Nějaké organizační kecy :)

Ahoj vážení,


Já vím, že předešlý layout se tady moc neohřál. Dneska jsem totiž chtěla udělat jeden webový layout, ale samotný se mi tak zalíbil, že jsem si řekla, že si ho dám raději k sobě, a tak je tady 🙂 Trošku mě štve opakování pozadí, že vlevo se opakuje dost okatě a neprolíná se, jde tam ten přechod vidět, ale holt nemůžu mít všechno no, už se mi to upravovat nechce, je dost pozdě.
Moc se omlouvám, že zde nebývám. Tento týden jsem téměř na internetu nebyla, jezdím domů později a den ubíhá tak nějak rychleji, prostě nestíhám, co mám. Mrzí mě to. Ale zase víc píšu. Tak spíš než nějaké moje kecy teď budu přidávat asi kapitoly k povídkám, ale tak jednou týdně, počítám. Musím je přepsat, protože většina z nich je na papíře.
Měla bych dokončit tu hru s Dracem a tím obrázkem, ale na to teď nebude vůbec čas, takže až o víkendu, to snad už čas mít budu.
Tak mě prozatím omluvte, když nebudu aktivní a nebudu odpovídat.

Pro ty zvědavější…mám jednu novou jednorázovku(slash, jak jinak), jmenuje se Jako už tolik let a najdete ji na fanu. Jsem příliš líná ji vložit teď tady a dělat jí rubriku, tak pokud chcete, je tam. Je tam už delší dobu a psala jsem ji pro minime. Upozorňuji, že není vhodná pro mladistvé!

Blanch

candita.cz

bíglofil | wowkař | mangacvok | pisálek | grafický magor | metalák | rozhodně pako ... Smrdím tady od roku 2002 a smrdět budu dál!

65 komentáře “Nějaké organizační kecy :)

 1. No jasnééé….jednou za měsíc nový lay 🙂 Ne, sranda…

  A nemohla bych prosit radši nějaké Tvoje kecy místo povídek 🙁

 2. já už posledně psala, že to stejně jednou za měsíc nevydržím a že to budu střídat jak ponžoky, že se znám :))

  Já na to přes týden nemám čas, jsem vždycky spíš ráda, že přepíšu povídku a vložím, a pak se zase klidím ze zorného pole..

  Ale když jsem už tady, můžu vložit nějakou anketu, že…

 3. No jo…taky semi zdá, že ty dny nějak rychle ubíhají…a já na ně mám málo času…a že není vhodná pro mladistvé? koho tím asi tak myslíš…:)

 4. mladistvé :)) Ty, o kterých tuším, že tu chodí a čtou taková díla…

  Ale raději jejich ročníky znát nechci, abych se nevylekala 🙂

 5. Z toho snad nevyplývá tvůj zákaz na mou osobu, ne? * rozrušení* kde bych byla bez slashe? 🙂

  jj, nechtěj znát 🙂

 6. Teeda, ten obrázek je moc hezkej…ses zase, Blanko, jednou nudila, co? Joa chtěla sem se poptat, kdy s Morgan zamýšlíte pokračovat v Dýmce míru??? Potřebovala bych se zase pořádně zasmát!!!

 7. Myslím, že přizjištění toho mého, by ji kleplo něco většího, než pepka.:) ale nebudeme rozvádět…no…když se vlastně přirovnám k M.E. tak přecejen by Blanch asi nekleplo…:)

 8. Lif ne…psala jsem to tu několikrát už veřejně..nebudu v těch, kteří jsou takoví, jací jsou. Až vyjde sedmička u nás, chci je časem přepsat..celé…bez faktických, gramatických chyb a bez naivity.

  Dýmka míru není a zatím nebude.

  Ajjo u tebe by mě nekleplo 🙂 Jednak z důvodu, že mi to není utajeno, druhak protože to není taková hrůza 🙂

 9. P.S. ten obrázek byl zelenočervenobéžovohnědý, prolínala jsem ho ještě dvěma obrázky, ze kterých jsem nakonec udělala brushe…chtěla jsem docílit tohoto odstínu, tak jsem zkoušela různé varianty…chtěla jsem udělat webový layou podobný západu s šedým pozadím..no a nakonec ho mám tady :))

 10. wow, tenhle je fakt nádherný… doufám, že se tenhle se tu přímo spálí, jak tu bude dlouho 😉 je vážně dokonalý

 11. Blanch, to je snad nejhezčí layout, který jsem tady u tebe viděla. Je opravdu krásný… stokrát hezčí, než ten předchozí (i když ten se mi až na to písmo, které nešlo vidět, také líbil). To, že se opakuje to pozadí je jen detail. Není to nijak závažná věc…

 12. jj hned jak se dostanu domů (ted jsem ve school, máme infošku :-D) tak si tu jednorázovku na 100% přečtu :-))

  Jinak Lay je jako vždy nádhený! :-*

 13. ten layout je moc krásný. To bylo překvapení, když jsem sem přišla. A já překvápka zbožňuju:D

 14. Co to vidí mé bystré oko…?

  Layout krásný, jako vždycky, barvy a všechno… a jde taky líp poznat písmo, než v tom předchozím… co dodat? 🙂

 15. Na mém blogu probíhá soutěž o písničky z cd Spirit: Stallion of the Cimarron! Zúčastněte se! Najdete to v rubrice SOUTĚŽE a tam si myslím, že se rychle zorientujete! Neváhejte! Čas máte pouze do neděle, pak je soutěž OFICIÁLNĚ ZAHÁJENA!!!!

 16. ME já vím..taťka koupil krabičku :))

  Jaxes dneska vyspala? Není nad čtyřhodinový a méně spánek :)))

 17. Jak to tady pročítám, připadáš mi celkem smířená s naším věkem. Já tady taky nemám co dělat, ale ty o sobě víš, že jsi droga a chce to pravidelný dávky. Snad by tě můj věk tolik nešokoval. Nemyslím, že je to až tak hrozný, ale píšeš opravdu skvěle, tak mi to nemůžeš mít za zlé… 🙂

  Jinak, lay mi, jako mnoha předemnou, úplně vyrazil dech a sestra mě musela probouzet. Mimochodem, taky se jí moc líbí 🙂 Doufám, že tady pobude dlouho, je totiž absolutně kouzelný 🙂

 18. Už jsem si přečetla tu jednorázovku co je na fanu a je skvělá:-)) Líbilo se mi, jak Severus "prozřel". Na konci mi bylo Harryho strašlivě líto :-((

  Jo a na ze začátku jsem si myslela, že je to H/D :-)) Teda, vypadalo to tak, ale ten Sevík se tam nekonec hodil mnohem víc :-)))

 19. Dark roses řeknu to takto..osoby, kteér jsou mi na netu nejbližší, ale i v reálu…většinou se jejich věk pohybuje o půl generace níže, než je ten můj 🙂 Takže si z "mládí" nic nedělám..nevím, zda jsem droga, spíš bych to přisoudila dnešní módě..je moderní psát i číst slash, proto tu spíš jste 🙂 Kdybych byla někdo jiný, bylo by to stejné 🙂

  Jane ano, byl záměr, aby to tak vypadalo :))

  ME :))) Já vlastně ani netuším, jak vypadají :))) Ale jestli jim stály…… vlasy…tak jim to určitě muselo slušet 🙂

 20. Třeba chlupy na těle? 🙂 Z toho "vzrušení"? 🙂

  Vodka a kytary jim stály nebo jim slušely? :))))

 21. tak mi tu nevykládej o větších chlupech, už jsem se lekla, že ti tam na pódiu tancovali kozáčka medvědi kodiaci :))

  Ne, ani Sněhurka a sedm trpaslíků 🙂

 22. Blanch Butler Weller Touma O ´Neill Goring Darcy Malfoy Čapek Oldman Bale Baudelaire Erben Sparrow Snape Black napsal:

  Ani..ani Kulihrášek, Křemílek a Vochomůrka, Rákosníček, tři čuníci, čtyři Pobertové, krteček, maková panenka a motýl Ema"m"uel, víla Amálka.. 🙂

  cože si? V kozačkách tancovala ve škole? Mělo to úspěch? 🙂

 23. Blanch Butler Weller Touma O ´Neill Goring Darcy Malfoy Čapek Oldman Bale Baudelaire Erben Sparrow Tuomas Landa Raddle Bezruč Domin Depp Rickman Dimesdale Stansfield Poe Bean Fiennes Thewlis Hunsberger Zorg Pierse Firth Isaacs Masters Li Snape Black napsal:

  popůjčí kozačky? Není tě slyšet 🙂

 24. Blanch Butler Weller Touma O ´Neill Goring Darcy Malfoy Čapek Oldman Bale Baudelaire Erben Sparrow Tuomas Landa Raddle Bezruč Domin Depp Rickman Dimesdale Stansfield Poe Bean Fiennes Thewlis Hunsberger Zorg Pierse Firth Isaacs Masters Li Snape Black napsal:

  PAPŮŮŮČE? 🙂 Mám bůůůůčet?

 25. ahojík na blogu jsem zalozila club joxiru jestli nekdo máte joxira tak kliknate na muj web a mate tam vsechno napsaný jestly ho ale nemáte takto nevydí i tak muzete juknout na muj blog Ps:más hezký blog

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..