Píšu a píšu a píšu

Zdravím ty, kteří ještě těmito krajinami mají stále cesty…
Sice jsem v posledních článcích psala o tom, jak jsem se přesunula – což stále platí – ale mám takzvaně nutkání dát o sobě vědět i zde. Opět. Aby náhodou někomu něco neuniklo, protože Daily slash bohužel neaktualizuje.
V poslední době jsem se zaměřila na Johnlock slash seriálu Sherlock BBC. V podstatě mě to dost pohltilo a semlelo :), ačkoliv pravdou je, že jsem u sebe na webu aktualizovala i nějakou tu Potterovku a občas stále pracuji na nějakých těch drarry nebo snarry povídkách.
Jo a zprovoznila jsem starou doménu slashe, kde jsem v minulých letech publikovala. Nelze přidávat komentáře a trochu hapruje systém, ale zatím je – zdá se – vše alespoň čitelné a o to jde primárně, aby měli čtenáři kde číst ty staré plebsy. Takže tam najdete i povídky, které zde na blogu nebo na mém novém webu nejsou. A co jsem tak nějak vypozorovala, nějak přestal fungovat ff.ph.net, kde jsem publikovala v podstatě skoro veškerou tvorbu. Mrzuté.
Taky jsem začala publikovat na AO3, kde aktualizuji Sherlock povídky, více méně. U mě na webu bývají ale pochopitelně dříve a přijde mi, že mají i lepší formu, co se týče rozložení odstavců a odstavení řádků. Systém AO3 to velmi roztahuje a místy mě to irituje. Na druhou stranu je to fajn web, kde jsem nalezla i prima české povídky, které mému oku unikly.
Stejně tak stále vedeme web Erised – s grafikou.

Tak se přijďte kamkoliv za mnou mrknout, budu ráda za každou odezvu 😉

(S)mějte se(x) famfárově!

2 komentuje Píšu a píšu a píšu

 • Glorilian  píše:

  Daily slash neaktualizuje? Jsem ani netušila…, na stránkách ani není nějaký oznam s důvodem či nějak= info. :-(

  Proč však hlavně píšu – odkaz na AO3 mi hlásí, že "nemohl najít uživatele", hledám-li tě ("morfie") přes google, tak mi AO3 ukáže jen "Chybu 404".
  Tvůj účet je zrušený???

 • Blanch  píše:

  [1]: Hola..
  No, blog samotný aktualizace neukazuje…

  Jsou vidět jen tady: http://www.daily-slash.cz/aktulky-date.php – přes formuláře.

  Jo, no, já jsem si na AO3 zas změnila nick (nechce se mi teď hrabat v blogové administraci, načítá to vždycky šíleně dlouho), takže tady: https://archiveofourown.org/users/BlanchLemur
  Blanch mi už někdo zabral 🙁

Odpověz

Můžete použít HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code