Ideální rodina z pohledu TV reklam

Nedá mi to, abych se s vámi o tento článek nepodělila. Vehnal mi do tváří zprvu jen úsměv, nakonec mě složil smíchy na stůl.
Opravdu – kdo z vás si přesně tohle nemyslí?

Ideální rodina žije v novém domku, s velkou zahradou a bazénem, Vše zatížené výhodnou hypotékou. V garáži mají rodinný vůz pořízený na leasing, stejně jako mají na splátky vybavenou celou domácnost. Členové rodiny jsou čtyři,otec, matka a dvě děti. Mají doma psa, pravděpodobně labradora. Starší je kluk, mladší dcera. Otec pracuje jako ředitel firmy a v pracovní době chodí na tenis. Ještě že má schopnou sekretářku,která mu ochotně podává tenisáky. Matka je žena v domácnosti, ale od rána má strašně moc práce. Musí vstávat strašně brzy, aby byla při servírování snídaně, skládající se ze sušenek a pomerančového džusu, upravená, namalovaná a svěží. Po snídani musí doprovodit děti do školy, nesmí však zapomenout vzít sebou do kabelky láhev aviváže, aby mohla lidem v autobuse ukázat, v čem si pere svetr.

Pak jde nakupovat a samozřejmě platí kreditní kartou. Po návratu z nákupu uvaří oběd ze sáčku, do polévky nesmí zapomenout přidat vejce. Občas ji u vaření asistuje šéfkuchař firmy, která jídla v pytlících dodává. Odpoledne má relativně volno, které tráví s kámoškama u bazénu na zahradě a mezi její největší přání patří – na rozdíl od kámošek, které se chtějí vdát nebo rozvést – láhev minerálky. Odpoledne se ze školy vracejí děti. Jsou špinavé od čokolády a syn je zamilovaný do paní učitelky s vědomím, že se musí ještě moc a moc učit. Pak děti dovádějí s kamarády na zahradě,
většinou si hrají na indiány nebo s míčem. K svačině jim pak nabídne mléko a cereální sušenky, což parchanty nechává ledově klidnými. Dostane je až jejich babička, která vytáhne z lednice nějakou tu pochoutku s tučňákem.

Otec mezi tím, při návratu z práce, způsobí dopravní nehodu, ale protože má skvělé pojištění, tak od poškozeného řidiče po držce nedostane. Po návratu domů se otec zabývá natíráním plotu tou nejlepší barvou, do čehož mu neustále mudruje tchýně (babička), kterou celkem vkusně uzemní. Manželka mezi tím dovádí na zahradě s rodinným psem a nemůže si
vynachválit, v jaké je skvělé kondici a jak krásnou srst má díky granulím, kterými ho krmí. Dcera už asi hodinu telefonuje s kámoškama, protože s telefonním tarifem, který mají, se to určitě vyplatí. Je čas večeře. Objednávají si přes rozvoz pizzu, která je ta jediná pravá italská. Po večeři manželka vezme totálně špinavý ubrus, na kterém jsou zbytky jídla a mapy od vína – mimochodem jediného pravého portského – postříká skvrny zázračným prostředkem a šoupne jej do pračky. Do praní samozřejmě nepřidává žádný doporučený prostředek,takže pračka brzo odejde. Když už je v té koupelně, tak na doporučení jedné paní doktorky přetře dalším zázračným prostředkem obklady a umyvadlo a pohledem na špinavý hadřík to vypadá, že už tam neuklízela minimálně pět let.

Manžel mezitím s kamarády na pivu řeší, že ten výčepní je nějak divný. Děti šly spát pod peřinami, jejíchž povlečení je tak heboučké, protože je pral sám králík Azurit. A budou se jim zdát určitě jen ty nejkrásnější sny! Manželka si napustí vanu, přidá do ní úchvatnou pěnu, díky které se po vykoupání bude cítit tak skvěle, jako by celý den nebyla v jednom kole, ale dělala hovno. Pak si vodrbe veškeré ochlupení na celém těle a namaže se několika krémy, čímž odstraní celulitidu, bude mít ploché břicho a vyrostou ji kozy aspoň o dvě čísla. Přitom bude mít taky bronzovou barvu. Manžel se vrací z hospody, ale protože má opět své dny, jde ještě se sousedem vyžrat flašku něčeho výjimečné hořkého a výjimečně dobrého. Pak do sebe hodí modrou pilulku a přitulí se k manželce. Před tím si samozřejmě vloží do huby plátek žvýkačky pro svěží dech, protože alkohol moc vábný dech nevytvoří. No, nesmí na ženu dýchat moc rychle a moc zblízka, aby mu
při sexu díky jeho ledově svěžímu dechu nezmrzla.

Z toho všeho vyplývá, že v ideální rodině se manžel fláká v práci a po večerech chlastá, manželka řeší s kámoškama kraviny, parchanti jsou rozmazlení a pořád špinaví a neumí kulturně stolovat. Doma mají všude špínu, ale navenek se tváří, že jsou všichni strašně šťastní, veselí a spokojení.

28 komentuje Ideální rodina z pohledu TV reklam

 • mersmerize  píše:

  Taky už jsem na něj někde narazila a dost jsem se pobavila:D

 • Veverka  píše:

  Asi tak…:D :D

 • Skříteček2  píše:

  Mám výtlem =D

  Škoda, že nějaké reklamy neznám, to bych se nasmála ještě více.

 • Jane  píše:

  Super :-D

 • i-am-not-only  píše:

  Škoda že jsi to nevymyslela sama :D ale i tak se skoro válim pod stolem. :-D

 • Tereza Matoušková  píše:

  :-D

 • Blanch  píše:

  [5]: Možná bych to časem vymyslela sama, neboť můj smysl pro humor a ironii je do puntíku stejný a mnohokrát jsem psala články podobného ražení zesměšňující jiné globálně přijímané "pravdy", nicméně když jsem narazila na tento článek, už nemělo smysl psát svůj :), holt byl autor rychlejší a alespoň jsem se u toho pobavila :))
  A psát článek pouze s odkazem mi přišlo zbytečné, tak jsem si s prominutím dovolila ctrl+c a ctrl+v se zdrojem 🙂

 • Pajushe  píše:

  tak to je ovšem luxusní. :-D

 • Daysy  píše:

  hezké :D

 • Cappuccino  píše:

  Tak to sedí ako riť na šerbeľ :-)

 • eloushek  píše:

  Báječné! Ten začátek přibližuje ideální rodinu i bez reklam. Škoda jen, že nevlastní zlatého retrívra, ale labradora :D.

 • Wheel  píše:

  Tak teď jsem se opravdu velmi pobavila :-D

 • Princess of stupidos  píše:

  Hmm, že bych se tak trochu opičila? Zkuím udělat něco podobného…

 • Sariklen  píše:

  A já jsem si naivně myslela, že ten článek je tvůj. Myslím, že stačilo uvést jen odkaz…

 • Babe  píše:

  Jojo :). Kdysi už su to četlo, moc se mit o líbí :D.

 • Tylia  píše:

  Tak to je vtipný :D Akorát nechápu, proč je syn zamilovanej do učitelky.. :/ :D

 • Blanch  píše:

  [14]: Věřím, že ani ty k sobě na blog nechceš vkládat spamy, tak stejně tak já si nechci znečišťovat blog takovými planými "články".
  Vložit jen odkaz je pěkná ohyzdnost. To není článek. A myslím, že AK by mě za t roztrhlo.

  Zdroj uvedený je, nikde jsem se k autorství nehlásila a ani ho nenaznačila. A nemyslím, že by odkaz zdroj na konci článku byl málo viditelný.
  A už jsem se k tomu výše v komentáři vyjádřila.
  Myslím, že pár vět v úvodu DOST JASNĚ poukazuje na to, že moje to není, když mě tak rozesmál.
  Já se rozhodně vlastním článkům takhle nesměji.

  [16]: Reklama na prací prášek. Bylo tam, že se klučina zakoukal do paní učitelky, ta na něj pořád sahala, že má čistě bílé triko 🙂

 • veruce  píše:

  Výstižné :D

 • Androméda  píše:

  Tak to je perfektní!

 • Tylia  píše:

  [17]: Joaháá! :D Rak už to chápu, po shlédnutí reklamy na youtube :D Já se totiž na televizi normálně moc nedívám…

 • Lů^^  píše:

  Tak teď jsem smíchy málem duši vypustila, konec byl nejzábavnější :-D ale je to vskutku trefne.. :D

 • Blanch  píše:

  [20]: Já televizi ani nemám :D
  Ale tyhle reklamy znám od vidění z různých spotů, když jsem na návštěvě u našich a z dob, kdy jsem ještě u nich bydlela. Ten obsah se – předpokládám – moc nezměnil :D
  Ale tuhle si zrovna pamatuju 🙂

 • Terezz  píše:

  Moc povedený :)) nejvíc výtle u toho

 • Literární Talent  píše:

  Tak to je hustý. :D Je to fakt úžasný. Takhle jsem se dlouho nezasmála. :D

 • Timmie  píše:

  Joo to už jsem někde četla :D :D Je to skvělý! 😛

 • J.T.  píše:

  Fíhá a páni…pobavila jsem se a víc než skvěle 🙂

 • Karin  píše:

  :D:D:D

 • Taychi  píše:

  Výstižné no… Já patřím asi do fakt blbé rodiny :D

Odpověz

Můžete použít HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code