Účty Layouts.candita.cz

avatar
Jak jistě víte(taky proto, že o tom neustále píši), tak jsem členkou grafického týmu sídlícího na webových stránkách ZDE.
Layouts(žádná candita!)už existuje krásných pět let.
Není to žádný blog, jak se mnozí domnívají a neustále nám tam nechávají tyto mylné komentáře, ale je to ručně vytvořená webová stránka, takže nám její zprovoznění dalo hodně práce.
O to ale nejde, to jsem se dostala jinam 😀
Pouze jsem chtěla napsat, že pokud nás navštěvujete a líbí se vám naše práce, můžete se stát fanoušky naší stránky na Facebooku(já osobně tam nechodím, nemám FB a ani mít nebudu, takže nehrozí, že zrovna mě byste tam zastihli) nebo pokud máte účet na DeviantArtu, můžete si nejenom dát do sledovaných NAŠI SKUPINU, ale můžete k nám do DA skupiny přidávat vaše grafické práce a stát se tamním přispěvatelem.
Třeba se to některým z vás bude hodit a třeba se ti šikovní takto dostanou na světlo světa.
Budeme rádi za vaši návštěvu.
Blanch, za tým Layouts

13 komentuje Účty Layouts.candita.cz

 • Nathaly  píše:

  ani jedno ani druhé nemám :-(

  ale keby som mala pripojila by som sa :-)

  nádherný letný design :-)

 • Blanch  píše:

  [1]: Díky.

  Podle mě u toho facebooku o nic nepřicházíš :D, taky ho nemám a ani se o ten náš účet nestarám, mě tam nikdo nedostane :DDD

 • "Já jsem tady Vzduch!"  píše:

  na DA si vás určitě přidám… a facebook sice mám, ale nepoužívám, takže…
  …a jak se vlastně stane, že se k vám člověk dostane? To asi musí být hodně šikovný, což?

 • Blanch  píše:

  [3]: Myslíš jako grafik do týmu?
  Už asi nijak, je nás už moc. Ale donedávna když se nám prostě někdo hodně zalíbil, tak jsme mu řekli, jestli by neměl zájem.

  Ale cíleně jsme nikdy nikoho nehledali.

 • monssters  píše:

  Ahoj,na mem blogu je graficka soutez XXL
  a myslim si ze ty se do ni hodis,ovladas grafiku  výbornně,jinak hezky sladene barvy v designu

 • Blanch  píše:

  [5]: no jistěže, protože já nic jiného nemám na práci a nápisy do záhlaví píšu jen tak z kratochvíle, aby to nezelo prázdnotou *ironík*

 • Lulu  píše:

  Na Deviantarte už mám watch ..
  Facebook síce mám, ale že by som tam nejak chodila,to nehrozí :D .. no inak, veľmi pekný nový design 😉

 • Illandris  píše:

  Já bohužel taky nemám ani jeden z účtů. FB z duše nenávidím a fakt se divím, že se taky najde nějaká dobrá duše, která ho nemá :-D

 • Blanch  píše:

  [8]: Já FB z duše nesnáším stejně jako ty, takže to plně chápu :D
  Na ten náš účet se ani nechodím dívat, jen když je to nezbytné,  moje práce tam za mě vkládají kolegové :), na druhou stranu jako reklama to špatné není, s tím nápadem přišla mummy a zase FB má tolik lidí, že to není od věci.
  Ale zakládat si ho kvůli tomu nehodlám :D

  [7]: díky a díky :D

 • Anastazia  píše:

  [9]:
  Tyjo!žeby spřízněné duše?Mluvíte mi z ní, holky!Já jsem z toho trapného FB na mrtvici. Nejvíce mě se*e, jak tam ségra sedé od rána do večera a hraje ty trapárny!Kdyby aspo%n dělala něco užitečného!Třeba blog je užitečnější!No prostě zabít málo xD
  [8]:

 • Blanch  píše:

  [10]: Blog mi taky přijde jako zbytečný žrout času, nicméně mi přijde rozhodně osobitější, než nějaký facebook, kde máš tisíc přátel, z toho devět set osmdesát jich vůbec neznáš.

  Nezastírám, že ten systém může mít nějaké klady – jakožto, že tam najdeš staré známé, které si léta neviděla, ale plno lidí z toho zblbne.

 • ToM  píše:

  Zvláštní… mám tě na fejsbůku. 😛 Sranda to číst. :D

 • Blanch  píše:

  Jo, jen ten FB jsem založila z nutnosti kvůli kontaktům ohledně práce. Už je to dva roky :X Ale nemám ho stále ráda stejně tak.

Odpověz

Můžete použít HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code