16. kapitola – Sklepení

Zde je dnešní slibovaná kapitola. Určitě tam bude zase hromada chyb, já už to fakt neřeším. Stejně to pak budu znovu opravovat, takže dneska to v rychlosti sem hážu, ať své slovo splním.

Zbývaly poslední dva týdny do konce roku a zhruba deset dní do zkoušek OVCE a NKÚ.
Ginny teď veškerý čas trávila se Severusem Ve dne se pilně učili a po nocích se věnovali jen a jen sobě. Nezaujatý pozorovatel by si nevšiml letmých pohledů, dotyků nohou pod stolem, něžného nenápadného hlazení po rukou, když úplně náhodou obraceli stránku ve stejné knize, když se společně učili.
Dohodli se, že nikomu není nic do jejich vztahu, a tak nebudou na veřejnosti dávat nic najevo a budou se chovat stejně jako dříve, když spolu dělali úkol do obrany proti černé magii a budou se tvářit, že je pojí jen vzájemné přátelství a respekt. Jednak proto, že se s tím nechtěli chlubit a nechtěli ještě více rozezlívat vztahy mezi Zmijozelem a Nebelvírem a nechtěli tak každému něco dokazovat a druhak proto, aby Záškodníci něco proti nim nepodnikli. Hlavně Sirius, který si všimnul frekvence jejich společných chvilek a schůzek a jenž na Ginny naprosto okatě žárlil a jí bylo jasné, že určitě něco chystá, protože takový pohled, to nebylo pro nic za nic, zvlášť, když patřil samotnému Siriusi Blackovi.
„Je pozdě, nebude ti vadit, když už půjdu na kolej? Jsem za těch několik posledních dní naprosto vyčerpaný. Vždycky proklábosíme celou noc, už nevím, co je to spánek a ve své posteli jsem nebyl, ani nepamatuji,“ promnul si Severus oči. „Slibuji, že ti to zase vynahradím,“ usmál se, dokonce přirozeně a naprosto nesnapeovsky. Začínal si na to pomalu zvykat.
„Jasně,“ zachichotala se dívka, „máš svůj vlastní rozum. Nejsem tvá matka, abych ti něco dovolovala, nemusíš se mě ptát na souhlas.“
„Děkuji,“ letmo se dotkl její ruky, rozhlédnul se kolem a jelikož nikoho neviděl, vlepil své dívce drobnou pusu na rty.
„Dobrou noc, Ginny. Ještě budeme mít celé léto a po škole bude času spousta,“ popadl své věci a loudavým krokem s lítostí v očích, že opouští svou milou, si to šmároval do sklepení, rovnou do své dlouze neobydlované postele.
„V tom se právě pleteš,“ vzdychla poraženě Ginny tak, aby ji neslyšel. Stejně už byl od ní dost daleko. Obrátila se, že půjde a svou kolej, když v tom uviděla, jak se podél schodů mihla obrovská krysa a mířila do sklepních prostor. Polekaně pískla a s rychlým tlukotem srdce vyběhla schody, aby od ní byla co nejdál. Byla škaredá. Šedá střapatá srst jí čněla do všech stran, byla menší, ale tam, kde jí scházelo na velikosti, tam ji přibývalo na objemu. Vůbec to Ginny neudivilo, zdejší bradavické krysy se musely mít jako princezny na hrášku. Jedna vypasená krysa toho byla důkazem.
Když už Ginny byla v severní věži, těsně před portrétem Buclaté dámy, dveře do nebelvírské koleje se otevřely. Nevěděla, co jí to popadlo, ale jako by něco tušila. Nějaký malér. Ihned zaskočila za nejbližší sloup a sledovala, co se bude dít. Otvor se sice otevřel, ale skrze něj nikdo neprošel. Chvíli si myslela, že blouzní, ale o pár momentů později zaslechla hlasy.
„Je mi jedno, co si myslí Remus, prostě si to zaslouží!“ mínil první hlas.
„Jsem s tebou, Tichošlápku,“ zazněl druhý a zrzavá dívka v něm rozpoznala Jamese Pottera.
`Neviditelný plášť,´ docvaklo ihned Ginny, ale něco jí nesedělo. Kde je Petr? Ten přece vždycky byl s nimi, když se něco dělo. U Remuse chápala, proč asi s nimi není, neschvaloval totiž všechny jejich lumpárny. Ale Petr? Ten se připletl, kde mohl. Kdo ví, třeba je to dnes jen Black-Potterovic akce.
„Doufám, že nám ho Červíček zdržel,“ smál se pobaveně Sirius, kterého sice Ginny neviděla, ale ihned jej poznala.
A v ten moment pochopila, oč tu vlastně běží.
„PRAŠIVKA!“ vykřikla tiše, sama pro sebe a vzpomněla si na krysu, kterou před sklepením míjela. „To nebyla ledajaká tlustá krysa, to byl Petr!“ vydedukovala hněvivě a hned, jakmile se jí z doslechu ztratily hlasy dvou Záškodníků, vyběhla do chodby a pokusila se jinou cestou co nejrychleji dostat k Severovi, aby zabránila tomu neštěstí.
Schody brala po dvou, div sotva dýchala. Když byla téměř před sklepením, patro nad ním, točité pohyblivé schody se zasekly a nechtěly se hnout. Jako by snad tušily, kam Ginny míří a na truc jí v tom chtěly zabránit a znepříjemnit ji celou situaci.
„Ne, sakra, teď ne!!“ dupla nohou do jednoho schodu, zadunělo to v protestní odpověď, nic se nestalo.
„Prosím,“ žadonila, „nemám čas. Severus už dávno může být v ohrožení. Nechápu, jak mohli vědět, že už Severus šel… Sakra, Petr nás snad špehoval. Ne, to ne. Ale…je to jediná možnost. Ten prevít nás vážně šmíroval. To mezi sebou ti čtyři mají nějaké tajné signály? Jak to ti dva mohli tak rychle vědět, že Petr následuje Severuse do sklepení? Bože,“ spráskla rukama, „hni se,“ zaryčela hystericky a v ten moment se schody pohnuly a ona tak mohla konečně pokračovat v cestě.
Běžela tak, jak ještě snad nikdy v životě neběžela. Těsně minula brnění, div se nerozletělo na kusy.
Když zrovna seskočila na kamenné schody, které vedly do sklepních komnat a učeben, znovu zaslechla hlasy. Tentokrát mnohem intenzivněji a zněly velice rozezleně.
„Cos mu provedl, Snape! Jimmy, kamaráde, dokážeš vstát?“
Když zrovna Petr napřahoval na Zmijozeláka hůlku, aby na něj seslal nějakou kletbu, vpadla tam Ginny.
Expeliarmus,“ křikla míříc na Petra Pettigrewa a jeho hůlka vylétla do vzduchu a ona ji chytila do druhé ruky.
„Ginny!“ křikli Severus a Sirius dohromady, načež se na sebe ošklivě zakabonili.
„Co tu děláš?“ dostal ze sebe James ležící na zemi, popadaje se za břicho.
„Každý blb si dá dohromady, že dvě a dvě jsou čtyři, Dvanácteráku,“ oslovila jej jeho přezdívkou, aby pochopil, že jejich tajemství pro ni není tajemstvím.
„Jak…“
„To je jedno,“ přistoupila k nim blíž a všechny, kromě Severuse, si změřila nenávistným pohledem, kterému by mohl závidět i samotný Lucius Malfoy či snad samotný, teď už mrtvý, lord Voldemort. „Překvapujete mě. Ty, Petře,“ otočila se na chlapce s pískovitě žlutými vlasy a píchla ho prstem do prsou, „jsi mi odporný. Jsi nechutný slídil a práskač. Kdybych to byla zjistila dřív, teprve bys poznal, co je to rozzuřená Ginevra We..Grangerová! Ale já jsem tě přistihla teprve dnes!“ téměř křičela.
„A ty,“ ukázala dále prstem na Jamese, který měl brýle posunuté až a špičku nosu a jeho zpýřené vlasy mu trčely ještě mnohem více, než dříve. Rukáv měl roztržený a ze rtu mu tekl pramínek krve, ale jinak byl v pořádku. „Sama se divím Lily, jak může chodit s takovým lhářem, dal jsi ji slib, slovo, Jamesi. Slib, který teď porušuješ. Ale předpokládám, že o tom neví. Neví, že si zradil to, na čem jste založili váš vztah. Říkal si, že už nikdy na Severuse nevztáhneš ruku a přestaneš na všechny metat kletby. Říkala mi to! Už ti nikdy neuvěřím ani nos mezi dioptriemi,“ obočí měla stažené a tváře rudé vzteky. James se šokovaně přikrčil ještě více k zemi a ani nedutal. „A teď, pánové,“ pokračovala ryšavá studentka, „pokud byste laskavě dovolili, potřebovala bych si promluvit se ctěným panem Siriusem z rodu prohnilých Blacků!“
Všichni čtyři chlapci mlčeli a zaujatě dívku pozorovali.
„Ale,“ zazněl po chvíli jediný mladík, kterého se její rozlícení netýkalo.
„Teď ne, Severusi, promiň, ale tohle je více než nutné. Nezlob se na mě. Už jsme se rozloučili, běž spát. Tady pánové mě se Siriusem zanechají samotě a kdybys byl tak laskav,“ její pohled zjihl. Přistoupila k němu blíže a přede všemi ho láskyplně políbila na rty. Strnul. „Teď už je to jedno,“ zašeptala mu do ucha, „oni už to dávno vědí. Šmírovali nás!“
Mladík s hákovitým nosem naštvaně stáhl obočí do vodorovné linie a už už se chtěl pustit do další rvačky, ale Ginny jej zastavila. „Severusi, ne, prosím. Nech nás. Vyřeším to. Věříš mi snad, nebo ne?“
„Samozřejmě, že ti věřím,“ odpověděl dotčeně. Otočil se na podpatku, „uvidíme se zítra,“ vlepil Ginny něžný polibek na rty a odešel, ponechaje svou dívku a Záškodníky o samotě.
„Vy dva,“ oslovila Petra a Jamese, „zmizte mi z očí!“
Obtloustlý Nebelvířan nečekal ani minutu, ihned si pospíšil z místa činu. James se ohlédl na svého zbylého kamaráda a čekal, jak zareaguje, absolutně ignoruje Ginny a její rozkaz. Jemu přece nikdo rozkazovat nebude a žádné holky se nikdy nebál, teď to rozhodně nebude měnit. I když, v sázce toho bylo víc. Na druhou stranu, Ginny Grangerová byla dobrá kamarádka jeho vysněné a milující Lily. Po dnešku by ji všechno mohla říct.
„Jen běž, Jimmy,“ dal Sirius svému kolegovi ruku na rameno a bodře přikývnul, jako by snad svému nohsledovi dával povolení.
James se ještě při odchodu otočil na zrzavou slečnu, kaje se ze svých činů .“Řekneš to Lily?“
Ginny změkla pod jeho zpytavým pohledem, který jasně dával najevo, že je mu to přece jenom líto.
„Mám Lily ráda a nikdy bych jí záměrně neublížila. A když neděláš něco, co se mi nelíbí, mám občas ráda i tebe,“ zkřivila pobaveně rty.
„Díky Gin, vážím si toho,“ přikývnul. Posunul si brýle ke kořeni nosu, utřel si poslední zbytky krve okolo úst a usmál se.
„A teď mazej,“ opáčila a obrýlený chlapec ochotně znovu přikývnul.
„Díky,“ procedila klidně přes rty a pedagogicky se otočila na Siriuse čekajícího pořádný výprask.
Ten však svůj mírný strach nedal vůbec najevo a dál se tvářil navýsost hrdě.
„Zklamal si mě,“ začala svůj monolog Ginny, „nemyslím tím teď tvou zradu. Vím, že podíl viny jsem na tom měla i já. Ale vždycky jsem si myslela, že jsi inteligentní a v rámci možností i rozumný člověk. Jsi dospělý, ale chováš se jako děcko, kterému ukradli cucavé bonbóny. Chováš se jako pitomec, jako by ti všechno patřilo. Nikdy jsem od tebe nečekala, že klesneš tak nízko. Vlastně, přiznám se – čekala. Vím, jaký jsi a doufala jsem, že se ve svých dohadech pletu, že protentokrát se zachováš jako člověk z masa a kostí a necháš to plavat. Přece jenom, už je konec školy, teď se každý vrhneme do života dospělých, ale ty…“
„…ukradl mi tě,“ skočil jí do řeči.
„Nikdo ti nic neukradl, ty pitomče. Pohnojil sis to sám a nebudeme si nic namlouvat, náš vztah byl o ničem. Já jsem se Severusem nic neměla, když jsme spolu chodili. Neklapalo nám to, sám to víš. Já nechtěla nikam spěchat a ty jsi neměl zase trpělivost. Protipóly, vidíš to. Chtěla jsem se učit, OVCE jsou pro mě důležité a tys byl věčně otrávený. Počastoval si mě plno nelichotivými slovy, které dívku moc neokouzlí, ale spíš znechutí a poté, co jsme spolu skončili, si mě nechal špehovat, omezoval si mě, mou svobodu. Já nejsem tvůj domácí mazlíček, kterého musíš hlídat a starat se o něj. Nedokážeš si přiznat chybu a házíš ji na druhé. Na můj vkus žiješ moc bohémským způsobem. Život, který si nepřipouští problémy a dělá, že žádné nejsou. Život, který je mi cizí. Já jsem realista a romantik. Sice si občas měl slabé chvilky, ale většinu času už ses pak choval jako sexuchtivý dobytek, Siriusi. Zezačátku to bylo pěkné, snažil ses, ale po měsíci, snad po dvou už to nebyl kluk, kterého jsem si oblíbila. Ta, která snad po tobě tajně touží, pozná, jaký doopravdy jsi, když tě konečně má a její touha namístě přejde.
Já po tobě nikdy tolik netoužila, přiznávám, ale uvědomila jsem si to až se Severusem,“ najednou jako by to byla pravda stará věky, si Ginny uvědomila, proč to všechno vlastně dělala a proč se nedokázala vžít do své role – dívky Siriuse Blacka. Spolu s jejím monologem si všechno uvědomovala.
„Konečně jsem šťastná tak, jak jsem dlouho nebyla, i když už mi to štěstí asi nepotrvá dlouho,“ špitla tiše, spíše pro sebe, doufajíc, že poslední větu Sirius neslyšel, „ale ty mi to nechceš přát,“ zvýšila hlas. „Nejde o to, že nemáš rád Severuse, ale pokud mě máš aspoň z desetiny rád, jak jsi mi vždycky tvrdil, nechal bys nás dva na pokoji, aspoň kvůli mně. Jenže takto daleko tvé zpomalené myšlení a možnosti zřejmě nesahají. Já nejsem tvůj majetek a Severus není tvůj fackovací panák. Nebude platit za tvé chyby a tvé vrtochy. Za chyby nás dvou!“
„Skončilas´?“ zeptal se Sirius ublíženě, snaže se to zakrýt falešným snobským tónem.
„Miluji ho!“ dodala rozhodně a Sirius se podél zdi sesunul na zem, vkládaje si tvář do dlaní.
„Takže už asi nemám šanci,“ špitl skrze dlaně.
„Ne, ani sebemenší. Omlouvám se.“
„To já za to můžu, moc jsem na tebe tlačil a čekal jsem něco víc, nakonec jsem to podělal,“ odkryl svou tvář a zahleděl se na Ginny přes skleněné oči. „Moc mě to mrzí. Vím, že už to nic neovlivní a nespraví, ale mohla bys mi odpustit moje pubertální činy?“ v jeho hlase byla zřetelná lítost.
Zrzka mu podala ruku a chápavě se na něj usmála. „Mohla,“ stále držíc jeho dlaň se sesunula vedle něj. „Měla jsem tě mnohem raději jako kamaráda, s nímž byla sranda. Jako přítel si mi lezl se svým vtipem krkem, protože tvé vtípky se staly osobními a já je více brala jako vztahující se na mě. Brala jsem je osobně.“
„Ještě jednou se omlouvám,“ dodal smutně černovlasý student nebelvírské koleje, „to jsem netušil. Co bys chtěla, jsem chlap. Chlapi, vyjímaje Náměsíčníka,“ zadrhnul se, ale Ginny mu dala najevo, že i tohle tajemství zná a že se nemá ptát, jak to zjistila, že k tomu prostě došla, „nejsou tak vnímaví jako ženy,“ pokračoval. „Mají mozek mezi nohama. Měla si mi to říct…“
„Ty věříš tomu, že by sis mé rady a prosby vzal k srdci?“ ozvala se pobaveně.
„Asi máš pravdu,“ vnímal ironii v jejím hlase a opřel se hlavou o zeď. Rozesmál se. „Ale jsem rád, že jsi mi to vyjasnila. Nechápal jsem, proč si byla tak odtažitá, proč si mě odmítala. Myslel jsem, že někoho máš. Věděl jsem, že jsou OVCE tak důležité, ale nechtěl jsem si připustit, že bys mě mohla nemilovat…“
„No jasně. Jak by to taky bylo možné, vždyť jsi Sirius Black, miláček všech žen,“ zavtipkovala.
„No právě,“ zareagoval hraně sebevědomě chlapec s očima barvy oblázkového kamení.
Oba dva se znovu rozesmáli.
„Měli bychom jít, moje kamarádko, je fakt pozdě, ještě nás najde Filch a na konec roku si vykoledujeme školní trest. Navíc už mě z té chladné země fakt bolí zadek,“ prohlásil Sirius, zvedaje se ze země a podávaje Ginny ruku, aby mohla vstát bez úhony.

„Souhlasím, čert nikdy nespí, zvlášť Filch a ta jeho opelichaná kočka s šestým smyslem,“ zareagovala a s úsměvy na rtech vykročili směrem k nejvyšší věži.

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

1 140 komentáře “16. kapitola – Sklepení

 1. No, možná už zítra…ještě nevím..další kapču mám jen napůl… takže už budu psát z místa…

 2. kapitol? Dvě :))) Brzy se budeme muset rozloučit..takže..chcete to vážně hned zítra..nebo chvilku počkáme? :))) Já nic neslibuji na zítřek, páč nevím, co zítra bude….

 3. supr!!!! svelý!!!! proste úzasný!!! Uz víš, kdy budeš mír další kapitolu??? Takhle nejak si to predstavuju. Snape chodí s Ginny… Jak jim to Ginevra nandala … O tom nevím co si mám myslet… Jo sprostě jsem strašně spokojená… :  )

 4. Pockej!!!!! To snad nemyslíš vázně??? Jenom dvě kapitoly??? Dej jich víc!!!!! Plosííííím!!!!  Myslíš ze se ti vejde zbytek krále do dvou kapitol??? :-§

 5. nemůžu si pomoci ale at se vyjádřim jakkoli tak to bude jen ztěží ukazovat na to jak skvěle pišeš….a jak úžasná tato kapitolka je a nejen tato, ale i ty předešlé a troufám si říct, že i ty další…a pokud si budu muset počkat na další kapitolku déle tak mi to vůbec nevadí…protože její kvalita to čekání vynahradí…

 6. LUCKY já už to mám sepsané v bodech a sto procentně vejde… a mělo jich být jen 16..měli byste se radovat, že to má o dvě kapitoly víc…. ono už toho děje moc nezbývá :))) Takže nemyslím, ale vím… :)))

 7. Nádhera. Blanch to se ti opravdu povedlo. Chci vědět, jak to skončí, aby oba…Severus a Giny žili šťastně až do smrti,ale zároveň chci, aby to neskončilo. 🙂 chjo. já jsem prostě na tohle ulítlá. jakmile je tam Severus, tak se neznám :))))

 8. a pokud mohu být tak směla a zeptat se…bude v (přepokládám že poslední) kapitolce Ginny v přítomnosti a ukáží se nějaké změny? nebo to končí tím že odejde z minulosti?…byla bych moc ráda kdyby se něco změnilo…ale jsem si vědoma že je to jen na tobě a na tom jak sis to sepsala do těch bodů

 9. (:-))-O= oooo no to je škoda že jich nebude víc ale stejnějsem strašně ráda že jsem narazila na tuhle stránku. Noooo vypadá to jako když jsem na tuhle stránku zavítala teprve nedávno ale jsem tady už dost dlouho. tak nic já padám dobrou noc!!!:o)

 10. Sher zeptat se klidně můžeš, už ses zeptala, ale to je všechno 🙂 nečekej odpověď :))

  LUC dobrou :))

 11. A co se týče vzhledu, tamten byl lepší, ale tohle taky není marný :-)), potíž je v tom mega-rámečku na komentáře, kterej trochu nešťastně posouvá menu

 12. Papriko ten předtím s emi nelíbil, proto ej tu tento… a ten ráměček byl i v tom předešlém vzhledu…

  nějak mě ten blog zase začíná zlobit, ať ho nastavuju, jak ho nastavuju..jde mi mimo menu i ten rámeček..

 13. Fim že za to nemůžeš a nejsi v tom sama, řešim obdobnej problém – mimochodem teď se menu pro jistotu posunulo někam příšerně daleko vpravo :-D

 14. mimochodem, teď menu maximálně zmizlo… hraju si s tím už tři hodiny!! Tři!!!! Debilní, zas*anej, poj*banej, pos*anej, kreténskej blog..už mě se*e a to maximálně… nic nemůže být tak, jak bych to chtěla já!!!! Až se pořádně naseru, seknu s tím…. nadobro…

  Ne a ne tam to menu zase naskočit…měním furt šablony jako debil, ale pořád nic…

 15. Já už vzteky modrám!! Vážně…už mě to tu sere…SERE! Nic proti vám, lidičky..ale tenhle kreténskej systém už mě vytáčí, jako dlouho nic…

 16. Taxem zjistila, že mi to dělá bordel jen v IE, v mozille to vypadá přesně tak, jak jsem to nastavila

 17. já už na to seru..ať si to vypadá jak chce, moje nervy za to platit nebudou…kašlu na to..nechávám to tak a mizím do věčných lovišť… začnu vkládat články bez perexů a bez odsazení…to totiž vzhled nemění..tak uvidím… chjo… tohle mě vyčerpalo..

  přeji dobrou noc/ráno

 18. blanch mohla by si mi poradit jak se můžu na fanfictionu zapsat jako autorka a pak tam psát svoje povídky.Prosím porad.

 19. skvělý!!!úžasnýa hlavně zajímavý!Nemůžu se dočkat pokračovnáí.Bude brzo?Jak tě vlastně napadl tak skvělej námět?Pikovej král je usper a hlavně se v něm pořád něco děje

 20. ten vzhled je mooooc hezký…..a ta kapitola taky neboj:) moc se ti povedla a já sem z toho stráááášně šťastná……. někdy bych si přála být tak předvídavá jako Ginn:)

 21. ty jo,je to drsný…mohlo by být pokračko,že sirius nezgebnul a poznal by ginny…to by bylo drsný..mimochodem,hezkej novej vzhled,chameleone;o)

 22. Jak tě znám Blanch, tak to skončí špatně. Ale to je jedno, hlavně že si ty tvoje povídky užívám.A ten tvůj vzhled, je bezva jen si trochu nemůžu zvyknout na pravo to okno, ale snad si na to zvyknu ale jinak je to bezva.:)))))

 23. Tak jsem tady zase!!! Blanch máš v úmyslu začít psát nějakou novou povídku??? Kam si říkala že to vlastně jedeš??? Jo, ten novej Dyzajn je sjupr!!! Všimla jsem si, že si hodně ve svých povídkách používáš něco jako: chováš se jako dítě kterému někdo vzal hračku (cucavé bonbony atd…):o)Perfekto patronum!!!!!!

 24. Blanch dej si na svoji stránku tabulku návštěvnosi. I když mám dojem že kdybys jí tam dala tak by praskla přeplněním.: 0 )

 25. no..je to fakt moc užasny!!!krasa-i ten novej vzhled…jak ses ptala jesi ty zbyvajici povidky přidat ted,nebo až pozdějc-řikam TED,ja totiž ve středu odjiždím…a moc chcu vedet jak to dopadne O:-) …diky..

 26. pokusila jsem se napsat krátkou jednorázovku, je moje první, tak bych byla ráda, kdybyste zašli ne můj blog a okomentovali ji, díky

 27. mnó super=) Ginnyn monolog mi sice přišel trochen ulítlej, ale jinak f poho=) akorát….se to blbě čte. Design nádhernej a krapínek nepraktickej=)

 28. Fakt naprosto skvělý! Ostatně jako vždy. Jsem ráda, že dala Ginny Siriusovi šanci aspoň jako kamarádovi… Ale fakt se děsim toho, jak to všechno skončí… Achjo… Tak šup sem s další kapčou! Nemůžu se dočkat! Je to krásný! :o)

 29. Tak blanch: konečně jsem si našla čas k tomu, abych ti napsala kometář… stihla jsem si přečíst všechny nověhší povídky už včera, nicméně jsem jaksi něměla čas ti k nim něco napsat…PK je úžasný… jsem strašně zvědavá, jak to dopadne… já doufám, že zůstane v Severusově době (tam kde je teď) a budou spolu mít spoustu dětiček s velým nosem a rudýma vlasama… ne, teď vážně… líbí se mi to, každa další kapitola vždy předčí mé očekávání, a na každou příští kapitolu se tím víc těším…fakt se mi to líbí, a jsem ráda, že se usmířila se Siriusem… nicméně teď fandím Sevíkovi… je to zlatíčko, i když jeho hrdosti dáváš pěkně zabrat…chudák, furt ho musí zachraňovat nějaká ženská… být na jeho místě(a být chlap) tak mi to pěkně zacvičí se sebedůvěrou, ale co se dá dělat… jasně a stručně, je to skvělý 🙂

 30. LUC zřejmě neznáš pojem blog..jde to poznat..sem nelze vložit tabulka návštěvnosti.. a na svých WEBOVÝCH stránkách ji mám:))) Ale tady tohle není stránka, je to blog..omezenej blog, kde nic nejde podle tvých představ…dává ti normy. Ale nechávám si na email zasílat statistiky..je to nechutně velké číslo a dodneška to nechápu :))

  Jinak….přesně řečeno, použila jsem to v posledních dvou kapitolách PK…nepoužívám to TAK často :))

  Cassev proboha, jak ti to mám vysvětlit, vždyť to tam máš jasně v odkazech…někde to tam na stránce je..jako zaregistruje se nebo tak…já s novým fanem moc nespolupracuji, už ani nevím, jak sjem se regla, ale mám dojem, že jsem tam byla automaticky, jelikož jsem byla v top10 na starém fanu… ehm…první…

  Ještě LUC …neříkala jsem, že někam jedu…já jsem jela 8. 9. a říkala jsem, že se vrátím 21.9. , to už je jaksi za námi…už nikam nemám v plánu jet. A nové kapitolovky… já jsem furt nedopsala Počátky Pobertů v Bradavicích, Třináctou komnatu a nedávno jsem načala Za soumraku krve… jinak ve složce mám další čtyři kapitolovky a ještě musím psát jednu kapitolovku na http://reb-and-blanch.blog.cz

  Gen nemůžu změnit písmo…zkoušela jsem různá písma přes front..bílá z toho vyšla nejlépe..kdybyh sem dala třeba červenou, bylo by to jako pěst na oko..holt si budete muset zvyknout, byla to výchozí možnost.

  Gen a ještě k PK…jeho hrdost je tam zmiňována…vždyť tam popisuji, že to s ním cloumá, je mu to proti srsti…on se nechal překecat Ginny po předešlé zkušenosti, kdy se kočkovali a už to nechtěl zažít znovu… jinak…já si nemyslím, že v mládí byl úplně tak stejný jako v dospělosti…vývojem musel dospět k takové zatrpklosti… láska člověka může změnit.. 🙂 Je to hnusná romantika, prostě se mi to hodí. Nechci se PK zabývat dalších deset kapitol jen tím, že budu popisovat, jak Sev odmítá Ginninu pomoc, jak je tvrdohlavej a hrdej apod. To je zase další zápletka, kterou jsem přeskočila 🙂

 31. asi máš pravdu s tím písmem… zkouším si to představit s jinou barvou, a tahle z mých představ asi taky vyšla nejlíp 🙂

  k PK… vím, že tam popisuješ jeho hrdost… a proto ho taky víc obdivuju, vím jak je pro Severuse hrdost důležítá. Někdy mu nezbývá nic jiného než ta hrdost. Jen tak v koutku doše doufám, že to bude happy end, a doufám, že se ten koutek duše, který je tím přesvědčený, nemýlí 🙂

 32. víš co je zajímavý? tobě to menu přeskakuje opačně než mě… když mám hlavní stranu, tak je divný, ale když mám nějakej článek zobrazený celý, tak je v pohodě, kdežto ty to máš, že hlavní strana=menu v pohodě, zobrazený článek=menu mimo :D chjo, ty prokletý blogy…co myslíš, kdo nás proklel?

 33. :)))))))

  Gen jj….ale přeskakuje :))) Já ho mám na opačný straně..ale dělá to stejný bordel… já si toho u tebe všimla 🙂

  Ale naším nastavením to není..hrála sjem si s tím vččera skoro čtyři hodiny, pozkoušela všechno možný, poměnila šablony..celý blog změnila a zase obnovila apod., ale nic..prostě mě to sralo.. a líp, než atkto to nešlo..zajímavé ale je, že v mozille to jde normálně.. a když nejsou u článků perexy a odsazení, tak to jde taky normálně :))) Nevím, co to má znamenat..

 34. blogáci si budou muset dát ruku na srdce a přiznat že někde udělali chybu!! 🙂 mě se zas pár dní menu nezobrazovalo vůbec, to jse na tom ještě dobře 😉

 35. Kapitola je úžasná (jsem na sebe hrdá, vymyslela jsem jiné slovo než sqělá :o) a Am má pravdu – design je nádhernej a nepraktickej :)))

 36. jsem z toho mimo… fakt je mi to divný… podle mě bude chyba někde na vyšších místech… prostě to zase pos*ali… přiznejme si to… taky jsem s tím zkoušela psí kusy, ale nic… pořád je to takhle mizerný… a štve mě to… v MF to vypadá přesně tak, jak jsem si to představovala… grrrrrr…. bych se vztekla…

 37. včera se mi už nechtěl psát komentík, bo jsem to četla těsně předtím, než jsem šla do hajan, takže to teď napravím :))

  Kapitolka byla pěkná, konečně si to se Siriusem vyříkali. Akorát se mi ten její monolog zdál trochu dlouhej 🙂 ale chápu, že musel, aby mu to všechno vypověděla.

  Vzhled je taky super, i když se mi moc líbil ten předešlý :))

 38. renee já ji nikde neudělala..zapomínáš, že já mám blog už nějaký rok a půl..já ho mám naučený do mrtě..znám každou drobnost, každou blbost..a včera jsem tomu věnovama max. času jako nikdy, abych na to přišla, pozměnila jsem všechno, co šlo, ale tohle…tohle není moje chyba! A navíc…už mám s blogem potíže delší dobu… proto jsem psala, že se nadobro přestěhuju na stránky a tohle mě jen dorazilo a přemluvilo..začnu s tím zase co nejdřív, abych s blogem skončila..

  Dokonce vlastním i blog poradnu..mám na to stránky..tohle není možné..zvláš´t, když tím trpí více blogů…více lidem to v poslední době blbne úplně stejně…že by NÁHODA? 🙂 Ne, žádnou ruku na srdce si dávat nebudu, protože moje svědomí je čisté… pozkoušela jsem všechno…veškeré nastavení, odkazy, změny šablon…změny rozměrů…i v photoshopu i na blogu..všechno..nic nepomohlo.

 39. souhlasím s Blanch. Moje znalosti blogu sice rozhodně nejsou tak obsáhlé, nicméně jsem zkusila to, na co jsem si troufla (nechci si smazat blog) a furt nic…

  Blanch se sice na stránky přestěhovat může, jenže já s nima ještě neumím natolik, abych se na ně s klidným svědomím mohla přestěhovat, takže mi ještě nějakou donu ten blog zůstane…a navíc mě baví dělat vzhled, a na web vzhled dělat neumím, takže mi nezbývá nic jiného, než blog…

 40. muhuhu dostala jsem se na net v lotssku, akorat tu nejsou hacky, takze nemuzu napsat, ze to bylo uzasnoucky :] ale perfetkni to bylo. mejte se, drazi mili, ja se tu z te anglictiny uz asi brzo zblaznim. :]

 41. blanch ja nemyslela ze ty za to muzes!! to ne! 🙂 termínem "blogáci" jsem myslela tvůrce blogu a vůbec ne tebe a ostatni vyuzivajici jeho sluzby 🙂 doufám že se na mě nezlobíš… je to moje chyba – špatně jsem se vyjádřila

  rebelka – měla sis sebou do lotysska pribalit svoji českou klavesnici :D

 42. Reb v Lotyšsku přece není jen angličtina, ne? :))) konverzuj :)))

  majda nebudu to přehánět..stačí jen občas 🙂 Ony to čtou i děti(dobře jim tak!) :)))

  renee jo tak, tak to se omlouvám….máš použít slovo admin, tomu rozumím líp :)))) *na vedení si sedajík*

 43. Cožee??? poslední kapitola??? Ježiši, umííráám :D…Hmmm, dobře, tohle bylo trochu přehnaný, ale fakt mi je to líto. Tuhle povídku sem milovala, miluju a budu milovat. Mě příjde jiná než ostatní romantický ff. Blanch, si prostě povídková bohyně :D. Jinak tě pojmenovat nedokážu…:D

  Chjo, furt mi leze na mozek ta poslední kapitola….Ehhh, pls!!! Sem jak malá, já to vím :D, ale prostě nemám ráda, když něco špatně končí!!!

  Njn, budu se muset se vším smíři, ALE NERADA :D…!!!

  Takže se tu všichni mějte!!!

 44. blanch- ja si prave nemohla vzpomenout jak se tem lidem to, nadáva 🙂 …eee jak se jim říká (jo, to bude přijatelnější slovo 🙂 !) goood night evrybody!

  joo, jeste si dovolim malej dotaz – je v nejaky knize HP zmineno jmeno Snapeova otce?  pisu kratsi povidku, matku vim ale na otcovo jmeno jsem jaxi nenarazila nemam vsechny dily..:'((((…díkuji *yep* 🙂

 45. Ahojky Blanch. Skvělá kapitola a ta předchozí taky. Prostě máš talent. Kdy sem hodíš další kapitolku/kapitolky? Jsem napjatá jak struna, jak tohle dopadne.

  Jo a abych nezapoměla, kdy mi pošleš toho Eragona?

 46. Řekne Ginny,Pobertům nebo Severusovy něco co tam dělá…že je všechny zná z budoucnosti…nebo alespoň to že je z budoucnosti..ba dokonce jim poví celou budoucnost?

 47. achojík BLanch kdy bude další kapitolak?vím že teĎ asi nemáš moc času…já zrovna taky ne tak to chápu….

 48. renee jo, je to někde na konci šestky…ale nevzpomenu si..určitě to ale bude na http://hp-lexicon.org

  Jo, Tobias…aha, už to někdo napsal 🙂

  Lebel já už ho poslala, ty ho ještě nemáš? Mimochodem, psala jsem ti email..přišel ti vůbec?

  Lucy nech se "překvapit" 🙂

  No, asi bude zítra :))) Trošku vás trápím, co? Ale měla jsem poslední dva dny co dělat..

 49. Blanch vykašli se na trápení a hoď sem tu kapitolu at už to mám konečně co nejdřív dočtený a nemusim bejt pořád tak závislá :)) …

 50. Že trošku trápíš, to je eufemismus století! Ty jsi normální sadistka!

  Ty knihy mi ještě nepřišly a žádný mail jsem nedostala. Kdy jsi je posílala?

 51. Blanch!! Přece nemůžeš bejt tak krutá!! Tak ty nám nejdřív tu závislost vytvoříš a pak nám děláš tohle… :o) Tak ať to stojí za to!! :o) I když od tebe se ani nic jinýho čekat nedá… :o) Ježiš, já sem tak natěšená… :o) Tak neztrácej čas čtením tohohle komentáře a koukej to sem hodit!! :o)

 52. MUUU … :(( tak já se myslela že když si psala : Asi zítra. Myslela sem že to sem hodíš někdy kolem jedný v noci jak si mívala ve zvyku 😉 … a ono nic , MUUUU … a mám zas depresi jako … jako slon, to je asi jako kráva jenže asi milonkrát víc :))

 53. Už se těším na další kapitolu (tím chci taktně naznačit, že pomalu začínám zuřit, že tu ještě neni nic novýho). Díky Blanch! ;-)

 54. Blanch: my to chápeme, že jsi měla spoustu práce… ale máme absťák!!! (Teda aspoň já, páč moje závislost na tomhle blogu je dokonce větší než moje závislost na čokoládě… :)))

 55. 100 koment =) blanch dělej, prosím prosí. zítra odjíždím na moravu do vesnišky, kde o internetu pravděpodobně nikdy neslyšeli a já prostě POTŘEBUJU další díl =))

 56. Blanch plooooooosiiiiiiim. Mam stejnej problem jako ty akril, zejtra taky odjizdim na tejden pryc a proste POTREBUJU dalsi kapitolku :o))).

 57. Ty nemůžeš seknout s blogem !!!!!!!!! to je můj nejoblíbenější !!!!!!! nemůžeš to jen tak zkončit po tom co sem si na něj tak moc zvykla :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(

 58. Já….já…..sem asi divná. Mám absťák….Chodim se sem dívat skoro každou hodinu už od neděle….Wáááá,…já to asi nevdržim!!!! Tenhle blog je skvělej. A podle mě tahle povídka njskvělejší!!! Líběj se mi všetský moc, ale tadle nejvíc….kurník, tim chci říct že tyto tři dny netoužím po ničem jíném, než po další kapitole, kapišto??? Si skfělá Blanch, povídková bohyně…:D

 59. Já šílím, já mám tak strašnej absťák! Proššímtě Blanch, dej tam rychle další díl, prošííím. Moc tě proššíím miláššku, Glumííššek tě moc prosí, nenapínej nášš a rychle to tam dej, proším moc.:)))))))))))))))))))))

 60. achjo… to je prostě úplně boží!!! já tuhle povídku miluju… vlastně miluju všechny tvoje povídky… ale pikový král, temná cesta osudu, návrat do minulostia jak si james nabrnknul lily jsou nejlepší!!!!!!!!!!!!! prostě bomba!! a jak jim to ginny pěkně natřela!!! to bylo hustý!!! :D prostě krása krása krása!!!

 61. Tak, je to jasný ,bud nejsem ani drobet normální a nebo jednoduše… závislá :)) … přeci neni normální když sem si tě dala jako domovskou stránku a každou půl hodinu sem lezu (s malinkou nadějí že tu bude něco novýho) a to i když vim že dopoledne tu nic nepřibude … Muuu :(( … ježiš já sem fakt ulítlá, a za to můžeš TY, Blanch :))

 62. Ahojky Blanch. Včera mi přišly ty knížky. Doufám, že se líbily.

  Skvělá povídka. Skvělá kapitola i ta minulá. Ale něco tady chybí…POKRAČOVÁNÍ!!! Hilfe, já mám absťák!!! (Vím, že to s absťákem tady už několikrát bylo, ale trvám na tom)

 63. Blanch!!! jak máš v jedný kapitolce že Ginny říká Snapíkovi aby toho zanechal(chtít se stát smrtijedem) tak od tý doby co spolu chodí se ho ani jednou Ginevra na to jeho smrtijedství neptala a je to divný nemyslíš??? JInáč jsem tě chtěla poprosit kdybys měla trošku času mohla bys napsat pokráčko na Není všechno takové jaké se zdá být :-D))))))) Už po první kapitolách mě to jaksci zaujalo!!!!!

 64. To LUCKILY : To je dobrej nápad…. Mohlo by to být zajímávý…

  Ale nejdřív prosííííííííííím další kapitolku k Pikovýmu králi…. Já už to nevydržim…… XDD

 65. Tak a už sem tu znova…byla jsem tu v poledne, ráno, v noci….včera to samí…Prošííííím, kapitolku, prošíííííím!!!!

 66. Haha, jak tak na to tady koukám, tak jsme asi všichni naprostý závisláci. Možná bychom se měli léčit, i když pochybuju, že by to pomohlo. Jestli vás to uklidní (ale asi spíš ne), tak jsem dalších z těch co se sem koukaj málem každou půlminutu. Ale kdo ne, žejo? ;-)

 67. Lebel vždyť máš u nich dopis, ten vypovídá sám o sobě.. a mail jsem psala předtím, než jsem jela k moři, takkže někdy 8. září…

  LUCKY nemyslím, já vím, co dělám :)) Nemysli si, že jsem na to zapomněla. Jinak..Není všechno takové…už nepatří mně…předala jsem tu povídku jisté Eragoně Murtaahgové..á to už napsané, posílala mi to…ale pořád čekám, až si to opraví..jak fakticky, tak gramaticky…nedám to tu, dokud to nebude ok. Jinak, jak říkám, tuhle povídku už nepíšu…

  Kapitolu přidám zřejmě dnes..ale není to žádný slib, tak to neberte příliš vážně… já jsem včera nebyla vůbec doma, zůstala jsem v Opavě ve městě…

 68. Hááá, dnes???? Doufám, že myslíš dnes, jako ještě v přijatelnou dobu…:D…hmm, ale je to vlastně jedno….:D

 69. warrion: sem ráda že v tom tak neplavu sama :))

  Blanch … já to nepřežiju jestli to sem dneska nedáš ,to jakože DOSLOVA nepřežiju… nenápadně už pokukuju po oprátce :))

 70. ja ssem chodim taky pořad… a nejhorši je že v neděli odjíždím.. chjo.. jsem doufala že si to do te doby přečtu…alespoň se budu mít na co těšit…

 71. Ježiši Blanch dej se prosím tu kapitolku!!!!!!!!!!!!

  My jsme všichni jak na trní a chodíme sem pořád!!!!!!!

  Jestli ji tu dnes nedáš jaže DÁŠ!!!!Tak se asi zblázním a nebudu sama!!!!!

  Přece nás nechceš mít na svědomí!!!Tak sem šupni tu kapitolku!!!

 72. na můj vkus až moc přechodníků…takhle přece normální lidi nemluví!!! nebo čas od času, ale ty máš přechodník málem v každý větě!!! a taky když třeba nějaká postava vede nějakej monolog, připadá mi, že mluví strašně vznešeně…prostě to podle mě není normální, i když to možná mohl být tvůj záměr a ty tímhle způsobem mluvíš, ale mně to úplně bilo do očí!!! ale jinak jako hezký! ale styl psaní v posledních několika kapitolkách mně hodně cizí .. takhle si dřív nepsala!

 73. anička: občas jsou všichni strašně spisovní, co?

  maja: yap, teď máš spoluplavce 🙂

  Blanch: prosím, prosím, prosím!!! Dokud to sem nedáš, nebudu se moct v klidu učit, a přece by sis nevzala na svědomí, že bych měla ve škole pětky :o)))

 74. Glum krutý jo? Nemyslíte pořád na sebe? Chudák Blanch je taky ráda, že má čas od času klid :))

  Však ta kapitola jednou doputuje, já s tím neseknu, zkrátka na mě ale nesmíte tlačit, to je pak ještě větší nechuť 🙂

  Aničko v jejich mluvě žádné přechodníky nejsou, přechodníky jsou v popisu děje, to je rozdíl…

  Ani jinak…mluví tak vznešeně, protože takové už je napsala Rowling, já se snažím se držet toho, jak to napsala ona..chci jim aspoň z části charaktery zanechat. V dialozích a monolozích postav v originální knize jsou rozhovory taky spisovné. Já dokonce užívám občas vulgarismů, což Rowling neužívá.

  Aničko psala… už tak píšu dva roky..styl je pořád stejný. Takhle jsem nepsala, když jsem začínala, to jsem psala naprosto nemožně.. ale jinak si asi málo všímavá, protože takhle píšu furt…nic se nezměnilo, přechodníky užívám odjakživa…jen teď už je užívám správně :)))

 75. P.S. kdybych psala diáalogy podle toho, jak mluvím, nedalo by se to vůbec číst :))) Samozřejmě…ale ve škole mluvím takto…je to zvyk..a jinak..Angličani jsou větší puritáni, jsou noblesnější a jejich vyjádřování je slušné…není to jako u nás. Češi mají jiný charakter. Nemluví stejně jako my. Jsou to suchaři..nemají ani pořádný vtip…

 76. Blach. JSI SKVĚLÁ, VÁŽNĚ, ALE BOJÍM SETĚ. :)))Ne promiň, moc se ti omlouvám že jsem na tebe tak vyjela, ale ty nevíš, jaký je osud nalezence, jen samé rány a ůstrky a pak, hrzená láska která my byla špatným rádcem,dokážeš my odpustit?:)))))) Tuhle tu větu, jsem si nedokázala odpustit.:) fakt se ti omlovám, já jsem taky ráda že si můžu odpočinout od zbírání jable ,na velice velké zahradě:) ještě se ti jednou omlouvám:)))))))) ODPUSŤ :))))))

 77. jéje……takže nakonec z plánovaných šestnácti kapitolke bude víc, no, to sem moc ráda a jed tiše doufám, že se tu ten zbyteček objeví co nejdřív…je to sladký, je to skvělý a je to… bezva. prostě sem si tuhle povídku zamilovala a děsně moc… Svým způsobem je jiná než ty ostatní, který na mě tolik působí, ale svým způsobem i stejná. pocity tam jsou a dlouho už sem takovouhle……obyčejnou,….nečetla. Tím obyčejnou nemyslím, že by byla obyčejná v tom původním slova smyslu, ale to, že je to romantika, kapitolovka a tak jiná…….nevím, jak to napsat, prostě je.

 78. Blanch, promiň, jestli jsem se tě tím svým naříkáním dotkla… slibuju, že už budu hodná holka, nebudu myslet jenom na sebe a nebudu skučet, abys neměla ještě větší nechuť :o)))

 79. To Anička: Je fakt, že angličani většinou moc vulgární nejsou… jenom v krajních případech=) a navíc se mi vůbec nezdá, že by Blanchka změnila styl… a navíc nevím jak tobě, ale mě se nelíbí, když někde v povídkách je za každou větou ty *ole, jestli takhle mluvíš ty tak já teda ne( já si hledám jiné cesty jak urazit, už mám nácvik)

 80. Chjoooo, já se též omlouvám…. Nebudu na tebe tlačit. Když ono je totak napínavé. Na tuhle povídku se děsně moc těším…!!!

 81. warrion: Jo, dem si zaplavat… yeah :))

  Glum Vlk Angua: Checht ty to máš ještě dobrý s těma jablkama , to já sbírám švestky , na hoóodně velký zahradě :))

  Jinak, Blanch … už mlčím jenom si tu tak plavu :))

 82. 150??nebudu na tebe dělat nátlak,ale kapitolka by se šikla ..ja už jsem uplný zavislak..(jako všichni ostatní:-D) chapu že nemaš až tak moc času…

 83. Ach jo.Zase nic.Já myslela,že už tu něco bude.Blanch já vím,že máš toho moc ale 151 koment je přecejenom trochu moc ne??Všichni tu jsou už závislí (Včetně mě.),chodí se s nadějí,že UŽ TU KONEČNĚ NĚCO BUDE a ono nic.

  Nechci naléhat ale fakt by mohla být už dnes další kapitolka.

 84. škoda zas nic no…alenebudu naléhat Blanch cháp,že nemáš čas.ALe já(a myslím,že i ostatní)jsem staršn zvědavá jak to dopadn..a proto by se nám hodila další kapitolka.PROSÍM…kdy bude?fkt nechci naléhat lae jinka to njede

 85. Tý jo, to je komentářů a závisláků!:0D Škoda, že mezi ně patřím i já.. Takže jsem nucena stále navštěvovat tvoje stránky a čekat a čekat a čekat..:´0/

 86. je to  uzasny uzasny uzasny uzasnyyyyyyyyyyyyyyyyyy :o)))) tyhle povidky bych mohla cist od rana do vecera O:o) mela bych jednu prosbicku…. tenhle blog jsem objevila tepreve ted a chtela bych si precist i prvnich 11 kapitol Pikoveho krale…. je to tu nekde ??? a jestli ne mohla bys mi je poslat na mail???

 87. minnie: Já mám pocit ( hmm, je to jen pocit??), že tam jsou všechny…

  Tak přátelé, a už tu zase oxiduju… Stala se ze mě závislačka třetího stupně… Jestli tu ta kapitola ještě nebude tak se asi hodim marod. :D…Ne, ted vážně… Tahle povídka je úžasná, Blanch možná trošinku…ehh, no tak dobře, trošinku víc nebaví, ale my smutně koukáme a klečíme na kolenou a mooooc prosíme: Prosím Blanch, my tě moc chápem, ale přidej sem prosím kapitolku!!!

  Tohle je 157. komík apsolutních závisláků….

  Tak co holky, dokážem Blanch že netoužíme po ničem jíném, než po dálší kapitole????

  Tak schválně…Dotáhnem to na 300????

  :D

 88. sigam :)))))) taky je to možné :)))))))

  No..já se fakt o kapitolu pokusím dnes, dobře? Ale POKUSÍM… má mi přijít návštěva, ale není to jisté. Pokud ale přijde, asi z toho moc nebude. Já už mám část seškrábanou, ale chybí mi tak ještě tři strany…

  minnie jejda…nechtěj po mně, abych něco posílala…to je jedna z činností, kterou dělám nejmíň ráda… ve sloupečku v pravo máš rubriku Pikový král ..tam je všechno…

 89. ježiši :))) Ale já vám věřím..netřeba to tu zaplňovat 🙂 Kdo to má pak číst :)))))))))) úúúúúúúúh :)))))

 90. :))) Ale to nevadí, já jen, abyste pochopili, že i já mám třeba jiné zájmy, než jen psaní :)))

 91. Jo my to chápem ale nemůžem si pomoct, nikdo mi už nemůže pomoct , buuuu … :)) , budu čekat ,Blanch :))

 92. :))) Přiznávám, asi je to moje chyba, ale vaše chyba, že jste sem vůbec lezli :)))))) A četli to :))) Přiznejme si..žádný zázrak to není a jsou milionkrát lepší povídky, tak proč zrovna tahle? 🙂

 93. sun samozřejmě, kdo jiný by to za mě měl vymýšlet? :)))

  Heat no samozřejmě..já vaši vůli neovládám, já jsem vás neposadila na prdel před monitor a nenastavila vám http://blanch.blog.cz 🙂

 94. Aha…ty jenom způsobuješ větší či menší závislost na tomto blogu….která nás nutí si to tu nastavovat jako oblíbenou a domovskou stránku…chápu

 95. blanch, jsi sobecká. asi se bavíš tím, jak tady ostatní trpí, co? tak doufám, že sis to už pořádně vychutnala a dostaneš chuť si zase vychutnávat pochvalné komentáře na další kapitolku. a to co nejdříve. je víkend, máš plno času, tak o co jde?

 96. jasně…jsem sobec…nemám právo na chvíli klidu…jsem otrok vlastních povídek… jak mě mohlo vůbec napadnout si čas od času vzít volno..jak mě to jen mohlo napadnout? Vždyť já na to přece nemám právo…já jediná nežiji v demokracii 🙂  Jen takový dotaz..co je sobeckého na tom, že nepúřidávám další kapitolu?

 97. to allishka: Myslím, že tvůj komentář(pokud tedy nebyl myšlen ironicky) je trochu(úplně) mimo, autor přece není otrok, aby jenom psal a psal na přání čtenářů a na nic jiného čas neměl.

 98. to allishka: Tohle byla fakt blbá připomínka… kdyby Blanch byla sobecká, tak by se na tohle všechno mohla vykašlat a říct domyslete si to sami… jenže to ještě neudělala. Třeba jedna moje nejmenovaná kamarádka, prototože jsem chtěla moc, moc pokračování její povídky, po mě chtěla ať si další díl napíšu sama, nakonec po velkém sebezapření jsem to napsala… moc valně to sice nedopadlo, ale zato mám slíbený dalších pět kapitol=)… už asi dva měsíce. Nebo někteří jiní autoři píšou rychlostí jedna kapitola za půl roku a Blanch? Ta je sem dává jak na běžícím páse a ty si pak řekneš, že je sobecká? Nezdá se ti, že to k ní není rér? Přemýšlej spíš nad svou vlastní sobeckostí.

 99. ale samozřejmě, že to byla ironie. blanch, ty máš fakt štěstí, že tady máš tolik dobrých kamarádek, které by se za tebe popraly. dokázala ses tady fakt prosadit a máš obdivuhodnou návštěvnost, takže se ti klaním. já začala jednu povídku a píšu půl stránky už dva týdny, takže ti do toho nemám co kecat, asi to bude tím absťákem jak tady všichni píšou. kdybych za každou větu hodila smajla, tak by vám bylo jasné, že je to ironie, ale bohužel mě to nenapadlo.

 100. ovce23: Eh … jaksi sem chtěla říct něco podobnýho jako ty, ale tak proč to opakovat že jo ;))

  Blanch, dej si chvilku oddech , nespěchej (vážně sem to řekla nahlas??? :D ) , ale hlavně se na nás nevykašli úplně 😉

 101. ježiši……….tady sou snad úplný šílenci……..rááááj=ODDD Akorát se vážně divím, že sem tyhle súpa stránečky objevila teprve včera a to pouze z vlastní nedočkavosti……teda, nějaké povědomí o jejich existenci jsem měla, lae nějak mě nenapadlo do toho vyhledávače blanch.blog.cz napsat=OD jestliže sem doteď neměla čas číst povídky, který bych chtěla a stíhala sem leda tak odpovídat na komenty(což se s postupujícím časem taky ztěžuje=O)), tak teď sem si pod sebou podřezala větev…………stane se ze mě ještě mnohem větší závislák………….pokud je to vůbec možný=ODDD

  btw….už se vážně k tý dvoustovce blížíme=O)))

 102. Víte co, cokdyby sme toho všichni nechaly. Tohle není HON NA BLANCH. až to tam dá, tak to tam dá a nic už nebudem řešit.Všichni jsme mysleli jen na sebe ,a co chudák Blanch? Nechte ji oddichnout:-))))) já už si stěžovat raději nebudu.:-))))

 103. Budeš psat i jinačí kapitoly než jen k Pikovému králi?

  Třeba 13.komnatu nebo Počátky pobertů..??

 104. Páni!!!!! Tady je komentářů!!!!!! Jsem tu skoro 5X denně a fakt to tu žije. Asi sem taky jedna ze závisláků, ale potěší mě jakákoli povídka;-)

 105. Bájo, jj…..:)Já si taky řekla, že mé komentáře tu nikomu chybět nebudou….:)Ale tak když už jsem tady….

 106. Jo, já vím, že to znělo útočně, tak propříště, ať žijí smajlové. Ale představte si, že by Blanch vydávala příběhy tak často jako Rowlingová. Myslím, že většina spisovatelů, co píšou příběhy na netu, jsou o dost zdatnější spisovatelé než ona, ona má akorát tu výsadu, že ty postavičky vymyslela, ale musíte uznat, že hodně vymyšlených příběhů odsud má mnohem zajímavější a promyšlenější děj.

 107. Já nechci bejt ta, která trhá partu, ale do žebříčku se jako fakt nedostanem :)Jestli vám teda jde o tohle 🙂

 108. Je ale pravda, že kdyby vydala knížku Blanch a Rowla zároveň, a já se mezi nima měla rozhodnout, tak beru tu Blanchinu….(možná taky proto, že mám vždycky první piráta :))

 109. All, vůbec ne :))Spousta článků má více komentářů :)Třeba Nadávárna má o malinko více 🙂

 110. jojo, zrovna jsem se dívala, hih, to musíme dohnat. záleží na tom, kdy přidá blanch další kapitolu:o))) ale nechápu, proč má nadávárna takový úspěch. a taky by mě zajímalo, kdy příjde do zpovědnice další návštěva:o)))

 111. Tak to brr, nic se dohánět nebude!Já už trhám rekord(snažím se)jinde, takže zde se mnou nepočítejte 🙂

 112. Tak prostě vymyslíme nějakou postavu samy a vyberem někoho, kdo na to bude odpovídat. Můžem to psát sem:o)))

 113. já prošvihla 200! :((( a to jsem si to rezervovala…

  no ale na Nadávárně je spousta komentů jenom odkazy…

 114. Tak ted ta věta co sem napsala k warrion vipadá asi trochu trapne, ale on tam ten koment ještě nebyl, to se zapřísahávám :))

 115. Jj…Blanch maká i jinde :)Nj….já jsem tak hnusná, co?:)Můžu se trapně zeptat, jestli je tady někdo, kdo tuhle kapitolu nečetl?

 116. Teď jsem na PH.netu četla článek o HP e-shopech…nebo spíš o tom, co nabízejí….nic mě tam nějak tak nezaujalo….njn, ty hůlky vypadaj krásně :)A pak ty šachy….njn….ale asi bych se bála na ně vůbec šáhnout :)Za ty prachy 🙂

 117. Tak zatímco tu všichni TRPĚLIVĚ čekáme, měla bych jednu zásadní, ale možná trochu trapnou otázku: Jak se vlastně přesně čte jméno "Blanch"? Já vim, teď si o mě všichni něco pomyslíte, ale mě by to vážně zajímalo…! ;-)

 118. Blanch říkala, že Blanč :)A já to tak čtu :)Jak ostatní…..nevím :)Při nejhorším je to stále krásná, česká Blanka 🙂

 119. Blanch já tě chápu.Můžeš a máš si dopřát trochu klidu.Je pravda,že je to naše chyba,že jsme sem lezli ale KDYŽ TY TAK ÚŽASNĚ PÍŠEŠ!!!

  Nebudu naléhat.Ale je pravda,že se strašně moc těším na další kapitolku!!!!!!!!!!!

  A jako ostatní tě prosím aby si tudala další!!Prosím!!!

  (Vůbec nenaléhám :o))

  Nalepím si cedulku:ZÁVISLÁK POVÍDEK BLANCH TŘETÍHO STUPNĚ!!!JEDNÉ CO MI MŮŽE POMOC JE DALŠÍ KAPITOLKA!!!

  Lidi totáhnem to až na 400?

 120. alliska jen pro příště…moc dobře vím, co jsou to smajlíci a použila jsem je taky, tak pro příště :)) Nejsem takový blb, aby mě takový detail naštval :))) Zapomínáte, že na moji flegmatickou duši tohle neplatí… 🙂

 121. Nikdo neříká, že si byla naštvaná…:)To bychom si netroufly napsat, jak by si nás setřela 🙂

 122. NO TY WOLE….omluvte můj slovník..bezprostřední rekace hned po tom, co jsem si přečetla vaše útoky na all… bože… heh…no to jsem nečekala..neblbněte… mě to nijak neurazilo..ani nepohoršilo..já jsem byla taky ironická..jaj :)))chudák, si to kvůli mně slízla..

  Heat tak tvoje komentáře by mně osobně chyběly dost… :))) Ty seš taková moje mladší netová sestra, něco jako Nancy 🙂

 123. kdybyste mě znali osobně, věděli byste, jakým stylem bych to řekla :))) To moje kámoška na icq už pozná každou moji rekaci, jak mě má přečtenou..furt si dělám z něčeho prdel a skrývám to za vážnost… já mám složitou osobnost…člověk nikdy neví, co má ode mě čekat :))) Ale většinou je to nějaká sarkastická poznámka nebo právě ironie 🙂 Já furt doplácím na to, že nepíšu tolik smajlíků..ale slibuji, že se polepším..fakt…

 124. Jj…to si říkala…jeden komentář napsaný jedním způsobem se dá pochopit různě….nevýhoda netu

 125. no právě..to mě mrzí..neměla jsem v úmyslu se all nějak mstít, nechtěla jsem, abyste se na ni tak vrhli :))) spíš vrhly…je to tu samá děvčica..

 126. já tu přestanu pak nadobro fungovat… není to nic novýho..to jsou ty starý..jen předělaný…

  Protože mě blog posledně opět přesvědčil, že s ním končím…až dodělám ty blbý webovky, natrvalo se stěhuju tam…

 127. 261 juchů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  :o)))Jdu se kouknout na nové stránky Blanch!!

  ALE NEKONČÍM TU!!!!!zA CHVÍLI JSEM TU ZPĚT!!

 128. Viva Zeměplocha!!!!! Máš pravdu, sranda tu fakt je:-)

  Francis- palce ti fakt držím (nezabí se), nandej jim to.

  P.S. Sem tu dnes už po 21!!!!! Huráááááá!!!!!

 129. Glum Vlk Angua: No, pár knížek ze Zeměplochy jsem přečetla, ale nějak mě to nechytlo.

  Veverca: Už vím na 100%, že nevyhraju, je to těžký jako prase (no, vlastně neni, ale pro mě jo) ale aspoň se budu snažit, abych si neudělala ostudu. ;-)

 130. … musim tady dneska vydržet do 300, nehnu se od kompa dokud to netrhnu , možná se od něj nehnu ani potom, skoro určitě :))

 131. Mě asi blbne počítač!Než jsem tu poslala ten koment,tak nebyl žádný koment po tom mém a teď jsou rovnou dva!

  Ale co alespoň tu nejsem sama,že?

 132. Nudá!!!Tak co kdybychom vybrali nějaký téma na pottpovídkách/kecálek a cekali bychom o něm přitom čekáni?Čekám na odpověď!

 133. Glum Vlk Angua: Zeměplocha je skvělá, viď? Já si hned řikala, že je mi jméno Angua nějaký povědomý… ona je vlkodlak, ne? Chodí s Karotokou (nebo jak se jmenuje)? Já jsem tyhle díly ještě nečetla, ale prošla jsem si její charakteristiku na Krakatitu…

 134. heather … nenávidím tě :))) člověk se tu zasní a vy ho oborete o čestný třístý koment :))) jakým právem??? :))

 135. 310 komentík juchů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Blanch loví rekord v komentářích!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 136. all a tady nějakou Temnou cestu pomsty vidíš? vŽDYCKY PRVNÍ všechno strkám sem. Tahle povídka ještě neexistuje, tudíž tam nemůže být. Teda, první kapitola už existuje, ale zatím u mě na papíře. A navíc..je dobré si číst někdy novinky, píšu tam, co na stránkách funguje a co ne… :))

 137. Blanch ty nás napínáš jako nějaký ponožky, nechtěla bys sem tu kapitolu už co nejdřív dát.Já sem chodímsnad každou hodinu obhlížet jestli jsi nepřidala něco a nic.

 138. Jejda……JÁ TO ŘÍKALA!!! 300!!! Tak dobře, teď už začínám uvažovat o tom, že bych se měla jít někam léčit. Kolikrád-že-sem-řekla jak je tahle povídka úžasná??? Hmmm, radši to přestávám počítat….

  Včera jsem byla do jedenácti venku a tady se zatím komentáře docela slušně rozmnožili…

  Tak dobře. Moje poslední sázka… Dotáhnem to na 600????

 139. proboha…..když sem naposled komentovala, bylo pár po dvostovce……………..a teď už je skoro čtyřista? Vážně bezva=ODD

 140. mno už si do předu zamnouvám 777:-)…toť totiž mé nejoplíbenější číslo hned po 21…co je už za námi…tam někde v dálce:-D

 141. Hele, lidi….já vám do toho nechcu kecat…ale když tady je 400…skoro…..a v Nadávárně je 2700

 142. Ou, dlouho jsem tu nebyla a vy tu znovu plánujete nejkomentovanější článek? hm :oDDD tak to hodně štěstí, držím vám palce :o)))

 143. Warrion. Já ty knihy zbožnuji, Angua je fakt vlkodlačice a chodí z kapitánem Karotkou Taky moje oblíbená postava je Sam Elánius ten je fakt ůžasnej co si myslí a tak no prostě ten spisovate Tarry Pratchet co si vymislí. Koupila jsem si v knihovně Buch a je to pokračování právě s Anguou a Karotkou no prostě ze všemy členy hlídky je fakt ůžasná:-)))))) :-)))))

 144. já mám nejradši Smrtě a HEXe :))) +++Sýrová chyba+++ – to je s holkama jedna z našich nejoblíbenějších hlášek :)))

 145. Udělala jsem něco, za co se hluboce stydím.Řekla jsem bratrovi, že Harry Potter je smyšlená postava (dívám se na dokument o Rowle).Asi ho to dost vzalo.Jako když měl kdysi imaginárního kamaráda Honzíka, a mamka na ňho vybafla, že Honzík hračku nedostane, protože neexistuje.

 146. Uklidním vás, když řeknu, že v nejbližší době žádná kapitola nebude? Inspirace si vzala dovolenou a nechala mě na holičkách, včera jsem napsala jeden odstavec o čtyřech řádcích. Takže v nejbližší době nic nečekejte. Tak a teď máte potvrzené a nemusíte se furt ptát a chodit sem číhat 🙂

 147. " Přijde ještě minimálně jedna smrt, o které bude velmi těžké psát, nebo spíš těžké ji přepisovat, protože vytvořenou už ji mám "

 148. " J.K.Rowlingová se stala terčem honu na čarodějnice.Její knihy jsou v mnoha kulturách páleny "

  Pálit knihy, pálit něco, co někdo jiný vytvořil, je neuvěřitelné svinstvo.

 149. " Tohleto je epilog, kde říkám, co všechno se stane, až vyjdou ze školy, nebo spíš s těmi, co přežijí "

  To je morbidní 🙂

  Moc hezký dokument, teď to skončilo

 150. aaa..mrcha…prej bude těžké psát o smrti..koho myslíte, že myslela Siria nebo Brumbála? Já už tenhhle dokument viděla asi dvakrát…ale teď mi dochází plno věcí, co tam zmínila :))

  No takže…sedmá závěrečná kapitola pojednává o těch, kdo přežijí :))) heh..já si stejně myslím, že Harry bude kaput…

 151. Jj, tak mi to moc nedocházelo, když jsem to viděla poprvé….ale teď je tam spousta věcí, které mi dávají smysl….

 152. Blanch: neuklidníš :)))

  jj, pálit knížky, to je pěkná sviňárna (omlouvám se za výraz) – ať už jakýkoliv. Taky bylo asi před čtvrt rokem v novinách, že nějaká skupina spálila Deník Anne Frankové – to museli bejt magoři…

 153. Jj, sem kousek toho dokumentu viděla taky, celkem zajmavý. Bych řekla, že myslela Siria, to s tou smrtí. Je sice hezký, že jí se to blbě píše, ale nám se to ještě hůř čte!;( 🙂

 154. zrovna Anne Frankové? Ty jo..tak to už je humus…chudák holka si toho tolik vytrpěla a ještě tohle…

  Já si spíš myslím, že myslela Brumbála, protože říkala, že ej to nutné..Sirius nebyl pro děj důležitý, ale Brumbál ano..

 155. tak koukám že tu všici koukali na ten dokument…a souhlasim s Blanch, taky sem si až ted uvědomila co tam zminila….

 156. Možná tak tady u Blanch… v žebříčku vedou články typu "Chci se dostat do žebříčků" a nebo o TH, což já teda nepochopim(holky jedny…)

 157. Čus lidičky, tak jsem se tu stavila v naději, že už by se tu mohlo něco objevit, ale našla jsem jen rekordní počet komentářů. No, teď aspoň vím, že dloooooooouho nemám nic očekávat. Škoda.

 158. Glum Vlk Anqua: jj, ale mě se líbil i třeba Žlučoblij v Otci prasátek… prostě je tam hodně skvělejch postav (o Mrakoplašovi ani nemluvě, on a Zavazadlo – hlavně Zavazadlo – jsdou prostě boží… :)))

 159. To nevyšlo…. člověk si to dvě vteřiny nerefrešuje a už je zase jiný číslo… to je hrůza

  a k tomu ještě započítám, že Blanch došla můza

  Hnůůůůůj Fůůůůj

 160. jj, já mám všechny díly do Čarodějek na cestách + Otce prasátek, a taky jsem četla Podivný regiment a Úžasný Mauric a jeho zázrační (?) hlodavci

  já si je kupuju postupně, teď jsou na řadě Malí bohové a Dámy a pánové – na ty se těšim :)))

 161. Navážu…Anne Franková je hezká….utrhnout hnáty by zasloužili

  Ale třeba Kladivo na čarodějnice bych pálila hned…..ne že bych si chtěla likvidovat knihovnu..ale taková podlá knížka

 162. A v Praze v Divadle v Dlouhé dávají Soudné sestry a chystají (jestli ji už hrají, to nevím) Maškarádu. A po pravdě, vidět Smrtě na jevišti stepovat a při tom zpívat "Miláčku, já budu filmová hvězda", je opravdu k nezaplacení. :o))

 163. Lebel! tebe jsem neviděla (= tvoje komentáře jsem nečetla…) už celý věky!

  O Soudných sestrách vím, viděla jsem i pár fotek, ale nevim, jestli bych na to šla…

  Heat: jj, Kladivo na čarodějnice je humus… i když Blanch se to možná líbilo :)) (myslím ty zřídkavé popisy mučení :)))

 164. Lebel, třídní knihu ne.Jelikož ji mám na starost, moc by mě za to nepochválili:)

  Jj, pevně věřím, že Blanch by se to líbilo…chvilkami je to vážně úžasné 🙂

 165. ja to vim ale radsi ti to nereknu protoze by explodovala!chachachachacha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 166. warriot to si vypiješ!!!!!!

  Jinak vyhodil mě brácha takže omluvte mou nepřítomnost.Teď ale odešel takže mě tu zase máte!!!

  Na Rowlu jsem se taky dívala.Musím tedy říct,že mě dostalo,jak tam bylo,že ty knížky jsou plné černé magie.

  V duchu jsem si říkala,že jsou celé černé magie asi tak jak pobertův plánek!

  Blanch jak dlouho myslíš to s tím:že v nejbližší době žádná kapitola nebude.

  Jak dlouho myslíš tu NEJBLIŽŠÍ DOBU?

  My tu budeme ale chodit pořád!!

 167. warrion omluva se příjímá ale ať se to už neopakuje!!!Jinak to už bude horší!!!!!

  600Juchúúúúúúúúúú!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 168. ….Hmmm, takže další kapča v nejbližší době nebude??? Takže to teď z klidem na duši můžu říct, že to možná dotáhnem na tu tisícovku, když se budeme snažit ;-)

  Chjo, už ale musím jít….JÁ SE VRÁTÍM ( ale teď se budu mračit grrrr…)…

  rezervuju si 500!!! :D…ehm, stejně to nevíjde, ale je to takový dobrý pocit :-)

  P.S: Mimochodem, četli jste trilogii ŠERÁ HMOTA ( Světla severu, Dokonalý nůž, Jantarový dalekohled)…??? Je to fakt skvělý! Ale děj je vždy jen v několika málo stránkách…hmmm, a ty ostatní se jen nudíte…ale je to hezky napsaný, ale dopadne to tak nějak neutrálně……:D…Ehhh, ale teď nevím, jestli sem vás neodradila…:P…

 169. 1000?No já si myslím,že když v nejbližší době nic nebude,tak to možná dáme ař na 2000.Teda pokud to půjde takhle!

  Čtu právě 2000let zpátky?Ach bože!

 170. Nechte mi 666 koment plz! Jinak se už asi picnu, nebo picnu toho, kdo mi ho vyfoukne :))) Já si počkám . ;))

 171. tady u Blanch to rekord není… jeden článek zde byl dlouhou dobu první v žebříčku.. Nadávárna… a ten má kolem 2800 komentářů.. ale už i těch 400 je dost na to, abych nenajela stránku..

  V nejbližší době…tento týden

 172. Blanch, tak když ti to vyjde tak že jsi to ty, tak si to nech ;)) ale chci v tom případě 467 nebo 647 🙂

 173. Lidičky, drahouškové, zlatíčka…..

  Já jdu spát.Jdu si lehnout do teploučkého pelíšku vedle plyšového Čakyho, budu čekat, že na mě spadne polička s porcelánovými pannami….

  Přikryju se peřinkou, prásknu hlavou o zeď (klasicky) a budu staršit do dvanácti…

  Pak si uvědomím, že bych už měla jít spát, tak budu počítat ovečky…

  Zopáknu si tu blbou redukaci a oxidaci a budu doufat, že mě z toho nevyzkouší zejtra…..

  Pak si budu zpívat….už to vidím….prasknou nám plastový okna…

  Jó, ony jsou Střepiny!Supééér….

  Takže adios, moji milí, já padám, mizím….a rozmyslím se, jestli se vrátím 🙂

  Dobrou noc, ať vás blešky štípou celou noc 🙂

  Končíme, balíme, kamera stop !:))))

  Njn…zítra bude taky den…slunce mi to dneska(spíš včera:)) slíbilo….

  Hajduly, dajdy…tuhle mám ráda 🙂

 174. Blanch,ted,kdyš mám blog,tak tam chcu dát taky povídky a..no,mohla bych si dát tam nějaký tvoje?třeba jak si james nabrnknul lily,nebo čistící lektvar?pleaseee…než já něco sesmolím..napsala bych,že je to vod tebe a tak…pls odpověz

 175. Ne, kytičku nemám a jdu spát.DObrou a hezké sny (bude se ti zdát o tom, jak ti Heather vyfoukla 1000-cý koment:)

 176. waw…musim řict že ty komenty pěkně rostou :-Dod té doby co jsem tu byla na posled tak to porostlo o 150:-D

 177. ty vole toli¨k komentiku a novej vzhled.!!!!!!!!jinak kámoška mi tydle kapitoly zkopčila na disketu a sou fakt husty a nej jhe lazar snape .tak je zase letim čauky

 178. super super super…….to fakt na tý 600 skončí.nejmíň=ODDD  Ale  mám dotaz…chtěla sem si to vytisknout, ale když sem to stáhla, zůstalo mi černý pozadí.a jaksi nejde změnit=O) Nebvim, jestli sem blbá, nebo to fakt nejde, ale já to vážně chci=O((( Pomozte mi někdo, please*prosík*

 179. cloverdee:

  normálně to vlož do wordu, jak máš ohraničení a stínování tak u stínování nastav bez výplně, a písmo pak dej černé a bude to OK

 180. Sherina: díky moc, si zlato=ODDD

  to sem zvědavá, na kolika to bude zítra…..včera tu bylo ěnco kolem 300…………a teď skoro 560! Fakt něco=ODDD

 181. No myslím,že ta tisícovka nebude problém,když pouhých pět nebo kolik dnů nám dalo 400komentářů a nebo kolik!!!

  To víte škola je dlouhá!Už 8 hodin.Jsem ráda,že je to jen v pondělí!!

 182. 559??Ginny:jeden den v tydnu,to maš celkem v poho.Ja mam tak dlouhe všechny kromě útery.. :-! na tu tisícovku to bude v poho ne??

 183. Hmm…Kolik ti vlastně je?Teď jsem byla na tvém blogu.Máš to tam super ale řeknu ti,že mě to znamení pořádně dostalo!!!Připsala jsem do komentářů i hlášku neva?Mě se jednou zase stalo,že jsem viděla OPRAVDOVÉ ZNAMENÍ ZLA!!No napsala jsem to i do komentíku,tak si to můžeš přečíst.

  JE TO PRAVDA!!!

 184. mě to znamení taky pořadně dostalo;o)mě je 11 a tobě?(kdyštak mám to tam napsaný)zrovna se si přečetla kousek deníku ginny..máš to teda taky hafo pěkný!ale opravdu,Buh mi asi moc skromnosti nepřidal ale musím se pochvalit,zadva dny sem toho stihla hodně,ne??:o)..ale co tady řikaš je drsný..

 185. teda za chvíli už budem u čísla 666…já tady chodím skoro každou hodinu abych věděla jestli je přidána další kapitola 😛

 186. Laurite ne 666 mám já, protože je to můj znak… 🙂

  Verčo klidně, nejsem proti.

  P.S. dneska jsem napsala další část PK…ale jen na papír..

 187. Jééé Blanch!!! že mi uděláš radost a dáš to sem do středy!!??? středa je můj nejhorší den… chci si ho vylepšit timhle :))

 188. majo můj taky :))) Možná, uvidím..

  Jinak….ještě musím přepsat jednu jednorázovku, úplně jsem na ni zapomněla..psala jsem ji ještě u moře :))

 189. Njn…že já neposlechla mamku a nešla v sedmi na ty housličky místo do juda….teď je mi 13 a je to v háji…

 190. a dala sem vám vubec najevo,jak sem ráda,že mám blog???asi jo,co?O:o)ale nevadí taky kdybyste to nevěděli tak TÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁKHLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 191. Verč@: jj, baví :))) mám v houslovým souboru skvělý kamarády (dokonce 2 spolužáky… věřila bys tomu? :)))

 192. Heat: no… co myslíš? :)) můžeš si vybrat:

  a) používám ptačí střívka

  b) věštím z kůstek

  c) dopuju se omamnými látkami a v deliriu vidím budoucnost

  d) logicky uvažuju a vím, že jsi tu furt :)))