UPOZORNĚNÍ

Upozornění: pro čtenáře povídky Návrat do minulosti aj.
Jelikož se zde, na blogu, ze začátku mohly vkládat jen texty dlouhé cca 2 A4 strany, tak jsem v domnění, že musím kapitoly rozkouskovat, vkládala jen části kapitol. Takže, dnes jsem zjistila, že lze vložit celou kapitolu tak, jak ji mám doopravdy napsanou. Takže jsem to celé změnila a kapitoly jsou delší a jsou tu i nové kapitolky. Každá kapitola nese svůj název a já mohu konečně v pohodě vkládat celé kapitoly tak, jak je mám v počítači.
Škoda, že jsem to nezjistila dřív, protože jsem si mohla ušetřit práci a např. takovou povídku Temná cesta osudu nebo povídku Dědicové mágů jsem mohla také vkládat tak, jak je mám ve skutečnosti napsané. A nemuseli byste v tom mít takový guláš, kapitoly by byly delší a bylo by jich míň. Mohla jsem je vkládat v častějších intervalech, ale bohužel jsem to zjistila později. Ale časem to zřejmě stejne spravím. Tak vás aspoň teď upozorňuji, že si nejspíš budete muset kapitoly Návratu do minulosti přečíst znovu.
Také byla přidána nová povídka Počátky pobertů v Bradavicích. K této povíce musím dodat, že byla psána ještě před vydáním pátého dílu, takže je tam plno nesrovnalostí, např. s fakty, která se objevila až v pátém díle HP. Takže vás poprosím, abyste si nemysleli, že jsem takový ignorant, co to přehlíží. Prostě jsem to tehdy, když jsem to psala, ještě nevěděla. Takže pokud narazíte na nesrovnalost, přejděte ji, děkuji moc.
Je to fakt na odstřel!!
S pozdravem, Blanch

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

3 komentáře “UPOZORNĚNÍ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..