Rámečky na buttony – 5. sada

A je to tady, jak jsem psala. Sice mám už šablony hotové pár hodin, ale měla jsem teď dost fofr v práci.
Tedy, měla jsem v plánu jich udělat tak nějak… no, řekněme dvacet až třicet. Hups…
Ono už to šlo samo, když se to tvoří z již vytvořených šablon, tak se s nimi trochu roztrhl pytel.
Vlastně ani nevím, jestli tento druh grafiky někdo využívá, nikdy se mi s tím nikdo nesvěřil a tak nějak všeobecně mám pocit, že jde už grafika tak nějak do kytek a je o ni pramalý zájem.
A to jsem nevykoukala jen z těch pseudominimalistických webů a blogů. Lidi už na to tak nějak kašlou, jak se mi zdá.
Kdyby někdy někdo tohle využil, určitě mi udělá radost, když mi to napíše do komentářů. Samozřejmě to není povinnost, spíš by mě to jen potěšilo, vědět, že to nevytvářím pro nic za nic.
Pod perexem naleznete zip ke stažení(obsahuje abr do Photoshopu, GIF složku s obrázky pro nastavení vlastních stop), spolu s náhledy.

Pokud by chtěl někdo využít button pro svůj blog/web, jsou mu vytvořené k dispozici. Jen prosím nešířit dál. Stejně jako v předchozím případě s avatary.
Počet rámečků: 50 kusů
Rozměry: 100px na 35px
A zde ukázka v praxi:

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

5 komentáře “Rámečky na buttony – 5. sada

 1. Dobrou grafiku vždycky ocením a každá stránka zaujme na první pohled hlavně zevnějškem. Já buttony ani avatary nikdy nevyužívala, ale jiné věci se mi občas hodily 🙂 Myslím, že u svého nejčtenějšího článku za dobu existence mého blogu mám oddělovače od tebe ;-)

 2. [1]: Tak že to není jen můj dojem?
  No mě to mrzí strašně. Ani ne tak proto, že přichází moje snaha vniveč, což o to, já bych tvořila furt :), ale hlavně i proto, že já nemám ke komu chodit pořádně koukat a mě to dost mrzí, bavilo mě sledovat práce jiných.

  [2]: Děkuji.

  [3]: Vážně? To mě velmi těší :).
  Tak jasně, stránka samotná ano, ale ten obsah už pak není využíván :), přijde mi to škoda i proto, že si tím lidi svůj blog/web nechtějí třeba zvelebit, pokud nemají vlastní schopnost si to stvořit.

  Mám ráda útulné weby a blogy :), dobře se na ně kouká. Moc jich bohužel už není, se mi zdá.

 3. Vím, že to bude zřejmě zcela zbytečný dotaz, ale… Asi se zde nenachází někdo, kdo by nějakou shodou okolností vlastnil mé staré rámečky na buttony, že?
  Když mi před časem ze dne na den bez upozornění smazali používanou doménu na free hostingu, nestačila jsem si udělat zálohu, takže jsem o ně nejspíš nadobro přišla :(.
  Našla jsem všechny staré sady všeho, až na tyhle.
  Nechce se mi je dělat znovu :X. Tak pokud byste o někom věděli… Budu velmi vděčná!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..