Nerozhodný patlal

Týden s týdnem se sešel, vím, že zrovna nečpím aktivitou a že se ozvu jen čas od času, ale ráda bych s tím zase něco udělala a aby mě to více motivovalo, potřebuje to změnu.
Tmavý design se mi sice neokoukal a stále se mi zamlouvá, přesto si myslím, že k jaru a blížícímu se létu patří něco jiného a já stejně tak potřebuju nějak nakopnout.
Tak jsem si sedla k Photoshopu a stvořila něco, čemu by se s trochou představivosti dalo říkat vzhled :D, jedna čára přes druhou, sem tam vlnovka a nějaké ty barvičky, prostě jsem si hrála… Až z toho vylezlo něco, čím bych ráda.. ehm ehm.. „poctila“ svůj blog.
Ale je tady malý zádrhel, na kterém jsem se zasekla…

Udělala jsem totiž více barevných variací a nevím, kterou zvolit, protože každá se mi něčím líbí a každá mi něco připomíná.
Chtěla jsem dát na názory svých ostřílených kamarádů a nezaujatých osob, oslovila jsem čtyři lidi… A víte co? Vůbec mi nepomohli! 😀 Protože každý mi doporučil úplně jinou barevnou variaci a jiný design. Takže jsem zase v koncích a rozhodování s jistotou se válí nakopnuté jako kokršpaněl někde v rohu místnosti…
Takže, moji milí (z)vážení čtenáři, pokoutní prodejci, nebeští vrátní, pocestní, co jste zabloudili omylem a učitelé chemie… *konec výčtu*
Poraďte mi, buďte mým konečným verdiktem a prosím, zahlasujte mi v anketě a vyberte, který z následujících layoutů by měl hyzdit tenhle blog :D.
Na závěr: běda, jestli někdo zneužije tyhle návrhy k čemukoliv nekalému… Vlastně k čemukoliv…

14 komentuje Nerozhodný patlal

 • Blanch  píše:

  Jinak pokud vám nepůjdou náhledy, počkejte chvilku, prosím. S velkou pravděpodobností blbne poskytovatel, na němž jsou náhledy nahrány, čili chyba není na mé straně.

 • Cα$h †hε Tяαi†σЯ σƒ HσиσЯ  píše:

  Ta devítka je barevně určitě nejhezčí 🙂

 • Destinaetus  píše:

  Za mě 6 a 7, z těchle barevných kombinací jsem sedl na prdel 🙂 Ovšem 5 je správně zmizojelovská a 4 taková víc "ejchuchu", prostě jarně-letní :D

 • baruschkasf  píše:

  Učarovaly mi fialový :-)
  A pak jarně zelená, bomba, ale blíží se léto :-)
  Nechceš udělat ještě něco žlutého?
  Krásnou sytou pampeliškovou žluť?
  Naprosto úchvatně letní? :-)

 • Vikomt  píše:

  Jak jsem již říkal, mně a M. se nejvíc zamlouvá verze 9. Zajímavé, že jsme se po těch letech na něčem shodli. :D Koukám na to znovu a opravdu v 9 nejlépe vyniknou detaily, které v ostatních verzích jsou až neviditelné. Byla by škoda nezvýraznit něco tak hezky propracovaného. Každopádně jsou všechny verze moc hezké.

 • strigga  píše:

  Mně se nejvíc líbí 8 a 9, o chloupek víc asi 8.. jsem prostě takovej přírodní typ 🙂 a 9 je krásná, taky trochu přírodní, jen na mě už možná trochu moc studená.

 • Dincie  píše:

  :-) Trochu je mi líto, že chceš současný design měnit, protože se mi moc líbí, příjde mi parádní a nevšední a ta černozelená kombinace je na něm prostě dokonalá! :-D :-) :-) Ale na druhou stranu chápu, že chceš změnu – i ten nejpropracovanější dess se bohužel časem okouká, nebo možná bohudík, protože jinak by nevznikaly nové a ještě lepší…:-) Dlouho jsem se proklikávala všemi těmi barevnými variantami, miluju barvy a jejich kombinování, takže pro mě bylo těžké vybrat jen jeden nejlepší…, proto jsem vybrala dva, které věřím, že by se tady podle mě hodily nejlépe. :-) Číslo 7 a číslo 3 – ty se mi líbí nejvíc! :-) Takže budu postupně hlasovat pro oba dva. :-D Jsem moc zvědavá, který nakonec vybereš. ;-)

 • Toska  píše:

  Nedivím se, také se nemohu rozhodnout. Můžu jen doporučit, co se líbí mému vkusu a momentální náladě, a to jsou č. 2, 5, 8, 9, o trochu méně 6, případně 7

 • Makkakonka  píše:

  Jsou krásné všechny. Nejvíc mě učarovala 6 a 7. Možná 6 o chloupek více. Ovšem je tu ještě 5. Typická zmijozelská. Zaujala i 1, která mi přijde příjemně letně barevná. Líbí se mi i 9. Ale 1 a 9 si tu nedokáži natolik dobře představit jako ty 3 další zmiňované. Takže 6,7 nebo zůstat u Zmijozelu s 5.

 • King Rucola  píše:

  Keď to musí byť a si to želáš, tak sa treba rozhodnúť medzi trojkou a deviatkou.
  Už len kvôli čitateľnosti, napríklad.

 • Elynch  píše:

  Hezké včerejší narozeniny, Blanch! (:

 • Brandivina  píše:

  Funguje to ještě, nic se nezobrazuje 🙂

 • lady Lianna Ellusive  píše:

  Trojka se mi moc líbí, i když to byl krutý výběr :-).

 • Blanch  píše:

  No, asi to dopadne ale úplně jinak… :D
  Uvidím ve čtvrtek, to budu mít konečně pořádné volno.

Odpověz

Můžete použít HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code