Obrázek Herm/Sev

Vážení…dneska jsem narazila na jeden krásný obrázek…nějak mě okouzlil a já jsem vám ho musela ukázat… je takový jemně romantický a prostě má kouzlo…nedalo mi to…

Hermiona a Severus a lá Pýcha a předsudek

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

21 komentáře “Obrázek Herm/Sev

 1. Hmm, nevím proč, ale když vidím fotomontáže s herci z HP (SS/HG), tak mám vždykcy pocit, že Snape je pedofil..:0DD

  Ale jinak je to hezký.. Oba se pěkně usmívají.

 2. Jé… ten je vážně krásnej… kouzelnej. ;o)

  Jinak, Pýcha a předsudek je naprosto dokonalá knížka, jsem totiž velkej fanoušek Jane Austenový, přečetla jsem od ní všechno, co v čj vyšlo. :o) Na některý věci jsem fakt trochu ujetá. Ale jestli se vám to nechce číst, ale chcete vědět o čem to je, tak spíš doporučuju šestidílný seriál od BBC, protože tahle poslední filmová verze se od knížky docela dost liší. Ale nebudu vás tu tím zatěžovat, většina lidí stejně Pýchu a předsudek tolik neobdivuje. :o)

 3. Obrázek je super :)) Já jsem Pýchu a předsudek scháněla asi půl roku na DVD, a dostala jsem to až k Vánocům, je to boží film :))

 4. … Pýcha a předsudek je skvělá knížka – fakt vřele doporučuji =)… film taktéž výborný… hrozně se mi líbila atmosféra

 5. Hmm, já jsem PaP přečetla.. zpočátku jsem se docela nudila (širokké popisy kdo s kým a proč – bez děje- jsem nikdy moc nemusela), ale potom jsem se celkem dočetla. Každopádně tuto knížku (omlouváme se Brabikate) nepovažuju za the best. Ano, má své kouzlo, ale je na mě trošku moc předvídatelná a jak bych to řekla… No, to je fuck. :0)

 6. Pýcha a předsudek je krásnej film a ještě lepší knížka o tom není pochyb… Jen se chci vyjádřit ještě k tomu obrázku.. Je tu pochvala, že se oba hezky smějou… Mě spíš připadá, že Snape se tváří jako kdyby ho něco svědilo na nepřístupnym místě 😮 a on už se nemohl dál ovládnout a musel se zašklebit :D ;p.. Ale jinak je to moc povedený :-)

 7. :))) jj..mě taky napadlo něco podobného, Soki :))))))))

  Já ten obrázek nedělala, jen jsem jej našla, to jen pro pořádek 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..