14. kapitola – Kdo z nás to zvoral? 2/2

Zde je druhá část… je to už jen kousek.

***
„Pojď sem,“ rusovláska otevřela dveře, které na chodbě v sedmém patře ještě před chvílí nebyly. „Mělo by tu být všechno, co budeš potřebovat k léčbě. Já si musím ještě odskočit, nechala jsem u jezera knížky.“
„Děkuji ti, Gin,“ sklopil Severus hlavu, „važ si mého díku. Znáš mě, neumím se ani omlouvat, ani děkovat.“
„Já vím,“ zhodnotila jeho čin, „vážím si toho, „vzala dveře za kliku chystajíc se je zavřít.
„Ginny?“
„Ano, Severusi?“ otočila se.
„Vrátíš se ještě?“
„Samozřejmě. Nenechala bych tě tu v tak žalostném stavu. Dnes budou na večeři chybět asi dva studenti,“ usmála se.
***
„Velice by mě zajímalo, kde Ginevra je!“ Sirius seděl u své netknuté porce a mnul si prsty.
„Třeba neměla hlad,“ podotknul přihlouple Petr.
„To určitě,“ zavrčel Sirius, „je totiž se Snapem a mají jiné věci na práci!“
Do rozhovoru se vložil právě přicházející Remus. „Jestli hledáš Ginny, Sirie, tak jsem ji právě viděl, jak si šla k jezeru pro nějaké věci,“ usadil se hned vedle Jamese.
Jak vidno, Siria Remova slova uklidnila, ale stále byl jako na jehlách, stále byl posledními událostmi poněkud zneklidněný. Věděl, že si za to mohl sám a pokud už ho Ginny nebude chtít nikdy vidět, zlomí mu to sice srdce, ale na druhou stranu ji bude úplně chápat. Měla pravdu, zachoval se jako hajzl.
******
*Od doby, co jsi odešel, cítím se prázdná,
Od chvíle, kdy jsi odešel, svět už není stejný.
Vrátila jsem se na místa, kde jsme byli,
Cítím, že jsi stále tady,
Žila jsem opět těmi momenty,
Přáním, že jsi zde byl.*
(Toto je můj volný překlad, není přímo doslovný, ale spíš takový, aby měl hlavu a patu. A také jsem jej dala do ženské osoby, aby mi seděl k povídce, jinak autoři této písně jsou německá skupina Scorpions, je to stará píseň a předpokládám, že v jejich originálním textu tohle nezpívali žádnému muži)..*chechtajík*

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

37 komentáře “14. kapitola – Kdo z nás to zvoral? 2/2

 1. mě to dneska nemylí a to je teprv ráno….:D sem z toho celá popletená ale moooc se mi to líbí… Severus je takový milý teďka takže ne že ji něco zase napadne a nevrátí se za ním!!!! ten překlad je taky pěkný, je přeložený tak že to dává smysl a jěště je to nádherné:)))

 2. Ahojky Blanch, na tuhle kapitolu jsem se vážně těšila. Potřebovala jsem nějaký voraz ze školy. Ani jsem netušila, že je střední škola takhle (časově) náročná… :o/  Trochu mi ta povídka připomněla bezstarostný prázdniny, kdy jsem jen četla, psala a jinak blbla na poči.

  Už od počátku fandím Severusovi, takže se mi líbí, kam prozatím směřuje děj… Jen tak dál! ;o)

  A jenom tak mimochodem, u mě jsi psala, že tě baví sledovat výtvarnou tvorbu autorů ff, tak u sebe mám další dva obrázky, tak se můžeš podívat.

 3. Páni, je to moc povedený…jen tak dál, jsem hrozně zvědavá, co se bude dál dít a moc fandím Gin a Severusovi.

 4. Juchuchů! Tak jsem to stihla. Hned se mi bude odjíždět líp. Na romantickou povídku je to vážně perfektní. Začalo se to konečně vyvíjet podle mých představ, takže mám radost…:)

  I když je škoda, že pokráčko už asi nestihnu…:) zrovinka teď by mě moc zajímalo, co se bude v komnatě nejvyšší potřeby dít… *chechtajík*

 5. tahle kapitola byla fakt super. Už proto že se ubírá směrem, který se mi zamlouvá :)))

  Další kapitola bude určo moc moc zajímavá :)))

 6. na co? jediné, co mě podle této indicie napadá je, že Snape tam Ginny sadisticky, pomalu a morbidně zabije:)) ale to jsi asi nemyslela:)

 7. Konečně dobrá zpráva. Dnes jsem měla hodinu Operačního výzkumu a totálně mi to zdeptalo. Navíc jsem přišla na jiné cvičení, než jsem měla a udělala sjem v tom všem bordel. A teď je tu kapitola, která vrátila můj den do normálu. Dík

 8. Reb všechno je možné :)))))))) ha haaaaaaa… a bude to romantika podle mých představ :))))

  Mary mám…mám ještě další tři kapitoly do zásoby…u moře jsem se činila..spolu s jednorázovkami 🙂

 9. konečně=)=)=)no paráda Blanch…úpe krásná romantika=)=) fakt super, už se těším na pokráčko a doufám, že jen tak nskončí..l. (cca 50 kapitol?=)=)=)

 10. Kapča bude dneska, právě se chystám na přepsání… a ještě jedné jednorázovky… pro milovníky páru Draco/Ginny :))(Reb: nic pro tebe.. a ta druhá je spíš psychologická…žádné přímé řeči..)

  Am to víš, že jo..50 kapitol :)))) To mi nehrozí :))))

 11. Blanch ohromně se mě potěšila!!!Díky že bude pokračováí!!!Mocinky dík a mjsím přiznat že mezi milovníky páru Draco/Ginny rozhodně patřím a moc se ba to těším.DOufám,že sis u moře užila.Tak zatím….

 12. Moc superní kapitolka.Moc se mi líbía jsem ráda,že dneska už bude další!!!!!!

  Taky moc fandím Ginny a Séverusovi.:o)

  Mezi páry Ginny a Draca to teda patřím takže se těším!!!:o)))

 13. ty jo..je to krasný…ale ten pitomec sirius si za to mže sam:o)díky za další kapitolku blanch,opravdu mě potěšila:o)

 14. no, super no.vykecávám se dost u ostatních kapitol a tohle je dodatek…..lae děsím se toho, jak budu smutná, až to skončí……nejen z toho, JAK to skončí, lae i z toho, že to V;UBEC skončí……..lae jednu věc vím………až bude čas, stáhnu si to a vytisknu……….sice to bude trochu víc papírů, lae stojí mi to za to=OD

 15. Je mi líto Siriuse, vylíčila jsi ho v téhle povídce sice jako neskutečného sukničkáře, ale i jako fajn kluka, kterého je mi líto. Rozhodně bych ale raději chodila se Siriem než se Snapem 😛

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..