Dotazník

Drabble, které mi zadala K.O.
Jak to dopadá, když se vyplňuje jeden nevinný dotazník? Tohle je spíše kratší povídka.
Zadaná slova zněla: fotbal, slunce, zvonek
Žánr: preslash, komedie, horor 🙂
Postavy: Harry Potter, Draco Malfoy, Dean Thomas
+++


Bystrozorský zvonek dal ihned Harrymu vědět, že jej ve středisku oddělení nutně potřebují. Zanechal veškeré činnosti a šel rovnou do jámy lvové. To však ještě netušil do jaké.
„Pane Pottere, dali jsme vám ho na starost. Dávejte si pozor, je velmi nebezpečný a agresivní, našemu poslednímu bystrozorovi, který ho vyslýchal, přelomil nos. Naštěstí je tedy už spoután, ale nikdy člověk neví, co takový smrtijed zmůže,“ muž s černým knírem a bradkou, s průzračně modrýma pronikavýma očima promlouval ke svému podřízenému. „Jeho složku máte zde, přeji hodně štěstí!“
„Jistě, pane náměstku,“ na tváři Chlapce, který přežil, se rýsoval úšklebek povědomý právě tomu, který tolik let nesnášel na tváři toho arogantního zmetka. Uchopil složku do ruky a vlezl do vyslýchající komnaty.
„Takže Draco Malfoyi,“ přistoupil blíže k obžalovanému a zlověstně mu zašeptal do ucha, maje v hlase podtón škodolibosti a zadostiučinění, „údajně ti dali veritasérum, je to pravda?“
„Ano,“ vyletělo z bledých úst rychlostí světla, ale jejich majitel se v rozporu s tím nehezky zamračil.
Harry Potter se posadil naproti němu a rozkošnicky si prohrábnul vlasy. Nepřestával přitom hledět svému rivalovi do očí. „Tak tě konečně dopadli. Škoda, že jsem to nemohl být já.“
„Škoda,“ připustil mladík s vlasy zlatavými jako slunce. Harry však v jeho hlase nerozpoznal byť jen patrný náznak sarkasmu.
„No, pro začátek ti vyplníme nějaký dotazník, co říkáš?“ Harry popadl neúplně vyplněnou složku a mávnutím hůlky jeden prázdný list na konci proměnil v psací brk. Nalistoval příslušnou stránku a vrhl pohled na Draca Malfoye.
„Pokud je to tvé přání, proč ne,“ hlas mladíka zněl až nějak podezřele klidně a vyrovnaně.
„Dobrá. Takže jméno…“ řekl spíš pro sebe, ale dostalo se mu odpovědi.
„Draco Malfoy.“
Harry se na něj znechuceně ohlédl. „Věz nebo ne, ale tvé jméno si ještě pamatuji.“
„To mě těší,“ připustil blonďák. Harry to nijak hlouběji neřešil. Ani se v tom nesnažil hledat žádný skrytý egoismus, to byl prostě Malfoy. Vždy sebestředný, sobecký a nafoukaný.
„Barva očí…“
„Svůdně šedivá…“ odpoví ihned tázaný.
Harry se zarazí, ale nic k jeho výstupu neřekne, pouze poznamená, „Nechápu, proč se ptají na takové krávoviny.“ Zakývne hlavou. „Dál…barva vlasů..Merline, to je jako při volbě královny krásy! Ještě schází, aby se ptali na míry…“
„Sexy blond,“ poznamená Malfoy a na rtech se mu objeví lišácký úsměv. „Osmnáct centimetrů…“
„Haha, strašně vtipné!“
„To nebyl vtip…fakt mám osmná..“
„Dál…pohlaví…“ přeruší ho rychle a snaží se jej mladý bystrozor nevnímat, ale přesto si nervózně posune brýle výše ke kořeni nosu.
„Vyholené…“ zašeptá svůdně zmijozelský princ a oblízne si dolní ret. Ve stejný moment černovlasý chlapec vyskočí na nohy se složkou v ruce, tentokrát už maximálně vyvedený z míry.
„Přestaň Malfoyi!“ Ztratí pevnou půdu pod nohama. Tak, jako zde před chvílí přišel s rozhodným a krutě škodolibým jednáním, tak stejně rychle o něj přišel, protože jeho rival srazil jeho rozhodnost na kolena a jeho škodolibost se válela kdesi v opačném konci místnosti spolu s jeho ironií.
„S čím?“ Prohlásí nevinně.
„S tím obscénním chováním! Proč se tak chováš?“
„To není obscénnost, Harry, to je má přirozenost!“
„Neříkej mi Harry!“ Ohradí se popuzeně bystrozor.
„Ale vždyť se tak jmenuješ!“
„Ale celý život si mi říkal Pottere, proč bys mi měl říkat jinak? To je směšné, když se nesnášíme!“ Tvrdost v Harryho hlase byla ve skutečnosti pouze jen hraná, uprostřed něj zbyla jen malá dušička. Kdyby mohl, začal by si nervózně kousat prsty.
„Ty mě nesnášíš? To je mi líto, já to tak rozhodně necítím, proto…Harry!“
„Cože? A co jako cítíš?“ Ruce vyvoleného hocha se začaly mírně třást.
„Vzrušení, jen se na tebe podívám…vždycky jsem ho cítil! Ale nikdy jsem necítil tebe, Harry,“ zopakuje jeho jméno a vyloženě se mazlí s vyslovením jeho hlásek.
„Ty jsi snad teplej, Malfoyi?“ Nervozita začala být znát i na mladíkově hlase.
„Ano. Tobě to vadí? Já umím být něžný!“
„U Brumbálových koulí,“ uleví si Harry, už ani chvíli neváhá. Jediné dva kroky už jej teď dělily od vysvobození z této prekérní situace. Dneska hodil hrdinství a chrabrost za hlavu. Musí rychle pryč.
Jeden, dva…
Třísk!
Kovové dveře, které vrazily do stejně kovových futer, až skoro vyletěly panty, vyvolaly rozruch až kdesi v přízemí.
Chlapec, který přežil, aby tohle zákonitě zažil, protože jak se zdálo, k jeho jedinečným zážitkům chybělo už opravdu jenom vyznání lásky od stejného pohlaví, a zvlášť od něj, vzal nohy na ramena. Nebelvír, nenebelvír… Hlavně, ať je daleko od toho úchyla.
Zatracené veritasérum! Ano, Malfoy byl opravdu velmi nebezpečný a agresivní, přesně, jak mu bylo řečeno, jen s tím rozdílem, že nos by mu nejraději přerazil sám Harry.
Aniž by se omluvil za svůj odchod z práce, přemístil se rychle do svého bytu. A aby na tento incident zapomněl, byl by schopen upsat duši ďáblu. Klidně si i v televizi pustí nějaký fotbalový zápas, ačkoliv mu vždycky přišel fotbal strašně nudný a spíš jako trest kdykoliv, kdy jej Dean nutil se na něj s ním dívat.
Vždycky byli přitom…
O samotě!
Sami!
Spolu!
Vedle sebe!
Spojeni dotykem mezi rameny a pažemi.
Dean!
Kluk!
Bez holky!
Jen myšlenka na toho chlapce v něm v tu ránu vyvolala další paniku. Harryho přemohla hysterie. Už nikdy se mu nedokáže podívat do očí. Teď už to bylo jasné! Co když se Dean s ním díval na fotbal právě jen proto, že s ním tajně toužil být?
Šokovaně popadl svou hůlku a zapečetil všechny možné vchody, od letaxové sítě až po okna na balkóně. Musí si dát rychle sprchu a hodně silnou kávu! Nebo raději dvě.
Cítil, že kdyby dnešní noc neprobděl, mohl by také přijít o svůj věneček. Dnes hrál v televizi přece Manchester!
Sakra! Svět je plný homosexuálů! A jako na potvoru chtějí všichni být právě s Harrym!! Taky..kdo by netoužil po slavném Chlapci, který porazil Pána zla?

Už začínal chápat, proč si Snape nikdy nemyl vlasy a poprvé v životě k němu pocítil jisté sympatie.

58 komentuje Dotazník

 • Veracity  píše:

  :oD hej tak tohle nemělo chybu :oDDD

  byla sem děsně naštvaná na tatu a trochu si mi zvedla náladu ..dík :o)

 • Morgana Ehran  píše:

  "Svůdně šedivá…" odpoví ihned tázaný.

  Harry se zarazí, ale nic k jeho výstupu neřekne, pouze poznamená, "Nechápu, proč se ptají na takové krávoviny." Zakývne hlavou. "Dál…barva vlasů..Merline, to je jako při volbě královny krásy! Ještě schází, aby se ptali na míry…"

  "Sexy blond," poznamená Malfoy a na rtech se mu objeví lišácký úsměv. "Osmnáct centimetrů…"

  "Haha, strašně vtipné!"

  "To nebyl vtip…fakt mám osmná.."

  "Dál…pohlaví…" přeruší ho rychle a snaží se jej mladý bystrozor nevnímat, ale přesto si nervózně posune brýle výše ke kořeni nosu.

  "Vyholené…" zašeptá svůdně zmijozelský princ a oblízne si dolní ret. Ve stejný moment černovlasý chlapec vyskočí na nohy se složkou v ruce, tentokrát už maximálně vyvedený z míry.

  tak u toho jsem chytla chlamavku:))) ani zbíječka není tak pronikavá:))) a ten konec – to mě dostalo uplne:) bravo, Blanch, smekám pred velkou slashařkou, která je schopna tech nejničivějších (plící) komedií vůbec! jednou mě zabiješ…nebo tě z toho maximálně obviní:))))))))

 • Saphira  píše:

  ano, bylo to naprosto skvělé.. 🙂 a závěr se Snapem byl opravdu super. A já mám dokonce třetí komentář 🙂 no jeje 🙂

 • sigam  píše:

  Geniální :-))).

 • Geri  píše:

  tak to bylo fakt skvělý, Merline já se tu culím jak debil :))) prej vyholené :)))))

 • Mania Dardeville  píše:

  Bože!!! A Dráčka tam klidně nechá… Ale krásné!!! Ó bože, to je dokonalé, prostě dokonalé!!! XD Jé, já bych se pak asi Severuskovi taky nedivila… No jo, můžu jen tiše závidět… Ach jo já být Potterem, tak do Dráčka jdu a nedělám s tím takový caviky… =) Koukám, že každýho zaujalo to "vyholené", no jo, mě taky nó..! =) Krásné…

 • LUCKILY  píše:

  =)))

 • Nefertari  píše:

  Až jsem se trochu zakuckala

  :DDDD

 • LUCKILY  píše:

  Hele teď mě napadá… Píšu povídku a…. Je to Sirius, nebo Sírius?? A Lily,Lilly,Lili, nebo Lilli??=DDDDDDDDDDDDDDD

 • Morgana Ehran  píše:

  Sirius a Lily:))))

 • LUCKILY  píše:

  žejo, já si to myslela, oboje… díky=)))) moc =)

 • Blanch  píše:

  uf…

  No..děkuji vám… když to pohlaví přímo evokovalo, nevím, co mě to napadlo, ale prostě..no…co..jsem úchyl, šáááák mě znáte :)))

 • Eillen  píše:

  Wow, tak tohle je super. škoda, že nemám nápady na psaní :-(

  Blanch, nechceš mi na icq zadat povídku na přání? když to nebude HP/DM, tak to snad dám :-D

 • Bezejmenná  píše:

  "U Brumbálových koulí ! "  :D:D:D:D:D:D

 • Leena  píše:

  opravdu skvělé xDDD celou dobu jsem se válela smíchy =0)

 • Véronique  píše:

  =DD Přivodila jsimmi záchvat smíchu;) Ne, že by to bylo trestné, ale za poprskaný monitor mě taťka asi zabije xDD No nic no… Bylo to skvělé! Úžasné a vtipné a já nevím co ještě;) Když píšeš slash, jsi prostě ve svém živlu ;))))

 • Janisha  píše:

  Great.

 • mishelka  píše:

  aaaaaaaaa haha ja stoho nemozem:o))

 • Jane.s.  píše:

  ,,Sexy blond" :-D ,,Pohlaví: vyholené !" Já mám upe záchvat smíchu ! Suprové ! Prej: ,,Svět je plný Homosexuálů !" :-D Yaj ! To se ti povedlo Blanch !

 • warrion  píše:

  tak ta poslední věta mě dorazila :))))))))))))))) super

 • Makyka  píše:

  Tak to je opravdu kruté, chudák Harry!!!! Ale jinak skvělé, hlavně ta poslední věta!!! :)))))

 • Ajja  píše:

  Blanch

  musim ti napsat sem,kdyz k tomu clanku pred si to zatrhla…vim ze to je sranda ale vem na vedomi ze tebe a morganu usktim

  mozna je dobre to vedet…i kdyz jste momentalne daleko…takhle lekat nevinne zvrhliky jako jsem ja ?

  Boze…netrestejte nas a mente… 🙂

 • Blanch  píše:

  já nic nikde nezatrhla…:)

  My už máme slíbené vraždy od více lidí, jeden navíc, to skóre je dost vysoké, to je už jedno 🙂

 • Amelie  píše:

  To nemělo chybu! Škoda, že už jsem byla tak unavená, když jsem to četla, že jsem se ani pořádně nevyřechtala. Mimochodem.. třeba byste mohli trhnout nějaký rekord, takže já vás taky plánuju uškrtit, probodat, předhodit akromantulím (potomci aragoga si pochutnaj)… a tebe chci hlavně zabít, za tenhle růžovoučkej lay!

 • Caph  píše:

  Dva dny jsem nemohla bát na netu a když dojdu, čeká mě tohle! :D:D:D Ségra se snaží usnout a nějak se jí to nedaří… hádejte díky které pomatené holce, které se chláme?:D

 • fleur_packyt  píše:

  Tak to je perfektní!!! Naprosto!!

 • Blanch  píše:

  🙂 děkuji

 • MOONY  píše:

  Blanch tohle nemá chybu:P se chechtám ještě teď:P fakt supér:P

 • Delilah  píše:

  to je najlepšia prasačinka, akú kedy kto stvoril…. asi pôjdem do nemocnice, jak ma bolí brucho od smiechu. perfektné……………

 • mol  píše:

  dobrý, ostatně jako vždy

  přidám si to k drable pro mischelku

 • Mischell  píše:

  To je moc pěkný…..a to "vyholené" pohlaví mě donutilo jít na záchod, jinak bych se u počítače snad počůrala….rodiče pak na mě řvali, co to zase provádim, že se tak řehnim, ale já nebyla schopná slova….:-) moc pěkný, povedlo se ti to…..

 • Profesor  píše:

  Tomuhle říkám ptákovina. Je to skvělý.

 • Ginny  píše:

  Ty jo,já se musela smát :o))

  fakt super,sranda :o))

 • Ginny  píše:

  Mischell máš pravdu,mamka na mě zařvala,že mám zavřít dveře pokoje,tak jsem se smála :o))

 • Nelien  píše:

  ježiš já se snad počůrám smíchy! :D:DDD u toho vyholení jsem fakt nemohla! áááá to nemělo chybu! super super! :D chudák harry… a když si představím draca… ááá fakt super! :DD

 • Tosi  píše:

  :-))) (Výborné drabble,jenom škoda,že není delší)

 • Výdělek  píše:

  Našel jsem jeden web, kde ti poradí jak si slušně vydělat, já už jsem se registroval a vydělal jsem si minulý měsíc 220 kč… Doporučuji: http://www.getmoney.ic.cz/ ;-)

 • Babu  píše:

  Super! :))

 • Pepcha  píše:

  Musím říct, že "Brumbálovy koule mě vážně dostaly. Jen si to pře.. no, snad ani radši ne…

 • Blanch  píše:

  :))) Díky moc lidi, snažila jsem se to pojmout jako parodii a rozesmát vás, těší mě, že se mi to povedlo. Děkuji.

  Pepcho :)) ne..jen si to nepředstavuj :)))

 • majja  píše:

  ty brumbálovy koule byly dobré :oD a osmnáct centimetrů taky…všechno bylo dobré…:oD blanch ty umíš fakt uděla dobře parodii…:oD jen se zeptám…jaká byla vlastně tvoje první povídka a před kolika lety(měsíci) jsi jí psala?

 • rozííík  píše:

  ahojky lidišky na mem blogu je spousta novýýých bleskovek tak se zapojte!!!dííííky!!!!

 • Blanch  píše:

  rozi nebudeš tomu věřit, ale je mi to u sedacích partiích, takže mi polib křišťál…

  majjo první? HP a Dědicové mágů a jde to na ní dost poznat…psal se rok 2002 :), následovala povídka Dracův příběh, ta už se nikde nenachází…

 • Leonyda  píše:

  Co říct? Prostě děsná prča :-D

 • Thompson  píše:

  Četl jsem to už dřív, ale nepíšu rád komenty, abych se náhodou neztrapnil …

  Už dlouho jsem se u něčeho tak dobře neřezal smíchy (nepočítám výlet s Morčou do kukuřice :))))) Chlámal jsem se u Vyholeného, barvy očí a vlasů a Brumbálovy koule mě už totálně dorazily, takže jsem lapal po dechu (pro ty nezkušené – když se člověk dlouho směje, nemůže se nadechnout ;))))))))

  Blanch opět nezklamala a podala to krásně s humorem jí vlastním :))))))))

 • staska  píše:

  stasule juknete na muj blog diky

 • Blanch  píše:

  Thome :))) no jo…vaše kukuřice :))) Slyšela jsem :))))))

 • Figotka  píše:

  Wau… :D :D

  Dlouho jsem tu sice nebyla, ale je vidět, že si ze cviku nevyšla… :D Bomba

 • Elizabeth  píše:

  Ahojte vsetci!

  Na mojom blogu prebieha velka umelecka FOTO sutaz! NICE WOMAN FACE! klikni na moj blog a dozvies sa viac! tesim sa na vasu sutaz!

 • jkl  píše:

  ahojky jukněte na http://www.no-blogt.blog.cz  a v rubrice společnost najdete anketu nejhezčí můž tak se prosím zučasnite.

 • Nikiiinkaaa  píše:

  SExy blond a svůdně šedavá..sem nemohla=DD

 • Bydzja  píše:

  to je úžasný

 • Elyon  píše:

  velice povedené! 🙂 tohle prostě nemělo chybu… x)

 • Jane.s.  píše:

  Právě jsem si to přečetla znovu a mám absolutní záchvat smíchu :-D

 • Blanch  píše:

  děkuji 🙂

 • Bang!  píše:

  Ta pointa :D

 • Lyn  píše:

  Čtu to znova a zase mě dostala odpověď na pohlaví…

 • Blanch  píše:

  [57]: :D To mě těší. :-D

Odpověz

Můžete použít HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code