Slovo autorky

Tento příběh nemá nic společného s tématikou Harryho Pottera.
Jednou tak kolem druhé hodiny raní jsem přemýšlela, co bych ještě tak mohla napsat-psaní miluju, je to můj život- a tak jsem se rozmyslela, že by to pro změnu mohlo být něco jiného, než jen Harry Potter. Miluju fantasy, a tak bylo jasné, z jaké to bude žánru.
Tak jsem si promítala v hlavě, o čem by to mohlo být. Obsahem knihy, jak už napovídá název, jsou přírodní katastrofy, blížící se konec světa. Snad se to aspoň někomu zalíbí.
Zatím ještě nevím, jak to budu vkládat, musím rozmyslet plán, který by to usnadnil, a tak zatím nic nebudu publikovat, ale v brzké době to už snad bude na cestě 🙂

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

9 komentáře “Slovo autorky

  1. No, já to nemám tak úplně napsaný, vložím to, až to bude celý, zřejmě. A to asi potrvá, páč musím nejdřív dopsat veškerý povídky HP :))

  2. Mně se to určitě líbit bude. Ale klidně na to nespěchej, já se teď momentálně těším na všechny tvoje povídky o HP!

  3. Kdy by to tak mohlo být, nechci naléhat, ale člověk který má přečtené ty všechny super povídky, hledá taky něco nového……

  4. :))) No, nevím, kdy by to tak mohlo být. Až budu mít jednou všechno dopsané a nebudu mít co psát(což nebude asi nikdy), taxe naplno vrhnu do tohoto..mám už napsanou první polovinu kapitoly, ale já to sem nechci vkládat po částech.. takže až to jednou dopíšu, tak vložím..kdo ví, kdy to bude.. mám toho víc z fantasy..mimo HP .. a nevím, co dopsat dřív..

  5. no jo..povídku jsem tak nějak začala přepisovat, až jsem ji nakonec zrušila. Začnu psát novou s novým tématem..ale název asi zanechám..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..