Rámečky na avatary – sada č.15

Tak jsem se po nějakém čase zase prohrabala ve svých starých rámečcích a našla jsem tam tento „poklad“, je to takový mix hodně hodně starých rámečků(viz ty první nesmysly a ty čtverečkoidní miniatury) a o něco méně starších rámečků :D, taková čtverečkoidní a kuličkoidní všehosměska nevalné kvality, ale aspoň jsem zase vyprázdnila pár složek. Třeba se najde blázen, co je použije a co absolutně netuší, jak udělat v grafickém programu pitomý čtvereček :D.
Ještě toho mám na skladě pár desítek, ale drbat se s tím ke stažení zabere víc času, než kdysi samotná výroba těch bazmeků :D.
No, každopádně, kdo by chtěl… zde ke stažení.
Ostatní rámečky se v tuto chvíli opravují, takže snad do hodiny budou ke stažení zase všechny.

Ve složce zip naleznete jak soubor, který lze přímo nahrát do photoshopu mezi štětce – ve formátu abr, ale také gif obrázky ve složce GIF, ze kterých lze štětce vytvořit i v jiných programech, nebo novějších verzích photoshopu.
Jinak pokud šablony použijete, opravdu není nutné udávat credits.
Zakazuji šířit tyto soubory dál. Jsou určeny pouze pro vlastní užití, nikoliv k propagaci a na nějaké obohacování. Můžete je s klidem používat, ale nechci je u nikoho vidět ke stažení, to pak budu zlá. Nebo jakékoliv přivlastňování.
Ukázkové avatary můžete klidně použít na svlj blog/web do článků. Jsou volně k dispozici.
Počet rámečků: 46 kusů
Rozměry: 100px na 100px

3 komentuje Rámečky na avatary – sada č.15

 • SILVI-LU  píše:

  Krásne 🙂

 • Layouty od Kačky  píše:

  fuj, ešteže mám tvojich rámčekov plný photoshop :D

 • Blanch  píše:

  [2]: Tyhle tam naštěstí nemáš! Buď ráda. Ale zas tam máš jiné plebsy, co tam nepatří :D

  [1]: No když myslíš :D, díky :D, nebudeš nejspíš příliš náročná osoba, což nemyslím zle :D.

Odpověz

Můžete použít HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code