www..

Budou se provádět opravy některých odkazů a nějaké budu přidávat

http://www.paperdollheaven.com/ – taky pro hravé duše.. Oblékněte si svého oblíbeného herce/herečku, zpěváka/zpěvačku, modela/modelku apod.
http://www.volny.cz/leska///postavy.html – taky dobré pro tvořitele HP fanfiction
http://www.eulenfeder.de/int/ – tohle je dobré pro ty, kteří mají v plánu číst HP v angličtině..či z angličtiny překládat. Občas jsem to využívala..
http://eter-an.mysteria.cz/uvod.htm – Stránky jedné skvělé autorky, určitě stojí za to, se na ně podívat a počíst si.
http://phyllis.blog.cz . blog jedný fajn holky, co má ráda HP stejně jako já. Má tam ukázky své tvorby a blog věnovala taktéž HP
http://www.computerpranks.com/download/programs/fun/swf/sabotage/whatswrong.swf – Hledejte chybu na obrázku. Doporučuje se, že když si dáte bedýnky co nejvíc nahlas, tak vám to něja poradí. Je to nějaká drobnost, kterou nenajde každý. Zkuste štěstí a přeji výdrž…
http://sheendigital.com/alba/ Pro milovníky ženských tělíček 🙂
http://www.pietrelcinanet.com/forum/images/foto/labirinto.swf – Tohle je pro hravé lidičky, musíte mít pevnou ruku a dojet do konce 🙂
http://members.home.nl/saen/Special/zoeken.html – Najdi chybu na obrázku 2. Jsou tam dva obrázky a musíte je rozlišit.. Pozn. Je to něco jiného, než ta předešlá chyba na obrázku…
http://emily.blog.cz – blog jedné nadějné autorky. Má moc pěkný styl psaní. Samozřejmě tématem je HP.
http://martula.blog.cz/ – blog další nadšenkyně Harryho Pottera. Fajn holka!!
http://vsehochut1.blog.cz/ – blog dvou dívčin, které se rozhodly také věnovat Harrymu Potterovi. Autorky: Verulka a Terulka
http://susan.blog.cz/ – a další blog, tentokrát od mladší sestřičky už jmenované Terulky 🙂 Na to, že je jí devět let, tak je to šikovná dívčina..
http://melodye.blog.cz – jsem neskutečně znechucena nad svou neschopností. Omlouvám se dodatečně i Melodyi, že jsem nepřidala tento odkaz, protože určitě stojí za to. Já hlava děravá si myslela, že ji tu mám. Jedna z dalších potenciálních autorek HP fanfiction a já ji tu nemám. Blanch, styď se!

Alion je další z autorek slashe HP a nejenom slashe, ale taky hodně husinálních depresiv. Strašně se mi od ní líbí Pouta mezi námi.

Blog jedné prima holčiny, se kteoru se už znám osobně 🙂 Pisatelka ff…

Blog Jajdy. Takového prima človíčka 🙂

Stránečky mého kolegy z layoutse. Najdete tam grafiku a vše, čemu se věnuje.

Stránky Severiny. Četla jsem od ní slash Ternerdess Provocative! Je senzační 🙂
Blog Mardom. Četla jsem její drabllíky a básničky. Strašně příjemně se čtou a v člověku něco zanechají, protože mají hloubku.

Bloček mojí spolužačky Kiki. Vážně to není žádná propagace, upřímně: její básničky jsou strašně nádherné. Úplně elektrizující, čtou se přímo samy. Nepíše ff, pozor. Píše autorskou tvorbu, najdete tam i povídky.

Stránečky Amy zo Slovenska 🙂

Krásné stránečky Peggie.

Stránečky mladé autorky ff. Má rozhodně vtipné nápady ke zpracování. Mrkněte k ní 🙂

Nápoj lásky. Kdo nezná, ať se stydí. Stránky obsahující pouze a pouze slash všeho druhu. Od HP, po LOTRa či originální tvorbu. Rozhodně doporučuji povídky autorky Veroniky, která spravuje NL.

Stránky jedné nadané slashařky. Jedné z mých nejoblíbenějších. Píše bechderoucí povídky.

Ajví Blog Ivíka.bublíka 🙂 Njadete u ní plno povídek. Od obyčejných HP fanfiction, až pod erotický slash nebo erotický het.

Četli jste už 2000 let zpátky? Ach bože? Ne? Chyba! Rychle to napravte. Zvlášť, pokud se chcete vážně nasmát až k popukání, protože je to geniální dílo 🙂
Blog slashařky Falkiry. Miluju její slashe. Hrozně se mi líbil Lektvar pravdy. Samozřejmě píše i het, ale vše s nádechem erotiky. Ale stojí to rozhodně za to.

Blog Allishky, která sice moc nepíše, ale když už něco napíše, tak to stojí za to. Hlavně slash 🙂

Blog dvou nadaných slečen: Lebel a Rose. Na jejich bločku se vážně dobře zasmějete 🙂 Mají parádní nápady.

Blog mé dobré kamarádky Geri. Rozhodně její dílka taky stojí za to. Pokud máte rádi depresivnější dílka, ideální místo pro vás.

Blog tří, mně velice blízkých osob, Lejdynky, Cloverdee a Rael. Canis lupus maeval. Máte rádi Rema Lupina? Ideální místo pro vás. Zaručuji kvalitní povídky!

Stránky Žanny.

Jedna moc dobrá autorka HP od našich bratia 🙂

Elišky čajovna Jedna moc pěkná stránečka od Elišky. Čajovna 🙂

Bílá LilieStránka další z mých kolegyň, která dělá s námi layoutky na web. Ještě jsem nepoznala osobu, jako je ona. Umí snad úplně všechno. Od grafiky, až po kreslení a fotografování. No vážně a je tak mladá, je to neskutečné. Rozhodně se k ní podívejte!

Such a perfect illusionStránky Nefertari. Autorky především povídek o TH, ale i HP a jiných věciček.

Stránky Jacomo.

Luna´s web Stránky Luny. Dva profily. Jeden s Fleur a jeden s Hermionou.

Stránečky mladší sestry Lairen. Lissy.

Doupě hypnotizerky Stránky Temny hypnoty.

Stránečky Clarissy.

Jerabina Stránky jedné Jeřabiny 🙂

hříchy Severuse Snapea Kdo by neznal fantasmagorium? Povídky všeho druhu. Slash, PWP, non-con, romantika, het, prostě všechno. Záleží na vás, jaký si zvolíte profil.

fanfiction.potterharry.net No a tohle je náš zlatý fan 🙂

Eillen -> Lenka, kdo by neznal Lenku? Tedy Eillen. Takovou dlouhou dobu jste jistě navštěvovali její blog. No, teď má stránečky, na kterých si můžete vybrat tři druhy tvorby – čili tři profily stránek.

Bloček nadané autorky, která píše strašně čtivé povídky. Mluvím z vlastní zkušenosti.

Stránečky povídkářky Jackie Decker, rozhodně stojí za to si od ní něco přečíst, tak šup na průzkum!

Feba Stránka Féby s povídkama.

It's legal to be different... Stránky Elenril.

Nové stránky skvělé Titany.
Stránky mojí kolegyně na layouts, Illiany.
Prokleté povídkářky stránky nás, PP aneb „Prokletých povídkářek,“ patří zde StralaP, Nancy, Amálie, Lejdynka, Rebelka a já. Stránky jsou ještě stále ve výstavbě a tato ikonka je jen provizorní, poněvadž se pracuje na novém layoutu.
pottpovidkyKdo by neznal Pottpovídky. V poslední době jeden z nejznámějších fan archívů s tématikou HP. Spravuje je naše zlatá Sandraela. Teď na nové adrese: http://pottpovidky.org

betareaders Stránky vhodné pro začínající povídkáře a pro ty, kteří si neví rady s českou či slovenskou gramatikou. Skupina beta-readerů se o vás ráda postará 🙂

cougarel Stránečky šéfíčka Pottpovídek :)) Má tam jednu skvělou povídku-Delete. Vážně doporučuji! A kdo miluje pár Ginny/Draco, je na správné adrese! Doporučuji Miluj bližního svého!

Rebelnik Stránečky jedné skvělé povídkářky, kterou mám velice ráda, nejen jako autorku, ale i jako osobnost. Vážně se tam mrkněte, má překrásné „(ne)depresivní“ povídky 🙂

catriona Catriona zatím jen překládá, ale jde jí to od ruky. Určitě ji znáte z Pottpovídek. Má moc pěkné stránečky a povídky taky, určitě stojí za to se na ně mrknout!

loony Loony..pardon, loony(nemá ráda, když je nazývána jako Loony s velký L). Další z těch nejlepších autorek, jaké ve světě ff znám. Je mocinky šikovná a má pěkné stránečky!

moony Taky stránečky loony, ale o našem Remíkovi(ne tom astronautovi, ale vlkodlakovi) 🙂 Je na něm plno pěkných dílek z dílny různých autorů ff. Určitě se mrkněte, nebudete litovat.

dangerous dreams Dangerous. Naše Dang. Taky jedna z těch vynikajících autorek. Určitě ji znáte z fanfiction.potterharry.net. Rozhodně doporučuji se na tyto stránečky kouknout, nebudete litovat!

Layouty pro začátečníky Je libo nějaký layoutek? Neumíte ještě dělat vzhledy stránek, pracovat s designem? Stačí se mrknout na tyto stránky a máte po starostech. Autory designů jsem já a Franky J, Camelia, Elanor, Rebelka, Sarah, Illiana, Brabikate.
Nyní jsme se s layoutsem přestěhovali na novou vlastní doménu, jelikož už nám byl starý layouts malý 🙂
zde:

326 komentuje www..

Odpověz

Můžete použít HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code