak upozorněte, prosím. Díky moc.

—————————————————————————————–
Po prozkoumání několika chodeb zjistila, že je někde v třetím patře. Ty obrazy se s ní bavily. Dokonce i duchové.
Po nenadálém střetnutím s Šedivou dámou byla ujištěna, že stačí sejít po schodech úplně dolů a dojde do vstupní síně, kde se právě zařazují první ročníky do kolejí. Přičemž si uvědomila, že ten skřítek musel ke svému kouzlu přidat i ingredienci navíc. Všem a všemu tady rozuměla, zřejmě to bylo nějaké kouzlo, ale přišlo jí, jako by všichni kolem ní mluvili česky, přestože by to zřejmě mělo být naopak. Ale třeba to byl jen dojem a ona, aniž by si to víc uvědomovala, mluvila plynně anglicky.
Po schodech dolů… no moment. Po těch schodech dolů? Po pohyblivém schodišti? Nevede dolů třeba jiná cesta?
Byla si jistá, že ona s jejím štěstí se zasekne někde v mezipatře a schody jí nakonec dovedou někam úplně mimo do šestého patra. Kupříkladu.
Odněkud od vedle se ozval šplíchavý zvuk. Nastražila uši, aby se přesvědčila, že se jí to nezdálo. A opravdu ne. Zase někde slyšela téct vodu. Zase, jako by se někdo brodil kalužemi.
No jistě! Třetí patro! Jak na to mohla zapomenout? Znala knížky tak detailně. Ve třetím patře přece kraluje Ufňukaná Uršula ve své dívčí koupelně, která je zároveň vchodem do Tajemné komnaty, kde určitě ještě v této době sídlí bazilišek.
Pořád tomu nemohla uvěřit. Ona je v Bradavicích. Opravdových a nefalšovaných Bradavicích. Kolem poletují duchové, na obrazech se hýbou postavičky a kousek od ní se hýbou schody.
Slavnostní večeře! Došlo jí. Je začátek roku a ona přichází o tu nejslavnostnější chvíli v celém školním roce.
Rychle naběhla na schody, absolutně ignorujíc, že by se s ní mohly přesunout úplně někam jinak.
Díky bohu jí štěstí přálo a za celou dobu její výpravy se ani jediný schod nehnul.
Seskočila z posledního schůdku a rychle utíkala, co jí nohy stačily přesně tou cestou, na kterou ji navedla Šedivá dáma, duch havraspárské koleje.
***
Když dorazila před vstupní halu a slavnostní síň, oddechla si. Brána ke vstupu byla otevřená a proudy různých studentů vycházely tam i zpátky, tudíž nebude hrozit, že její příchod bude tak nápadný.
Opatrně vešla dovnitř. Rozhlédla se kolem sebe. Nikdo nevnímal její příchod. Detailně prozkoumala všechny čtyři stoly, až nakonec zrakem spočinula na tom nejdůležitějším. Na zmijozelském.
Přejížděla studenty po dvou a hledala tu správnou osobu, k níž by si nenápadně mohla přisednout.
Netušila, jak Severus vypadá doopravdy. V knize byl sice popisován, ale jen její představivost jí dovolila ho vidět takového, jakého ho chtěla.
Ve filmech ho ztvárnil Alan Rickman, charismatický herec se sex-appealem, kterému se podařilo vystihnout Severusovu podstatu. Ale co když Severus Snape doopravdy není tak úžasný, tak charismatický, sexy a přitažlivý, jakého jej vnímala? Co když je Severus Snape opravdu jen umaštěný, vyhublý žalobníček z bělostnou pletí a křivým orlím nosem? Ale takového studenta přece nemůže přehlédnout. Někde tu musí být.
Jela postupně od jednoho konce ke druhému, a pak se zastavila. Našla jej! To musel být on! To nemohl být nikdo jiný! A vůbec jí nezklamalo, jaké měl vzezření. Ba naopak, přišel jí ještě mnohem přitažlivější, než byl popisován v knihách. Předčil její očekávání, její sny.
Samozřejmě všechny popisky na něj seděly, ale byl to on – Severus jízlivý Snape. Severus s havraními vlasy po ramena, s aristokratickým nosem a bledou kůží. Shrbený se svěšenými rameny. Poměrně vyššího vzrůstu, ale s žádnou muskulaturou. S inteligencí vyvyšující se nade všechny. S tenkými rty staženými ve vodorovnou linii a s černavým obočím zvýrazňujícím jeho černé oči.
To byl její Severus. Byl jedním slovem – DOKONALÝ!
Spokojeně se pro sebe usmála a ladným rádoby svůdným krokem se připlížila až těsně k němu. Trochu jí pobuřovalo, že přičemž ona si všimla jeho, on ji okázale ignoroval a její ladná a svůdná chůze přicházela vniveč.
Na okamžik se před ním zastavila.
Vůbec ji neudivovalo, že je kolem něj tolik volna. Věděla podle knih, že nebyl příliš oblíbený a že nevyhledával společnost.
„Ehm…“
Vzhlédl. Znuděně zdvihl obočí, prohlédl si ji a zase stočil hlavu ke stolu.
Trochu jí to vyvedlo z míry. Takhle ji ignorovat!
Zatímco ostatní večeřeli, Severus Snape měl pod rukou nějakou zajímavou knihu a byl až příliš zaujatý jejími řádky, než by zpozoroval, že si Kateřina sedla přímo naproti něj.
„Co to čteš?“ dorážela na něj.
Severus se na ni znovu podíval. Věnoval jí jeden z jeho – podle knihy – typicky Snapeovsky ledových pohledů, založil si stránku a zaklapl naštvaně knihu.
Dívku zamrazilo v zádech a něco v ní se radostně zakroutilo. Je to Severus, určitě je to Severus! Tenhle pohled umí jedině on! Kdyby ještě stála, určitě by se ji pod tíhou jeho pohledu podlomila kolena.
„Máš na srdci něco konkrétního?“ zavrčel. „Nebo si mě přišla otravovat záměrně, abych už i tak měl zkažený první večer?“
„Promiň, já jsem tě nechtěla naštvat!“ V tu chvíli si uvědomila, že to neznělo moc zmijozelsky. Zmijozeláci se přece nikdy neomlouvají.
„Tak to bys měla zase jít!“ opáčil jedovatě, ale mělo to opačný účinek. Místo, aby to dívku rozzlobilo, tak se spíš roztouženě zakřenila. „Sakra, co po mně chceš?“
„Snape! Nebuď labuť! Já jsem tu nová, prostě jsem si neměla kam sednou a tady bylo místo!“
„Když jsi tu nová, odkud znáš moje jméno?!“
„Já-já.. slyšela jsem ho. Když jsem šla ke stolu, někdo se o tobě zmínil.“
„Tak zmínil, povídáš?!“ prohlédl si ji nedůvěřivě a jeho ostříží zrak propíchl ten její.
„Jo, co je na tom špatného? Prostě nejsem hluchá!“ v rozporu s tím, jak naštvaně zněl její hlas, její tvář o ní vypovídala úplně něco jiného. Byla unešená. Přímo v sedmém nebi. Seděla naproti přímo svému idolu a vedla s ním konverzaci. Pokud se tomu tedy dalo říkat konverzace.
„Jak už jsem řekla,“ nenechala se ani na chvíli přerušit, „jsem tady nová. Přestoupila jsem
z ee…tu školu stejně neznáš,“ odfrkla si pobaveně, nepomyslela, že by si měla vymyslet nějaký plán. Počítala s tím, že Severus jistě nebude znát všechny z jeho koleje, ale až zjistí, že je ze stejného ročníku, jistě pojme podezření, musí si rychle vymyslet nějakou „minulost“ a kde doteď trávila svůj čas. Znovu se nadechla a pokračovala, „A neznám to tu. Nevím, jak se dostanu do sklepení. Nevím, kde si mám vyzvednou věci, kde všechno mám. Nevím, kudy do ředitelny. Ředitel se mnou jistě bude chtít mluvit. Neorientuji se tu.
Bradavice jsou obrovské a záludné, pomohl bys mi, až tady skončíme? Potřebuji se dostat do ředitelny, a pak zpátky na kolej. Jistě ti neuškodí trocha té kolejní solidarity, Snape. Jak se vlastně jmenuješ jménem?“ dělala, že nezná jeho křestní jméno.
„Co je ti po tom. Prostě jsem Snape a víc se nestarej! A pokud jde o tu službičku,“ zatvářil se škodolibě a na tváři se mu rýsoval jízlivý úcul, „nic nedělám zadarmo.“
„Ok, Snape. Tak co za to chceš?!“ V ten moment už si naivně myslela, kdo ví, co jí nenabídne, začínala sebou kroutit. Jako správná Zmijozelačka přece musí dělat dojem sebevědomé holky, musí vypadat jako koketa, jako člen tak zvané party. Je to zmijozelský kodex. Zmijozelská čest. Jsou to prastaré základy téhle nádherně prohnilé koleje.
„Neboj se, však já si to ve správný čas nějak vyberu.“
„V naturáliích?“ Nadhodila tajemně, ale v ten moment se Severus začal dávit až mu pleť na tvářích začínala rudnout. Naštěstí ne dlouho.
„Jsi praštěná, ženská? Dej mi pokoj!“ Sprásknul rukama na knihu, až to hlasitě plesklo.
Věděla, že to musí rychle napravit. „To byl žert, Snape. Nemáš vůbec žádný smysl pro humor. Samozřejmě, že ode mě můžeš čekat revanš. Pokud to bude v mých silách,“ napodobila jeho jízlivý úšklebek a zařadila se tak už s určitostí mezi zmijozelské studenty.
Nakonec měl Brumbál jako vždy nějaký proslov a následovně ukončil hostinu. Veškeré studentstvo se začínalo odebírat do svých komnat.
Ze čtyř různých částí haly se ozývalo : „Prváci za mnou.“
Kateřina se otočila k nebelvírskému stolu a ihned podle hlasitého smíchu a záplavě nezbedných černých vlasů mezi studenty rozpoznala čtyři známé mladíky, kteří si nechávali říkat Pobertové. Snažili se tam komusi nalít na hlavu džus a James Potter se jako obvykle tvářil arogantně a povýšeně a křičel cosi na jednu zrzavou dívku.
S vidinou, že se třeba Severusovi zalíbí s notnou dávkou znechucení pronesla: „Idioti!“
„Konečně jsme v něčem za jedno. Tak pojď…eh…“
„Kateřina!“
„Proboha, kdo ti dal tak pitomý jméno, to snad ani neexistuje!“
„Nesnaž se, Snape, není anglické!“
„Mně je to jedno, jmenuj se třeba Sněhurka, ale hlavně už nezdržuj a pojď, nemám na tebe celý den!“ Odsekl podrážděně.
„Ty mi teda přeješ,“ zasmála se nad jeho reakcí. „Jak si můžeš dovolovat srovnávat moje neobyčejně krásné jméno s tou pobledlou nánou?!“ V duchu se pochválila za tak typicky zmijozelskou frází. Ano, tady se jí určitě bude líbit. Tady totiž bude moci dát průchod svému ironickému já a zahlcovat ovzduší pichlavými poznámkami. Na tohle si člověk rychle zvykne. Jaké je to pro změnu být zlý? A být zlý společně se Severusem Snapem?
„Nemel a pojď!“ drápl ji za lem hábitu a násilně ji vlekl kamsi ke vstupním dveřím skrze davy studentů….
To byl celý Severus Snape. Za každých okolností něžný a jemný s kouskem citu a pochopení. Vždy ochotný pomáhat a zavděčit se. Ironicky myšleno, samozřejmě.
Kateřina pochopila, že s ním to nebude žádná procházka růžovou zahradou, vlastně to tušila od začátku, ale až teprve teď jí došlo, že to bude hodně velká fuška a bude to chtít hromadu sebezapírání, podlézání a vnucování se, jinak ji Snape nebude nikdy schopný přijmout.
Moc dobře z knih ví, jak reaguje na uznání a obdiv a že to vždy pohladí jeho pošramocené ego. Věděla, jak na něj, ale to ho zprvu musí jako „poznat“, protože v tomto světě ho vidí poprvé v životě a nikdy o něm neslyšela. A v tomto světě neví, jaký Severus Snape je. V tomto světě to bude chtít trochu plánovitosti, přímých záměrů a cílevědomosti. Ale hlavně to bude chtít činy!
Severusi Snapee, těš se, protože Kateřina Loeblová si nenechá tuhle šanci utéct!

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

184 komentáře “2. kapitola – Prostě Severus

 1. to mi došlo, že takto rychle to nemůže mít nikdo přečtené :)))

  TO je hrůza, jaxe neustále perete o první komentáře :)) Je to k smíchu 🙂

 2. tomuto sa vravi poriadna denna davka kultury.. 🙂

  hm, chybalo mi trochu viac toho vnutorneho monologu, v tvojom podani ich milujem, tu to bolo skor tak popisne… no je to len moj nazor, ty si sef :)). inak sa mi paci smer, ktorym sa dej ubera a pri citani sa mi chce vykriknut: "aj ja cem do Rokfortuuu!!" :)) xixi..

 3. Já se rozplývám! Úplně cítím, jak stékám po židli (a přitom si ještě slintám na klávesnici).

  To bylo naprosto fantastický. Už se nemůžu dočkat pokračování.

  Chjo, kdyby to tak šlo převést do reálu.

 4. Jo, jen taková technická – já dávám přednost oslovení Katka, než kateřina. Líp se to vyslovuje, je to ktatší a hlavně tam nedrnčí to Ř. :)))

  A upřímně, Severusi, TY mi se svým jménem vůbec, ale vůbec nic nevyčítej. XDDDDD

 5. Lebel na tom se bude pracovat… ale to Kateřina bylo schválně, aby Sevík pochopil, jen nejsi ledajaká Kate, Katky 🙂 Protože je tam to ř a to Angličani neznají 🙂 Já ti tak taky neříkám, pokud sis všimla :))) Byl to záměr, v budoucnu už to tam nebude, protože si na tom Sevík bude lámat jazyk :)))

  Jo, Severusi, že ti není hanba…

 6. Mně se teda Kateřina líbí víc. Sice je to takové zdlouhavé, ale to jméno má krásný zvuk. Zní to tak vznešeně. Katka je také hezké, ale říká se tak každé Kateřině, tak už mi to vadí.

  jinak ke kapitole – pořád si tam dosazuji své jméno. Zatím to chování sedí i na mě, tak mohu :-)) Snad to Lebel nevadí, ale já si nemohu pomoct. No a Severus? Ten byl dokonalý, prostě ho Blanch umíš vystihnout tak, jak já ho sama vidím :-))

 7. U Severuse to jde:))on je takový……výstižný……myslím,že ho nějak zahalím do té mojí tragédie (nemyslím seventh horcrux,to se mi snad zdá?! ani knihu osudu!-jednoduše krvavý ples)no,někde k červíčkovi ho tam strčím i s jeho sex-applem:)

 8. Eillen vážně, tak to jsem ráda, já mám u Snape vždycky strach, snažím se být co nejvíc jízlivá, ale někdy mi to nejde 🙂

  No…já jsem taky z části jako naše "postava" Katka…Lebel asi taková není, ale je ve Zmijozelu, tak to aspoň musí hrát. JÁ soobně jsem sarkastická ještě tak dvojnásob…takže kdyby bylo úplně na mě, byla by ještě urýpanější, ale nesmím to přehánět, Lebel je taková milá holka :))

 9. muhehe, lidi… já vim že vás to nezajímá ale já sem se rozhodla že to… že, eeh…no, že budu dělat nějaký laye a já vlastně ani nevim proč vám to sem píšu ale já se prostě potřebuju pochlubit… http://layrenee2.blog.cz

  achjo, vůbec si mě nevšímejte… už to nikdy neudělám…. slibuju!! :))

 10. Blanch, sarkasmus miluji a ironie je moje druhé jméno :-))) (ale zase ne každý den). Já prozměnu z Lelli udělala OOC, protože jsem ji vidělaa jenom jednou a kdybych měla konzultovat každé její chování, tak se asi brzy zcvoknu a povídku zruším :-)))

 11. Moc se těším na další pokračování. Severus se ti povedl, je přiměřeně jízlivý, dost ironický a nechutně přitažlivý… A co se Kateřiny týče, tak do jejího charakteru má co mluvit jenom Lebel, ale já bych klidně zkousla, kdyby byla ještě víc rýpavá… no to se asi ukáže v dalších kapitolách. Takže hodně nápadů a volnýho času pro tuhle povídku:)

 12. :)) teda sevie, se máš na co těšit! jachá!:))) to se mi víc než líbilo:) ty dialogy, to bylo pošušňáníčko, asi nebudu snídat:))) mnamka, to byla dobrá kapitola:))

 13. áááááh…. *slintajíc*

  Je to bezvadný, skvěle se to čet " jedním dechem" a já se moc těším na pokračování….už dlouho jsem nečetla o správném Severusovi :-) a tenhle je k tomu ještě dokonalý….

  Moc ti děkuji Blanch, že tak krásně píšeš. ;-)

 14. To bylo vážně super, moc se těší na pokráčko. U prvního dílu s tou televizí jsem se strašně nasmála =)

 15. ako ta poznam blanch,na 99,9% to bude tragicke.Podla mna sa katka bude chcet vratit do cech,ale nebude vedet ako…

  zatial je len stastna,ale za chvilu…

  je to len moj odhad 🙂

 16. =DD super kapitola!!! chudák Snape… nic proti Kateřině, kterou neznám, nemám,  ale v té povídce ji líčíš dost toužebně po Severuskovi xDDD

 17. Snapea*

  Leni já Lebel neviděla nikdy, jen se s ní už nějaký ten rok bavím na netu 🙂

  Véronique nj, naše Káča miluje Sevíka z celého srdce 🙂 Jako, já na jejím místě bych jednala asi podobně 🙂 Přece jenom..je to Severus….náš milovaný Severus :)))

 18. Blanch, to já s Lelli také, ale pořád ji neznám tak dobře. Problém je, že jediný extra sarkastický člověk, se kterým komunikuji pravidelně, je Jackie a bohužel tu do světa HP nedokážu nijak zakomponovat

 19. Je tolik soob, které na netu znám už tak dlouho, některé znám i živě a viděla jsem je nejednou, ale stále byhc je neuměla odhadnout, to jetěžký..pokud tu osobu neznáš aspoň nějaký ten rok reálně, tak jsou to pak spíš dohady 🙂

  Heh.. 🙂 Já už si to s tím sarkasmem vyřešila jinak..zakomponuju sama sebe ještě s jistou osobou(viď osobo):) do rádoby trhlé parodie mary sue, AU prostě to všecho možnýho.. a nebudu muset nikoho odhadovat, stačí, když to budu já 🙂

 20. jo jo, rowlu a thewlise sice osobne neznám, ale už jsem o nich psala:))) ale Blanch, Terczu a rael mysim trochu znám:)) a Morganu trochu taky:)))

  ano osoba tiše přikyvuje a chechtá se, až je z toho veronique na skypu na nervy:)))

 21. verča si muže poslechnout ďábelský smích (porad skypujem:)) nemůžu se dočkat až to vypukne:))) odstranila sem pár povídek tak mám víc "prostoru":)))))

 22. Hey mě se to líbí =) Hodně líbí =) Skvělí =) Je to hodně skvělý =) Super!! Já prostě miluju Sevíka =) Nejlepší jsou ty jeho kecy =) ''ženské!!'', ''ženská bláznivá!!'', ''si praštěná ženská??'' No je to úžasný =))) Sevík je nejnejnejnej!!! =))

 23. Tak to super 🙂 Hlavně se mi líbily naturálie… :)))))))))) to mě dostalo, ještě jsem si tak trochu představila, jak na něj zamrká… :))))) fakt boží 🙂

  Sice se mi při čtení krapýtek vybavilo 2000 let zpátky… asi proto, že je to v podobném duchu. Ale rozhodně to nemyslím špatně, protože takový povídky se mi líbí, hlavně když je tam Sevík :)))

 24. Seš v soutěžy o nejhoršýý blogýsek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A mislíme že máš opravdu velikou šnancy vihrát. Tak si plsky zháněj hlasi. Dostaneš cool ceny emo. Na tvůj blogís. Pýšeme sy tvoji adresu a vrzui se ti ozveme jaks dopadla. Hodně štěstí. Ale mislíme žeti ho nepotřebuješ. Syrki.

 25. Seš v soutěžy o nejhoršýý blogýsek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A mislíme že máš opravdu velikou šnancy vihrát. Tak si plsky zháněj hlasi. Dostaneš cool ceny emo. Na tvůj blogís. Pýšeme sy tvoji adresu a vrzui se ti ozveme jaks dopadla. Hodně štěstí. Ale mislíme žeti ho nepotřebuješ. Syrk

 26. Seš v soutěžy o nejhoršýý blogýsek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A mislíme že máš opravdu velikou šnancy vihrát. Tak si plsky zháněj hlasi. Dostaneš cool ceny emo. Na tvůj blogís. Pýšeme sy tvoji adresu a vrzui se ti ozveme jaks dopadla. Hodně štěstí. Ale mislíme žeti ho nepotřebuješ. Syrki.§l

 27. Já myslela že ten váš blog byla jenom byblá (a to hodně blbá) sranda, ne? Protože takhle blbej by snad nikdo bejt nemoh…..

 28. koukám,že jste rozjeli debatu na plné pecky:)))To abych se taky přidala:)))no…….nejprve jdu ale dopsat 10.kapitolu seventhu,ať mám od toho pokoj,a nikdo nečte:Žermagor a záhada růžových medvídků,1.kapitola:Jen tak z hecu 15+:))))

 29. blanch! takové zatajování skutečnosti!! a tak důležité! jak to, že nevíme, že mluvíš hadím jazykem?? *rozzlobeník*

  viz. ….Seventh horcrux…

  :))))

 30. Bolo to naozaj skvelé….zrejme to počúvaš/číťaš často, ale čo už:-) celú dobu som mala na tvári úsmev od ucha k uchu + nejaké výbuchy smiechu čo zapríčinilo že sa na mňa rodina pozerá ako na cvoka (ale každý musí prínášať nejaké obety čo?:)…inak máš naozaj pekné layouty, proste som rada že som našla (trochu oneskorene) tvoj blog…

 31. Teda Blanch 🙂 Díky týhle kapitole mám zase jednou nejen takovej ten děsně nadpřirozenej pocit ,že mě něco takovýho taky určitě jednou čeká :)) ,ale ještě jako bonus úsměv od oka k oku :))

 32. Hele, Blanko, mohla bys mi prozradit jak děláš v layoutech ty přechody ze záhlaví do stránky? Mě to vůbec nejde……

 33. uděláme zase mexickou vlnu, jako minule? vím, že opakovaný vtip už není vtipem, ale nadruhou stranu, chvály není nikdy dost :D takže začínám a kdo mi sem napíše něco jinýho než "MÁME RÁDI BLANCH" na toho pošle warrion argumenta!!

  takže

  MÁME RÁDI BLÁÁÁÁNCH!!

 34. Slavnostně přísahám, že jsem připraven (-a) ke každé (")špatnosti("): MÁME RÁDI BLANCH! MÁME RÁDI BLANCH! MÁME RÁDI BLANCH! MÁME RÁDI BLANCH! MÁME RÁDI BLANCH! MÁME RÁDI BLANCH! MÁME RÁDI BLANCH! MÁME RÁDI BLANCH! MÁME RÁDI BLANCH! MÁME RÁDI BLANCH! MÁME RÁDI BLANCH! MÁME RÁDI BLANCH! MÁME RÁDI BLANCH! MÁME RÁDI BLANCH! MÁME RÁDI BLANCH! odumřeli mi prsty.

 35. Přesně tak,Morgan,slavnostně pšísahám,že sjem připravena ke akždé špatnosti.

  LUMOS.

  MÁME RÁDI BLÁNCH.

  MÁM RÁDA BLÁNCH.

  VŠICHNI !!!!!!!

 36. muhehe… blanch z toho trefí, až to uvidí, hlavně po tom, jak minule psala ten traktát o tom,. že ji nemáme chválit :DD

  BLÁNCH JSI TAK ÚŽASNÁ! BLANCH TY MÁŠ PATENT NA DOKONALOST!

  MÁME RÁDI BLANCH!! :DDD

 37. Nosic,já vím,už jsem to říkala i předtím:))))že nás Blanch zabije,ale lepší,nechat se zabít od Blanch,než od Warr:)

  JSEŠ ÚŽASNÁ BLANCH

  MÁME RÁDI BLANCH

  MÁM RÁDA BLANCH

 38. je ale smutné, že tady zachraňujeme situaci jenom dva….. ostatní by se měli napravit!

  MÁME RÁDI BLANCH!

 39. oukej, du vám na pomoc vážení:

  MÁME RÁDI BLANCH!MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!MÁME RÁDI BLANCH!

  a stejně ji máme rádi i když nám za chvíli nadá 😉

 40. blanch náz zabije… a nebude chtít přidat kapitoly… :'(

  ale i přesto..

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

 41. Nesouhlasím:

  MÁME RÁDI BLANCH!!

  MÁME RÁDI BLANCH!!

  MÁME RÁDI BLANCH!!

  MÁME RÁDI BLANCH!!

  MÁME RÁDI BLANCH!!

  MÁME RÁDI BLANCH!!

  MÁME RÁDI BLANCH!!

  MÁME RÁDI BLANCH!!

  MÁME RÁDI BLANCH!!

  MÁME RÁDI BLANCH!!

  MÁME RÁDI BLANCH!!

  MÁME RÁDI BLANCH!!

  MÁME RÁDI BLANCH!!

  MÁME RÁDI BLANCH!!

  MÁME RÁDI BLANCH!!

  :oD

 42. Já se klidně nechám zabít, pod podmínkou že mi Blanka napíše nějakou krásnou povídku, která se bude číst na mim pohřbu :oD

 43. nadhena kapitola konecne daco pri com ked to citam si nemyslim ze som zvrhlik:o))

  ehmm inak co je to "V naturáliích?" tam kde severus hovori ze si tu sluzbicku uz niako vybere a katka mu na to hovori "V naturáliích?"

  aaaaaaa este aby som nezabudla tak sa pridavam

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

 44. MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  a kdo víckrát!

 45. BLANCH

  BLANCH

  BLANCH

  BLANCH

  BLANCH

  BLANCH

  BLANCH

  BLANCH

  BLANCH

  BLANCH

  BLANCH

  BLANCH

  BLANCH

  BLANCH

  BLANCH

  BLANCH

  BLANCH

  BLANCH

  BLANCH

  BLANCH

  MÁME TĚ RÁDI

  p.s. nezabij mě,Blanch:)já musím:)

 46. Renee. Lowe: chceš závodit?

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  Dáš víc?

 47. já dám:)

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  A Blanch ty,jenž ji mají rádí,nezabíjí(žejo Blanch?):)))))

 48. MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

 49. MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  takhle se spamuje, děvčata!! :DD

 50. MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  heh, to jo no, když to bereš takhle…………ale stejně je to ftipnýýý

 51. To je zkouška odvahy, čím víc toho napíšem, tím víc bude Blanka krvechtivá a bude chtít zabíjet……………. o ou :oD (doufám že nebude vážně naštvaná)

 52. Ále, já se Blanch nebojim.. já a Humřík jsme spokojeně zalezlí v Německu :D Ty se spíš boj warrionina argumenta, protože jsi napsala dva příspěvky bez "Máme rádi Blanch" :P))

  MÁME RÁDI BLANCH!

 53. oou

  MÁME RÁDI BLANCH!

  no ale předtim sem napsala dva metry, a mimochodem co to vlestně je to warrionina argumenta???

  To je nějaký kouzlo??????? :oD

 54. co vy… vy můžete být v klidu. ale já se mám pristi tyden sejit s blanch:D napište mi na parte – Vini, vidi, fugy což ovsem nebude pravda:D ou snad neco do bambusu nedá… doufám, že nemají doma myši ani jedy na ně… ou….

  a aby se neřeklo: MÁME RÁDI BLANCH!

 55. áále, i Blanch se dá utéct :D Blanch neni všemocná!! (doufám…..)

  warrionin argument je domácí mazlíček, co jí občanky a přísedící u maturit :D

  Mááme rádi blanch!

 56. jůůů! BIG soutěž o nej blogís! Tak to je náářez, to abych šel vyrobit nějaký dollzky do foroty 😛

  Máme rádi Blanch!!

 57. já prásknu všechno :oD

  p.s. MÁME RÁÁÁÁDI BLÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁNCH. padon, má tam být krátké : MÁME RÁDI BLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANCH!

 58. teda Blanch buť šlehlo, jak se na to podívala, anebo ji sežral argument… v těhle hodinách se tu obvykle zdržuje, ne?

  MÁÁÁME RÁÁÁÁDI  BLAAAAAAAAANCH!!

 59. MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  musim eště?

 60. Aby se neřeklo (Ale nevadí mi to):

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDÍ BLANCH!

  JÁ MAM RÁDA BLANCH! (BEZ LEGRACE) :D

  Skvělá kapča… trochu…  sladká, ale přesto skvělá… Kdy bude pokračování?

  MÁME RÁDI BLAAAAAAAAAAAAAAAANCH!!!!!!!

 61. že bych se přidala taky??? tak jo xDDD ať má Blanch radost =DDD

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  ufff… doufám, že to bude stačit;))) myslíme to upřímně!!!! všichni do jednoho!!! Blanch? až nás budeš všechny vraždit, napiš prosím něco na počest masového pohřbu, ať je alespoň na tom funuse veselo =DD kuju xDD

 62. … oukej, proč se nepřidat =)…MÁME RÁDI BLANCH! ;-) … ovšem měla bych tě ještě radši, kdybys uveřejnila třetí kapitolu… %-)

 63. MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  CHCEME DALSI KAPITOLU!

  CHCEME DALSI KAPITOLU!

  CHCEME DALSI KAPITOLU!

  CHCEME DALSI KAPITOLU!

  CHCEME DALSI KAPITOLU!

  CHCEME DALSI KAPITOLU!

  CHCEME DALSI KAPITOLU!

  CHCEME DALSI KAPITOLU!

  CHCEME DALSI KAPITOLU!

  CHCEME DALSI KAPITOLU!

  CHCEME DALSI KAPITOLU!

  CHCEME DALSI KAPITOLU!

  CHCEME DALSI KAPITOLU!

  CHCEME DALSI KAPITOLU!

  CHCEME DALSI KAPITOLU!

  CHCEME DALSI KAPITOLU!

  CHCEME DALSI KAPITOLU!

  CHCEME DALSI KAPITOLU!

  CHCEME DALSI KAPITOLU!

  CHCEME DALSI KAPITOLU!

  CHCEME DALSI KAPITOLU!

  CHCEME DALSI KAPITOLU!

  CHCEME DALSI KAPITOLU!

  CHCEME DALSI KAPITOLU!

  CHCEME DALSI KAPITOLU!

  CHCEME DALSI KAPITOLU!

 64. MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  BLANCH NÁS NEMÁ RÁDA páč kdyby měla tak by nm ěco řekla… třeba nás i někam pošle, ne? :)))

 65. asi ano… :((

  BLANCH NAS NEMA RADA?!

  BLANCH NAS NEMA RADA?!

  BLANCH NAS NEMA RADA?!

  BLANCH NAS NEMA RADA?!

  BLANCH NAS NEMA RADA?!

  BLANCH NAS NEMA RADA?!

  BLANCH NAS NEMA RADA?!

  BLANCH NAS NEMA RADA?!

  BLANCH NAS NEMA RADA?!

  BLANCH NAS NEMA RADA?!

  BLANCH NAS NEMA RADA?!

  BLANCH NAS NEMA RADA?!

  BLANCH NAS NEMA RADA?!

  BLANCH NAS NEMA RADA?!

  BLANCH NAS NEMA RADA?!

  BLANCH NAS NEMA RADA?!

 66. MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

 67. tak sa pridam aj dnes:o)))

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  ehmm este mi nikdo neodpovedal na otazku:o(

 68. niako ma to chytilo tak este raz:o))

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  dufam ze nemate pravdu a nova kapca bude….

 69. Super!! Ale chtělo by to další kapču…Já povídky se Severusem moc nemusim, ale tohle je proste bomba!!

  A proto se přidávám:

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  A s další kapitolkou si pls pospěš, jsem děsně netrpělivá!!Šup, šup, šup!! :o)

 70. emjanine: Nemusíš??? Cože??? Sevík je přece borec!!! Nevim jak ho lidi můžou nenávidět =) Já ho miluju =) Od jeho mastnejch vlasů po jeho…. Od vlasů až po ty neuvěřitelně borecký kecy=)))) Miluju ho jako šprta zažranýho do černý magie. Ten jeho křivej nos. Chování borecký lovecký =) Chudinka moje… Jako pioberty mám ráda, ale klesaj u mě… Jako jsou to tyrani!!!! Fakani malý!!! Ae Sirky je taky kanec žejo??? =DDDDD

 71. … ten křivej noc ovšem jasně vede ;-)

  … taky jsem nejdřív žrala poberty, propagovala Blanchino heslo Sirius na hrad, ale teď vede jasně Sevie…

  p.s.: MÁME RÁDI BLANCH!

 72. LUCKILY: kdo je Sirky? sirky Solo Sušice??

  Mám rád Blanch? (kdo viděl Zprávaře? :"Jsem Ron Burgundy??")

 73. TY WOLE!

  Já jsem se lekla..co to tu je? :))))))) JÁ VÁS MÁM TAKY RÁDA…:)) Čék tu dva dny není a taková spoušť 🙂 Nosici, to si vyžereš, ty provokatére stará :))))

  Geri tak to se přiznám, že by mě ani trošku nenapadlo…mně teda Aydřino 2000 let přijde úplně jiné…a to úplně ve všem 🙂 Navíc nemám tolik vtipu jako ona…v čem ti to připomíná? Já to tam nějak nemůžu najít 🙂 A díky, žes mi připomněla Aydru, musím si ji zase někdy jít přečíst, skončila jsem někde u 12. kapitoly nebo kde :)))

  Tak naturálie..taky by mu mohla nasrat na hlavu, že jo :)) To jsou taky naturálie :)))

 74. Blanch: Máme tě rádi Blanch :PPP

  Hele k těm naturáliím… nevim proč ze snapea děláš hitlera … přecejen s těmi exkrementy vyznívá původní smysl dosti perverzně :D

 75. Blanch: s tou Aydrou sem to nemyslela nějak jako moc, prostě se mi ta povídka vybavila. Snad s tím otravováním Sevíka? Já nevím :)))

  Naturálie jak naturálie, každopádně to bylo skvělý, moc mě to pobavilo :)))))

  Já mám takový pocit, že si o prázdninách udělám čas a přečtu si tu Aydru znovu celou od začátku :)))))

 76. Nosici :))))) Máš štěstí, že ti rozumím, jinak bych na tebe asi hleděla jako vůl 🙂 Teda spíš bych tě tak četla :))) Ale kdybys to neřekl, tak by mě to nenapadlo, a pak, že já jsem perverzní :)))))

  Geri jo takhle…no tak to asi jo no, i když je to z jiného důvodu, ale když mi to teď tak říkáš, tak máš asi pravdu…já u toho moc nemyslela, jsem psala, jak mi jela ruka :))

  Já Aydru nějak přestala číst, když jsem začala aktivně psát slash a aktivně ho začala číst…

 77. Blanch: ne v pohodě, jen tak klidně piš dál, je to skvělý 🙂 A co, já bych Sevíka taky asi otravovala, možná ne tak moc, bo jsem stydlivá, ale určitě bych se s ním snažila nějak seznámit :))))) Akorát by bylo horší, že já bych nešla do Zmijozela, ale nejspíš do Mrzimoru :))))

 78. já jsem ale nezačal kombinovat dva různé výzamy, jejichž spojením znikl jeden nový a opravdu ohavný :D

 79. já jsem ale nezačal kombinovat dva různé výzamy, jejichž spojením vznikl jeden nový a opravdu ohavný :D

 80. Já je nekombinovala, vznikly nezávisle na sobě 🙂 Jen s použitím stejného významu… :))

  Geri já ti ani nevím, kam bych šla..já i věřím tomu, že ten Zmijozel by na mě padl 🙂

 81. hele blanch, mělas tu nabídku (asi o sto miliónů "máme rádi blanchů" výše)¨, aby ses přihlásila do soutěže o nej blogís! co ty nato? do toho jdeš, ne? vyhraješ diplomek! notááák! Blánch ,enech se prosit, my ti vyrobíme dollzky 😛

 82. Ajjo heh..ty nevíš, co přijde :)))

  Nosici myslíš na Syrkách? Jo, tam jsem se přihlásila :)))) Nemůžu holky zklamat, ony se tak hezky přetvařují 🙂

  :)) Nosici, ty by sis měl normálně založit vlastní blog :))) Nějaký provokatérský :)))) Z recese 🙂

 83. šmarjá syrky jsem si nevšim.. já jsem myslel soňu  (kom. č. 81)… BIG soutěž o nej blogís!!

  možná udělám blog o péči o humry 😛

 84. zase si nemysli, že máš bůhvíco… pozadí se neleskne, nemáš tu takový ty obrovský myši, ani fotky justina timberlakea… žádnej tokio hotel… nic… je to tu fakt… fakt trapný :D co já tu vůbec dělám?? :DD

 85. Nosici no to je pravda no :))) Bych to projela na celé čáře.. a žádný dollzky tu nemám a žádné blesovky a diplomky :))

  Ještě si zapomněl nějakého Rickyho Martina…kdysi asi Lunetic…no a nemám tu žádného Rosického ani Baroše….to je hrozně trapný…

 86. blááánch, je to tu fakt trapný. fakt hodně…. ˇa ty seš taky trošku mimo s moderními trendy… lunetic?? ani náhodou, teď jedniě Gwen Stephani, Tokio Hotel a US5! (deštivé dny trávím projížděním dívčích blogíšků a zanecháváním sžíravých komentářů :D)

 87. To vím, ale Lunetic jsem prostě musela zmínit :)) Vzpomínám si an tu vřavu… na základce..všichni měli  všechny jejich alba, kazety, cdčka, trička, pohlednice, plakáty.jen jjá jsem neměla nic a když se mě někdo zeptal, co poslouchám, odvětila jsem, že Linkin park, Kabát a Landu..no byla jsem hrozěn trapná s tím :))))) Dodneška nemám na kazetě jedinou písničku Lunetic..nic :))))) Ale musím přiznat, že jedna se mi od nich líbila….

  A jsem trapná, nj…holt se s tím už asi budu muset smířit…

  Proztě múj blogýs asy nemá šancy, to je stražně deprymujýcý…

 88. CHCETE SI VYDĚLAT MOC PRACHŮ ZKUSTE ŠTĚSTÍ A POŠLETE SMS A VYHRAJTE 50 000 KČ.

  STAČÍ JEN POSLAT 1 SMS A STE NA 50% V BALÍKU!!!!!!!

  Pošli "GO 7751205" na tel. číslo 9030950 a obdržíš sms o tvé výhře nebo prohře

 89. Absolutně super!!!Úžasný, dokonalý, vtipný, ironický atd.

  Zkrátka a dobře absolutní špice!!!Fakt dokonalý!!!

  Ale jestli můžu radit, tak by to chtělo další kapču, protože jinak by tě mohl ěkdo zažalovat za týrání živích ososb!!!!!:-)))))))))

  Ne vážně, kdypak bude další???

 90. PrOsTě Qůl bLoGýs a ůpLně nEy a qůLácQí A SuPrOwí a nEy a eMo pRoStě mAcHeRsQeY BlOgýS A úPa nEy nEy *MUUUUCK*

  Theonir: jen žalujte :)))

 91. Ahojkyys byla sežrána argumentem… prý málo šťavnatá, má někdo zájem být moučník?

  Nosici, založ blog….. já kwůli tobě budu zakládat bleskowky…. bo ten blog bude určo upa úžasnééj…. a přečti si můj poslední komentář u první kapitoly HnN, je na tebe a štve mě, že nereaguješ :)))))

  Jo a:

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

 92. hehe, msím uznat, že tvé spisovatelské schopnosti se rozvinuly natolik, že už se nemůžou zkoršit, což je dobré. Musím říct, že si mě hodně moc potěšila touhle kapitolou a zvlášť lovením Snapíka. ♥ Takže honem další, ať mají mé oči co číst a ať mají inspiraci 🙂

 93. A víš co Blanch???My tě nebudem žalovat, ale vymyslíme něco co tě požene hoooodně rychle ke kompu a budeš psát jak smyslů zbavená!!!

  Jenom mě teď nic nenapadá…

  Ale neboj, já na něco přijdu…

  Už to mám!!!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BALNCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BALNCH!

  MÁME RÁDI BALNCH!

  MÁME RÁDI BALNCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI¨BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  MÁME RÁDI BLANCH!

  ha a máš to!!!

  máš tu PŘESNĚ!!! 100 řádků máme rádi blanch!

 94. Dobře fajn tak já to nechám na tobě!!!Piš si jak rychle uznáš za vhodný, jo???

  Ale mysli přitom na nás jak trpíme a voláme na linku bezpečí a tam nám pořád do kola opakujou, že máme bejt trpělivý a doufat, ale hlavně, že nemáme páchat sebevraždu, bo sme eště mladý a blbý:-))))))

 95. No tak Blanch my víme, že tě baví nás týrat, ale zkus se vžít do naší situace!!!

  Vždyť my sme na tom závislí!!!:-)

  PROSÍM, PROSÍM, PROSÍM!!!

 96. Krása! Teprv teď jsem se dokopala k dočtení téhle kapitoly a vůbec mě to nemrzí :o) * mám zkrácenou dobu čekání :o)))) * Moc, moc, ale vážně moc se těším na další :o)

 97. Neštvete mě, já to teď myslím vážně..

  Já asi celé dny sedím u počítače a nic jiného nemám na práci…

 98. To je super. Teda Blanch,ty seš…..úžasná.

  Doufám,že bude další kapča, a já bych se k těm řádkům klíďo  taky přidala,tohle je vážně skvělý. :o)))

 99. hmm já chcu další díleček prosím smutně koukám :))) píšeš o sevíkovi bezvadně pamatuju na první povídku o něm, co jsem u tebe četla: Jak zatočit se Severusem Snapem, bylo to boží ale tohle snad ještě lepší :))) až budeš mít čásek tak napiš další nemůžu se dočkat!!!

 100. To vypadá zajímavě;-) Těším se na pokračování, píšeš fakt dobrý povídky!!!

  Tak sem rychle hoď pokračování, než začnu slintat na klávesnici :o)))

  Fakt píšeš good story!!!

 101. Ahojky Blanch,

  hele myslíš, že bych se tě mohla na něco zeptat?

  Nedávno jsem se dívala na film Jana Eyrová, a docela mě zarazilo, že tam je taky jedna Blanch, tak jsem si řekla, že se tě musim zeptat jestli je to úmysl a nebo jenom shoda jmen???

  P.S:Jestli jsem tě jakkoli urazila nebo naštvala, tak mě to fakt mrzí!!!:-(

  Doufám, že ne, ale u lidí, který neznám se mi to stává často, takže já se radši vždycky dopředu omluvim :-)))))

 102. Ten film jsem v životě neviděla, bohužel 🙂

  Já jsem Blanch, protože se jmenuju Blanka.. a v mnoha jazycích je Blanch a různé obdoby prostě Blanka…hlavně v AJ…:) Nemá to co dočinění s jakýmikoliv postavami…

  Ne, vůbec si mě neurazila, není proč 🙂

 103. Ahojky Blanch, kdy přihodíš pokračování???

  Já ty Snapovský povídky prostě žeru, ty jsou u mně vždycky na prvním místě:o)))))

  Písni další kapču;-)

 104. Nazdárek, já už chici tak y pokračován. Jsem fakt zvědavá, co bude chtít Severus na oplátku :o)

  Doufám, že pokračování bude brzo, mocky se těším;-)))

 105. blanch …to byla supel kapitolka tesim se na dasi pokracovani doufam ze bude co nejdriv uz se tesim:-P

 106. BLANCH … Nehci tě nějak moc rozrušit, ALE za jak dlouho to bude ??? Jako neber to nějak : KDY TO UŽ KONEČNĚ BUDE??, Nebo něco tak … ale bude to do Vánoc ?? díky

 107. Blanch prosím, prosím písni další kapitolku!

  Už z toho bůbnu, jak dlouho na ni čekám!

  Normálně se mi o tom i zdá!:-)))

  PROSIM, PROSIM, PROSIM!:-)

 108. Další díllll!!!!!

  Ale honem..je to úplně suprrr!!!!:o)

  Jejky..jsem zabouchlá do severuse..OMG-..♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..