Posoooor, jsou tu kužááátkaaa

Moshi moshi…
po dlouhé době vkládám nějakou anketu, abyste si zahlasovali.
Ptám se vás v ní, jaké máte doma domácí mazlíčky, tak se svěřte tetičce Blanch, protože ona je zvědavá.
Já sama mám doma dva psy, kočku, morče a dva králíky. Vždycky jsem toužila mít hada, pavouka nebo chameleona či jinou havěť, ale nebylo mi to(mně z nepochopitelného důvodu *devil*) povoleno.
Taky bych si jednou ráda pořídila žaka. Chodím jednoho očumovat do našeho místního zverimexu a vždycky si spolu pokecáme, on mě pozdraví, zeptá se jak se mám, nechá se podrbat na krku, a pak se zase rozloučí 😀
K sežrání pták 😀 Tedy… ne na pekáč, pouze metaforicky 😀 Na pekáči dávám přednost kuřeti 😀 nebo krůtě.

46 komentuje Posoooor, jsou tu kužááátkaaa

 • Momoko  píše:

  My doma máme kočičáka, pejsu, na privátě dvě potkanice… A to ani nemluvim o tom, že religionisti jsou taková zviřátka…=D Já vždycky ve zveráku očumuju kválíčky, to bych se vždycky uňuňala, když je vidim… A jednou bych chtěla hada, nějakýho pořádnýho…:o)

 • Blanch  píše:

  :D To znělo krásně dvojsmyslně na poslední věta, Momoko :DDD

  Jo, hada bych si taky dala líbit… Strašně se mi líbí. Vždycky jsem jako dítě u řeky chytala úžovky.

  A to mi připomíná, ještě jsem vždycky chtěla fretku :D Ty jsou rozkošné.

  Králíčky mám dva a mojám se s nimi furt, nejvíc s Bugs Bunny :D Je to lvíček hřívnatý a má takovou anglicky šedo-namodralou srst a ke všemu takovou chocholku kolem hlavy… no ta je přímo na vycpání :D

 •   píše:

  No, já doma žádného živého zvířecího miláčka nemám, a že ti doma nebylo povoleno mít hada nebo potvoru jedovatou pavoučí se nedivím. Já bych také řekl: jen přes mou mrtvolu. Já jsem hlasoval pro prase, ale praseti bych nemohl dát jméno. Miluji veřové na talíři, ale ne veškeré. Prejt, prdelanku a tlačenku opravdu rád nemám.

 • Blanch  píše:

  :DDD Tak takovým stylem si vybrat prase :D

  A víte, že prase má půlhodinový orgasmus? To se někdo má…

  No, já když si kupuju mazlíčky, se už dávno neptám, ale tohle by asi vážně nerozdejchali.

 • Neros  píše:

  Blanch, když prožiješ noc plnou vášně, tak taky můžeš poskládat půlhodinový orgasmus (za 38 hodin sexu) :)))))))

  Jinak jediné zvíře co mám doma je sestra. ta se ale nepočítá, takže nic… Taky chci strašně hada, abych se měl s kým mazlit, za dlouhých zimních večerů (i za těch krátkých letních). Nehledej v tom žádné dvojsmysly, nejsem hadofil… kdybych mu dal viagru….ne, vážně nejsem hadofil.

  Pak jestli se to počítá tak mám doma sebe. Ale zvíře jsem (jak se u vlkodlaka předpokládá) jen za úplňku. Anebo v posteli (s pěknou slečnou, bez Feilonga)….

  :))))))

 • Mab  píše:

  Mám dva malé čičíny, jsou jim čtyři měsíce a jsou to pěkní poděsové. Všechno bořej, ničej, žerou… A taky tak krásně vrněj… ňuninky… Jo, mám je moc ráda=)

 • Ajja Pensivell  píše:

  Nooo… fajnt. Máme šíleně vypočítavou fenku, která si myslí, že mě na všechno dostane, dvě kočky (kočku a kocoura, s tím, že ten kocour se jaxi přistěhoval sám a ironií je, že ne k vůli té kočky, což by logické bylo..no nic) dále máme křečka (mysleli jsme si, že je to kluk a odborník pravil, že holka.. no, pak vyšlo na jevo, že to byl fakt kluk :D:D Potom, co ho sestra chtěla pářit s jiným klukem a on byl jaxi v určitých partiích úplně stejný a jiný odborník to potvrdil.. ale ten jiný kluk mu nevadil :D:D nevím, jak se to povedlo, ale má moje geny!! :))))) dále máme slepice, slepice a kohouta, na jaře kuřátka, míváme aj prase /…/, či krávu /…/ ačkoliv to možná bylo minulej rok naposledy.. Měli jsme králíky i zajíčky (jen ty ukeoidní), krůty.. občas jsem měla i ptáčky (ve všech smyslech slova :D), ale žádné mluvící (…:D)

  Možná jsem na něco zapomněla, ale co už.. já chci též šíleně moc hada, my ho měli v učebně biologie, dokud neutekl a nebyl k vůli němu poplach ve škole :D Ale byl úžasnej, tulivej, vždy se tak roztomile natáhl kolem krku.. no yaaaaa. :)))) To byla paráda. :)))

 • Ajja Pensivell  píše:

  Nere, to budeš mít radši nějakou slečinku, než Feilonga? :D Vždyť to je pořádný kus chlapa, neříkej, že by se ti to nelíbilo.. :D

 • Blanch  píše:

  Nere že by vlastní zkušenosti? :D

  Chtěla jsem vám dát ještě jednu možnot – sourozenec, ale pak jsem si to nechala pro sebe a zachovala vážnost :D

  Já bych brala teda toho FeiLonga, ale on by mnou pohrdnul :D

  Taky nejsem hadofil, ale mazlení s hadem…hmm 🙂 Slizský, dlouhý, oválný, mrštný..no krátka jak hadi bývají 🙂 Říkala bych mu Nagini :))

  Náš kocour se k nám taky přisral sám, my jsme kočku nikdy nechtěli, furt jsme tvrdili, že nám ji stejně zajede auto… ale on si v létě přišel(byl ještě kotě) a normálně a bezostyšně si zařval pod mýma oknama a čučel nahoru, jako by říkal: "Tak mi pojď otevřít a nečum tak blbě, ne??" Podotýkám, že bylo pět ráno. Dala jsem mu mlíko a vyhodila ho. No přišel zas, zase jmse ho vyhodili, do třetice všeho dobrého se říká..no ale po čtvrté už zůstal. A vůbec mu nevadilo, že máme loveckého psa a vlčáka a obě dvě psice by ho nejraději sežraly jako svačinku. Prostě laxní nezájem.

  :DDD Jaký pán(paní, takový křeček, Ajjo :D Po měn jsou naše králice…jsou to obě holky a už z první řady vím, proč se říká dupaj jako králíci! To je exemplární příklad nadrženosti, ty dvě jsou věčně v sobě, na sobě, pod sebou, u sebe, vedle sebe…:)

  Jo a Fei má taky pěknýho hada!

 • Morgana Ehran  píše:

  má cenu to říkat?:)

  jak tu všichni tak chcete hady, tak musím říct, že mám hady ráda. kámoška má doma dva a když o nich jednou začne, nezastaví se co je den dlouhý:D (že Bety?). no ale já osobně jsem vysazená na psy. možná bych si tak ještě pořídila jen tak myšičku, ale to je tak na rok. až budu dospělá chci dva psy a nějakou kočku (do postele:P).

 • minime  píše:

  Ten pavouk… chcípám!

 • Lejča  píše:

  achooj mas kwááásnej blogís!! nechtela by ses přidat do mýho sonbu?? ty totiž na to máš!!

 • Neros  píše:

  Vím co mám doma… Krtky :))))))

 • Blanch  píše:

  Šimon a Matouš jsou hrdým vlastnictvím Nerovým…spíš jen duchovním, oni patří přeci jen sami sobě a Bradavicím :D

 • Momoko  píše:

  Feilong má pořádnýho hada, toho bych brala…=D Tak jako brala bych jak toho hada z říše zvířecí, tak toho druhýho hada…=D Jednoho sice mám, ale… Mno… Taky by se mohl projevit víc než jednou za dva měsíce…XD

 • Neros  píše:

  Já mám feie až po krk… však víte jak to myslím :DDD

  A Šimon a Matouš jsou prostě osobnosti… musím napsat další slash, už mi chybí :DDD

 • Heather  píše:

  Budeme oficiální.

  pes (čínský chocholatý naháč) Jan, 3 roky

  králík (stříbřitý malý, divoce zbarvený) Elina, 6 měsíců

  králík (zakrslý beran, madagaskarský/durynský) Anna, 6 měsíců

  had (korálovka černá) Amálie, cca 4 roky

  pavouk (sklípkan) Jack, 1 rok

 • Heather  píše:

  A teď budeme emotivní.

  Honzík je zlatíčko. Umazlený, ustrašený, závislý na všech členech naší famílie. Bojí se všeho vlastním stínem počínaje a převrácenou popelnicí na chodníku konče. Extrémní strach má z hřebenu, strojku na vlasy a kartáče. Umí chodit po špičkách a cenit zuby. Má předkus a nohy do X. Sežere všechno, ale úplně všechno taky potom vyzvrací.

  Anička (Nanynka) je zlatíčko rovněž. Její specialitou je nahrabání veškeré podestýlky v kleci na jedno místo a postupné vykopávání nahromaděného materiálu po celém obýváku. Všichni doufáme, že je to zakrslý beran, ne beran francouzský, protože nám dá pořádně zabrat Nanynka dvoukilová, natož pak kdyby měla kila čtyři. Při procházkách se valí a klouže po kachlích, říkáme jí proto buldozer, tank, tlusťoch a parní válec. Papá naprosto všechno, jako malá kulička se pustila i do kuřecí šunky. Umí házet míčkem, ponožkami, novinami a oříšky. Nechá se chovat a nosit.

  Elinka (Eliška) – a jó, taky zlatíčko … Brutálně kouše, opravdu brutálně. Do ramene, do palce u nohy a do lokte to bolí nejvíc. Vůbec není na mazlení ani ňuníkování, má svoji hlavu (na rozdíl od Aničky, která je tak trošku hloupá). Oblíbená hračka je velká plyšová kráva a kytičky. Jako první se naučila vyskočit na parapet, poličku a do křesla. Oba králící skáčou z velké výšky na nic netušícího psa (obvykle hluboce spícího), nevzbudí-li ho, začnou ho nemilosrdně okusovat.

  Pavouk Jack zlatíčko rozhodně není. Nikdo mě nedonutí na to zvíře sáhnout, mám dosud v živé paměti, jak se choval, když jsem se mu snažila vyměnit vodu.

  Amálii předstírám, že vůbec nevidím. Díkybohu je většinou zalezlá někde za kameněm.

 • Meadow  píše:

  U nás je činčila jak vyšitá:))

 • Blanch  píše:

  och, toho pavouka ti závidím…

 •   píše:

  Heather by mohl(a) uvádět pořad Chcete mě.

 • Heather  píše:

  Ano, to by Heather mohla. Srstka Kubišová hadra.

 • Bella B. L.  píše:

  Páni, ty jsi nezapoměla na osmáka?  🙂 Strašně moc lidí je nezná, když řeknu, že mám dva osmáky, tak se shledávám s nepochopením lidí okolo. Jednou se kluk mé sestřenky zeptal, jestli chodím se dvěma klukama najednou… Mám totiž dva doma, kluky – Chip a Dale. Jsou skvělí, ale třeba dneska bych je nejradši uškrtila… Už od pěti od rána se začali mlátit, měla jsem chuť je vyhodit na balkon do zimy. Dělají při tom strašný rámus, padají z poličky (v kleci) až dolů do pilin a pak zase mlátí kokosovou skořípkou do plechové stěny klece. Na věčné vrzání a bouchání kolotoče jsem si už všimla, při tom normálně usnu, ale když začnou toto… Poslední dobou mají děsné období…

  Ségry mají zakrslého teddy králíka – Popelku. Ta mě poslední dobou taky štve, když ji na chvíli vypustím, tak se potom nechce nechat chytit a ještě na mě vrčí a dělá na mě výpady.

  Mají taky ještě andulky, těm taky někdy zakroutit krkem za to jejich věčné řvaní, ale jinak jsou někdy lepší než televize. Máma je velmi duchaplně pojmenovala – Pepinka a Pepík :D

  no nic, nebud tady nudit, loučím se 🙂

 • Blanch  píše:

  Bello já jsem donedávna osmáky měla, tak proto…

  U nás se říkalo, že mám jednoho sedmák a jednoho deváťáka, ale že jinak pedofilní sklony nemám 🙂 No…trochu pravdy v tom bylo :)))

  Moji osmáci..já měla samičku a samečka..měli asi třikrát mladé… musela jsem pořídit terárko, protože v kleci, to byla síla.. a když se rvali, znám to…

 • Ewilan  píše:

  Po bytě nám zběsile ,,lítá" pes a vedle mě na posteli chrápe kočka:D měla jsem křečka, ale toho mi starší brácha zavraždil, když jsem byla o prázdninách u moře, takže je u nás nebezpečný mít nějakýho mazlíčka:D:D:D

 • Ayumi  píše:

  Môj pes Zorka ^^ ona je moje zlatíčko

 • Blanch  píše:

  Ewilan chudák křeček…

  My máme taky zvěřinec…ráda bych ho rozšířila, ale už to není kam dát :D

 • minime  píše:

  My máme doma celou zoo.

  Babička skáče kolem plotny jako kamzík.

  Děda línější než lenochod.

  Mamka, ehm, to je ukvokaná slepička (mi odpustí, ale drbat umí pěkně)

  Taťka pro změnu příjde domů ztahanej jak kůň.

  Ségra to je naše kočka a brácha pěknej vůl.

  Jediná normální jsem tady já, že (ironie) a naše fenečka Sárinka 🙂

 • Blanch  píše:

  :D

 • Kath  píše:

  Ou, jak vidím tak hadi forever…já se bojím jak hadů tak pavouků jen co je vidím na fotce :D

  A doma…bratr se asi nepočítá, takže.. mám jednoho psa, přesněji řečeno jedenáctiměsíční fenku zlatého retrievera, kterou miluju nadevšechno na světě. Rodičové byli minulý rok tak utahaní z mého tříletého škemrání, až nakonec začali procházet inzeráty. Ang bych nevyměnila ani za miliardy miliard korun českých a jak se říká (a já bych to i udělala), strčila bych za ni ruku do ohně, ze kterého mám taky hrůzu:D

  Prostě, she's my everything:)

  P.S.Minime, nechceš si tu zoo otevřít, přilepšila bys rodinnému rozpočtu;)

 • Neros  píše:

  O hlodavcích jakéhokoli druhu mi prosím nemlute, musím se smát :))))))) A může za to kanec, který měl asi osm křečků a ti se navzájem požrali a vypěstoval tak speciální bojové křeččí plemeno:)))

 • Márty  píše:

  čauky vyhlsil jsem VGS dyžtag se přihlaš x)

 • Heather  píše:

  Jinak můj milý míval kdysi křečka (všimněte si – MÍVAL :-)) a ten byl opravdu odolný. Měl ve svém křeččím království naprosto všechno, co potřeboval, mnohdy i to, co mít nemusel, ale asi to měl brát jako bolestné. Teď už totiž víme, že křeček …

  … umí potahovat z vodní dýmky …

  … ale vyfukovat kouř už ne …

  … dokáže vlézt do matriošky a nechá se v ni zavřít …

  … může bezmocně a ne zcela dobrovolně skákat na strunách klavíru, když páníček hraje …

  … v klidu se zabydlí v kytaře (bohužel jen v akustické) …

  … v bubnu …

  … i pozounu …

  … v klarinetu už ale ne …

  … neumí ovšem plavat …

  … dělat kotrmelce …

  … stojky …

  … a v člunu na dálkové ovládání v bazéně se necítí úplně svůj.

 • Nici  píše:

  to sem netušila že jsou v oblibě hadi :D mám jednoho doma.. ale nwm esi to není spíš delší žížala.. užovka červená… na jaře ji bude nějak rok.. nebo.. dva?? :D já už ani nwm :D pořád zalezlá pokud nechce myš.. to se mi ji dycky podaří vytáhnout.. dvakrát sem ji měla jako pásek… teda.. jen doma.. se mi na riflích proplítala :D má krásně hebkou kůži.. nwm co všichni pořád říkají že jsou hadi slizcí =)) jinak mám doma rozmazlenýho vořecha :D

 • Iswida  píše:

  My máme psa (resp. psinu), suchozemskou želvu a polozdechlé rybičky  :-)

 • minime  píše:

  Kath, to samé říká přítel, ale jelikož máme zoopark nedaleko naše domu, myslím, že by to stejnak nebyl nijak valný příjem 🙂

 • Kath  píše:

  Tak to je škoda :D A co nějaké spešl bonusy na přilákání zákazníků? 😉 I když mě nic nenapadá, ale to je drobný, nepatrný dýtejl. 😛

 • Tatra.nka  píše:

  no těch zvířat bude víc =oDD ségra má 9 křečků, já 6 morčat , a pak jak ovšichni máme 6 korel, želvu, 2 psy, 8 koček, rybičky,… =oDDDD

 • Tatra.nka  píše:

  jo a leguána =oD

 • Arty  píše:

  Já mám želvy…chtěla bych andulky nebo něco podobnýho :D…nebo radši ne, nechtěla protože mě nedávno chcíply dva kaktusy tak nevím jak odpovědně bych se postarala o andulky :D.

 • Blanch  píše:

  Tatra.nko, wow, tak tomu už říkám zoo :))

 • Deren  píše:

  Mám sice doma psa, kočky…a žádné rybičky, ale musel sem pro ně hlasovat :D Ta suchozemská, dvounohá Rybička, co chytá lidi do svého akvária je prostě nejlepší přítel člověka :D

 • Lykao  píše:

  Mám osmáka a uřvaného barevného papoucha (ale ten je spíš tátův), osmáků bylo původně víc, zbyl jediný muhehehe :D… Pokud ovšem nepočítám potomky, ti jsou rozmístěni po celé Praze…

 • Lykao  píše:

  Když už tady všichni píšou co by chtěli tak já se taktéž přidám. Ćhtěla bych huskyho… nebo vlkodava. Nejlepší by byl vlk ale ten by mě sežral jako Karkulku takže radši ne :D

 • Blanch  píše:

  Vlkodav je krásný pes…

 • Kristiána  píše:

  Všetky zvieratá na celom svete mi obšťastňujú život.

Odpověz

Můžete použít HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code