Povídky o TH?

Mám tu na vás takový dotaz…

Jedna slečna mě požádala o pomoc, co se týkalo psaní, ale ne HP, šlo o téma Tokio Hotel. Jelikož jsem této skupině nepřišla nikdy moc na chuť, v poslední době jsem se začínala prodírat stránkami o TH, abych si zjistila info o členech(přiznávám se, že ještě minulý týden jsem nevěděla, že Bill a Tom jsou dvojčata..ano, stydím se. Dokonce jsem ani nevěděla, jak vypadají, ale to je fuk..) a prolezla jsem blogy s ff o TH. Jelikož po mně žádala, abych jí pomohla s psaním, daly jsme se dohromady a sepsaly pár kapitolek o TH. Nechtěla jsem, aby mé jméno s tím nějak souviselo, a tak jsem jí nechala, ať to vydává pouze za své, ale nakonec mě ukecala, že prej bych to mohla dát i sem a že by měla víc čtenářů(co já vím?) :))
Taxe vás ptám, jestli chcete, abych zde uveřejňovala povídky o TH, které společně se Simôre(moje reálná kamarádka..tímto tě zdravím Sim) 🙂 píšeme. Je to taková romantika, co jiného, bylo to její přání, já se spíš starám o stylistiku a ona o obsah 🙂 Dám vám sem anketu a hlasujte.. já jsem říkala, že je mi to celkem jedno. Já jsem přešla svou averzi vůči nim, dokonce se mi zalíbila jedna písnička, která byla údajně hitem loňského léta(nemám přehled), ale mezi své fanynky mě stále počítat nemohou a slintat po nich rozhodně taky nikdy nebudu :))

112 komentuje Povídky o TH?

 • Geri  píše:

  heh, spíš bych brala nějakou třetí možnost – je mi to jedno. Ale to by ti asi moc nepomohlo, co? Taky se mi od nich líbí jedna písnička, zřejmě to bude ta samá 🙂 Jinak je taky nežeru, jsou na mě moc mladí :)))

  No, jelikož mi nevadí, tak dávám ano. Aspoň si přečtu zase něco novýho :)) Bude aspoň sranda 🙂

 • Francis  píše:

  Panebože, ono taky existuje ff o Tokio Hotel? Blanch, promiň, ale přece by ses k něčemu takovýmu nesnížila! 8-O

 • Blanch  píše:

  Geri tak nějak..moc mladé maso :)))

  Francis už jsem se snížila.. ale ne jako přímý autor. A existuje..já jsem měla původně v plánu to dost zparodovat a vyloženě ponížit hlavní aktéry, ale když Sim mě tak hezky prosila..bylo to na její přání..

 • janula  píše:

  prosim jen to ne!!!….este k tomu romantiku…ale demokracie nade vse

 • Blanch  píše:

  Není to ta nasládlá romantika, kterou všichni andové ff píšou :))

 • Amálie  píše:

  ale jó Blanchí, dej jsem jinej odvárek….já sice TH taky moc nemusím, ale některé jejich písničky k zahození nejsou (mě spíš vaděj vzhledově) a některé ff TH jsem četla…dej to sem a uvidíme, jestli umíš psát "tokiovsky"=)

 • Phyllis  píše:

  Tedy, dala jsem, že nechci. Povídek o TH jsem si přečetla hafo, žádná se mi nelíbila.. většina z nich byla romantika, bylo v nich jak po nich fanynky slintaj a to já vážně nemusím. Raději zůstanu u Harryho.

 • Kačulín  píše:

  Tak jo šoupni to sem 🙂 já TH nesnášim ale mohlo by to bejt dobrý a změna je přece život 🙂

 • Lenka  píše:

  No je mi líto, ale raději ne. Fakt mi je z nich špatně. Snesu maximálně písníčku Shrei (snad se to tak píše). Ale je pravda, že demokracie je demokracie a pokud se to tu objeví, tak si alespoň jednu kapču zkusím přečíst.

  Proč ale nemůže být ff o TokioHotel a zároveň to nebýt romantika??

 • Barborka(Siriuska)  píše:

  Jezis prosim tady ne!!!

 • Lebel  píše:

  Blanch, prosím ne-e! To bys nám přece neudělala?

 • Blanch  píše:

  Amy  neumím psát Tokiovksky :))) To Simore si vymyslela ten děj, já ho jen trochu upravuju, aby nebyl tak naivní :)) Mně se taky nijak zvlášť nelíbí, ale to je taky o tom, že jsou o tolik mladší :))) Ale jedna písnička ujde 🙂

  Phyll není to o jejich fanynce 🙂 Spíš antifanynce 🙂 Trochu jsem se vžila do její role(když vezmeme vpotaz, že já bych ale žádného z TH nechtěla..bleee) :)))

  Leni protože pak by to ani nemělo děj..bylo by to to tuctový a bez dějové linie, takhle si fanynky splňují své sny :)))))

  Koukám, že tady všeobecně vládne nechuť k TH :))) Já se bála, že jsem sama… že tu je to právě samý fanda :)))

 • imnetet  píše:

  ak z toho spravíš horor tak prečo nie..ale moc ich nemusím

 • Barborka(Siriuska)  píše:

  Dyt vypadaj jak holky a hlas maji jak kdyby jim drzeli koule:))

 • Barborka(Siriuska)  píše:

  Pokud tam nejaky maj…:D To je taky otazka:D

 • Blanch  píše:

  Barborko ))) no..u toho jednoho o tom pochybuji :))))) Některé fotomontáže jsou fakt trefné :))))

  Já jsem chtěla fakt parodii, ale byl to nápad Simore a já jí nechci brát iluze, ona je miluje. Navíc to píšeme u mě doma :)) Ona nemá internet.. 🙂 Zítra si to asi přečte tady 🙂

 • Lebel  píše:

  Promiň Blanch, ale ať už píšeš sebelíp a mě se všechno od Tebe líbí, tak jsou věci, které si skutečně nechám ujít.

  Sorry. :o)

 • Amálie  píše:

  Blanch Tokiačka….no mě šlahne=)=) jdem do toho Blanchíí, to bude tokiovská jííízda=) njn, jak tak ale koukám, tak žádní tokiákové podle ankety tady nebudou=)

 • Geri  píše:

  Amálie: většina tokiaků zřejmě chodí na jiné blogy :))))

 • Blanch  píše:

  Lebel mně je to jasné, neboj :)) To je spíš pro ty, co mají TH rádi..já osobně je taky nijak moc nežeru.. :)))

  Amy já bych je sem taky raději nedávala..říkala jsem Simore, ať si udělá blog..jenže..ona se o něj nemá jak starat, nemá doma internet. Zase bych to musela vkládat za ní já.. a to se mi nechce :)) Jinak..až já budu Tokiačkou, to budou mít tvé děti, Am, dřív chlupatý svoje děcka :)))

  Geri :)))) přesně..co by tady hledali :)))

 • ivik.bublik  píše:

  jo mě se taky líbí jen jedna a to Durch den Monsun, jinak ostatní jsou strašný, jako třeba ta Schrei – to je děs běs :((((

  prosím hlavně to sem nadávej, zkazíš si dobře vybudované jméno :(((

  pro srovnání, představ si že jsi velice znáná herečka, ale fakt hodně, máš nekolik osrarů, glóbů a já nevím kolik cen a pak dostaneš nabídku od reklamní společnosti na toaletní papír :)))) a ty by jsi to přijala.

  tak nějak to vidím já :)))

 • mardom  píše:

  nejsem jejich příznivcem, ale asi by mě zajímalo,jak je to zpracováno. Už jsem pár povídek na jejich téma našla a docela jsem se u toho nasmála. Bývá to opravdu hodně naivní, takže když to člověk bere s nadhledem, tak se baví. No a jedna zajímavost na závěr: tak jsem se jednou hrozně moc nudila, neměla jsem po ruce žádnou knížku atd., tak jsem procházela net a hledala nějaké povídky na přečtení. Furt to byl samý TH, nebo blogy mladých dívčin, co se vypisovaly ze své zamilovanosti … až jsem po dlouhých 2 hodinách našla pottpovídky a s nimi Blanch a ostatní.

  Ale je fakt, že zrovna tady bych to nedávala, max. jako odkaz.

 • Pavlína  píše:

  pane bože,jen to ne

 • Noemi  píše:

  Pro Luga!

 • Phyllis  píše:

  Jedna písnička od nich je málo, mně se jich líbí víc.. nejvíc asi Rette mich.. nebo jak se to píše..?

  Ale povídky o nich tu zásadně nechci, nečetla bych to. Kdyby to bylo depresivnější, prosím, ale romantiku s TH nemusím. Jinak je romantika někdy fajn..

 • Vijush  píše:

  ne , blanch tokiáče sem nedávej PLOSÍM!!

  já sem vždycky pro romantiku,ale ted by nebylo špatný něco depresivního.kdybys je třeba tak zabila  :)))no,škoda že to nejde :((((

 • Alia  píše:

  Tak to jsem netušila že se i TH píšou i povídky. Já je ráda nemám a nikdy jsem neměla. Takže já tady povídky o nich nechci, ale pokud je sem dáš, nebude mi to vadit. Číst je nemusím…

 • Madelein  píše:

  Blanch, prosím to ne!!! já už jich mám plný zuby, u nás to totiž vypadá jako svatyně TH, ségra je úplně miluje a prej tě dokonce žádala o jejich lay… prosím sem je nedávej…

 • Ginny  píše:

  Blanch néééé!Tu jsou povídky na téma Harryho Pottera.Já tokio Hotel nenávidím!!!Ale jak už psala Alia pokud je tu dáš tak číst je nemusím.

 • Lucy  píše:

  Já jsem dala možnost ne. TH zrovna v lásce nemám.

  Když jsem dáš povídky o TH začnou ti sem chodit jejich fanynky a psát komentáře jací jsou tam všichni úžasní a ten Bill jak je sexy a podobně.

 • Lucy  píše:

  To je můj názor.

  Já bych o nich žádné povídky nepsala.

 • Pavlína  píše:

  PROSÍM MRKNĚTE NA MŮJ BLOG

 • Ragnar  píše:

  povídky o Tokio Hotel??? nééééééééééééééééééé

 • Sarah  píše:

  No abych pravdu řekla, NEZNAM TH, teda jako vím, že něco takového existuje, ale neposlouchám to, neznám žádnou píšničku. Možná už jsem nějakou slyšela, ale rozhodně jsem neměla tušení, že je od TH. Sečteno podtrženo – je mi celkem jedno, jestli to tu bude. Když to sem dáš, určitě si nějakou kapitolu přečtu. Takže klidně to sem šoupni :-))

 • exko  píše:

  to raději ne,doma mám jednu velkou fanynku a nejradši bych ji ve spánku zabila:)),kdyby si psala depresivní a příběhy kde budou umírat fakt příšernou smrtí tak to beru aspon se mi ona fanynka zabije sama:)))))

 • škrabalo  píše:

  No TH sice mám ráda, ale nějaké povídky? To by to tady podle mího vadilo. Myslím, že bys sem mohla dát odkaz na ten blog, ať se každý podívá, ale sem to nedávej:)))

 • škrabalo  píše:

  Jak říkam… PROSTĚ NE!!!!!

 • Genevieve  píše:

  proboha jen to ne!!! sem by se to prostě nehodilo… tenhle blog je pro mě svět HP a ne svět TH (tvými slovy Totální Hybridy(nemám tušení jak se to píše)) promiň, ale zásadně nesouhlasím…

 • Blanch  píše:

  Ginny omyl..nejsou tu povídky o HP..tenhle blog je o všem, mám tu i tvorbu mimo mísu..jen mate, že nejvíc je tu toho právě o HP..jinak já nikdy tento blog nezasvětila právě HP..není to ani můj záměr. To samé pro tebe Gen.. není to svět HP…máte mylný dojem.

  Iviku nezkazila bych si jmébo, opakuji, že to není můj příběh, já jen kontroluji stylopis a opravuji věty apod. Dávám tomu jen formu a taky Sim brzdím, aby z toho nedělala žádnou naivitu.

  Hh..s tím zabitím sem se fakt smála :))))

  Taky se mi líbí jen Durch den Monsun nebo jaxe to píše..nic víc.. němčinu fakt nemusím.

 • Amálie  píše:

  To mě se líbí durch dech monsun a rette mich.  jinak to jsou hrozné paka….strašně komerční skupina. něco jako crazy frog nebo u nás lunetic (nic proti nim, dávám příklad) podle mě jak rychle vyběhli, tak rychle zase zalezou.

  nebojte Antitokiačky….za chvili to budou titulky " Bill jede v drogách, Gustav prodal svou matku do Iráku, Tom měl sex s Britney Spears" a udělají dětem pápá=)

  jestli to sem Blanchí dáš, budu to číst. jestli ne, brečet a naříkat nebudu=)

 • Geri  píše:

  souhlasím s Amálií. Jak už jsem psala nahoře, je mi to celkem jedno. Když to sem dáš, přečtu si to, když ne, nevadí. Navíc to záleží na tobě. Pokud to sem dát nechceš, tak se na to vykašli. A pokud to sem dát chceš, tak to sem jednoduše hoď a uvidíš. Myslím, že by to mohla být docela sranda. To jest můj názor :))

 • Lelli  píše:

  Ne!!! Prosím tě, dej sem cokoli, jen tohle ne! To bych asi nerozdýchala… Ale pokud to sem dáš, tak přísahám, že to nikdy číst nebudu, k tomu se opravdu nesnížím. Vždyť je to trapné…

 • Klarit  píše:

  ….sfackujte mě!! já TH nevyznávám, spíš je beru s obrovským nadhledema a věcem kolem nich se veřejně vysmívám:D a na víc bohatě mi stačí uslintaná fanynka alias moje sestra jako u některých předem (kdyby ty sliny aspoň někdy utřela….:)) a taky souhlasím s tou  krutou a depresivní smrtí či jak to bylo…pár povídek sem kolem toho četla, ale buď to bylo přesládlé nebo to bylo napsané takovým způsobem že to bylo o dost horší než když píšu něco já sama… ale když to sem dáštak si to přečtu ale na další kapitolu se nebudu nikdy těšit….radši budu šetřit roupy na něco kolem HP:)

 • Klarit  píše:

  a mimochodem opravdu existujou o hodně lepší skupiny:DDD

 • Eggy  píše:

  Tak to ne… TH nemusim. Kdyz obcas neco o nich zahlidnu v novinach tak mi pripadaj jako magori (omlouvam se za slovnik). Ci to sem das ci ne je jen na tobe Blanch ale myslim si ze hodne lidi to cist nebude. A ja budu mezi nima.

 • warrion  píše:

  No… když to sem dáš, což je jen tvoje věc, já to číst nebudu. Tokio Hotel fakt nemusim…

 • Blanch  píše:

  Lelli tím si teď vlastně řekla, že už dopředu víš, že to bude trapné :)) Můžu s určitostí říct, že tak trapné, jako jsou většiny ff o TH, to rozhodně není.. dávám tomu totiž svoje antitokiáctví :))

  Eggy to jsem Sim říkala taky :)) Ale ona tu prej zahlídla několik vyznavačů TH :)))

 • Madria  píše:

  Já sama nechápu, co kdo nanich vidí. Třeba když jsem poprvé viděla fotku Billa (muslím toho černovlasého), tak jsem si původně myslela, že se jedná o nějakou zpěvačku. To jsem si ještě nepřečetla text pod obrázkem.

  Ale něco jim k dobru uznat musím, před testem z něminy jsem si díky Schrei zapamatovala, co znamená sloveso schreien. Ovšem Schrei jsem nikdy neslyšela.

 • Bára  píše:

  Blanch záleží na tobě =)) Já osobně TH neposlouchám a ani mě nezajímají, ale přečíst si o nich povídku… to může bejt celkem zajímavý 🙂

 • barca.haha  píše:

  já tě prosím a na kolenou klečím! přežiju všechno jen ne tokio hotel!! áááááá bože!! blanch tohle bys nám přece neudělala!

 • Barborka(Siriuska)  píše:

  Ale vlastne muzes to sem dat, ale lidi si to nemusi precist:) A kdyz dlouho nic nevlozis za povidku(HP), tak si to ze zoufalstvi nakonec i nepriznivci prectou:)))

 • Genevieve  píše:

  já vím, že to není svět HP, ale spíš je to svět HP, než svět okolní… aspoň podle počtu povídek na téma HP, ne? 🙂

 • Amálie  píše:

  jak vidím, tak je tady suprovej odpor…no né, taková skvěloooouuunnečkááá skupinka se slaďouunkýýýma klučččíkáma a vám se nelíbí? jste out=)=)ach, jak já miluji ironii=)

 • Fuska  píše:

  Povídky o HP jsou daleko lepčí a zajímavější než povídky o těch německých trotlech – navíc o nich píšou příšerný povídky jejich uslintaný fanynky na svých blozích.

 • Blanch  píše:

  bartca udělala…nejste přece povini to číst, to už je vaše věc, jestli otevřete okno.

  Gen podle počtu jistě, ale jinak ne.

  Am :)))) Tak nějak. Oni si snad myslí, že já jsem jejich příznivec.. hele..jestli si tohle přečte Simore, zabije mě :))))))) (tímto se ti, Simôre, omlouvám..) :)))

  Fusko u mě je jistota, že nejsem uslintaná fanynka..já jsem spíš opak :)))

 • Amálie  píše:

  neuslintaná antifanynka=) nepotřebuješ bryndák=)

 • Kačulín  píše:

  No myslím, že bys to sem možná i dát mohla pokud to nebude žádnej MEGA slaďák tak by to možná i mohlo bejt zajímavý 🙂 Já teda TH fakt nemusim ale tak aspoň uvidim jak vypadaj povídky na ně :D

 • evik  píše:

  v žádném případě to sem nedávéj!!!!!!!!!!!!!!

 • Teavi  píše:

  hmm..jak koukám hodně odpůrců TH a milovníků HP… 🙂 s lítostí všem odpůrcům TH a milovníkům HP sděluji, že někdo tyto dvě věci dal dohromady a napsal povídku….přečíst si ji můžete na jednom blogu s povídkama o TH (http://tokio-hotel-povidky.blog.cz/rubriky/ve-svete-hp), ale neříkám, že musíte….

  Madelein: zas taková svatině doma není! si neviděla jiný fotky a tomu já sama říkám, že je to šílenství!

 • Heather  píše:

  No….ne….nebo jo,ale číst to nebudu….něco takovýho neuznávám

 • Heather  píše:

  Jo,když už jste se tu tak hezky rozjeli…chci jenom podotknout,že mě dráždí falešný tóny,kterých jsem u "hitovek" TH našla spousty,takže mě nikdo nemůže nutit(neříkám,že mě nutíte),abych to poslouchala…..proto se ani nesnažím je nějak vyhledávat,bo se mi z toho protáčí panenky…..fakt ne

 • dracice  píše:

  BLANCH V ZADNEM PRIPADE NIC TAKOVEHO NEPIS A ZAMER SE SPIS NA PIKOVEHO KRALE!:)

 • Ragnar  píše:

  jedina dobra povidka o nich by byla ta s tou krutou a brutálně dlouho smrtí….udělal jsem pruzkum,a je mi z toho na blití

 • Heather  píše:

  Ragnar:tak tak

 • Heather  píše:

  Ale radši bys mohla napsat něco třeba o…o…já nevim….třeba o Charmed?Toho je strašně málo….prosím…třeba jenom jednu….prosím….ploším ploším,šmutně koukám….udělej mi radost…jednou jedinkrát…..už po tobě nebudu nikdy nic chtít…ani Pikovýho krále…..prosím

 • Blanch  píše:

  dracice to má být rozkaz?

  Opakuji..já to nepíšu :))) Neumíte pořádně číst :))) Psala jsem, že ji dělám jen něco jako korektora, upravuju věty a stylistiku…a umírňuji v naivním ději, jinak je to její dílo.. 🙂

  Heat o Charmed..ne, v plánu to určitě nemám..možná až uvidím CELÝ seriál, všechny řady…takhle to nemá smysl..

  Prej jednou jedinkárt mi udělej radost..Heat, víš, co si můžeš? Taková urážka..  prej ASPOŇ jednou jedinkrát.. :)) Ne, domluveno 🙂  Na fanu2 máš povídky o Charmed..

 • Heather  píše:

  Tak já ti pošlu sedmou a osmou,prosím….můžeš si je i stáhnout……já vím,co si můžu,ale taky vím,co můžeš ty:napsat jednu povídku na toto téma:)

 • Heather  píše:

  Blanchenko…..plosím

 • Francis  píše:

  teda Heather, aby ses tu za chvíli nezačala plazit po kolenou! ;-)))

 • Heather  píše:

  Francis,už klečím:)

 • Heather  píše:

  Blanchičko,sluníčko,prosím….

 • Rosé  píše:

  to bys to tu upe zkazila!!!!!!!!

 • Blanch  píše:

  Heat nepros, je to zbytečné, když nechci, tak nechci.. 🙂

 • Lelli  píše:

  Blanch já jsem to nemyslela tak, že ta povídka bude určitě trapná, ale že je trapný vůbec ten nápad psát povídky na toto téma a ještě ke všemu je zveřejňovat…

 • Heather  píše:

  A pročpak nechceš?Njn….já jdu somrovat jinam…

 • Blanch  píše:

  necu, protože se mi to nece psát, jak jednoduché..

  Lelli a někomu se zdá trapné psát povídky na téma HP :))) To je přesně to odsuzování.. někomu se pro změnu zdá struhlé, že je potterománie :))

 • Geri  píše:

  Blanch: úplně souhlasím, sice TH nemusím, ale kvůli tomu nikoho neodsuzuju. Já si taky nenechám kafrat do HP povídek :)))

 • Blanch  píše:

  Geri já to prostě beru tak, jak to je.. kámoška je ulítlá to TH..já do HP, ani jedna si nemáme co vyčítat… mně se líbí mrtvá knižní postava..jí o tři roky mladší kluk z Německa..prostě jsme si kvit :)))

 • Blanch  píše:

  Ona je na tom ještě líp, než já :)))

 • Geri  píše:

  Blanch: má o malinko větší naději, co? :)))))

  asi bych to řekla tak, že člověk se stane tolerantnější tak nějak věkem a zkušenostmi (ne že bych se považovala za starou a zkušenou :))). Prostě to tak taky beru, každej je jinej a to je dobře 🙂

 • Blanch  píše:

  :))))) jj… aspoň není z knížky a je z masa a kostí a není mrtvej :)))

  Přesně tak..vzpomínám si na svou pubertu..pořád jsem něco oodsuzovala, ale už mi není ani náct, teď už to všechno respektuju..každý má to svoje a nikdo nemá právo mu to brát.. proto, i když TH nějak extra nemusím, mě dost překvapily ty reakce a vůči některým mě docela zklamaly.. byly dost ostré. Vzala jsem to z druhého hlediska, když někdo přijde sem a začne psát, že HP je kravina největší a že nás nechápe apod., to se hne dozývá každý a najednou se za to všichni jdou prát..  je to nefér..

 • Geri  píše:

  jj, doufám, že mě nesežerou, když napíšu "chudáčci TH, ani se jich nikdo nezastal" (číst velmi ironicky :)) )

  Když jsem byla v pubertě, myslím, že sem snad ani nikoho neodsuzovala. Ale vždycky jsem nerada mluvila o tom, co se mi líbi za skupiny a tak. Bála jsem se, že se mi budou smát. Dodnes se opatrně vyjadřuju o své HP a AR mánii :)))

 • Blanch  píše:

  no..taky mi jich přišlo líto..docela..:) Ale jako fakt.. jenom začali být víc vidět a každý je nesnáší, přitom je nikdo nezná 🙂

  Geri já jsem odsuzovala Lunetic :))) a takové ty slaďárny, tohle bylo moje odsuzování..dneska si říkám, když se to čéku líbí, je to jeho věc…

  Já taky nikde ve svém věku nerozkřikuju, že mám ráda HP a taky Rhetta Butlera ..hmm 🙂 a Garyho Oldmana :)))

 • Geri  píše:

  nooo, tak Rhetta Butlera taky můžu, jestli teda myslíš Timothyho Daltona. Hezkej byl i v Bondovi.

  Taky mě zaráží jak je nikdo nesnáší. První písničku od TH jsem slyšela Durch den Monsun a strašně se mi zalíbila. Dokonce jsem si ji stáhla z netu. Jinak je nemusím. Ale když se nějakým holkám líbí tak prosím. Taky jsem ulítávala na chlapeckých kapelách :)) takže to chápu.

 • Blanch  píše:

  Já myslím přímo postavu z knihy :))) Víc se mi líbí Clarke Gable, ale Dalton byl taky sexy :))

  Mně s etaky líbí Durch den monsun a teď jsem poprvé slyšela Schrei a vystihuje to překlad :)) A docela se mi to líbí…je to styl hudby, co mám ráda, takže mi to nevadí..to už je něco jiného, že se mi nelíbí oni :))) Ale jak jsem říkala, je to tím věkem..já na zajíčky nejsu :))

 • Lelli  píše:

  Já nikoho neodsuzuju, ať si každý poslouchá a píše co chce. To, že mi to připadá trapné, ještě neznamená, že někoho odsuzuju. Když se to někomu líbí, je to jeho věc. Že někdo odsuzuje HP, to taky vím – ještě před pár lety jsem na tom byla úplně stejně…

 • Blanch  píše:

  Já taky, ale nikdy jsem nikomu nepsala, že je trapné to psát.. :)) HP jsem taky zezačátku nechápala, mánie se dostavila později a dneska mám přes nějakých 60 povídek o tom :)) Ale i když TH nemusím, netvrdím, že je to trappné psát, prootže oni to stejně tak můžou vidět u HP, takže se k tomu nevyjadřuju..tohle je totiž pěkné puritánství..

 • Glum Vlk  píše:

  Né že bych chtěla krytizovala lidi co to poslouchají ale je to opravdu příšerná muzika.

  Např:Ti dva bratři, to jsou hotový strašáci, jak do zelí.Ti dva ostatní jsou k celku normální.

  Ale je mi vcelku jedno ,co ostatní poslouchají, já přeba poslouchám Keltsou hudbu a ostatní se mi taky smnějou ale já jim na to prdím:)))))

 • Blanch  píše:

  No, tak to si dovolím oponovat..taky jsem si to dřív myslela, ale včera jsem si na zkoušku něco stáhla a musím konstatovat, že tři písničky se mi dost líbí… je to prostě rock a něco takové tvrdší a žádný slaďáky.. kromě té němčiny..mně se ten instrument líbí..je to podobný vkus jako mám já..

  Já mám oblíbené jedno CD panique celtique od Manau..to jsou keltské balady s francouzským him hopem dohromady a je to nádherná hudba.. dokonce i máti se to zalíbilo…jsou tam housle apod. Fakt bezvadný..

 • Glum Vlk  píše:

  Tak tohle já nemám ráda, já mám spíš ráda např:písničky jako je  Hugo Gream nebo Čarodějnice z Amsbery, počkat myslím že jsem kecla ůplnou blbost, to jsou vlastně Anglické lidové písně a Balady, ale vlastně je to trochu podobné jako Keltské písně, nejlepší je to z oryginálními nástroji, jako třeba flétny nebo anglické dudy, tahle hodba je fakt pěkná:))))))))

 • Sandiga  píše:

  jo jasně,klidně začni psát povídky o Tokio hotel,kteří nemají s Potterovskou tématikou co dělat.Pak můžeme tvořit FF třeba o Evě a Vaškovi a podobných sračkách(pardon,ale jiný výraz mě fakt nenapadl)

 • Blanch  píše:

  Sandigo ale tenhle blog není o HP, je to jen váš mylný dojem, protože HP je tu nejvíc..ale je tu plno věcí mimo a já jsem nikdy netvrdila, že ej to svatyně HP..to bacha..není.. mám i originální tvorbu a básničky, citáty apod.. A promiň mi, ale je to můj blog, můžu si s ním dělat, co se zlíbí mně..nikdo nikoho nenutí to číst a ZNOVA PÍŠU, že to NEJSOU MOJE POVÍDKY, já je jen opravuju a upravuju.. kurňa, naučte se číst.

  Já se snad TH začnu ještě zastávat, přestože je dvakrát nemiluju… normálně mě to uráží za ně.. kdyby někdo řekl, že HP je srařka, hned byste se z toho posrali.

 • Verč@  píše:

  no,klidně to napiš…mě se tokio hotel celkem libi,bill je krasnej…ale v ostatnich se nevyznam=D

 • Blanch  píše:

  :)))))) už ne..nebudu to psát..udělala jsem Simore stránku a ona si prej udělala i blog..takže bud zde: http://thfan.ic.cz nebo http://thfan.blog.cz (snad se nepletu)..

 • Emily  píše:

  uff…. BLE.. 🙂

 • allishka  píše:

  ahoj, jsem tu nová, dnes jsem potkala tyhle stránky… tak mi je hned neznechuť těma blbečkama, můžeš si sem hodit odkaz na její stránky jako spřátelenej web, ale sem to nestrkat please :o)))

 • Blanch  píše:

  Alisha myslím, že to je moje věc, že ano :))) odsuzovat něco, co neznáš…lidi, překvaspujete mě…tahle vlastnost mě na lidech sere a dost u mě ti lidé klesají… tohle jsem vážně nečekala..nesolidárnost vůči něčemu jinému, co se netýká HP… fakt jste mě zklamali a to dost

  Já sem spřátelené weby nehážu, když si všimneš…kazí to design, zrušila jsem to…mám jen rubriku odkazů…

 • allishka  píše:

  Blanch… myslím, že tahle anketka začínala tím, že ses ptala svých čtenářů, jestli by s tímhle souhlasili a myslím, že všichni Ti tady napsali svůj názor a to většinou záporný. Ptala ses a hlas lidu říká NE. Nejprv Tě zajímá jestli to tady ostatní chtějí a když zjistíš že nechtějí, tak se pak vztekáš, že je to Tvoje věc. Já proti Tobě nic nemám, docela se mi tu líbí, tak si nemysli, že jsem sem přišla dělat rozbroje.

 • Severusoložka(marketenka)  píše:

  PROSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Blanch  píše:

  Alish já mluvím o voze a ty o koze..nemluvím ted o názorech, že to tu nechtějí, ale o tom, že aniž by měli s tím nějaké zkušenosti, hned všichni píší, že jsou to magoři, blbci, idioti, trapáci a já nevím, jaká ještě přízviska použili..prostě..když někdo přijde sem řvát, že je HP debilovina, hned se všichni naježí a brání, ale TH tady nikdo nebrání a odsoudit předem něco, co jim nevoní jen z doslechu, je prostě hambárna a pokud už se jim to tedy nelíbí, tak být v rámci možností asertivní…

  A mimochodem, nevztekám se…jde vidět, že mě neznáš..hele Heat další konkurent, kdo si tolik fandí, že se kvůli něj vztekám :)))))))

 • allishka  píše:

  Já si nefandím, nemívám obvykle radost, když někoho navztekám. No víš, myslela jsem to v podstatě podobně. Všichni je hned zavrhují, protože je prostě nemají rádi. Ti co sem chodí, mají rádi HP a kvůli tomu jsou tady, protože tady máš příběhy o tomhle. Já taky nemám ráda Tokio hotel a příběhy o nich mě nezajímají. Věřím, že můžou být hezké, kdyby byly o někom jiném, koho mám ráda, tak bych si je s radostí přečetla. Takhle to tady vidí všichni. Nemyslím, že příběhy o TH, které píše Tvoje kamarádka, jsou brak. To vůbec ne.

 • Blanch  píše:

  Mně je jedno, jestli to tu dám nebo ne a beru názory, že to nechtějí, ale k tomuhle jsem se nevyjadřovala..

  A pokud si všímavá holka, všimneš si, že za mou poznámkou, že je to moje věc, je docela poměrně dlouhý smajl, což jen dokazuje to, že se "kvůli tebe" nevztekám, ale spíš ironizuju.. :))

  Jak říkáme s Heat…ten net je zrádný…mění povahy a myšlenky lidí a převádí je v jiných očích do jného světla :))

 • Luciš  píše:

  Velice te obdivuje ze si to zvladla…no ale uprimne, nerikam, ze TH maji vylozene spatny pisnicky, taky se mi libi asi jedna, ale vylozene me nasira ten humbuk a silenstvi kolem nich…hlasovala sem ptro moznost "ne", protoze ff o tehle skupine je opravdu hone i na jinych strankach..a tvuj blog pro me vzdy znamenal supr povidky (nejen) ze sveta HP…a ti Tokiaci,…no…nejak by mi sem moc nesedli…ale pokud je sem das, tak te rozhodne nebudu proklinat, ani tvoji kamaradku, no, prekousnu to 😉 kazdej sme jinej, ne? =)

 • Blanch  píše:

  Luciš tak to soudhlasím, plno povyku docela pro nic..ale jak už jsme se bavily s Mardom, kolem KF byla taky děsná mánie..ono to zase časem přejde.. 🙂

  Dala jsem sem jednu svoji jednorázovku, ale tu povídku Simore raději ne..ona už tam má romantiku a to mě moc nebere..já napsala depkoidu, jako vždy..

 • Julka  píše:

  Nic sem o TH nedávej moc tě prosím….mám z nich kopřivku

 • Blanch  píše:

  pozdě. Ale stejně i tak bych to sem dala….

 • Mary  píše:

  Já TH miluju!! Je to neej skupina a já saMA O NICH PÍŠU POVÍDKY.  Jsou upa boží!!! Tak pls na ně nenadavejte!!! Vím, že každý určo nemusí, ale i tak pls ovládejte se!!!!

 • lískulka  píše:

  prosííííííííím nééééééé já moc Tokio Hotel nemusím (upřímně řečeno nesnáším je)a to víš,že já jsem hodně tolerantní

 • Blanch  píše:

  lisk nezlob se…já tady nikoho z vás nijak moc neznám, takže opravdu nevím, jak moc si tolerantní 🙂

  Ale trochu opožděná reakce na to, že ej to článek z července, ne? Stejně už tu ta jediná povídka o TH je, tak co :)) A nikdo nikoho nenutí to číst 🙂

 • maran  píše:

  pravda ..jen to ne..

 • Quasha  píše:

  a co takhle napsat twincest povídku???

  hm…já nic neřekla x)

 • dany 111  píše:

  nesnáším TH

Odpověz

Můžete použít HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code